PDA

View Full Version : Osman Aabi! (Saçmalardan Seçmeler)

Genghis_Khan
16.Haziran.2005, 22:59
Bu derlemedeki Alıntı olarak gösterilen yazılar Sayın Osman Tanburacı'nın 16.06.2005 tarihinde www.superspor.com adlı sitedeki köşe yazsısında yayınladığı e-maillerden seçilmiştir. Yorumlar şahsıma aittir.

merhabalar yazarların kralı osman abi... sen doğruyu söylersin hep ...senin engin fikrine sığınarak bu gerets'in hagi den farkı nedir abi.....yani iki resmi yanyana getirsek aradaki 7 yedi farkı bulabilirmiyiz......saygıyla selamlar başarıların devamını dilerim...
İsmail Dereli

birisi bulsa da bizde öğrensek :mrgreen:

MERHABA.BEN YUKARIDADA BEYAN ETTIGIM GIBI,ADIM BURAK KOC.BEN DOGU AFRIKANIN EN GUZEL ULKESI OLAN KENYA\'NIN BASKENTI NAIROBI\'DE NAIROBI UNIVERSITESINDE \"BILGISAYAR MUHENDISLIGI\"BOLUMUNDE OKUMAKTAYIM.FUTBOL ASIGIYIM VE GALATSARAY HASTASIYIM...

BEN OSMAN TAMBURACI HAKKINDA BIR IKI GORUS BEYAN ETMEK ISTIYORUM,SANIRIM MAILIM DIREK OLARAK ONA GIDECEK.

SAYIN TAMBURACI SIZIN YAZILARINIZI BEGENIYORUM,HOSLANIYORUM VB. GIBI ILTIFATLAR DEGIL YAZILARINIZA ASIGIM ASIK!!!YORUMLARINIZDA OBJEKTIF OLUSUNUZ,BENI EN COK CEZBEDEN KABILIYETLERINIZ ARASINDA.YAZILARINIZI HEMEN HERGUN TAKIP ETMEYE CALISIYORUM,SON GALATASARAY\'IN GERETS HAKKINDAKI GORUSLERINIZI OKUDUM KI,MUHTESEM YORUMLAR,DIREKMEN YANI ICINE HIC BIR EXTRA YORUM KATILMADAN GELDIGI,SU YUZUNDE APACIK BELLI EDIYOR KENDISINI.

SIZINLE AYRI DUSDUGUM HIC KONU YOK GIBI BIRISI HARIC ODA HAKAN SUKUR KONUSUDUR.BENIM HAKAN SUKURUN GALATASARAY\'A YARARLI OLUCAGI DUSUNCEM GALATASARAYIMIZIN ILERDE(FORVET) CEKTIGI SIKINITIDAN IBARETTI BUGUNE KADAR AMA SU AN O GEREKCI KALKIYOR GIBI,HASAN KABZE NECATI... BIR YENI GELEN ALTAN BUNLARIN ONUN ACIGINI KAPATACAGI HISSINDEYIM...

UMARIM HEP BOYLE OBJECTIF,ISINI IYI YAPAN VE ISINI YAPTIKTAN SONRA ONUN MUTLULUGUNU DUYDUGUNUZDAN EMINIM,RAHAT RAHAT INSAN ICINE CIKAN BIR YORUMCU KIMLIGINIZI HIC KAYBETMAZSINIZ.COK AMA COK TESEKKUR EDERIM GUZEL BIR YASAM DILERIM...
BURAK KOC

abii senin yorumların tek kelimeyle harikaa... gerçekten görevini yapan nadir kişilerdensin... ne diyim helal sana.
Özgür

görevi nedir ki :?:

osman abi harika yazıyosun ya..takdirlerimi bildiriyorum....
op.dr.e.borak

ben de harika yazıyorum, bana da bildirin taktirlerinizi :mrgreen:

Merhabalar sayin Tamburaci,

Sizin yazilariniz buyuk bir zevk ile okuyorum ve diyorum ki, acaba Canaydin hic mi gormuyor yoksa hic mi duymuyor sizin dediklerinizi. Keske yapabilsekte sizi Galatasaray klubune baskan secsek. Biktim bu ivir zivir transferlerinden Galatasaray\'in boyle buyuk sanli kaliteli Galatasarayimiza hic ama hic yakismiyor. Bizler taraftar olaraktan acaba ne yapabiliriz de yeni bir stat yapimina baslansin iyi transferler olsun ve bizlere yakisan bir baskanimiz olsun. Ben Amerika\'da oldugum icin maclara gidemiyorum ama televizyondan hic bir macida kacirmiyorum. Eger bit taraftarlar dernegi ciddi sekilde bir stat campanyasi baslatirlarsa benim elimden geldigi kadar yardim etmeye hazirim, ben biliyorum ki galatasarayin dunyanin her yerinde cok ama cok iyi mevkilerde bulunan bir suru taraftari var.

Sizin her yazdiginizda ve her konusmanizda agzinizdan bal akiyor. Size sonsuz saygim var. Cok buyuk bir insansiniz.

Saygilarimlan

Koray Sarandal

Saygılar sevgiler... (d)

merhaba liseli cimbomlu abimiz eline sağlık bu günki yazı için makaleleri okutulacak tek insan.mutlu kal.
Cemal Turnalı

(ı)

Ïyi günler Osman abi

Yazilarini ve yorumunu cok begeniyorum.

harbi adamsin cekinmiyorsun.

ben fenerbahceliyim bu sene gine daum basimiza bela tahmin etmiyorum basari olacagini avrupda, görüslerini alabilirmiyim?
Saygilarimla selamlar
Danimarkadan Üsler

Usta çek ordan bi acılı görüş :mrgreen:

sıze osman abi diye hitap etmek istiyorum ben 22 yasında cok koyu bır galatasaray taraftarıyım sızın en cok hayran oldugum yonunuz hakan sukur hakkındakı goruslerınız bu hakan artık oynamamalı su anda turkıyenın en ıyı santraforu bızde adı ümit karan bu adam hakan yuzunden oynayamıyor lucescu zamanında nasıl oynuyordu sımdıde oynar ama onun oynaması ıcın hakanın bu kulupten gıtmesı lazım sızın dusuncelerınıze hayranım saygılarımla.
Fethi

eywallah koçum, nasıl istersen öyle hitap et sorun değil (ı) (d)

DÜNYADA 2SEYE TAPARİM BİR GALATASAYA BİRDE SANA.
Süleyman

iki şeye...

Siz gerçekten bu camianın en önemli yazarısınız bugün verdiğiniz haberlerin hepsinin doğru olduğunu biliyorum ve sizi sürekli okuyorum inşallah bundan sonra da bu dürüstlüğünüzü ve işbilir gazeteci üslubunuzu devam ettirir,bize en taze cimbom öykülerinizi aktarmaya devam edersiniz.
Göktürk Tüysüzoğlu

Osman Abiden masallar :mrgreen:

EVET SIZI VE YORUMLARINIZI BEYENIYORUM SAKIN ALINMAYIN AMA BEN SIZI GALATASARAYLI BİLİYORUM VE SİZİN BAZI YORUMLARINIZI ANLIYORUM DOĞRUDA OLABİLİR FAKAT BİRAZ YIRTICI OLMANIZ LAZIM FANATIK BIR GALATASARAYLI VE BAŞKA TAKIMLARI KABULENEMEYEN BASARILAR VS YÖNETİME GELİNCE BERBAT BENCE EYER ELEŞTİRİ BU YÖNDE YAPIP AMA GALATASARAYA DEYMEDEN DOKUNMADAN BU YÖNETİM GİTMELİ HEMDE ACİLEN BENİM GÖRUŞUM 2020 YILI ANCA ŞAMPIYON OLURUZ VE BUDA BİZİM BUYUKLUYUMUZE YAKIŞMAZ BİR KALEMŞÖR OLMANIZ LAZIM AHMET GİTMİŞ MEMET GİTMİŞ NE YAZAR PASİF BİR YONETİM KİMİ ALIRSA ALSIN FIIIS AMA SİZDEN RİCAM BU GERCEKLERİDE SÖYLEYIN FAKAT GALATASARY ÇOK BUYUK BIR KULUP BU BASIRETSİZ VE BAHSIZ BEDEVİ YONECİLERİNİ ELEŞTİRİLERİNİZLA PEŞİNİ BIRAKMAYIN BAŞARILI BIR YAZARSINIZ UMARIM UZUN YILLAR DEVAM EDERSINIZ SAGILAR.
Mustafa

yanlış anlasa daha iyiydi...

Osman abi selamlar.Abi sen galatasaray camiasında sözü geçer birisin,ya gözünü seveyim şu takıman başına bizim köşedeki bakkal Gökhan abiyi getirelim vallaha daha iyi olur. abi benim aklıma bak ne geldi sende iletebilirsen hepimizin yararına olur.Bizim kulübü zengin bi rus\"a satsak sonunda olcağı odur ama şimdiden satalımki bi gün daha bu başkanın durması zarardır valla adını bile azıma almak istemiyorum..Yaa elalem bizim yetişdirdiğimiz yıldız yaptığımız adamları alacak bize karşı oynatacak biz daha kayseriden mehmet topuzu alamıyoruz.bugün ribery marsilya\"ya gitdi daha elimizdeki kontratlı adamları tutamıyoruz,seneye türkiyede bize karşı oynarsa şaşmayalım.hafta sonu sınavım var ama şu canaydın denilen lanet yüzünden morelim altüst oldu..
Ernes Engin Şanlı

Rus'a satacağımıza bakkal Gökhan'a satsak olmaz mı?

Gerçek Galatasaraylı , pala bıyıklı pardon pala yürekli sevgili Osman abimiz;

eminim ki bu soruyu karşına çıkan her Galatasaray\'lıdan duymalara bıkmışsındır, Abi noolcak bu takımın hali?
Çerkezköylü Aslanlar Adına
Erkan Alkan

...

selamün aleyküm osman bey..ben ankarada yaşayan kendi halinde bi adamım.benim görüşümce galatasarayın şu anki durumu aynen osmanlı devleti gibi..içten içe çürüyüp gidiyo ve buna ne yöneticiler ne de futbolcular bi çare bulamıyolar.neden çünkü kasada kayda değer bi para yok. ama borç haddinden fazla çok.bu duruma kimler çare bulacak çok merak ediyorum.yazık bu galatasaraya gönül vermiş bizlere, yazık yönetime, yazık hırs kelimesinden uzak bir yığın galatasaraylı futbolculara.bu senede emin olun ki çok büyük hüsranlar yaşayacağız. geçen yıllarda olduğu gibi. allah tüm galatasaraylılara sabır versin.
Emrah Aydoğdu

amiin...

Mrb Osman Abi hatta BABA yasım 18 ama senin gibi bir GALATASARAYLI görmedim sen iyi gündede , kötü gündede neysen o sun yani kralsın bu alemde ^^ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE GALATASARAY ^^ diyenlerdensin ben seni örnek alıyorum bir taraftar olarak umarım bu maili okur ve değerlendirirsin !
kayhan karakaş

okuduk, değerlendirdik (d)

OSMAN ABİ WALLA SEN NE DERSEN DOĞRUDUR.ÇÜNKÜ GERÇEKTEN Bİ GS AÇIĞISIN.AMA GS DE YÖNETİME NEDEN GİRMİYOSUN HALA ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM.AYNEN DEVAM ET ABİ FİKİRLERİNİN ARKASINDA DURAN BİNLERCE GS Lİ OLARAK DEVAMM...
Mehmet Ali Şahin

Yönetimde de açık çıkmasın sakın.. :mrgreen:

ToFy
16.Haziran.2005, 23:56
-anne baaakk deliii?!?!

-aman kenardan geç çocuum.!?

Vieri
17.Haziran.2005, 13:01
aman kenardan geç çocuum

:mrgreen: deliden kork

Rus'a satacağımıza bakkal Gökhan'a satsak olmaz mı?

zuhaha

Genghis_Khan
17.Haziran.2005, 16:09
bunlar da 17.06.2005 tarihli...

Merhabalar değerli renktaş abim seni beğenerek izliyor takip ediyorum.en çok bıyıklarını seviyorum delikanlı adamsın vesselam.Ah Galatasaray yönetimi de senin kadar delikanlı olsa.biz ne bekliyoruz adamlar ne yapıyor para bulamıyorsanız bu işi bırakın bu rezalettir kepazeliktir taraftara saygısızlıktır.Eğer bu borç kapanmaz diyorsanız galatasarayı ligden düşürün hiç olmazsa içimiz kan ağlamaz.ribery gitti dediler okudum ağladım osman abi.sözde uefa kupasını alacakmışız hikaye bunlar siz ligi önce 4. bitirin yeter.Eğer becerimiyorsanız ki bu aşkar bırakıp gidin siz de rahat edin biz de.Osman abi sana saygılarımı sunuyor ellerinden öpüyorum.Bir galatasaraylı olarak sana minnettarım. Mehmet Şekeroğlu
Rauf Renktaş, hem bıyıklı hem de delikanlı. daha ne olsun (d)

Tanburanizin tellerininden cikan hos sedalari dinlemeye ve sizi takip etmeye devam edecegim. Saygilar sunarim, hoscakalin.
Mehmet Onur Taysu
Yeni kaset yakında tüm plakçılarda (a)

selam osman abi senin fikir ve düşüncelerini çok begeniyorum özellikle yorumlarını ben sana sormak istiyorum buyönetimin eline üç koyun versen yaya bilirlermi sana soruyorum bence bunlar kulüp yöneteçeklerine gitsinler kahvede tavla oynasınlar bunlardan hiç birşey olmaz abi bençe sen aday ol bunlardan çok iyi yönetirsin SAYGILAR ABİ
Mehmet
Bence yayabilirler ama koyun alacak para nerdee :mrgreen:

abi bayılıyorum senin yorumlarına yaa! sen varya aslında galatasarayın başkanı olmalısın abi! yakışır ama...
Ersin
Osman Aabiye ne yakışmaz ki (ı)

apaydin2148
17.Haziran.2005, 16:24

seni takdir ediyorum Genghis_Khan (ı) (ı) (ı)

PhotoGrapher
17.Haziran.2005, 16:37

seni takdir ediyorum Genghis_Khan (ı) (ı) (ı)

Takdir etmekle kalmıyoruz tapıyoruz. (g) (g) (g) (g)

:mrgreen:

Genghis_Khan
17.Haziran.2005, 16:41
Teşekkürler arkadaşalar
Herşey sizin ve Turksportal için!! (d)

Takdir etmekle kalmıyoruz tapıyoruz. (g) (g) (g) (g)

:mrgreen:

O kadar ileri gitmesek daha iyi. (Sonra neme lazım, G.Saray'a başkan yapmaya kalkarsınız) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PhotoGrapher
17.Haziran.2005, 17:16
OOOO Genghis Başkan Cimbom şampiyon!!!
oOoOoOoOoOo Genghis baba!!!

Sen başkan olsan tüm turksportal arkanda olur :mrgreen:

11
18.Haziran.2005, 00:35
yalakalık ve cehalet halkımızın genlerine işlemiş artık.şu atılan maillere bak ya.hey allahım!

PhotoGrapher
18.Haziran.2005, 03:09
Özür dilerim 11 yanlış anlama oldu...

Not:Bir yanlış anlaşılma yüzünden saçma sapan şeyler yazdım o yüzden böyle bir mesaj atmak ihtiyacında hisettim... :!:

VoLkaN BaROs
18.Haziran.2005, 04:03
Özür dilerim 11 yanlış anlama oldu...

Not:Bir yanlış anlaşılma yüzünden saçma sapan şeyler yazdım o yüzden böyle bir mesaj atmak ihtiyacında hisettim... :!:

Totticiğim, sen niye üzerine alındın ki, 11 o kelimeleri Osman Tanbureeeeeciii :mrgreen: ye yazılan mesajlar ve sahipleri için kullanmış :mrgreen: :mrgreen:

Sana değil yani :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PhotoGrapher
18.Haziran.2005, 04:30
Volkan abi hatamı anladım zaten 11 den de özür diledim.Uslu bir çocuğum ben :mrgreen:

VoLkaN BaROs
18.Haziran.2005, 04:36
yahu ne hatası???

PhotoGrapher
18.Haziran.2005, 04:46
Ya ben bazı mesajlar yazdım sen görmedin galiba onları sonradan düzelttim bir yanlış anlama olduğu için...

VoLkaN BaROs
18.Haziran.2005, 05:25
iyi hadi bakalım :)