PDA

View Full Version : tatile gidemiorum vol1.....

ToFy
02.Temmuz.2005, 14:50
herkes gidio benim farkımda bu işte gidemiorum (d)

bu yaz ist benim (/6)

Vieri
02.Temmuz.2005, 15:14
iyi bak istanbula :mrgreen:

Genghis_Khan
02.Temmuz.2005, 15:25
Al eline plaj çantanı, şezlongunu doooru Kız Kulesine. ama suya girmek yok. Sen şimdi oradan bi başlarsan yüzmeye Çanakkale boğazından çıkarsın (d)

ToFy
02.Temmuz.2005, 15:42
kıs kulesine bilem yüserek giderim ne dion :mrgreen:

böğüü tatil yapamamak ne kadar kötü bişe 2 ay staj 1 ay yas okulu geriye bişi kalmadı ekime çıktım direk zaten :mrgreen:

ToFy
02.Temmuz.2005, 15:43
iyi bak istanbula :mrgreen:

demesi kolay dimiii (8)

Genghis_Khan
02.Temmuz.2005, 15:52
seni teselli edecekse söyliim, ben de gidemiyorum tatile.
kabul edilirsem temmuz 10 dan soora yeni bir işe başlıyoz hayırlısıyla. Off of bu sıcakta da çekilmeski şimdi faprika sıcaa(ama heralde bana klimalı bi oda verirler sanırsam) :mrgreen:

Bulut
02.Temmuz.2005, 16:07
Valla ben de hep Balıkesir deyim !! (c)
Offf yaaa sıcaktı dershane ev ders çalışma --dershane ev ders çalışma (c) (f)

PhotoGrapher
02.Temmuz.2005, 17:37
Sergio boş ver bi sene sonra acsını çıkartırsın...

capriceman
02.Temmuz.2005, 18:27
Ya böyle sabitlenmiş tatille alakalı bir topic açalım. :mrgreen: Herkes bu içinden çıkılmaz tatil dialoglarını ona yazsın. :mrgreen: Ne çentefilli bir iş bu yahu böyle. :mrgreen:

Bulut
02.Temmuz.2005, 19:20
totti zaten ben de öyle yapıcam bir şu ÖSS ye girip çıkayım o yaz (yani seneye yazın) hiç yapmaddğım kadar tatil yapıcam (b)

ToFy
03.Temmuz.2005, 21:54
totti zaten ben de öyle yapıcam bir şu ÖSS ye girip çıkayım o yaz (yani seneye yazın) hiç yapmaddğım kadar tatil yapıcam (b)

sen öle san :mrgreen:

Genghis_Khan
04.Temmuz.2005, 14:09
aplası bırak öyle sansın, şimdi o tatilin hayaliyle nasıl çalışıyordur ÖSS'ye (ama nerden bilecek, kazandığı zaman bi daha tatil yüzü görmeyeceğini) :mrgreen:

capriceman
04.Temmuz.2005, 19:22
Bende gidemiyorm biryere maddi problemlerden dolayı.

Bulut
04.Temmuz.2005, 19:33
aplası bırak öyle sansın, şimdi o tatilin hayaliyle nasıl çalışıyordur ÖSS'ye (ama nerden bilecek, kazandığı zaman bi daha tatil yüzü görmeyeceğini) :mrgreen:
:roll: :roll: :roll:

ToFy
05.Temmuz.2005, 23:14

ne güselde söledi bak doru söze ne hacet :mrgreen: (d)

yeniay
06.Temmuz.2005, 15:00
bende sergio gibi demiştim ama sınavdan sonra aynı tas aynı hamam ne tatili ya zaten tatil lafını duyunca kafayı yiyorum en son 7. sınıf bitince tatil yapmıstım üni bitti ama tatil gene yok kardeşim şimdide iş işten sonra askere hayata bak be bu arada arkadaslar deniz nasıl bir sey bayadır gitmedin unutmusum (l) (c) (c)

apaydin2148
06.Temmuz.2005, 15:32
hatırladığım kadarıyla maviydi.yoksa sarı mıydı?pembe miydi acaba?

bak bende unutmuşum en iyisi bilene sormak (c) :mrgreen: (c) :mrgreen: (c) :mrgreen: (c)

Bulut
06.Temmuz.2005, 15:45
hatırladığım kadarıyla maviydi.yoksa sarı mıydı?pembe miydi acaba?

bak bende unutmuşum en iyisi bilene sormak (c) :mrgreen: (c) :mrgreen: (c) :mrgreen: (c)

Maviydi maviydi kesin maviydi :mrgreen: :mrgreen:

ToFy
06.Temmuz.2005, 15:49
bana sorun ben sölim ama havuzu :mrgreen:

Bulut
06.Temmuz.2005, 15:54
bıyır söyle :mrgreen: :mrgreen:

Genghis_Khan
06.Temmuz.2005, 16:02
walla ben mavisini gördüm, yeşilini gördüm, pembesini gördüm ve ciddiyim. sebebi de ben ve diğer asker arkadaşlarım(olay askeriyenin yüzme havuzunda geçiyor çünkü)

ToFy
06.Temmuz.2005, 16:07
şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo :mrgreen: atlama yerleri far kulvarlara ayrılıo dalıosun yarış yapıosun yüsüosun fln ne güsel ne güsel (4) (cc) bu kapalı hafusdu şimdi açık hafusa geçelim öhöö havuz başı şezlonglarına uzanıosun tenine göre factorunu belirlediğin güneş yağını sürüosun sora coslamak istediinde hafusa atlıosun yüsüosun sora havus başı meyfeni yiyip içeceğini içiosun bla bla bla

Genghis_Khan
06.Temmuz.2005, 16:11
bana faktörünü söyle sana kim olduğunu söyliyeyim :mrgreen:

Bulut
06.Temmuz.2005, 16:13
şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo :mrgreen: atlama yerleri far kulvarlara ayrılıo dalıosun yarış yapıosun yüsüosun fln ne güsel ne güsel (4) (cc) bu kapalı hafusdu şimdi açık hafusa geçelim öhöö havuz başı şezlonglarına uzanıosun tenine göre factorunu belirlediğin güneş yağını sürüosun sora coslamak istediinde hafusa atlıosun yüsüosun sora havus başı meyfeni yiyip içeceğini içiosun bla bla bla
:mrgreen: (d) Ahahahaha Çok güzelmiş yaa :mrgreen: Bir ara denemek isterdim :mrgreen:

Genghis_Khan
06.Temmuz.2005, 16:27
şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo :mrgreen: şimdi şööle oluyor efenim, öncelikle suya mavi rengini veren havuz döşemesinde kullanılan malzemedir ama başka nedenlerin olduğunu da unutmamak gerekir. Mesela suya katılan Klor, suyun PH seviyesini ayarlayan kimyasal sıvı, suyun berraklaşmasını sağlayan ve daha bir çok kimyasal madde karıştırılır. Bütün bu maddeler suyun renginde etkili olurlar. Eğer yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi bizim gibi beceriksizseniz bu maddeleri yanlış oranlarda havuza kattığınızda maviden başka renklerle(yeşil, pembe, mor, turkuaz vs vs) karşılaşma şansınız da pek yüksektir :mrgreen: :mrgreen:

dinaMYt
06.Temmuz.2005, 17:15
eywaah!burdaki herkesi sıcak çarpmış! :mrgreen: (e) (j)

yeniay
06.Temmuz.2005, 20:46
Valla beyler harikasınız ya ne diyim daha yalnız scream_of_night cok ayıp yuzumuze vurma bari ya :mrgreen: kardesim bu aksam kesin ruyamda havuz bası falan gorurum heralde

ToFy
07.Temmuz.2005, 01:21
şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo :mrgreen: şimdi şööle oluyor efenim, öncelikle suya mavi rengini veren havuz döşemesinde kullanılan malzemedir ama başka nedenlerin olduğunu da unutmamak gerekir. Mesela suya katılan Klor, suyun PH seviyesini ayarlayan kimyasal sıvı, suyun berraklaşmasını sağlayan ve daha bir çok kimyasal madde karıştırılır. Bütün bu maddeler suyun renginde etkili olurlar. Eğer yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi bizim gibi beceriksizseniz bu maddeleri yanlış oranlarda havuza kattığınızda maviden başka renklerle(yeşil, pembe, mor, turkuaz vs vs) karşılaşma şansınız da pek yüksektir :mrgreen: :mrgreen:

aştınmı sen yaf ya da kimya okudun :roll: (l) :mrgreen: pembe hafusda yüsmek istiom

bizim klorcu amcalara sölim ben bigün havuzumuzu pembe yapsınlar herşeyden bol döksünler malzemeden çalmasınlar :mrgreen:

Bulut
07.Temmuz.2005, 02:14

aştınmı sen yaf ya da kimya okudun :roll: (l) :mrgreen: pembe hafusda yüsmek istiom

bizim klorcu amcalara sölim ben bigün havuzumuzu pembe yapsınlar herşeyden bol döksünler malzemeden çalmasınlar :mrgreen:

Yüz Yüz pembe su da yüzmek iyidir :mrgreen:
insanı 10 yaş gençleştiriyormuş :mrgreen:

ToFy
07.Temmuz.2005, 10:21
benim gençleşmeye ihtiyacım yokki zaten ufak gösteriom taş gibiyim maşallah :mrgreen:

apaydin2148
07.Temmuz.2005, 10:48
:roll: :roll:

Genghis_Khan
07.Temmuz.2005, 13:42

kimya okumadığım için rengi pembe olmuştu zaten, aşmışım demek ki :mrgreen:

ToFy
15.Temmuz.2005, 16:12
tatile gidemeyenler hafta sonu geldi buna da şükür demi :mrgreen: en ii şekilde deerendirin bakim (ı)

e_mali
15.Temmuz.2005, 17:13
Kusen hafta içi hafto sonu farketmiyo ki (c) (c)

Tatil istiyommmmmmm :mrgreen:

yeniay
15.Temmuz.2005, 18:54
valla beyler 1.5 haftadan beri evdeyim ilk defa yıllık izin kullanıyım dedim ama belimde fıtık çıktı o yuzden yıllık izni mecburen evde yatarak geçiriyorum ya kafayı yiyecem ben ne kadar şanssızım ya ne güzel avşaya gidecektim ama planlar yattı bende yattım tabiki evden hastaneye hastaneden eve ne tatil be (c) (c)
(c) (c) (c) (c) (c) (c) (r) (r)

Genghis_Khan
15.Temmuz.2005, 19:03
geçmiş olsun yeniay, umarım önemli birşeyin yoktur.

yeniay
16.Temmuz.2005, 19:15
Tesekkurle Khan Ya gidip geiyoruz işte ama bakalım fizik tedavi falan bitince doktor ya ameliyet yada tedaviye devcam diycek hayırlısı 1 haftaya belli olacak işte

ToFy
18.Temmuz.2005, 20:53
hiii geçmiş olsun çok çoook :t:

yeniay
18.Temmuz.2005, 21:27
sagol scream... tatilimde gitti ya of of (c) (c)

ToFy
18.Temmuz.2005, 21:34
aldırma deli gönlüm giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver.. aiyayayayaaya :mrgreen: demiş sertap ablam

VoLkaN BaROs
19.Temmuz.2005, 10:13
:33: , ben tatilden döndüüümmm (11) bide yanmışım ki bronz bronz sölemesi ayıp :mrgreen: :mrgreen:

from_edi
19.Temmuz.2005, 15:29
hehehe.... bende 2 hafta anTALYA yaptım ayıptır söleMEsi.....bu arada azcık reKlma yapiM.....BiziM anTALya'da TurizM şirketimiZ wAr...İlgilenen oLurSa aYARLarıM....

ToFy
19.Temmuz.2005, 15:55
folkan sus zaten dertliyim (8)

hoşgeldin hadiiii :mrgreen:

Genghis_Khan
19.Temmuz.2005, 17:21
bu kadar çabuk mu geçti yaw, dönmeseydin daha bi kaç hafta (d)
olur mu öyle şey, sen yokken burası çok yavan kalıyodu be volkan, hoşgeldin safalar getirdin.

VoLkaN BaROs
19.Temmuz.2005, 17:24
tımam sustum ama tatilde tatildi hani :mrgreen: :mrgreen:

gezenti
19.Temmuz.2005, 19:08
istanbula selam söyle.