PDA

View Full Version : bir serzeniş...

mahoo
15.Ekim.2006, 14:13
milan lı kakanın müslüman olması hakkında açtığım konunun kaldırılma nedeni:

Bize ne adamın dininden çok mu önemli bir haber insanların özel hakları bizi ilgilendirmez herhangibi bir tartışma veya çok önemli bir konu değil kaldırıyorum.
BATUHAN tarafından...

öncelikle konu açtığım yerin başlığı FUTBOL GENEL bir futbolcunun din değiştirmesi bu genellemeye girmiyor m??
'bize ne adamın dininden ' demişsin belki seni ilgilendirmeyebilir ama burda senden başka binlerce üye var ayrıca senden önce atılan mesajlar dahep sevindirici bir haber olduğu hakkında idi...senin ilgi alanına girmeyen konuları sileceksen forum rehberinde ilgi alanlarını yaz da ona göre knularımızı açalım..
sabah gazetede okudum haberi dedim forum da paylaşıyım açtım konuyu sağolasın hevesimi kursağımda bıraktım ... illa seni ilgilendirmeyen konuyu kaldırman mı gerekiyor?? mesaj yazmaya da bilirsin yani... ben açıkçası bir müslüman olarak kakanın müslüman olmasına sevindim değiştirmeden önce de adamı seviyordum fakat müslüman olduktan sonra bana daha sepmatik gelmeye başladı.. bu forumun kullanıcıların büyük bir kısmı müslüman olduğuna göre bende üyelerimiz i ilgilendirir sevindirir diye düşünmüştüm sen de önceki 3-4 mesaj da bunla ilgiliydi zaten... umarım bu mesajı da kaldırmazsınız...

SaRPeR1903
15.Ekim.2006, 14:37
Kaka müslüman mı oldu ??? çok şaşırdım ama bu konunun haber değerini taşıdığını düşünüyorum

Aydin
15.Ekim.2006, 15:01
Haklı bir serzeniş. bu konunun haber olarak foruma konulmasında birşey yok. ama futbol genel olarak dediğin genellemeye girmiyor. adamın sadece futbolcu olması onun futbol haberlerinde konulmasını gerektirmez. sohbet forumuna koyulabilir. düşünün, spor haberlerinde "kaka müslüman" diye haber vermezler. daha magazinsel ağırlıklı programlarda bundan bahsederler. onun için konunun çöpe atılması yanlış tamam ama konunun açıldığı yer de yanlış.

konunu sohbet forumuna taşıdım.

M.Scofield
15.Ekim.2006, 15:05
bencede çok haklı bu konu kaldırmamalıydı

ibo
15.Ekim.2006, 16:33
Bence KAKA nın müslüman olması çok güzel bir haber. Bende haberi turksportal da gördüm sevindim. ama bir MODERATÖR ün Kendisini ilgilendirmediği için konuyu kaldırması üzücü bir durum...

Ilhan
15.Ekim.2006, 17:06
milan lı kakanın müslüman olması hakkında açtığım konunun kaldırılma nedeni:

Bize ne adamın dininden çok mu önemli bir haber insanların özel hakları bizi ilgilendirmez herhangibi bir tartışma veya çok önemli bir konu değil kaldırıyorum.
BATUHAN tarafından...

öncelikle konu açtığım yerin başlığı FUTBOL GENEL bir futbolcunun din değiştirmesi bu genellemeye girmiyor m??
'bize ne adamın dininden ' demişsin belki seni ilgilendirmeyebilir ama burda senden başka binlerce üye var ayrıca senden önce atılan mesajlar dahep sevindirici bir haber olduğu hakkında idi...senin ilgi alanına girmeyen konuları sileceksen forum rehberinde ilgi alanlarını yaz da ona göre knularımızı açalım..
sabah gazetede okudum haberi dedim forum da paylaşıyım açtım konuyu sağolasın hevesimi kursağımda bıraktım ... illa seni ilgilendirmeyen konuyu kaldırman mı gerekiyor?? mesaj yazmaya da bilirsin yani... ben açıkçası bir müslüman olarak kakanın müslüman olmasına sevindim değiştirmeden önce de adamı seviyordum fakat müslüman olduktan sonra bana daha sepmatik gelmeye başladı.. bu forumun kullanıcıların büyük bir kısmı müslüman olduğuna göre bende üyelerimiz i ilgilendirir sevindirir diye düşünmüştüm sen de önceki 3-4 mesaj da bunla ilgiliydi zaten... umarım bu mesajı da kaldırmazsınız...

bence konunun yeri yanlış. zaten sohbet alanında konusuluyor.

Krusty
15.Ekim.2006, 17:49
bence konunun yeri yanlış. zaten sohbet alanında konusuluyor.
Evet konunun yeri yanlış olabilir fakat konunun yeri yanlış diye gereksiz mesaj alanına yollanması da saçma. Neyse olur böyle kazalar; uzamasın bence konu.

Vieri
15.Ekim.2006, 18:47
bu serzeniş sona erdirilmiş. konu yanlış yere açılmış ve görevli yönetici tarafından gerekli yere taşınmıştır.