PDA

View Full Version : futbol gurubuna seçilenler

bursa_mc
16.Ekim.2006, 21:46
futbol gurubuna bence yeni uyeler hemen alınmamalı bence.en az 250 mesaj olduktan sonra alınmal.çunku bazı yenı uyeler aşağılayıcı ve hakaret içeren mesajlar yazıyolar.buna luıtfen dikkat edilmesini istıyorumm

Emurafu
16.Ekim.2006, 21:50
aynen katılıyorum yeni üyeler alınmaması lazım!!!!!!! üye olan kişi bence siteye alısması kuralları iyice ögrenince lütfen alınsın bencee buna dikkat edelim
250 msj limiti iyi bence
bravo mert kardes güzel konu:)

tonifan30s
16.Ekim.2006, 21:50
ewet katılıyorum aynen

Emurafu
16.Ekim.2006, 21:51
aynen katılıyorum yeni üyeler alınmaması lazım!!!!!!! üye olan kişi bence siteye alısması ve kuralları iyice ögrenmesi lazım!!!!!!! bencee buna dikkat edelim
250 msj limiti iyi bence
şimdiden sagolulun:D

Ilhan
16.Ekim.2006, 21:53
ewet katılıyorum aynen

Fikir beyan etsen?

bursa_mc
16.Ekim.2006, 21:53
inş. diğer uyelerde olumlu yanıt verir.

Ilhan
16.Ekim.2006, 21:54
şimdiden sagolulun:D

kendi mesajına şimdiden sağolun yazmışsın. Ne alaka anlamadım.

nekop
16.Ekim.2006, 21:54
iyide herkes siteye fm icin uye olmuyorki bazilari var fm nedir bilmiyor direk futbol bolumu icin uye oluyor ee bu uyenin fm hakkinda bilgisi yoksa ortalama 1-2 ay icinde 250 mesaja ulasir ki sitede 80 bin uye var ve cogunun mesaji bile yok bence boyle bi sinir konulursa cok olumlu olmaz...

Emurafu
16.Ekim.2006, 21:55
zaten böyle bir yapılandırmanın yapılması geldi gibi

Redrum
16.Ekim.2006, 22:00
yapılmamalı bence

Emurafu
16.Ekim.2006, 22:13
ayın üyesine nasıl herkez oy kullanamıyorsa oda bunun gibi olabilir

Vieri
16.Ekim.2006, 22:17
futbol gurubuna bence yeni uyeler hemen alınmamalı bence.en az 250 mesaj olduktan sonra alınmal.çunku bazı yenı uyeler aşağılayıcı ve hakaret içeren mesajlar yazıyolar.buna luıtfen dikkat edilmesini istıyorumm
bu üyeleri belirtirsen gruptan çıkartırız.

Bu önerdiğin sistem ile 250 mesaj yapmak için üyeler gereksiz diğer bölümlere el atacaklar tabi kaliteli paylaşımlar yapan üyeleri değerlendirip alabiliriz bir düşünelim

Redrum
16.Ekim.2006, 22:21
ya abi ben noolcam o zaman :(

OgUzKaGaN
16.Ekim.2006, 22:29
Süper mantıklı bir seçim.Ancak bende abone olunan konularda görünmesine rağmen futbol bölümü halen daha yazamıyorum.Bir ilgilenin....

Süper mantıklı bir karar.Ancak bende abone olunan konularda görünmesine rağmen futbol bölümü halen daha yazamıyorum.Bir ilgilenin...

Emurafu
16.Ekim.2006, 22:34
iyisallh degerlendirilir bakalım ne olcak?????**

OgUzKaGaN
16.Ekim.2006, 22:35
İnşallah....

Emurafu
16.Ekim.2006, 22:45
mustafa abinin dedigine göre eger biri varsa mesajla bildircez

bursa_mc
16.Ekim.2006, 23:14
ben bir kişiyi bildirdim ama bakalım nolcak

Emurafu
16.Ekim.2006, 23:16
ben bir kişiyi bildirdim ama bakalım nolcak
bildirdiysen gerekeni yapılır bence:(

M.Scofield
16.Ekim.2006, 23:17
bu şekilde iyi bence 250 mesaj kısıtlama hiç bir işe yaramaz

Emurafu
16.Ekim.2006, 23:21
bu şekilde iyi bence 250 mesaj kısıtlama hiç bir işe yaramazever bu kuralda iyi ama bu seferde herkez özel msj atarak önüne geleni bildirir

OgUzKaGaN
16.Ekim.2006, 23:50
ABİ adam 250 mesaja ulaşmak için başka yerler saçma sapan konulara saçma sapan mesajlar yazar.Mesaj sayısı artar.Başka çözümde olabilir...

Emurafu
16.Ekim.2006, 23:58
evet her türlü care bulunur

OgUzKaGaN
17.Ekim.2006, 00:02
Bulunması lazım abi yoksa böyle her önüne gelen bu bölümün içine ..... devam eder...

Emurafu
17.Ekim.2006, 00:11
Bulunması lazım abi yoksa böyle her önüne gelen bu bölümün içine ..... devam eder...
kardes sen hala mesaj atamıyoremusun bölüme bende atamıyorum

S-B-Z
17.Ekim.2006, 00:13
bence faydalı olur böyle birşey ama eksi yönleride olur.yeni üyeler bu sayıya ulaşmak için mesaj kasabilir yada siteden soğuyabilir.bu yönleride düşünmek lazım.zaten bu tip aksi eylemde bulunanlar siteden atılıyor yada o bölümden uzaklaştırılıyor.

OgUzKaGaN
17.Ekim.2006, 00:14
kardes sen hala mesaj atamıyoremusun bölüme bende atamıyorum
Yok abi yok.Halen düzelmedi.Oysa bekleyen bir sürü konu var.:(

bence faydalı olur böyle birşey ama eksi yönleride olur.yeni üyeler bu sayıya ulaşmak için mesaj kasabilir yada siteden soğuyabilir.bu yönleride düşünmek lazım.zaten bu tip aksi eylemde bulunanlar siteden atılıyor yada o bölümden uzaklaştırılıyor.
Bu da doğru....

Flawless Victory
17.Ekim.2006, 00:23

Niye mesaj sayısı 1000-2000 olduğu halde siteden atılanlar yok mu? İlla bir kahramanlık mı yapmamız lazım futbol forumuna alınmak için?

Vieri
17.Ekim.2006, 00:30
bizim zaten hali hazırda bir sistemimiz vardı. bu sistemde her yeni üye, futbol bölümüne yazabiliyor fakat 3 uyarı hakkını alan kişiler bölümden atılıyor ve bir daha yazma imkanı olmuyordu. bu sistemdeki açık, bir kişinin gelip fanatizm içeren bir kaç mesajla ortalığı yaygaraya vermesi ve bölümden atılmasıyla sonlanıyordu. sonrası bu tip kişilerin hemen tekrar üye olup bölüme yazmasını engellemek amacıyla bu getirdiğimiz futbol bölümüne katılım sistemi ile yazanlar daha kontrollü şekilde takip edilebiliyor. Örneğin kalitesiz yorumlar yapanlar veya fanatizm ile ortalığı karıştıranlar bölümden uzak tutulabiliyor. Tabi bu mevcut sistemde de eksiklerimiz var örneğin katılımcıları çok iyi tanımıyorsunuz ve hemen bölüme alıyorsunuz. Futbol bölümünde kabul edilenler yazıyor, kalitesiz yazanlar veya fanatizm yapanlar diğer bölüme yazanlar tarafından şikayetle veya yöneticilerin takibiyle bölüm dışına alınıyor.. Az yazan olsun ama kaliteli olsun mantığı ile getirdiğimiz sistemide geliştirmek isteriz.

OgUzKaGaN
17.Ekim.2006, 00:33
Sayın Vieri;
Bizim sorunumuzlada ilgilenebilirmisiniz.Aboneliğimiz göründüğü halde yazamıyoruz...

Emurafu
17.Ekim.2006, 00:38
kardes benim mesaj işi halledildi........
emegi gecen herkezden allah razı olsu.....
son olarakta herkezden özür diliyorum

Vieri
17.Ekim.2006, 00:51
umarım bundan sonra herkes futbol bölümündeki paylaşımlarında diğer takım destekleyen kişilere karşı saygılı, yorumlarında mesaj atmış olayım mantığı ile değil kaliteli yorumlar yazayım mantığı ile paylaşımlarda bulunur.

Ayrıca futbol bölümünde kaliteyi düşürdüğünü, fanatizm ile diğer üyeleri rahatsız ettiğini düşündüğünüz yazarları yönetime mesaj ile veya üyenin mesaj attığı mesajdaki profilinin altındaki uyarı ikonunu kullanarak bizlere rapor edebilirsiniz. Gerekli işlemin yapılacağından emin olabilirsiniz.