PDA

View Full Version : Güç Antremanı

-eng-
04.Ekim.2006, 17:47
ben bir antreman programı istiyorum ve bu program sayesinde oyuncularımın sadece gücünün , dengesinin , çevikliğinin artmasını istiyorum. (tabi diğer özellikleri de düşmesin sabit kalsın) , böyle bir antreman programı mevcut mudur?

MaTRaKaN
04.Ekim.2006, 17:50
hileli bi tane var sitede herşey fulll

-eng-
04.Ekim.2006, 17:56
hileli olmasa daha hoş olurdu aslında :) neyse olmazsa o antremanın abartı kısımlarını çıkartıp kendime göre ayarlarım ismi ney onun?

y_layta
04.Ekim.2006, 19:33
burda çok war ama hileli yapma be.zevki kalmaz herkez 20 olurmu...ama sen bilirsin snn oyunun

-eng-
04.Ekim.2006, 20:55
yok yok o ne irenç bişeymiş öle. cidden hepsini 20 mi yapıyor geç ya. bana şu dediğim özellikleri artıran bir antreman programı lazım.

oyuncularım mevkilerindeki en iyi özelliklere sahipler ama güçleri olmadıgı için çabuk yıkılıyorlar çoğu 23yaştan daha genç o özelliklerini artırırsam müthiş işler ya***am :)

ZeroG
04.Ekim.2006, 21:06
Yok arkadaş sen sen ol hileli oynama ama heralde bütün oyuncularına özel antreman programı uygulamak zorunda olucaksın...

ALEN_34
04.Ekim.2006, 21:11
sitede antrenman programları var.ama hileli değil tabi:D:D:D

-eng-
04.Ekim.2006, 21:14
ya sitede hangi özelliklere ağırlık verilerek yapıldıgı yazmıyor. yanlış özelliğe abanmaya başlarsa uzun zamandır özellik kastıgım elemanlar boşa gitmiş olucak şuan ihtiyacım güç , çeviklik , dayanıklılık vs.

Mirza
05.Ekim.2006, 09:30
-eng- : öyle özelliklere ait bir ant. programı yok sanıyorum.. Ama kaliteli bir ant. programı istiyorsan " ozzy " ant. programı var .. üstünde bir kac degisikli ile istedigin kıvama getirebilirsin ..