PDA

View Full Version : Çok gol yiyorum!

Fearless_asa
20.Eylül.2006, 17:59
ya arkadaslar ben konyasporu çalıstırıyorum da ama hangi taktiği yaparsam yapıyım çok gol yiyorum maç basina neredeyse 2 gol yiyorum bunu nasıl engellicez defans oyuncularına özel olarak hangi taktiği vermeliyim yardımcı olursanız sevinirim
defans oyuncularım bu arada

ilhan demirci
cem islamoğlu
el saka
solda bi yabancı var kendisindden ben transfer etmedim
egemen korkmaz
muslu
alattin tosun
baska kimleri alıyım kimi önerirsiniz

önerilerinizi bekliyorum arkadaslar eksik etmeyin düşüncelerinizi

ibrahimovic R
20.Eylül.2006, 18:00
takım iyi bence orta saha daki ikiliyi pres yaptırt ve bu defanslarını da tight marking yaptır

Ilhan
20.Eylül.2006, 18:12
yanlıs yerde konu ama bence ibret olsun diye gereksiz mesaj alanına tasınmalı bence

Fearless_asa
20.Eylül.2006, 19:00
yanlıs yerde konu ama bence ibret olsun diye gereksiz mesaj alanına tasınmalı bence
ne alakası var sende laf olsun die mi konustun simdi size yardımlarınızı bekliyorum dedim yardım etmek istemiyorsan susarsın cevap atmazsın olur biter anlasıldımı kardes nerde isticektim onuda sole hem yetkililer varken sana düsmez bana ibret yapmak

ufuksann
20.Eylül.2006, 19:06
böyle bir konu var incelemek istersen belki yardımı olur :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=18848

Kurinkishovski
20.Eylül.2006, 20:53
dostum demirhanbey in yaptığı taktik umarım sana yardımcı olur:http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5328

Fearless_asa
21.Eylül.2006, 10:08
arkadaslar tesekkürler

xxaaxxaa
31.Mart.2007, 14:06
italyan taktigi yap 89 dk defans bir atakta gol

mami_LEE
31.Mart.2007, 16:11
butcen az.. iyi bi oyuncu alman zor ancak ofsayt uygulayabilirsin belki ... elindeki oyuncularla naparsan yap yersin çok gol .. ofsayt taktiği dene 2-3 maçta ...

ScriptKiddie
09.Nisan.2007, 17:23
benim elimde arsenal var ben şampiyonlar liginde milanla karşılaştım inanın her maçta farklı taktik kullanıyorum yoksa yeniliyorum ama milana ne kullansam yeniliorum bir yardımcı olun arkadaşlar ne yapayım bu takıma elimde + olrak ronaldinho, ibrahimoviç, john terry var

puskas
06.Mayıs.2007, 18:29
adam markajı uygula işine yarar