PDA

View Full Version : Maç bittikten sonra sol taraftaki menülerin çoğu çalışmıyor

Onur The Cgeous
12.Ekim.2006, 14:35
Selam daha önceki fm ve cmlerde copy cdlerden çok çektiğim için fm2006'yı orijinal aldım ve yeni oynamaya başladım ama oyunda problemler yine çıkmaya devam ediyor. Live update'ten son yamayı da yükledim.

Maç bitince son team talku yaptıktan sonra post match seçeneğine tıklıyorum ama açılmıyor.

Ayrıca report'a tıkladığımda da reportu generate etmesine rağmen açılmıyor.Kliklediğim anda saniyenin 10da biri kadar görünüp kapanıyor. Bu seçenek ancak maç oynanıp bittikten sonra çalışıyor.

Half time'da home team stats veya away team stats'a clickliyorum açılmıyor. Bu seçemek de maç devam ederken veya bittikten sonra çalışıyor. Maçı pause ettiğimde veya half time'da çalışmıyor.

Yardım ederseniz sevinirim.

Ilhan
12.Ekim.2006, 15:12
Half time olmadan hemen önce tıklarsan oyuncu istatistikleri gözükmez, çünkü team talk'a geçer. Team talk ve taktiksel değişiklikleri yapıp ikinci yarıya tekrar başlamak için döndüğünde oyuncu stat'larını görmen mümükün.

Report'un kapanmasının nedeni yeni pozisyon başlangıcı olur. Tam report'a basarsın o an yeni bir pozisyon gelişir ve görüntülenir.

Maç bitiminde team talk'u bitir ve onayla, sonra maç ekranına gelince ancak post match seceneğine tıklayabilirsin.

Onur The Cgeous
13.Ekim.2006, 10:33
Half time olmadan hemen önce tıklarsan oyuncu istatistikleri gözükmez, çünkü team talk'a geçer. Team talk ve taktiksel değişiklikleri yapıp ikinci yarıya tekrar başlamak için döndüğünde oyuncu stat'larını görmen mümükün.

Report'un kapanmasının nedeni yeni pozisyon başlangıcı olur. Tam report'a basarsın o an yeni bir pozisyon gelişir ve görüntülenir.
Half time'de team talk'u ve taktiksel değişiklikleri yapmama rağmen soldaki hiç bir menü gözükmüyor. Goal updates, latest scores, report, hiç biri clicklememe rağmen açılmıyor. Report da açılmıyor. Yeni pozisyon olması da mümkün değil çünkü half time, yani maç devam etmiyor, devre arasında.FM2005'i korsan cd'den oynamama rağmen bu menülerin hepsi maç esnasında da half time'da da açılıyordu. Report da maçı otomatik olarak pauselayıp açılıyordu. Benim orjinal FM2007'imde neden açılmıyor????

Maç bitiminde team talk'u bitir ve onayla, sonra maç ekranına gelince ancak post match seceneğine tıklayabilirsin.
Şu ana kadar hiç bir şekilde post match seçeneğine giremedim. Team talku bitirip onaylamama rağmen clickleyince açılmıyor. Açılmayacaksa niye bu seçeneği koysunlar ki? Mutlaka bir şekilde açılması gerek.

Ilhan
13.Ekim.2006, 17:00
Yüklediğin yama ile alakalı bir sorun olabilir, bilgisayar donanımı ile alakalı bir sorun olabilir, oyunu tekrar kaldırıp yüklemeni tavsiye ederim sana çünkü karşılaştığın sorunlar orjinal oyunlarda karşına genelde çıkmaz.