PDA

View Full Version : Transferi Yönetim Yaptı :)

sivaslizoro
18.Eylül.2006, 21:31
Abİ Ben Chelsea Da 2. Senemİ Oynarken Kendİ Kadrom Bana Yeter Seneye Transfer Yapayim Dedİm.kİmseye Teklİf Falan GÖtÜrmedİm Ama Chelsea YÖnetİmİ Maxwell İ Alip Takima Katti Fenerle KaÇ Sezon Oynadim Ve BaŞka Takimlarlada Ama HİÇ BÖyle BİŞey BaŞima Gelmedİ :)
Sİzede BÖyle İlgİnÇ Olaylar Oluyomu:)

ibrahimovic R
18.Eylül.2006, 21:32
fenerde hep oluyodu arkadş editorden yapmış galiba sugar daddy olan başkanlar bunu yapıo arkadaşa da yıldız oyuncular alıodu ronaldo falan jorge costa mı ne onları da...

sivaslizoro
18.Eylül.2006, 21:35
abi işin ilginç tarafı benim transfer bütçemden para gitti madem böyle bişey yapıyolar bari benim bütçeye dokunmasınlar hediye gibi bişey olsun :)

dnz498
18.Eylül.2006, 21:44
yani başkan cebinden para versin diyosun
kerizmi başkan ? :n:

murat67
18.Eylül.2006, 21:48
benimkinde hic olmamisdi transfer eger transfer yapmak istiyorsaniz inat edin ayni parayi verin ben kezmani 1 aydir istiyrdum sonunda geldi ve 4 yilina kontrak imzaladi

sivaslizoro
18.Eylül.2006, 21:53
yok be kardeşim o kadar sponsorlu anlaşması imzalanıyo hani nerde bu paralar şamp ligini kazandık 33 trilyon yönetime verdiler bi sonraki dönem adam 22 trilyon transfer bütçesi ayırdı naaber :)

eleftropoulos
18.Eylül.2006, 22:07
Valla bende hiç olmadı bu zamana kadar..İlginç....

Omerdinho
18.Eylül.2006, 22:37
Abİ Ben Chelsea Da 2. Senemİ Oynarken Kendİ Kadrom Bana Yeter Seneye Transfer Yapayim Dedİm.kİmseye Teklİf Falan GÖtÜrmedİm Ama Chelsea YÖnetİmİ Maxwell İ Alip Takima Katti Fenerle KaÇ Sezon Oynadim Ve BaŞka Takimlarlada Ama HİÇ BÖyle BİŞey BaŞima Gelmedİ :)
Sİzede BÖyle İlgİnÇ Olaylar Oluyomu:)
fenerdede oluyor :)
ama sen rastlamamissin

Atakan38
19.Eylül.2006, 00:14
bnm'de mıLan'da basıma geLmıstı oLuo yani ama ben hep fener we cheLsea'de duydum bı tek forumda

rustem goldberg
19.Eylül.2006, 12:35
bu konu açılımıştı:http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=18934
ama yinede saol

NiC 3 9
19.Eylül.2006, 13:02
oluyo böle olaylar.bende milan da iken başkan r.carvalho yu almıştı chelsea den.fener de de oluyo ama yabancı kontenjanı dolu olduğu için iptal ediliyo

By_85
19.Eylül.2006, 13:10
Fenerbahçe calısırken baskan aynen sunu söyledi takıma yıldız futbolcu alamadıgınız ve baskanın sezon öncesi size söylediklerini dikkate almadıgınız için baskan cacao teklif yaptı ama alamadı cok güldüm ona İNTER calısırken de RİCARDO ya teklif götürdüler gelirse istifa ederim dedim geldi anında istifa ettim...GALATASARAY da 10yıl calıstim hiç futbolcu almama karısmadı

rustem goldberg
19.Eylül.2006, 13:25
canaydın cimri davranıo.hiç işe karışmıo

paco
19.Eylül.2006, 14:58
canaydın cimri davranıo.hiç işe karışmıo

aman canaydın almasız zaten ...

celalpekcaliska
19.Eylül.2006, 15:12
oyun gerçekçi canaydın kimi alacak o altyapıya önem veriyor avrat alıyor ya deyse alt yapı zor gelişir :P

serkandemir
29.Nisan.2007, 06:26
şimdiye kadar 3 kere başıma geldi.birinde aziz yıldırım leo franco'yu aldı (rüştü ortada kaldı).birinde de walter samuel'i aldı.bi kere de 2011'de petr cech'i aldı.

ALEN_34
29.Nisan.2007, 12:46
siz canaydın cimri diyosunuz ama bana rogue junüer i aldı.hemde transfere hiç ihtiyacım yokken.demekki canaydın da transfer yapabiliyomuş

booyaka
01.Mayıs.2007, 09:32
ben fener'i yöntirken given'ı aldı başkan benim hiç haberim olmadan

zionnais
04.Mayıs.2007, 20:48
ne yazk ki bnm hiç başıma gelmedi ama inş gelir :)

Oli
07.Mayıs.2007, 18:33
Takımınız buyuk takımsa yada ilerleyen yıllarda dunya capında bir klub olduysanız ve takımınız da dunya capında starlar yoksa başkan kendine göre bir yıldız oyuncu getiriyor.

ben fenerbahce ile oynarken aziz yıldırım takımım da Zlatan ibrahimovic ve fred varken adam gidip 2011 de fernando torres i almıstı. geldiği gun baskanın verdiği paranın yarısına satılık listesine koymustum ve robben için para biriktirmeye calısırken bir anda trnasfer butcemin %50 den fazlası gitmişti. Gercekcilik acısından iyi bir olay ama olması kötü.

mami_LEE
07.Mayıs.2007, 19:43
ben chelsea ydim. bi baktım kadroya souleymane mamam ile djibrill cisse gelmiş:D

ultraslanerdem
08.Mayıs.2007, 12:09
Başkanın aldığı oyuncularda işe yarasa bari.Çoğu dandik ti...

Wesley Sneijder
09.Mayıs.2007, 08:47
Bizim başkan(Hamburg) almaz ki...

efeatmaca
10.Mayıs.2007, 02:11
Kulübe ilk başladığın zaman sana gelen mesajda Başkan senden yıldız oyuncu transferi bekliyor gibi bir mesaj alırsan ve sen transfer döneminin sonuna yaklaşırken hala almamışsan başkan transferleri kendisi yapar.Bu transferlerde genelde çok iyi futbolculardan oluşur :)
Ben fenerbahçenin başına geçtiğimde yıldız tranfer edememiştim Aziz Başkan sağolsun İnter'den Stankovic'i getirmişti :)))

emre92
23.Mayıs.2007, 19:30
Arjen robben i 32 MN YTL ye İnter e sattım. 2 yıl sonra Robben i 100 MN YTL ye geri aldı. bi de o sene 129 MN YTL lik ibrahimovic i aldım. sezon sonunda klüpte 2 MN YTL kaldı :D

DarknessofCry
23.Mayıs.2007, 19:42
bendede oldu gitti ashley cole u transfer etti baskan :)

mami_LEE
23.Mayıs.2007, 23:57
daha ALlah dan belanı mı istiyon? =)

salihonur
29.Mayıs.2007, 02:39
bende oldu. hangi takımı yönetiyordum hatırlamıyorum ama sezonun aşında işler birkaç hafta kötü gitmişti ben istemeden ricardo calvalho yu 20 m dolara yönetim aldı.

FenerbahCHE
12.Haziran.2007, 00:01
Fenerbahçede oynarken başkan bana Berbatov u almıştı valla çok makbule geçti

strip1guardian1
12.Haziran.2007, 00:40
wallaha ben ajaxı yönetiyorum öyle bişey olmadı ama yeni oyun açtım chelseayi aldım başkan bana zlatan ibrahimoviçi aldı allah razı olsun ne diim

SAİT71
12.Haziran.2007, 16:06
ben o zamanlar tam hatırlayamıyorum bi anadolu kulübündeydim ama baya bi ilerlettim kariyeri başkan serkan balcıyı 8 milyon euro ya almıştı. Bi baktım serkan gelsinmi diyo bende hemen onayladım da 8 milyon euro ya ben carlosu getirirdim. :D

OgUzHaN10
12.Haziran.2007, 16:45
Bende Aziz başkan almaya kalkıyor ama alamıyor neden yabancı sınırlaması var :D

cengavs
13.Haziran.2007, 15:49
o chelseadeki olay abramovic yildiz oyuncu isstedii icin alio bendede dandik abidali almisti

tolgadayanc
13.Haziran.2007, 19:44
benim bi arkadasımd a kulübü chelsea satın almıs ve chelsedan oyuncular da gelmiş gs ye cok sasırdım

carizzmafb
14.Haziran.2007, 19:44
fenerle ılk senemde olmustu
ama transfer gerceklesmedı cunku 6 tane yabancı vardı

leondogus
19.Haziran.2007, 19:17
evet bnmde başıma geldi.benimde fenerbahede geldi başıma.iyi transferler yapmıştım.sonra başkan revellireyi almak istedi ama yabancı hakkı olmadığı için gelemedi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca değişik bir olay daha geldi başıma.chelsea gibi takımı para krizine soktum acaba hiç böyle bişey oldu mu size.para krizine girdim.futbolcular satıldı ligde 15 puanım silindi -9 puan oldum.lig daha yeni başlamıştı.ayrıca para krizine soktuğum içinde kovuldum bi dha a beni kimse istemedi.

SAİT71
20.Haziran.2007, 01:31
evet bnmde başıma geldi.benimde fenerbahede geldi başıma.iyi transferler yapmıştım.sonra başkan revellireyi almak istedi ama yabancı hakkı olmadığı için gelemedi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca değişik bir olay daha geldi başıma.chelsea gibi takımı para krizine soktum acaba hiç böyle bişey oldu mu size.para krizine girdim.futbolcular satıldı ligde 15 puanım silindi -9 puan oldum.lig daha yeni başlamıştı.ayrıca para krizine soktuğum içinde kovuldum bi dha a beni kimse istemedi.

Hacı sen karizmayı çizdirmişsin bi daha yüzüne kimse bakmaz. :D :D Bende Genoa'dan kovulduktan sonra 2. lig kulüplerine yalvardım. İş başvurusu yaptım ama verdikleri yanıt şu :

Sizinle başarıya ulaşamayız cart curt :D

Yeni oyun aç :D :D :D

sivaslizoro
28.Haziran.2007, 19:49
yorumlarınız için tşk