PDA

View Full Version : Turksportallı Aslanlar ● Galatasaray - Konyaspor

Eray Dengiz
23.Eylül.2006, 23:13
http://img221.imageshack.us/img221/214/resimlertsifh4.jpg

Galatasaray, Turkcell Süper Ligi’nin 8. haftasında Konyaspor’la karşılaşıyor. 30 Eylül Cumartesi günü, saat 20:30’da Ali Sami Yen Stadı’nda yapılacak maç öncesi Galatasaray hakkındaki son bilgiler,

Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig - 8. Hafta
Stad: Ali Sami Yen Stadı
Tarih: 30 Eylül Cumartesi / Saat 20:30
Hakem: Vedat Yüksel, Erhan Sönmez, Özgür Çetiner / 4. Hakem: Barış Şimşek
Sakatlar: Necati Ateş, Ergün Penbe
Cezalı: Yok
Hava Durumu: Maç günü yağmur bekleniyor. Sıcaklık en yüksek 23, en düşük 17 derece.

Galatasaray
Turkcell Süper Ligi’nin ilk yedi haftasında 10 puan toplayan Galatasaray, 6. sırada yer alıyor. İki galibiyet, dört beraberlik ve bir de mağlubiyeti bulunan Galatasaray’ın attığı 12 golün beşi Saşa İliç, ikisi Ümit Karan’dan gelirken, diğer golleri Hakan Şükür, Arda Turan, Cihan, Necati ve Hasan Şaş kaydetti.

-----------------------------------------------

Turksportallı Aslanlar,

- Cumartesi günü saat 20:30'da yapılacak olan Galatasaray-Konyaspor maçına Turksportallı Aslanlar olarak gelmek isteyen arkadaşlar bu konuya cevap versinler.

- Maça gelecek arkadaşlar biletlerini "ESKİ AÇIK" tribününe alsınlar.

- Biletlerini alan arkadaşlar maç günü saat 18:00-19:00 arası Galatasaray Mecidiyeköy Mega Store'un önünde olsunlar.. Maça gelen arkadaşlar ile burada buluşulup hep birlikte stada girilecektir..

Kırmızı: Belirsiz
Yeşil: Geliyor

ermoon (eray)
ermoon arkadaşları (2 kişi veya 3)
emre1905 (emre)
TaşkınMahmut (taşkın)
SefaReis (Sefa)
gorkemyilmazkarasu (Görkem)

Turksportallı Aslanlar olarak ilk maçımız, Galatasaray - Bordeaux
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=19459
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=328342

Nedvedmania
23.Eylül.2006, 23:14
e bi bismillah dur daha diğer maç yeni bitti:)

ben bi daha maça felan gelmiyorum ya konbinemide arkadaşa vericem böyle takımın neyini izlicem ben :mad:

Eray Dengiz
23.Eylül.2006, 23:18
e bi bismillah dur daha diğer maç yeni bitti:)

ben bi daha maça felan gelmiyorum ya konbinemide arkadaşa vericem böyle takımın neyini izlicem ben :mad:

sarı ve kırmızı
Ali Sami Yen
Galatasaray aşkı

bu 3'ü için maça gelmeye değer..

M.Scofield
23.Eylül.2006, 23:19
her ne olursa olsun ben maça geliyorum bizim aşkımız renklere öyüzden sonuna kadar varız

Nedvedmania
23.Eylül.2006, 23:22
sarı ve kırmızı
Ali Sami Yen
Galatasaray aşkı

bu 3'ü için maça gelmeye değer..
şimdi sinirliyim belki sonra kararım değişir

M.Scofield
24.Eylül.2006, 13:56
nerede Turksportallı Aslanlar ??*

comandante
24.Eylül.2006, 14:35
burdayım ben de...gideceğimi pek sanmıyorum çünkü dersane başlıyo.yine de bi ihtimal var.haber veririm...

Eray Dengiz
24.Eylül.2006, 14:37
bende açtım konuyu ama 10 kişiyi geçmediği ihtimalde bir daha açmıyorum :D dershaneydi, derslerdi oydu buydu zor olacak.. 1 hafta bekleriz olmazsa gitmeyiz artık..

TaşkınMahmut
25.Eylül.2006, 22:25
ben bildiğiniz gibi her maç sami yendeyim. İnşallah Sami de Yen ecez.Eski Açıktayız dimi Eray.Eğer gelmeyen arkadaşlar olursa biz ikimiz gideriz ;)

IcedEarth
25.Eylül.2006, 22:36
hadi kolaysa anfield road a gidin :D:D:D:D:D
keşke istanbulda olsaydım

Eray Dengiz
25.Eylül.2006, 23:26
Taşkın ok gidiyoruz tabi.. benim bi kaç arkadaşta gelebilir.. Eski açığa gidiyoruz bu sefer :D

ibo
26.Eylül.2006, 00:55
Taşkın ok gidiyoruz tabi.. benim bi kaç arkadaşta gelebilir.. Eski açığa gidiyoruz bu sefer :D

:D yaw eray manyadın mı olum sen taşkınla beraber maça mı gidilir :n:

Eray Dengiz
26.Eylül.2006, 02:22
:D yaw eray manyadın mı olum sen taşkınla beraber maça mı gidilir :n:

olsun abi rezilde olsak millet dönüp ters tersde baksa seviyorum abi adamla eğlenceli geçiyo maçlar :D bi bületten giriyo, küfürden çıkıyo :n:

nekop
26.Eylül.2006, 02:28
abi ne işiniz var ali samiyende gelin olimpiyata hem yolda bayaaaaa bi sohbet etme fırsatınız olur :D

TaşkınMahmut
26.Eylül.2006, 10:28
tamam nekop ben şimdi Özhan Canaydına telefon açıyorum maçı olimpiyata alıyorlar :)

Eray Dengiz
26.Eylül.2006, 20:10
80 binlik bir forumda 3 kişi
ya bize bi sorun var yada Galatasaraylı arkadaşlar gelmek istemiyorlar..

SefaReis66
26.Eylül.2006, 21:30
eray ekle listeye kesin geliyorum bu sefer pederle sorunu çözdüm :n:
biletler ne zaman satışa çıkıo ve eski açık ne kadar ..?

M.Scofield
26.Eylül.2006, 21:44
ne oldu şimdi kimse gelmiyormu ya ben geliyorum ve bide biletler perşembe günü satılacak galiba

10-20 arası değişir

Eray Dengiz
26.Eylül.2006, 22:04

oo iyi sevindim.. hadi bakalım 5 kiş olduk benim arkadaşda geliyor..

eski açığa alınıyor biletler.. fiyatlar emrenin dediği tarzda olur.. buluşma mega storeun önünde olacaktır..

M.Scofield
26.Eylül.2006, 22:09
hadi Turksportallı Aslanlar nerdesin kimse yoku maça gelecek bu sitede nerelerdesiniz

SefaReis66
26.Eylül.2006, 22:11
biletler perşembe mi satışa çıkıo ..?

M.Scofield
26.Eylül.2006, 22:13
biletler perşembe mi satışa çıkıo ..?
bügün açıklanmadığına göre yarın açıklanıp perş. günü satışa çıkar
ben bileti perş akşamı alcam çünkü çalışıyorum inş. bilet kalır akşama kadar

Eray Dengiz
27.Eylül.2006, 14:44
Konyaspor Maçı Biletleri Yarın Satışa Çıkacak...

Galatasaray'ın Turkcell Süper Ligi'nin 8. haftasında, 30 Eylül Cumartesi günü, saat 20.30'da Ali Sami Yen Stadı'nda Konyaspor'la yapacağı maçın biletleri, 28 Eylül Perşembe günü, saat 11.00'de Biletix bayilerinde satışa çıkacak.

Galatasaray-Konyaspor Bilet Fiyatları
Kapalı Alt 30 YTL
Yeni Açık Üst 13 YTL
Yeni Açık Alt 11 YTL
Eski Açık 13 YTL
Eski Açık (Rakip) 13 YTL

Maç günü Ali Sami Yen Gişe Fiyatı
Kapalı Alt 26 YTL
Yeni Açık Üst 11 YTL
Yeni Açık Alt 9 YTL
Eski Açık 11 YTL
Eski Açık (Rakip) 11 YTL

Maça gelecek olan arkadaşlar biletlerini "ESKİ AÇIK" tribününe alsınlar. Maç saati 20:00 olursa Mega Store önünde saat 17:00'da buluşulacaktır, Maç saati 21:45 olursa Mega Store önünde saat 19:00'da buluşulacaktır..

Bizimle gelecek olan arkadaşlar lütfen kendileri girmesinler :)

SefaReis66
27.Eylül.2006, 20:41
maç cumartesi mi pazar mı yaf ..?
cumartesi sultanahmet e gidicektim arkadaşlarla ama neyse pazara alırız sultanahmet işini ..

Eray Dengiz
27.Eylül.2006, 20:54
maç cumartesi mi pazar mı yaf ..?
cumartesi sultanahmet e gidicektim arkadaşlarla ama neyse pazara alırız sultanahmet işini ..

Maç Cumartesi günü saat 20:30

SefaReis66
27.Eylül.2006, 21:03
kaçta buluşcaz o zaman ..?

Eray Dengiz
27.Eylül.2006, 21:04
kaçta buluşcaz o zaman ..?

Saat en geç 6'da Mega Store'un önünde olunacaktır..

M.Scofield
27.Eylül.2006, 21:09
bende yarın akşam biletimi alcam vee maça hepberaber gidiyoruz

Eray Dengiz
27.Eylül.2006, 21:11
10'u geçebiliriz.. Siteden 4-5 kişi arkadaşlar fln derken 10'u buluruz..

M.Scofield
27.Eylül.2006, 21:13
eee iftari en yapcaz artık stada açarız orucumuzu

ben bileti akşam alcam inş bilet kalırde maça gideriz

TaşkınMahmut
27.Eylül.2006, 21:49
ben pazar günleri tutmuyorum oruç . bunu cumartesiye alıcaz herhalde.Bende bileti yarın alıyorum arkadaşlar.Eski açık Sarı diyecek ;;)

M.Scofield
27.Eylül.2006, 22:02
ben oruçlu olcam cumartesi artık stada açarım ben

Eray Dengiz
27.Eylül.2006, 23:40
Eski Açığa alın, orucu hallederiz.. Ben 3-4 arkadaş daha ayarlamaya çalışyıorum

Benim 2 arkadaşım geliyor, onların yanında bir grup daha gelebilir :D

gorkemyilmazkarasu
28.Eylül.2006, 04:18
bende hafta sonu dönüyorum istanbula maça gelicem mutlaka ama burdan bilet bulamıyorum banada birisi bilet alırsa istanbulda ben parasını veriyim böyle kıyakçı bi arkadaş arıyorum :D bana özelden mesaj atın arkadaşlar :D

Eray Dengiz
28.Eylül.2006, 13:52
bende hafta sonu dönüyorum istanbula maça gelicem mutlaka ama burdan bilet bulamıyorum banada birisi bilet alırsa istanbulda ben parasını veriyim böyle kıyakçı bi arkadaş arıyorum :D bana özelden mesaj atın arkadaşlar :D

Abi önceden söylesene yaw ben arkadaşlar içinde 2 tane bilet aldım.. Almışken sanada alırdım.. Neyse dur Taşkın'a mesaj atim alabilirse senin içinde alsın..

Bende 3 tane bilet var şuan.. 2'si arkadaşlar için..
Sefa, Emre, Taşkın ve Görkem ile 7 kişi oluyoruz.. :)
Bu maça Cihan ve Yücel'ide bekliyoruz

comandante
28.Eylül.2006, 14:21
yücel de geliyo=)bak gaz oldu he şimdi...toplıabildiğim kadar arkadaşımı da yopliip gelsem...5 kişi ile 1 kişi arasında getirme ihtimalim sözkonusu=)

görkemcim eğer biletleri almaya ben gidersem sana da alırım...

TaşkınMahmut
28.Eylül.2006, 15:25
mesajım geldimi sana eray.Ben bileti aldım kendime ama görkeme alamadım. şimdi işten çıkıp gidemem vallaha istiklale.çok yoğun işler. Kusura bakma be görkem. Ama maç gününe bilet kalabilir die düşünüyorum.yada mass plazada vardır bak oraya bi görkem

ultraslanerdem
28.Eylül.2006, 17:01
kapalıya gelen varmı ?

Eray Dengiz
28.Eylül.2006, 21:04
kapalıya gelen varmı ?

Yok burası Eski Açık :)

Taşkın geldi mesajın abi ama dışardaydım o sıra.. :) Yücel getir abi getirebildiğin kadar :D Görkem merak etme bugün biletleri almaya gittiğimde cevahir biletix önü bomboştu adam beni gördüğüne çok sevindi hatta :D

Benle beraber 3 veya 4 kişiyiz, Sefa, Taşkın, Emre, Yücel, Görkem ve Yücel'in Max 3 arkadaşı olursa,,,

10-13 kişi oluyoruz :D

Beyler fotoğraf için benim arkadaşım fotocu olacka maç günü :D Bol bol herkesin beraber teke teke çift resimler çekecek :D

M.Scofield
28.Eylül.2006, 21:04
şimdi işten geldim bilet alamadım şimdi gitsim yetişemem ne yapcan ben ????

Eray Dengiz
28.Eylül.2006, 21:13
şimdi işten geldim bilet alamadım şimdi gitsim yetişemem ne yapcan ben ????

Yarın alırsın.. Merak etme Konya maçı hemen bitmez biletler.. Hatta maç günü bile kalır

M.Scofield
28.Eylül.2006, 21:26
A BLOK
B BLOK
C BLOK
D BLOK
E BLOK şmdi baktımda biletler hepsi duruyor o zamn ben maç günü biletimi alrım çünkü vaktim olmuyor şimdi almaya

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 00:01
A BLOK
B BLOK
C BLOK
D BLOK
E BLOK şmdi baktımda biletler hepsi duruyor o zamn ben maç günü biletimi alrım çünkü vaktim olmuyor şimdi almaya

Beyler eğer yer kalırsa herkes C BLOĞA alsın :D Yer sorunu olmuyor ama olsun yinede alalaım:D

gorkemyilmazkarasu
29.Eylül.2006, 01:08
şimdi eray bana bilet aldınmı kardeşim sen?bana telefon numaranı özelden yolla ben arada nete girmeye çalışıyorum bakarım ararım seni...inşallah yarın 22,30 da istanbuldayım :)

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 03:33
şimdi eray bana bilet aldınmı kardeşim sen?bana telefon numaranı özelden yolla ben arada nete girmeye çalışıyorum bakarım ararım seni...inşallah yarın 22,30 da istanbuldayım :)

abi ben biletleri aldığımda eve geldim ve mesajını yeni gördüm.. eğer söyleseydin alacaktım abi biletini.. eve geldiğimde gördüm mesajı taşkına mesaj attım ama o da almıştı.. şimdi yücelle konuştuk işte eğer o alırsa seninkinide o alacak.. eğer alamazsak bi çare bulacaz.. olmadı ben gidip alacam yeniden.. eski açık bitmez heralde..

yücel ile konuştum malesef onunda sorunu çıktı.. beyler görkem kesin gelecek bende para olsa alacam ama arkadaşlara hep bilet aldım para bitti.. emre veya sefa görkemede bilet alabilirseniz çok iyi olur.. stadda parayı verir..

TaşkınMahmut
29.Eylül.2006, 10:25
arkadaşlar kötü haber.Biletim dün akşamki yağmurda paramparça oldu.Bugün dükkandan çıkıp bilet alamam :( Çünkü tek başımayım.Bilet ayarlayabilirseniz gelebilirim.Olmazsa stadada zaten erken gelemem.işten saat 6 da çıkıcam yarın.Yani bana bilet kalmaz.Biri alabilirse stadda veririm parasını

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 13:58
Arkadaşlar Emre ile konuştuk az önce kendisi için almaya giderken Görkem ve Taşkının biletleride alıyor.. Haberiniz olsun

M.Scofield
29.Eylül.2006, 18:45
şuanda biletler elimde Görkem ve Taşkınınada bilet aldım

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 18:56
Sağolasın Emre.. Bu durumda kesin gelenler,

Eray, Emre, Görkem, Taşkın, Eray'ın 2 arkadaşı,

6 kişi olduk.. Sefa'da aldıysa 7, benim bir arkadaşım daha gelirse 8

bursa_mc
29.Eylül.2006, 18:57
wayy kadro baya genişş aslında

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 19:07
Bu arada kendi kendime amaç yazdım, :D

Turksportallı Aslanların amacı, evinde maç seyreden aslanları, biz nebze olsun ayağa kaldırıp stada getirmektir. :D:D

Kadro iyi gibi ama ben daha çok bekliyordum.. Buna Yücel ve arkadaşları katılsa 10-12 kişi olurduk.. Ama yine hiç yoktan iyidir

bursa_mc
29.Eylül.2006, 19:08
Bu arada kendi kendime amaç yazdım, :D

Turksportallı Aslanların amacı, evinde maç seyreden aslanları, biz nebze olsun ayağa kaldırıp stada getirmektir. :D:D

güzel bi amaçç.ama bazı insanlarda varkı maça geliyo ama çekirdek yiyolar:D

Emurafu
29.Eylül.2006, 19:48
ermoon kardes iyi destek verin bu macı alalım

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 19:51
Valla biz elimizden geldiğince, sesimiz kısılana kadar destek veriyoruz ama biz daha çok sizlerden destek istiyoruz. Olimpiyata 7 kişi gittik, ASY 8 kişi gidiyoruz.. Daha çok seyirci, daha çok Turksportallı istiyoruz.. :D

LaKe
29.Eylül.2006, 19:53
Çoğalmışsınız Eray abi :) Bende büyüyünce gelcem :n: :n:

M.Scofield
29.Eylül.2006, 20:17
küçükte sayılmazsın bak bana maça gidecekler içinde en küçük benim

taşkın ve görkem neerelerdesiniz size bilet aldım artık yarın görüşürüz ben size şmidi abimi demem lazım:) ?*

taşkın ve görkem neerelerdesiniz size bilet aldım artık yarın görüşürüz ben size şmidi abimi demem lazım:) ?*

TaşkınMahmut
29.Eylül.2006, 21:54
benim nasıl bir taraftar olduğumu bordo maçına gelenler bir nebze olsun anlamışlardır.Saha 2 km ilerdeydi tribünlere ama deli gibi bağırdım.Eski açıkta öyle ama naapalım :) Hep destek tam destek . İnşallah alacaz maçı

M.Scofield
29.Eylül.2006, 21:57
benim nasıl bir taraftar olduğumu bordo maçına gelenler bir nebze olsun anlamışlardır.Saha 2 km ilerdeydi tribünlere ama deli gibi bağırdım.Eski açıkta öyle ama naapalım :) Hep destek tam destek . İnşallah alacaz maçı
eski açık yine yakın ben pek bağiramam şimdiden söyliyim

Eray Dengiz
29.Eylül.2006, 22:08
Taşkın sağolsun hepimizin yerine bağrır.. Adamda bi ses var susturamıyoruz :D:D

Büyümeyi bekleme boşver ya.. Gel gerçekten çok zevkli olacak.. Bilet var eğer bulabilirsen gel derim ben

Bu arada Sefa'dan ses yok.. Gelecem dedi ama.. Haberleşmek lazım.. Ben yarın forumda olmayacam.. Neyse bakalım..

M.Scofield
30.Eylül.2006, 00:02
sefayla konuştum yarın malesef çalışcakmış izin alırsa gelcek tel. no verdim arıcak beni

Eray Dengiz
30.Eylül.2006, 06:58
Konyaspor maçıyla beraber bundan sonraki maçlara pankart yaptırma olayı olabilir. Bunu bugün maçta sizinle konuşacam :)

Herkes bugün saat 19:00'da Galatasaray Mega Store'un önünde (yağmur olursa içerde :D) beklesin.. Dediğim gibi maça hep birlikte girilecektir. Lütfen önceden girmeyin..

TaşkınMahmut
30.Eylül.2006, 10:04
valla benim son maçım bu.Daha gidemiyecem (Ş.Ligi hariç)

Eray Dengiz
30.Eylül.2006, 15:56
PSV ve Liverpool maçlarına gidilecektir. Hatta bunun için gerçekten çaba gösterip servis hazırlatacam. Herkesi yerinden alacak, stada götürecek, aynen aldığı yere bırakacak şekilde. 10 kişiyi geçmemiz lazım tabi bunun için..

Sefa ne alemde bu arada? Geliyor mu?

M.Scofield
30.Eylül.2006, 16:33
PSV ve Liverpool maçlarına gidilecektir. Hatta bunun için gerçekten çaba gösterip servis hazırlatacam. Herkesi yerinden alacak, stada götürecek, aynen aldığı yere bırakacak şekilde. 10 kişiyi geçmemiz lazım tabi bunun için..

Sefa ne alemde bu arada? Geliyor mu?
henuz belli değil

Emurafu
01.Ekim.2006, 00:08
tüh nasıl kaybettik

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 00:13
Herşey çok güzeldi, herkes birbirini tanıdığı için Bordeaux maçından daha zevkli oldu. Herşey güzel gidiyordu ama malesef yenilen 2 golden sonra resmen çöktük.

Maç resimleri ve videoları bir kısmını bu gece, bir kısmını yarın koyacağım.. 60-70 yakın resim çekildi, bir çok video var..

Scocco
01.Ekim.2006, 00:14
Sistem hata veriyor... Hep böyle bu sezon. Liverpool maçında yapamadığımızı Konya bize yaptı. Son 20 dakika oyundan düşünce maçı kazanacağını düşünüp tempoyu yavaşlatayırson. Yanlış.... Kondisyonu 0'a düşmüş Hakan Şükür'ün yerine Ümit Karan'ı Hasan Kabze'yle değiştiriyorsun. Yanlış... Maçın son saniyesinde rakip korner kullanacak sen halen adam paylaşaımını yapamıyorsun. Yanlış... Gerets kaç haftadır çözüm bulacağız diyor ama nafile... Yine de bu takıma inancımız herzaman var bizim.

Nedvedmania
01.Ekim.2006, 00:16
toplam olarak kaç kişiydiniz

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 00:24
toplam olarak kaç kişiydiniz

6 Kişiydik.. 2 ayrı makineden çekilde fotoğraf ve videolar.. Bu gece olursa eklemeye çalışacağım.. Videolar bir harika zaten :)

Scocco
01.Ekim.2006, 00:27
Resimler gelirse güzel olur bir bakarız:D Kötü maçın anısına...

Emurafu
01.Ekim.2006, 00:28
resimleri nereye koyacaksın

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 00:31
resimleri nereye koyacaksın

Resimler gelince Resimlerimiz kısmına.. Gelince resimler link vereceğim.

Emurafu
01.Ekim.2006, 00:34
sagol kardes burdan bakarım nasıl görüntüler var

Nedvedmania
01.Ekim.2006, 00:46
eray abi 2. rütbeyi kapmışsın hayırlı olsun :D

şimdi sana özenip hemen başka takım tutan üyelerde böyle başlıklar açıcaklar ardarda :D ama eminimki bizimki kadar tutmaz

Universal
01.Ekim.2006, 00:52
eray abi 2. rütbeyi kapmışsın hayırlı olsun :D

şimdi sana özenip hemen başka takım tutan üyelerde böyle başlıklar açıcaklar ardarda :D ama eminimki bizimki kadar tutmaz
Ben bu konu ilk açıldığında açmayı düşünüyordum ama olmadı daha doğrusu maça gelecek kişi bulamadım zaten her şey özenmeden çıkar. :)

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 00:54
Özenilsin güzel olur.. Çünkü böyle faaliyetler oldukça sitenin değeri, kalitesi artar.. Turksportallı Aslanların Kurucusu olduk ama maça 5-6 kişiyi zor toparlıyoruz :D

Nedvedmania
01.Ekim.2006, 00:58
galatasaraymedia.com a felanda bakın yarın belki kendinizi bulursunu orda

internette çıkmak zevkli oluyo :D

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 01:02
Taşkının olduğu her yerde fotoğrafımızın çıkmaması imkansız.. Adam öyle bir bağrıyoki bütün kameralar, fotoğraf makineleri bize dönüyor :D

Emurafu
01.Ekim.2006, 01:06
ben resimleri bekliyorum

M.Scofield
01.Ekim.2006, 01:12
skor hariçde herşey güzeldi eğlendik zevkli oldu maç3-3 oldu ama taşkın bizi çok güldürdü herşey için sağolun resimleri pc atıyım burda yayınlanır

TaşkınMahmut
01.Ekim.2006, 01:31
arkadaşlar şu an morali en bozuk insan benimdir herhalde.haytımın küfrünü ettim.2 koltuk kırdım samiyende.Şu an moral olarak sıfırım . Verdiğim tüm paralar haram zehir zıkkım olsun bu futbolculara ayrıca Gerets'e. Gerets'in taktiği belli . Kovulmak. Çünbkü istifa ederse tazminat alamıyacak . Gerets git artııık :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 01:32
Resim çeken arkadaşlar varsa buraya değilde bana yollarsa sevinirim. Toplu halde koyacağım.. Taşkın anladın sen :D

Emurafu
01.Ekim.2006, 01:33
arkadaşlar şu an morali en bozuk insan benimdir herhalde.haytımın küfrünü ettim.2 koltuk kırdım samiyende.Şu an moral olarak sıfırım . Verdiğim tüm paralar haram zehir zıkkım olsun bu futbolculara ayrıca Gerets'e. Gerets'in taktiği belli . Kovulmak. Çünbkü istifa ederse tazminat alamıyacak . Gerets git artııık :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
gercekten koltuk kırdınmı..............
olsun üzülme kardes herseyde bir hayır vardır!!!!!!!!!!1
bu macta cıkıs macımız olmadı:(

bir galatasaraylı olarak resimleri bekliyorum

M.Scofield
01.Ekim.2006, 01:35
çakmağinda gitti:D :D

Emurafu
01.Ekim.2006, 01:36
Turksportal aslanları buraya gelin birbirimize destek ve moral verelim suan moralim benimde bozuk

TaşkınMahmut
01.Ekim.2006, 01:40
eray bende 3 tane var gönderirim birazdan . Ama ROCKY var TGRT de.onu izliycem

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 01:40
Taşkın sen çakmağıda attın dimi abi :D Bi ara baktım kapalı dahil tüm stad Taşkın'a bakıyor :D:D:D

Bendeki 26 resmi yarın aktarmaya çalışacağım.. USB sorun çıkarıyor, Emre ise aktarıyor, birazdan elimde olur düzenli bir şekilde koyacağım..

TaşkınMahmut
01.Ekim.2006, 01:41
çakmağinda gitti:D :D

evet onuda unutmuşum.Dün doldurmuştum çakmakta gitti

Emurafu
01.Ekim.2006, 01:50
olsun kardes giden cakmak olsun iki puanda gitti.......
artık birbirimize destek verelim

aLka
01.Ekim.2006, 01:55
ben maçtaydım kesin birinizi görmüsümdür ama tip olarak tanımadıgım için tanıyamamışımdır.KESİN :D

M.Scofield
01.Ekim.2006, 01:57
neresindeydin eski açığın

Emurafu
01.Ekim.2006, 02:04
resimler güzel umarın bugünkü resimleride koyarsınız

M.Scofield
01.Ekim.2006, 02:07
niye acele ediyonrsunki sonuçta resimleri eklicez bu bügünde olur yarında

aLka
01.Ekim.2006, 02:07
neresindeydin eski açığın
bana mı dedin? üstüme alındım :P neyse :)
bana sorduysan ben yeni açık üstteydim.tsi'li ler eski açıkdamıydınız? konuyu tam okumadım bilmiyorum

M.Scofield
01.Ekim.2006, 02:08
biz eski açıktaydık

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 02:09
anakonda sakin ol eklenecek tüm resimler.. :)

Emurafu
01.Ekim.2006, 02:12
anakonda sakin ol eklenecek tüm resimler.. :)
yok yaw sakinim bizimki laf olsun diye

gorkemyilmazkarasu
01.Ekim.2006, 03:07
maç_çok_güzeldi_bayağı_eğlendik_hele_konyanın_son_ golü_acayip_kopardı_bizi__bütün_arkadaşlarıma_teşe kkür_ediyorum...:D

Eray Dengiz
01.Ekim.2006, 03:18
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=330698#post330698

Resimler eklenmiştir..

Emurafu
01.Ekim.2006, 03:23
bakim nasıl olmus