PDA

View Full Version : Oyuncuların özellikleri hep düşüşte

kezo
28.Eylül.2006, 02:26
arkadaşlar defans orta saha ve forvet futbolcularına ayrı idman yaptırıyorm örneğin iki defans oyuncusunudan birinin özellikleri düşerken birinin ki artıyo 2 si de ilk 11 de neden böle olu:confused: yo ya???

AnGeL Paradoks
28.Eylül.2006, 06:28
defans oyuncularının ikisinin özellikleri birbirlerinden farklı olması olabilirmi yani birinin markajı yüksek diğerininde zığlaması yüksektir yani farklı antrenman isterler

ultraslanerdem
28.Eylül.2006, 11:58
oyuncu güzel oynuyosa özelliklerini boşver

e_mali
28.Eylül.2006, 12:20
Oyuncuların ozelliklerine bagli, gelisimine bagli, antreman programına bağlı.

kezo
28.Eylül.2006, 15:05
allah allah şimdi kafam karıştı ya peki zıplaması yüksekse ona ne çalıştırcam ki antremanda zıplama yok??? :)

Jesus_FB
28.Eylül.2006, 15:06
allah allah şimdi kafam karıştı ya peki zıplaması yüksekse ona ne çalıştırcam ki antremanda zıplama yok??? :)
aerobik çalıştırcaksın;;)

kezo
28.Eylül.2006, 15:13
arkadaşım aerobik e mi ağırlık vereyim diyosnuz yani???

Jesus_FB
28.Eylül.2006, 15:17
arkadaşım aerobik e mi ağırlık vereyim diyosnuz yani???

Eevet aerobik çalıştır

y_layta
28.Eylül.2006, 18:03
ya sen antrenman yapmakla uğraşma sitede çok güzel prolar war onları indir

Atakan38
29.Eylül.2006, 01:06
adamına we antrenman programına bagLı
sıtedekıLerden inndir dene ıstersen bıde

jackrai
29.Eylül.2006, 12:26
Sadece antrenman programına bağlı değil.Bir oyuncu yaşlandıkça özellikleri düşüyor.Sakatlanınıca düşüyor ama iyileştikten sonra artmaya başlıyor.

Ilhan
29.Eylül.2006, 15:12
ya sen antrenman yapmakla uğraşma sitede çok güzel prolar war onları indir

o sekilde birşey öğrenmez ve oyunun zevkini çıkaramaz. oyun total bir oyun..

bence sen daha cok yenisin.. internette fm 2006 ile ilgili tutorial'ları indir.. yani yardımcı dosyaları ve makaleleri. onlardan faydalanabilirsin..

bu arada ben de zamanında bir tutorial yazmaya karar vermiştim ancak araya kayıt işlemlerim girdi yarıda bırakmak zorunda kaldım...:(

y_layta
29.Eylül.2006, 19:51
ama daha yeni gibi gözüküyo ondan dedim

Mirza
29.Eylül.2006, 20:57
Ozzyco antreman sistemi var tavsiye ederim ..

no_name_
20.Ekim.2006, 04:22
Eevet aerobik çalıştır

ne çalıştırırsa çalıştırsın hiç özellik artmıo artsana en fazla 1 ya da 2 derece falan artıo. mesela ben genç bi defans almıştım. nerdeyse tüm dünya devlerinden teklif geliodu ama gel gör ki hiç geliştiğini görmedim. hatta ilerliicek yere geriledi adiiiiii :confused:

Oli
21.Ekim.2006, 00:48
No name sorun sendeymiş sanki yada oyuncunun potansiyel ability si dusuktur ondan daha fazla ileri gidemiyordur burda devreye işte saglam gözlemciler giriyor.
Kezo her defans oyuncusuna tek tek antreman yaptırmaya calısma genel bi antreman programı ayarla bazı özelliklerinin dusus gösterdigi zamanlar oluyor ama guzel bi eşyler ayarlarsan oyuncular baya gelişiyorlar özel bi seye yuklenem yanlızca defans adamlarında defansı yogun atacklarda da atackı ve sot calısmalarını bol bol yaptır forumalrda antreman programları ile ilgili detaylı bilgi var o topicden yarım alıp kendi antreman programını hazırlayabilirsin.

usrobotics
27.Ekim.2006, 05:39
coachlarını değiştir italyan koçları tercih ederim bide maçlardan sonra dinlendir 1 -2 gün oyuncuları.Programın dengeli olsun.