PDA

View Full Version : [Süper Lig] fm mı abartmıs acaba?

CeNTeR_TR
25.Haziran.2005, 17:49
abı fm de gencler samsun fener besıktas cok abrtılı mı yapılmıs yoksa bana mı ole gelıo ben bursa merınosu yonetıyorum gercı herseneyı sampıyon bıtırıyorum ama galatasaray trabzonspor ve gazıantep gıbı koklu kuluplerın hepsı ıkıncı lıg ve daha altındalar son uc sezon dur lıg sıralamsıda aynı 1 bursa merınos
2 fenerbahce
3 besıktas
4 gencler
5 samsun

zaten ılk 3 bende sampıyonlar lıgıne gıdıo ben ve fener fınalde oynuyoruz sonrada besıktasla genclerde uefa fınalını oynuyor buda bana bıraz abartılı gelıor sızdede bole sasırtıcı seler oluyormu ustelık besıktasda bu uc sezonun ardından kume dusmemek ıcın oynuyor ve yıne bır sacmalık turkıye kupası fınalıstı sarıyer sımdı barcelonayı uefadan elıyor ve adını ceyrek fınale yazdırıyor ama yınede fm degısmıycegım tek oyun sızde yorum yaparsanız ve ornekle acıklarsanız sevınırım (g) (g) (g) (g)

LeHeb
25.Haziran.2005, 18:26
Ohaaaaaaaa

RoCCo_42
25.Haziran.2005, 18:34
Yok abi bende oynuyorum Eskisehirle filan 3 yıl oynadım 3 büyüklerden kimse düsmedi.
Sadece arada sırada orta sıralarda avrupa kupalarına katılabilecek sekilde bitirdiler ligi.En fazla besiktasda oluyor bu intertoto ya filan katılıyorlar.

Aralarındaki en formsuzu Trabzon hep altlarda geziyor ama oda son haftalarda kurtarıyor.
Samsun ve Gencler konusunda haklısın özelliklede gencler konusunda.
Feneri kadiköyde farklı yeniom Besiktasi Trabzonu ama Gencleri deplasmanda bi türlü yenemiom yeniyorsamda 4 yılda bir.
Samsunda hakeza öle.
Antepde de haklısın onlarda bende bi ara lig sonuncusu olmusdu.

Yani ne diyim sacma mi yoksa realist mi bisiy diyemicem malesef..

CeNTeR_TR
25.Haziran.2005, 18:38
''ohaaaaaaaaa'' demıssın bızde yalan yok abı nese ole ben napım ben yapmadımya bunu

LeHeb
25.Haziran.2005, 18:59
Ohaaaaa dememle senin bunları kafadan salladığını söylemek istemedim.Bu laf oyunaydı.Sen niye üstüne alındın ki?

CeNTeR_TR
25.Haziran.2005, 19:10
tamam tamam bır anlık algılama hatası kusura bakma ya

cankush
30.Haziran.2005, 19:51
oyunda zaten senelerdir süregelen bazı ( "easter egg"ler diyelim) sorunlar bunlar.Mesela ben CM 3 oynarken de Arsenal sürekli ligden düşüyor leeds ve Liverpool ise ligden düşmemeye oynuyordu(Tabii bi 5-6 sene geçtikten sonra oyunda.)Bu sefer de piyango Türkiye ligini bu konuda vurmuş diye düşünüyorum.

Sizin söylediğiniz gibi ben de Beşiktaş'ı çalıştırırken Gençlerbirliği en yakın takipçimdi ve resmen şampiyonluğun çok büyük adaylarıydı adamlar.

Artık bundan sonra yapabileceğimiz tek şey FM 2006da böyle sorunlarla karşılaşmamayı dilemek olmalıdır.

CeNTeR_TR
30.Haziran.2005, 19:56
oyunda zaten senelerdir süregelen bazı ( "easter egg"ler diyelim) sorunlar bunlar.Mesela ben CM 3 oynarken de Arsenal sürekli ligden düşüyor leeds ve Liverpool ise ligden düşmemeye oynuyordu(Tabii bi 5-6 sene geçtikten sonra oyunda.)Bu sefer de piyango Türkiye ligini bu konuda vurmuş diye düşünüyorum.

Sizin söylediğiniz gibi ben de Beşiktaş'ı çalıştırırken Gençlerbirliği en yakın takipçimdi ve resmen şampiyonluğun çok büyük adaylarıydı adamlar.

Artık bundan sonra yapabileceğimiz tek şey FM 2006da böyle sorunlarla karşılaşmamayı dilemek olmalıdır.,

bencede abı ben bu konuyu fm 2006 beklentıler altındakı baslıga ıletıcem aklıma getırdıgın ıcın cok sagol

mozy_gfb
02.Temmuz.2005, 23:15
yok artı 5.sezon bitti hic düsen 4 büyük olmadı.ama 4 buyukler cok kotu yonetiliyor. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

apaydin2148
02.Temmuz.2005, 23:30
ben 2030 yılındayım tüm büyükler küme düştü.

Eagle_Eye
09.Temmuz.2006, 06:10
cok normal , güya 3 büyüklerin hocalari cok büyük hocalar ya hani (realite de) oyunda bunlardan eser yok , bende fb ve gs 7.8. siralarda arka arkayalar
2. bursaspor falan o tür $ekilde dewam ediyor , büyüklerin küme dü$mesi cok normal bazen , hocalar beklenmeyecek türde hatalar yapiyorlar ( örnegin cok basit yabanci oyunculari almalari , ve de türkiye'de mümkün olmayan seyi yani >yabanci genc oyuncu alip yeti$tirmegi < deniyor.. bunlar tamamen bizim ligimize uymayan kriterler..

nekop
09.Temmuz.2006, 07:01
valla o senin oyunun beceriksizligi bence benim oyunda genelde 1.ya fener ya trabzonspor oluyor 2. genelde galatasaray besiktassa ilk5'e girebiliyor...

Burak Duran
09.Temmuz.2006, 12:51
arkadaşlar konu fm 2005 için açılmış :D

kenke
29.Temmuz.2006, 15:02
bazen bendede oluo ama senın kı kadar abartılı dııl ben fb ile 2014 teıım 10 sezonum fb ilegerıde klan 9 sezonda hep cifte kupa 3 kez sampıyonlar lıgı sampıyonlugu 3 kez de dunya klupler sampıyonlugun war bjk 2011 de 2. lige dusmustu sadece bu kdar baska bisi yok HER ZAMAN HER YERDE EN BUYUK FB

sivaslizoro
19.Eylül.2006, 12:47
inanırım kardeş böyle şeyler ingilterede de oluyo liverpool english 2. ligine düşmüştü bende :)