PDA

View Full Version : Manager Eklenmiyor

The.Crow
14.Ekim.2006, 03:29
merhaba arkadaslar.demoyu kurdum oyuna baslicam ama yeni profil yaratırken isim yazma ekranına giriyor ama oraya isim falan yazamıyorum.next secenegi de aktif değil.nasıl olacak bu iş anlamadım.Bu sorunu yasayıp çözen var mı?yardımcı olur musunuz??

jack_sparrow
16.Ekim.2006, 23:15
ayni sorun bende de var ya.... napcami bilen varsa solesin ya....

Bordo61Mavi
16.Ekim.2006, 23:49
eklenmez tabi adamlar demo verdi ve kisitlamalar yapti. bu neden herkes bi demo yu alip denesin diye

Conti
17.Ekim.2006, 06:23
ne alakası var arkadasım kısıtlamalarla oynayan oynuyo bende yapamadım anlamadım neden yapan varsa yardım etsın

crazyboy_guray
17.Ekim.2006, 07:18
ya o zaman sizin yapmanız gereken appilcation data var c:/de fm 2007 var onu silp oyuna girin bi de öle deneyin ;)

elenado1
17.Ekim.2006, 22:31
ya olmuyor ya ne yaptimsa oyuna giriyorum new game aktif hale gelmiyor

cy-x
18.Ekim.2006, 00:46
evet bendede isim soyisim ekraninda kaliyo ilerlemiyo

http://img65.imageshack.us/img65/7631/fm2007xv3.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=fm2007xv3.jpg)

sonunda sorunu çözdüm

bölgesel ayarlardan herşeyi ingilizce yaptım
belgelerimden sport interactive klasörünü sildim
C:\Documents and Settings\kullanıcı adınız\Application Data 'nın içindeki sport interactiveyi sildim (gizli dosyaları görünür hale getirin)
ve oyuna girdim

mc_Saydam
19.Ekim.2006, 23:41
ayni sorunu bende yasiyorum sitede biyerde varmida kimse cevap yazmiyo

Efe_ustad_Han
20.Ekim.2006, 18:37
bu sorun bendede var ve dediğini yapmama rağmen çözemedim.bilen var mı bunun çözümünü?

send_
21.Ekim.2006, 10:40
slm bende oyunu save yaparken kaydedilen yer sizde games yazıyodur bende belgelerim yazıo yani belgelerime kaydediyo neden olabilir bi yardım ederseniz sevinirrim şimdiden tsk.
i

forumerkezi
23.Ekim.2006, 20:45
al benden de o kadar

dün yükledim oyunu bende de orda sorun çıktı ama bugün gittim bir arkadaşa yükledim sorunsuz eklendi menajer...

nabıcaz ne edicez ya mağdur durumdayız sigames o kadar beta yayınladı hiç mi dikkat etmediler bir sürü sorun var !!!

(bu arada Arda yı berbat yapmışlar yazıklar olsun)

OgUzKaGaN
23.Ekim.2006, 20:49
Kardeş c: document settings : kullanıcı adın: application data içindeki fm 07 klasörünü sileceksin...:mad:Yazmış arkadaş da.Bi okusana .:mad::mad:

Krusty
23.Ekim.2006, 20:54
Ben bu konu ile bilgi vermiştim.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=23908&page=3&highlight=sorun

OgUzKaGaN
23.Ekim.2006, 20:55
Ya abi adamın üstündeki mesajda yazıyor.Ama nafile...:mad:

Chivalry
24.Ekim.2006, 11:13

sonunda sorunu çözdüm

C:\Documents and Settings\kullanıcı adınız\Application Data 'nın içindeki sport interactiveyi sildim (gizli dosyaları görünür hale getirin)
ve oyuna girdim

--------------------------------------------------------------------------------

bu gizli dosyalari nasil gorunur hale getircez

freshsmoke
24.Ekim.2006, 12:14

sonunda sorunu çözdüm

ve oyuna girdim

--------------------------------------------------------------------------------

bu gizli dosyalari nasil gorunur hale getircez

Araçlar Klasör Secenekleri Görünüm Gizli dosyaları göster de bitsin