PDA

View Full Version : rapidshare sorununa artık son. program yok.zaten gerekte yok!!!

sivaslizoro
17.Ağustos.2006, 00:50
biloduk ama bilmeyenler için harika çözüm :D

El Barto
17.Ağustos.2006, 02:08
Sağol Baran bilmiyordum öğrenmiş olduk sayende. :)

Fıratcan Alçınkaya
17.Ağustos.2006, 02:33
deniyelim bakalım sağol BaraN

El Comandante
12.Ekim.2006, 18:16
Rapidshare ye kesin cözüm !!!

rapidshare den bir dosya indirdiniz ve ikinci dosyayi indirmek istiyorsunuz...
iste burda Rapidshare sizin IP numaranizi kaydettigi icin sizi tanir ve ikinci dosyaya izin vermez...
size bir saat bekleyin uyarisi gelir, telasa gerek yok cok basit bir yöntemle bunu kolayca gecebilirsiniz...

Yöntem cok basit... birinci dosyayi indirdikten sonra Internet baglantinizi iki saniye kadar kapatin geri acin, bu sayede sizin IP numaraniz degisir ve Rapidshare sizi taniyamaz .......!!!!

Internet Browserinizi falan kapatmaya gerek yok hersey acik kalsin sadece baglantiyi kapayin ve tekrar acin ...

bu sayede Rapidshareyi istediginiz kadar sömürebilirsiniz...!!!

baska bir siteden alintidir.

arkadaslar denedim ve oluyo müthis cözüm

Omerdinho
13.Ekim.2006, 15:05
herkez biliyor zaten bunu :)

SYLaR
13.Ekim.2006, 15:07
Rapidshare ye kesin cözüm !!!

rapidshare den bir dosya indirdiniz ve ikinci dosyayi indirmek istiyorsunuz...
iste burda Rapidshare sizin IP numaranizi kaydettigi icin sizi tanir ve ikinci dosyaya izin vermez...
size bir saat bekleyin uyarisi gelir, telasa gerek yok cok basit bir yöntemle bunu kolayca gecebilirsiniz...

Yöntem cok basit... birinci dosyayi indirdikten sonra Internet baglantinizi iki saniye kadar kapatin geri acin, bu sayede sizin IP numaraniz degisir ve Rapidshare sizi taniyamaz .......!!!!

Internet Browserinizi falan kapatmaya gerek yok hersey acik kalsin sadece baglantiyi kapayin ve tekrar acin ...

bu sayede Rapidshareyi istediginiz kadar sömürebilirsiniz...!!!

baska bir siteden alintidir.

arkadaslar denedim ve oluyo müthis cözüm

Kardeşim Sen nette yenisin galiba:).Bunu çoğu kişi biliyor.ama yinede bilmeyenlere öğrettin.Sağol

Universal
13.Ekim.2006, 16:17
Bu kadar kötü davranmaya gerek yok arkadaş görmüş ve yazmış tamam bende biliyordum sizde biliyorsunuz ama bilmiyenlerde vardır. Sağ ol kardeşim...

El Comandante
13.Ekim.2006, 17:34
Bu kadar kötü davranmaya gerek yok arkadaş görmüş ve yazmış tamam bende biliyordum sizde biliyorsunuz ama bilmiyenlerde vardır. Sağ ol kardeşim...
saol batuhan,bisey degil ama arkadaslar ben de bunu coktandir biliyorum ama genede sitede bilmeyen cok arkadas vardi ve bende bunun konusunu cikarmaya karar verdim,isterseniz silersiniz

ibo
13.Ekim.2006, 21:27
teşekkürler arkadaşım. Ben uzun zamandır biliyordum ama elbet bilmeyenler vardır onların işine yarar...