PDA

View Full Version : Application Error

cevahirkomit
19.Eylül.2006, 15:51
arkadaslar ben 2014 yılına geldim en son oyunu kaydedip cıktıktan sonra tekrar oyuna girdim. oynamaya basladım buraya kadar hersey normal fakat oynamaya basladıktan bi kaç dakika sonra hep aynı yerde bi hata veriyor application error diye c/program files/sport interactive/fm2006 klasörünün içinde bi hata oldu oyunun kapatılması gerekiyor diyor. bir çözümü varmı beni bu dertten kurtarın bu zamana kadar geldim bu takımdan beni ayırmayın 2 sampiyonlar ligi 1 uefa kupası aldım bu takımla.Lütfen yardım

ibrahimovic R
19.Eylül.2006, 16:33
bana da oluyo du bi aralar birde hafıza uyarısı geliodu kapanıyodu akrdeş oyunnda takıntı olabilir mesela şöyle bişi vardı bende toması sattıktan sonraki gün oyun kapanıyordu bunu denedim kesinlikle doğru arkadaşlar olabiliyor ama çözümü bilmiyorum...

cevahirkomit
19.Eylül.2006, 16:50
işte bu da resmi
http://img81.imageshack.us/my.php?image=errorqs3.jpg

y_layta
19.Eylül.2006, 17:26
arkadaşım bendede aynısı oldu fakat 2010...ama versiyon yukseltirsen duzelir...

hamdinho_16
19.Eylül.2006, 20:30
Cevahir kardeş bende aynı sorunu turksportal-2006/2007 yamasında yaşıyorum sendeki application error çıkıyo çözüm bulan arkadaşları
[email protected] ya mail ya da mesaj atarak bana söylesinler.

y_layta
19.Eylül.2006, 20:52
Cevahir kardeş bende aynı sorunu turksportal-2006/2007 yamasında yaşıyorum sendeki application error çıkıyo çözüm bulan arkadaşları
[email protected] ya mail ya da mesaj atarak bana söylesinler.
dedikya baska bi yamayla versiyonunu yukselt yane değiştir geçiyo ama savei yedekle

kovboy_18
19.Eylül.2006, 21:33
arkadaşlar o sorunun çözümü var oyunu silin daha sonra tekrar yükleyin sonra siteden 6.0.3 datalı patch i yükleyin sorununuz hallolucaktır;;)

toutatis
22.Eylül.2006, 05:38
O sorun hallolmuyor arkadaşlar. Bende de aynı sorun var ve 6.03 ü yüklemem veya oyunu silip yeniden kurmam çare olamadı. Her türlü denemeyi yaptım. Çözüm için Sigames forumlarına da baktım aynı sorun orada da var . Moderatörlerin verdiği cevapta save game i yollayın inceleyeceğiz oluyor. Bu sorun dünya genelinde devam ediyor. Ve şu an için çözümü yok. Ne zaman hata vereceği de belli olmuyor. Bazen hiç hata vermezken , oyun içinde bir yere tıkladığınız da hata verebiliyor. FM 2007 yi beklemekten başka çare yok :)

Ben şu an oyunu bıraktım FM 2007 yi bekliyorum :)

Hatta FM 2005 oynamayı bile düşünüyorum tekrardan :)

kovboy_18
22.Eylül.2006, 11:37
O sorun hallolmuyor arkadaşlar. Bende de aynı sorun var ve 6.03 ü yüklemem veya oyunu silip yeniden kurmam çare olamadı. Her türlü denemeyi yaptım. Çözüm için Sigames forumlarına da baktım aynı sorun orada da var . Moderatörlerin verdiği cevapta save game i yollayın inceleyeceğiz oluyor. Bu sorun dünya genelinde devam ediyor. Ve şu an için çözümü yok. Ne zaman hata vereceği de belli olmuyor. Bazen hiç hata vermezken , oyun içinde bir yere tıkladığınız da hata verebiliyor. FM 2007 yi beklemekten başka çare yok :)

Ben şu an oyunu bıraktım FM 2007 yi bekliyorum :)

Hatta FM 2005 oynamayı bile düşünüyorum tekrardan :)
arkadaşım bendede aynı sorun vardı ve çözdüm;;)
oyunu silip tekrar yükledim tabi bütün dosyaları sildim(savegame hariç)sonra 6.0.3 ü yükledim sorunum halloldu.

toutatis
23.Eylül.2006, 21:06
Aynısını bende yaptım .. Hatta Windows a format attım :) Sorun devam ediyor .. Ve ne zaman çözüleceği , ne zaman ortaya çıkacağı belli değil bazen 5-6 saat oynuyorum herhangi bir sorun çıkmıyor bazende hemen sorun çıkartıyor ...
Çözüldü ise de tesadüfen çözülmüştür.

aLka
23.Eylül.2006, 21:10
bu hata bazı arkadaslara hiç gelmezken, bazılarına sıkça geliyor :( mesela bana :S

niceray
24.Eylül.2006, 04:45
valla bilmiorum kiii

Flawless Victory
18.Ekim.2006, 18:18
bu sorunun çözümü için 6.0.3 patchin datalısı ya da datasızını yüklemem farkeder mi? Ben de datasız yüklü hata veriyor