PDA

View Full Version : Adım Adım Türkçe FM v2.1 (Ekran Görüntüleri - 5 -)

VoLkaN BaROs
23.Haziran.2005, 18:48
Bildiğiniz gibi v2.0 ile birlikte birçok hata oyunumuzdan arınmış oldu, özellikle birçoğunuzun (aslında tümünüz :mrgreen: ) klişeleşmiş haberleri değiştirmemi istemesinden sonra oldukça değişikliğe gittim.

Şuan v2.1 düzeltmeleri, Türkçeleştirmesine devam ediyorum ve kısa süre sonra yeni versiyonu yayınlayacağız, aşağıda haberlere -asıl anlamı içinde kalmak şartıyla- yaptığım yeni yorumları görebilirsiniz

Yeni değişiklikler ve çeviriler yaptıkça aşağıda yayınlayacağım....

v2.1 Ekran Görüntüleri

http://forum.turksportal.net/download/images/turkceFM/v2-1/1-5.jpg

http://forum.turksportal.net/download/images/turkceFM/v2-1/1-4.jpg

http://forum.turksportal.net/download/images/turkceFM/v2-1/1.jpg

http://forum.turksportal.net/download/images/turkceFM/v2-1/1-1.jpg

http://forum.turksportal.net/download/images/turkceFM/v2-1/1-2.jpg

http://forum.turksportal.net/download/images/turkceFM/v2-1/1-3.jpg

RoCCo_42
23.Haziran.2005, 19:11
abi süper olmus valla 100% de cıkacak bu gidisle allah zewal wermesin süper ellerinize saglık.büyük bir özlemle beklicegim.

VoLkaN BaROs
23.Haziran.2005, 19:14
teşekkür ederim RoCCo_42, %100 için çok acele etmiyorum çünkü öncelikli olarak oyun zevkini arttıracak ve yeni FM fanatikleri kazandıracak düzenlemeler ile çeviriler yapıyorum

Siz rahat rahat oyununuza devam edin, bu versiyonda yeniden oyun başlatmak zorunda kalmayacaksınız, kaldığınız yerden ve kariyerinizden devam edebileceksiniz...

LeHeb
23.Haziran.2005, 19:58
Çok süper olmuş.Teşekkür ediyoruz.Darısı FM 2006'nın başına.

emirduman
23.Haziran.2005, 20:16
Hakketen çok müthiş olmuş.....

Sen hiç kasma rahat rahat yap....

Zaten bu haberleri uyarlama olayı çok güzel oldu....

Football Manager
23.Haziran.2005, 20:24
Volkan arkadaşım süpersin acele etme sakin sakin yap işini

eGowiCh
23.Haziran.2005, 22:34
Çok güzel olmuş.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

apaydin2148
23.Haziran.2005, 22:50
yoruma gerek yok. (ı) (ı) (ı)

Makaay
24.Haziran.2005, 00:49
Elinize sağlık gerçekten yeni patch ve bu Türkçe ile oyunun basından kalkamıyorum artık.Tebrikler dostum

partner
24.Haziran.2005, 01:05
kardeşim çalışmalarında başarılar
son gaz ilerliyorsunuz

PhotoGrapher
24.Haziran.2005, 01:37
Yine güzel bir çalışma geleceğe benziyor.Kolay gelsin (m)

VoLkaN BaROs
24.Haziran.2005, 02:28
sağolun arkadaşlar, beğeniyorsanız ne mutlu bana :) Size bu oyunu daha da fazla sevdireceğim emin olun bundan...

erkanzengin
24.Haziran.2005, 04:35
ya ben turksportal türkçe fm de güncelleme ye giriyorum...başlat diyorum...bişiler arıyo...sora "yeni versiyon bulunamadı..lütfen www.turksportal.net adresinden güncel versiyon olup olmadığını öğrenin" diyo hata weriyo...ne yapmalıyım

VoLkaN BaROs
24.Haziran.2005, 07:41
çünkü yeni versiyon çıkmadı daha...

19yusuf05
24.Haziran.2005, 12:08
yabancı liglerde maraton filan sorun olmıycakmı yoksa editörden süper ligemi eklendi bu

Exvision
24.Haziran.2005, 12:30
Makaayın dediği gibi oyun Türkçe olunca insan başından kalkamıyor.

Ellerinize sağlık...

Genghis_Khan
24.Haziran.2005, 16:12
Görülüyorki medya haberleri daha çok zenginleşecek ve oyundan aldığımız zevki kat kat artıracak. Tebrik ediyorum Volkan, bizler türkçe V 2.0 ile oynayarak zaman geçirirken sen bunun yeterli olmadığını düşünerek hala çalışıyorsun. süpersin (d)

totti10
24.Haziran.2005, 20:53
yabancı liglerde maraton filan sorun olmıycakmı yoksa editörden süper ligemi eklendi bu
ewet ya yani biz şimdi italyada falan oynarkende maraton falan çıkacak heralde bu tür roportajlarda

VoLkaN BaROs
24.Haziran.2005, 21:22
ewet ya yani biz şimdi italyada falan oynarkende maraton falan çıkacak heralde bu tür roportajlarda

Arkadaşlar bunun tartışması v2.0 çıkmadan önce uzun bir süre yapıldı (v2.0' ın ilk görüntüleri konusundan okuyabilirsiniz) Bende sizin dediğiniz gibi "Türkiye dışındaki bir ligde biraz garip kaçmaz mı" diye dedim ama bütün arkadaşlar bu şekilde olmasını istedi. Bir çoğu oyuna zevk getirdiğini, diğerleri ise bunun yanında Türk programlarında da "zaman zaman yabancı ligler yorumlanıyor bizce mükemmel olur" dedi...

Bu nedenle böyle değişiklikler yaptım...

Ki zaten bu değişiklikler fazlasıyla var v2.0 içinde demek ki siz farkına varmamışsınız :)

Vieri
25.Haziran.2005, 00:55
ne olcak ya bence gayet hoş

Erman hoca: taraftarlar trapattoni hoca senin ananı diye bağırıyorlar. yok kardeşim böyle birşey. bugun fair playden bahsediyorsak önce trapattoni kendisine bakacak. taraftarı galyana getirmicek sevgili şansal..
Şansal: Evet hocam haklısın. Uğurcum oynatalım bir sonraki pozisyonu

VoLkaN BaROs
25.Haziran.2005, 01:16
süperdi valla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hatta bende bir ekleme yapmak istiyorum

Erman hoca: taraftarlar trapattoni hoca senin ananı (burada hemen şansall girer devreye: Aman hocam lafın gerisi gelmesin RTÜK kapatırmapatır mazallah :mrgreen: )
diye bağırıyorlar. yok kardeşim böyle birşey. bugun fair playden bahsediyorsak önce trapattoni kendisine bakacak. taraftarı galyana getirmicek sevgili şansal..

wrmaster00
25.Haziran.2005, 05:17
Ya bu ekran görüntülerindeki font daha değişik onu indirmenin bi yolu var mı???

apaydin2148
25.Haziran.2005, 10:54

Erman hoca: taraftarlar trapattoni hoca senin ananı (burada hemen şansall girer devreye: Aman hocam lafın gerisi gelmesin RTÜK kapatırmapatır mazallah :mrgreen: )
diye bağırıyorlar. yok kardeşim böyle birşey. bugun fair playden bahsediyorsak önce trapattoni kendisine bakacak. taraftarı galyana getirmicek sevgili şansal..

bende bir ekleme yapıyım:

taraftarı galyana getirmicek sevgili şansal..ben kabzımallık yaptım onunçün *****dan iyi anlarım.trapattoni *****lık yapmasın.

Şansal: Evet hocam haklısın. Uğurcum oynatalım bir sonraki pozisyonu.uğur geri al,biraz daha,hah oldu dur şimdi...

10_RONALDİNHO_10
25.Haziran.2005, 14:55
sizden bu beklenirdi süper olmuş

infazkatibi
25.Haziran.2005, 19:15
Hemşerim Volkan bu işi ancak sen yaparsın, FM aleminin kralısın walla...
Gerçekten tebrik ederimmm,,, Sen olmasan biz ne olurduk...
İyi çalışmalar....
(ı) (ı) (ı)

VoLkaN BaROs
26.Haziran.2005, 06:38
sağol hemşo, ne demek rica ederim yapıyoruz işte bişiler :mrgreen:

hakanveli
26.Haziran.2005, 21:55
Arkadaslar olay budur ya, Volkan hocam inan, sigames in yapamadığını yapıyorsun, ben zannetmiyorum ki, sigames in orjinal dilinde oyun oynayan diğer ülkedeki fm ciler bizim kadar zevk alsınlar bu oyundan. biz onlardan daha sanslıyız ve bu oyunu daha zevki oynuyoruz/oynayacağız..
yani içimden diyorumki su an, iyiki sigames türkçe dilini oyuna koymuyoda, biz bu şekilde daha bizden, daha eğlenceli oynuyoruz, yoksa onlar yapsa -bence- ruhsuz, düz, durağan bir türkçe kullanacaklardı, bu kadar ruh heyecan ve kişilik katamayacaklardı oyuna.
Ama şimdi ve hele su ekran görüntülerini de görünce ...
Ne diyebilirimki.
İyiki varsınız..
Sevgiler...

Genghis_Khan
26.Haziran.2005, 22:20

Ben de eklemesem şeyim(?) düşer :mrgreen:

Erman Hoca: Şimdi bak Şansalcıım bizim insanımız yabancılara karşı çok misafirperverdir, ben yaptıkları bu küfürlü tezahüratları aslında italyanca bilmedikleri için Trapattoni'ye sevgilerini Türkçe sunuyorlar diye yorumluyorum. Bak bak Trapattoniye nasıl da yapılan tezahurata gülerek karşılık veriyor...
Şansal: Ama hocam ben sevgi sözleri duymuyorum pek tezahuratlarda...
Erman Hoca: Olur mu Şansal, sen Türkçe biliyorsun diye Trapattoni de mi biliyor canım, adam ne güzel yumruk şov yapıyor tribünlere...
Şansal: Tamam hocam senden korkulur walla. Uğurcuum oynatalım diğer pozisyonu..
Uğur: Yeter lan oynat oynat; kafayı oynattıracaksınız bana. İşiniz yok mu sizin kaardeşim (c)

VoLkaN BaROs
27.Haziran.2005, 01:51
bu kadar güzel sözlerin çok çok teşekkür ederim hakanveli :))

fm05_fbli
29.Haziran.2005, 17:47
Başarılar ne diyim ki..

(k) (k) (k) (k) (k) (k)

CeNTeR_TR
29.Haziran.2005, 17:56
(ı) (ı) (ı) (ı) Şuper olmus

capriceman
29.Haziran.2005, 19:13
Volkan şaka falan siz bu işi aştınız söyliyeyim...

dj h.a.s
29.Haziran.2005, 21:50
tolga abi harika olmuş yaz boyu oyunun başndayız artık (m) (a) (a) (g) (g) (g)

CeNTeR_TR
29.Haziran.2005, 22:00
tolga abı kım yahu

Bulut
30.Haziran.2005, 00:08
Volkan eline sağlık çok güzel olmuş (b) (ı) (ı)
Valla sayende FM ye bir kez daha bağlanıcaz haa (b) :mrgreen:
Tekrar teşekkürller (b) (ı)

Laz_Asker_61
01.Temmuz.2005, 12:06
Süper olmuş volkan abi sabırsızlıkla bekliyorum çıkmasını

bjkkomec
03.Temmuz.2005, 06:37
kasım ayında fm2006 çıkıyo biz nezaman full tr oynayabilecez bu oyunu bu arada ekran görüntüleri çok güzel elinize sağlık ama benim çok uyuz olduğum bir durum var türkçe fm2005 e girerken neden o turksportal penceresini açmak zorundayız (c) onu kaldırırsanız v2.1 de bence çok daha güzel olur çoğu kişi içinde aynısı tabii :mrgreen:

Vieri
03.Temmuz.2005, 11:26
bu panel konusundaki düşüncelerine katılmıyorum arkadaşım,

Ortada bir emek varken ve çevremizde emek hırsızları kol gezerken bunu ortaya yaymak resmen enayiliktir.

Daha öncedende yaptık, ne yaptılar; bizim ismimizi silip kendi isimlerini koyup bu yama kendi çalışmalarıymış gibi yayınladılar.

Bugün, internet cafesinden tut kişinin şahsi bilgisayarına kadar FM'yi türkçe oynamak isteyen kişi, önce bizim panelimizi görüyor, güncelleme çıkacaksa bu program zaten uyarıyor. Hem bize destek oluyor, hem vay be bu adamlar yapmış oluyor. Açıkçası ben böyle olmasını istiyorum ve böyle olacak başka söze gerek yok :mrgreen:

partner
03.Temmuz.2005, 16:52
sonuna kadar arkanızdayız

dinaMYt
03.Temmuz.2005, 18:52
süper olmuş (ı) (ı) (ı)

efsane_goztepe
03.Temmuz.2005, 20:30

Ortada bir emek varken ve çevremizde emek hırsızları kol gezerken bunu ortaya yaymak resmen enayiliktir.

Daha öncedende yaptık, ne yaptılar; bizim ismimizi silip kendi isimlerini koyup bu yama kendi çalışmalarıymış gibi yayınladılar.

Bugün, internet cafesinden tut kişinin şahsi bilgisayarına kadar FM'yi türkçe oynamak isteyen kişi, önce bizim panelimizi görüyor, güncelleme çıkacaksa bu program zaten uyarıyor. Hem bize destek oluyor, hem vay be bu adamlar yapmış oluyor. Açıkçası ben böyle olmasını istiyorum ve böyle olacak başka söze gerek yok :mrgreen:

çok güzel konuşmussun bu konu hakkında ve ben bu paneli kaldırın diye mesaj atanların gerçek niyetinin bu bahsettigin olayı gerçekleştirmek olduğunu düşünüyorum. yine eskisi ceviriyi alıp kendilerininmiş gibi göstermek istedikleri için paneli kaldırın diyorlar bence (l)

cronaldo
03.Temmuz.2005, 20:57
sadece önünüzde saygıyla eğiliyorum :mrgreen:

apaydin2148
03.Temmuz.2005, 22:58

çok güzel konuşmussun bu konu hakkında ve ben bu paneli kaldırın diye mesaj atanların gerçek niyetinin bu bahsettigin olayı gerçekleştirmek olduğunu düşünüyorum. yine eskisi ceviriyi alıp kendilerininmiş gibi göstermek istedikleri için paneli kaldırın diyorlar bence (l)

katılıyorum sana efsane.

tombul taho
03.Temmuz.2005, 23:13

Katılıyorum Kardeşim.. Böyle kalsın.. En iyisi böyle... Kadıköy yakasında oturan varsa bilir. Yazıcıoğlu ve Bostancı da satılan oyunlarda Türkçe FM dediğinizde içinde bizim yamanın olduğu cd'yi veriyolar. Araştırdığınız zmnda biz yaptık falan diyolar. O yüzden böyle olması daha iyi oldu.. ( Böyle KALACAK olması da... :D )

Volkan: Kardeşim tebrik ediyorum müthişsin.. Böyle devam edersen seni sigames'e alacaklar ve direk fm de türkçe olacak :D (Allah söyletti galiba :P )

beko5252
04.Temmuz.2005, 13:30
volkan abi ellerin zeval görmesin bizi mahrum etme bu Türkçe oyundan başarılar diliyorum

tufanzenger
04.Temmuz.2005, 19:02
gerçekten de süper ötesi bi şey olmuş(özellikle erman hoca lı haber)
emeği geçen arkadaşları kutluyorum tebrik ediorum
ayrıca panelde dursun hiç kalkmasın hatta boyutu artsın diorum

özgürkartal
05.Temmuz.2005, 00:35
abi %100 tr yi ne zaman oynayabilecez.yaklaşık bir zaman verebilirmisin.bu oyunu fethiye de herkese yaydım.ilk benden duydular.hepsi bana soruyor bunun cevabını.istersen
[email protected] veya [email protected] a maille cevap verebilirsin.

ibo
05.Temmuz.2005, 01:34
başarılar. süpersin gerçekten bu haberler oyuna apayrı bir zevk katıyor...

capriceman
05.Temmuz.2005, 10:47
kasım ayında fm2006 çıkıyo biz nezaman full tr oynayabilecez bu oyunu bu arada ekran görüntüleri çok güzel elinize sağlık ama benim çok uyuz olduğum bir durum var türkçe fm2005 e girerken neden o turksportal penceresini açmak zorundayız (c) onu kaldırırsanız v2.1 de bence çok daha güzel olur çoğu kişi içinde aynısı tabii :mrgreen:

Birçok blah blah sitesi üyeleri ile bu yüzden birbirine girdi; 'Türkçe FM'yi siz ne zaman yapacaksınız?' Ama onlar hiçbir zaman öyle birşey yapmamışlardı ki şimdi yapabilsinler, sadece çalmışlardı.

Burda insanlar günler saatler boyunca çalışıyorsa, okullarından, işlerinden zamanlarını kısıyorlarsa sonuna kadar da o panel orada durmak zorunda, duracakta.

Bizim için hiçte sorun değilken senin için niye sorun ki? Emek sarfedildiyse elbetteki O'nun karşılığıda görülmek zorunda. Hayır çok uyuz oluyorsan kendi deyişinle, blah blah sitelerin oyunu curcunaya çeviren çalıntı Türkçelerini bekle, mutlak birgün çıkarırlar...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tombul taho
06.Temmuz.2005, 14:49
abi %100 tr yi ne zaman oynayabilecez.yaklaşık bir zaman verebilirmisin.bu oyunu fethiye de herkese yaydım.ilk benden duydular.hepsi bana soruyor bunun cevabını.istersen
[email protected] veya [email protected] a maille cevap verebilirsin.

Merhaba;
İlk olarak Volkan'ın yolladığı bu screenshotlar üzerinde çalışıyo arkadaşlar yanılmıyosam. Öncelik bunlarda. Çünkü artık hep aynı yazılrı görmekten bıktı sanıyorum.. Bunlar hallolduktan sonra da %100 Türkçe FM çalışmalarına başlayacak ekip arkadaşlarım...

apaydin2148
06.Temmuz.2005, 14:56
zaten şu anda %96 gibi bir oran var.işinizi rahatlıkla görür:)

Laz_Asker_61
06.Temmuz.2005, 19:11
ha yüzde 96 ha yüzde 100 bu kadarıda yeter zamanında yüzde 10 yoktu volkan abinin ellerine sağlık

nicolas anelka 39
06.Temmuz.2005, 23:51
Evet bu oyuna bu yamalardan sonra heyecan getirdinizi yine getireceğe benziyonuz tebrikler :mrgreen: (ı)

yyurduseven
07.Temmuz.2005, 11:34
bi çıkamadı gitti.artık 2.1i yayınlasanızda biz de beklemekten kurtulsak diyorum.

apaydin2148
07.Temmuz.2005, 13:00
sabretmeyi öğrensen diyorum:)

Cengo
07.Temmuz.2005, 16:47
Şu anda Volkan arkadaşımız, tatile gittiğinden ötürü Türkçe FM çevirisine doğal olarak bir-iki haftalık ara vermiştir.Bilgilerinize..

CeNk-yongaCı
10.Temmuz.2005, 16:38
TeBrik edeRim .. (p)

the_dunker
10.Temmuz.2005, 18:07
tebrikler çok ii olmuş erman hoca nın repliklerini daha fazla aktarırsak oyunun zevkini daha fazla alırız... (ı) (ı) (ı) ii çalışmalar (m)

m_ulu85
11.Temmuz.2005, 02:13
Yaa bu türkçe yamayı bir şekilde sigames'e iletseniz nasıl olur? Belki adamlar gerçekten Volkan abiyi Türkçe FM sorumlusu yapacaklar ve FM'de orjinal olarak türkçe çıkacak. Maddi getiriden ise hiç bahsetmiyorum :mrgreen:

Vieri
11.Temmuz.2005, 03:33
23 temmuzda londraya gidiyorum bu konu için görüşmelerimiz olacak inşallah merak etmeyin.

m_ulu85
11.Temmuz.2005, 18:59
Allah yolunu açık etsin. Sağsalim git Sağsalim dön İNŞALLAH (d)

benyaben
12.Temmuz.2005, 15:25
güzel olmuş tebriklerrr bakalım ne zaman çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum=)

özgürkartal
13.Temmuz.2005, 11:39
vieri abi londrayı fethet.artık biz de kendi dilmizle oynayalım

gollum
13.Temmuz.2005, 11:44
çok güzel olmuş tebriker (ı)

(//l)

yunusozdemir89
13.Temmuz.2005, 20:12
1 numara volkan kardeşim ellerine yüreğine sağlık çoooook teşekkür ederiz iyi bi iş çıkarmışsın artık fm oynamak daha zewkli

motaba
15.Temmuz.2005, 23:08
yorumsuz,sadece saygı duymakla yetinebiliyorum (d) (d) (d)

19yusuf05
18.Temmuz.2005, 16:40
vieri orjinalde Türkçe olmadan dönme neyap yap ikna et

clubberboys06
18.Temmuz.2005, 22:27
volkan kardeş valla 2.1 i dört gözle bekliyorum.hatta çatlamak üzereyim.ellerine sağlık kardeşim benim :)

VoLkaN BaROs
19.Temmuz.2005, 11:09
tatilden dün geldim arkadaşlar, hemen sarıdım yeni çevirilere... eli kulağında 2.1' in :))

tombul taho
19.Temmuz.2005, 15:22
Hade bakalım Volkan sabırsızlıkla bekliyorum.. bende ondan sonra çeşitli patchler çıkartmayı planlıyorum o yüzden durdurdum bende planlarımı yeni 2.1 e uyumlu olsun diye ;)

VoLkaN BaROs
19.Temmuz.2005, 17:29
patchlerle bir uyumsuzluğu yok 2.1' in... sen dilediğin gibi çalışmalarına devam et (m)

tombul taho
19.Temmuz.2005, 17:34
ok o zmn sorun yok... (ı)

VoLkaN BaROs
21.Temmuz.2005, 17:49
ilk mesaja yeni bir ekran görüntüsü daha ekledim, kısa bir süre içinde 2.1 çıkacak

lampard18
23.Temmuz.2005, 23:27
yaptığın şeyler çok güzel....bizleri en yakın zamanda 2.1 ile sevindirmeni bekliyoruz...yawaş olsun sağlam olsun sen canını sıkmadan yawaş yavaş yapmaya devam et.....iyi çalışmalar....

m_yektam
25.Temmuz.2005, 22:29
güzelmi çirkinmi oldunu gözümle görmeden inanmam kiiiiii henüz yapamadım (c) (e)

anilucer35
28.Temmuz.2005, 12:21
KARDEŞ 2 3 GÜN İÇİNDE ÇIKARSAN Bİ ŞU V2,1 İ HADİ DAHA HIZLI ÇALIŞSAN

MARCO
02.Ağustos.2005, 12:42
İyi çalışmalar arkadaşLar.Aceleye gerek yok en mükemmeLi oLması için kimse acele ettirmesin.

ribery21
02.Ağustos.2005, 16:09
ya nasıl aceleye gerek yok diyosunuz hala kardeşim ya bu nasıl iş fm2006 geliyo zaten yani o geldikten sora fm2005 in yüzde yüz türkçesini napıcazki bi iş te doru yapılsa zaten offf offf

yyurduseven
02.Ağustos.2005, 16:19
ya bi sorum olacak.bu çıkaracağınız yama fm 2006 için de uyumlu olacak değil mi.ne de olsa fm 06 bu yamadan daha önce çıkacak.yani öyle değilse bile bence yamayı çıkarmadan önce bunu da düşünmelisiniz.benden söylemesi..........

isofb1907
02.Ağustos.2005, 21:48
ii bi fikir olabilir aslında

selhanx
05.Ağustos.2005, 19:57
sevgili volkan barros

yamanın belirli bir cıkma tarihi varmı..? bilgilendirirsen seviriz..

bu yama da emeği gecen basta sen ve ekibin diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.. o kadar güzel bir iş yapıyorsunuz ki tarif edilemez.. bize bu zevki yaşattığınız için turksportal yönetimini de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum..

saygılar, iyi çalışmalar.

Laz_Asker_61
06.Ağustos.2005, 13:15
selhanx volkan abi forumdan ayrıldı ondan başka biri de bunu yaparmı bilmem ama bende sizler gibi bekliyorum şu foruma birinin el atmasını

yyurduseven
07.Ağustos.2005, 16:26
çok harika bişey ya.ortada ne yönetici var ne de başka birşey.ne bi istekte bulunabiliyoruz.ne de bir şikayetimizi iletebiliyoruz.hiç mi ilgilenen birisi yok.değerli turksportal yönetimini göreve davet ediyorum.lonbini aşkın üyenizi böyle yüzüstü bırakmak hiç de doğru değil.lütfen.

raja14
24.Ekim.2005, 21:09
bu cok guzel hemde oynama (a) sı zevkli ama 2006 elime gecti bunun turkcesi ne zman cıkar

(g) sana zahmet bize eziyet

fatihbaz
16.Kasım.2005, 01:13
arkadaşlar bende mi sorun var yoksu resimler yok mu ?ben bişey göremedim de....saygılar....

ZeoN1907
16.Kasım.2005, 01:18
FM 2006 çıktı ancak bu Türkçe versiyonunun yenisinde geç kaldınız...

Siteye eklenmiş gösteriliyor, Türkçe FM 2.1 download'a basınca anlamsız bir link'te havada kalıyor beyaz sayfa gözüküyor ve indiremiyoruz...

Yayınlanmadan önce nasıl siteye eklenilmesi gibi bir saçmalık yapılabiliyor anlamış değilim...

Ama en azından çalışmalarınızdan ötürü sizi kutlarım...

Cengo
25.Kasım.2005, 05:25
Download sunucumuz geçici olarak hizmet dışı kalmıştır, sunucumuzdaki dosyaları indirememeniz bu sebepten dolayıdır.
Download sunucumuz ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız:
http://www.turksportal.net/fmhaber/7292/download-sunucusu-hakkinda.htm

Türkçe FM 2.1, FM 2005 içindir.

FM 2006 için yapılması planlanan çalışma, çeşitli sebeplerden dolayı yapılamamaktadır ancak sorunların aşılması için çaba gösterilmektedir.

Türkçe FM 2006 konusunda, detaylı bilgi ve gelişmeleri takip edebilmek için forumdaki şu konuyu takip etmenizi tavsiye ediyoruz:
http://forum.turksportal.net/phpBB2/viewtopic.php?p=61854

Vieri
25.Kasım.2005, 20:39
FM 2006 çıktı ancak bu Türkçe versiyonunun yenisinde geç kaldınız

Açıkçası geç kalmadık, uğraşmıyoruz. Zaten uğraşsakta kimi mutlu edeceğiz kopya oyun satan ve dağıtanları mı?

ABOOO gerekli açıklamaları yapmış çok kez yazdık buralarda açıklamada yaptık, başlıklar gerekli bilgileri kapsıyor inceleyip okursanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

_LoRd_
17.Aralık.2005, 16:02
güzel çalısmalar yapmısınız tebrıkler....

Maymuncuk
17.Aralık.2005, 16:36
FM 2006 çıktı ancak bu Türkçe versiyonunun yenisinde geç kaldınız

Açıkçası geç kalmadık, uğraşmıyoruz. Zaten uğraşsakta kimi mutlu edeceğiz kopya oyun satan ve dağıtanları mı?

ABOOO gerekli açıklamaları yapmış çok kez yazdık buralarda açıklamada yaptık, başlıklar gerekli bilgileri kapsıyor inceleyip okursanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

abi bari yapn bna yollaın :mrgreen: isin sakası bi yana ingilizce idare etmmeiiz lazm biz yapıorz snra calıolar

FLoGaL
19.Aralık.2005, 22:52
ya abi bu yama nerden indirilio ben bulamadım cahilim kusura bakmayın yaa yarıdım edinn

Vieri
20.Aralık.2005, 01:39
http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28288

yilwaz346
20.Aralık.2005, 22:47
yaw ben nıye goremıyom bu resımlerı
(l)

mxmc
21.Aralık.2005, 14:05
RESİMLER uçmuş da ondan

Kenshin
29.Aralık.2005, 22:12
bu yama FM 2005 içinmiydi yoksa FM 2006 içinmi beyler ?

capriceman
29.Aralık.2005, 22:48
bu yama FM 2005 içinmiydi yoksa FM 2006 içinmi beyler ?

FM 2005için, 2006 için henüz bir Türkçe paket yok. Piyasada dönen yasadışı bir çalıntı paket.

Galibiyet93
17.Ağustos.2006, 15:56
Bu Link Kırıkk Lütfen Düzeltirseniz Link Kırık Butonuna Basın Bozuksa Diyo Ama Onuda Göremedim Sitede Bişeyler Olmuş Ama Yenilerseniz Yada Bi Arkadaş Kendi Upload Edip Forumda Bizimle Paylaşırsa Sevinirim :icon_cool:

msn1992
17.Temmuz.2007, 10:49
ya dostlar benim bir sorunum var. Uyelilgimi aktiflestirdim.Daha sonra bu yamayi indirmek istedim 10 saniye bekliyorum daha sonra http://www.turksportal.net/dosya/fm/28624/congratulation-1024/
linki cikiyor fakat dosya indirmek icin kaydet butonu cikmiyor denilenlerin hepsini yaptim biri yardim edebilir mi bana lutfen simdiden saolun hepiniz