PDA

View Full Version : turnuvalardaki yasak takımlar hakkında

scolari12111
17.Ekim.2006, 23:02
futbolun gerçeği güçlü takımlar.ve güzelliği.ama bunlar yasak nedeni de denge unsuru ama çok mu mantıklı örneğin dandirik bir italyan takımıyla roma ya valenica ya newcastle ye karşı oynamak yoksa büyük takımlara karşı yetenkli takımlarla oynamak mı?bu kural bence dengeyi bozuyor ilgli arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum.gözden geçirmelerini rica ediyorum.diğer arkadaşlardan da fikirlerini bekliyorum.

OgUzKaGaN
17.Ekim.2006, 23:17
Haklısın.Aslında tam tersi olmalı bence.Yani sadece büyük takımlar alınmalı.Çünkü hepsi yıldızlar topluluğu...:)

Emurafu
17.Ekim.2006, 23:23
bence böyle iyi

TaşkınMahmut
17.Ekim.2006, 23:53
güç dengesini bozuyor 10 kişi devleri alsa 22 kişi naapçak?

OgUzKaGaN
17.Ekim.2006, 23:59
Ama o durumun olmaması için güçlü takımları alma şartı koyulabilir.
Şimdi de sorun şu ki;
32 tane dev takımı nereden bulacağız...:D:D:D

scolari12111
18.Ekim.2006, 15:06
32 tane bulamıyoruz ğpeki şu an çok mu adil örneğin 5 takım yazdım olmadı tekrar yazdım parma geldi ki italya nın en dandik takımı oynadığım takımlar roma monaco lazio sizce çok mu adil?örneğin as kalceimin elle kontrolü10 refleksi 11 4. kaleci bile olamaz normalde ama biyik takımlara karşı yetenekli takımlarla oynarsak şansımız olabilir şu an olduğundan daha az fark olacağı kesin.

Aydin
18.Ekim.2006, 15:34
şimdi biliyorsunuz ilk 3 turnuvayı ben düzenledim ve bu özelliği kasıtlı olarak yazdım yani öyle laf olsun diye değil. adım gibi eminim eğer bu kuralı koymasaydım "neden onlar büyük takımı alıyor bize roma monaco geliyor" diyecektiniz. her turnuvada ya real ya barça ya da chelsea şampiyon çıkardı. bundan da adım gibi eminim. şimdiki turnuvada 1 takımın üst üste 2 kez şampiyon olduğunu görmedim. ama 1 oyuncunun 2 kez üst üste şampiyon olduğunu gördüm farklı takımlarla. demek ki iş takımda değil sizde.

onun için bence bırakalım bu bahaneleri derim. madem parmadan memnun değilsin niye sonraki seçeneklerinde parma yazdın ?

bu özeliğin getirdiği fark şu, turnuvaya giren yeni heyecanlı oyuncular ilk 5 seçenğine

-Real Madrid
-Barcelona
-Chelsea
-Milan
-Inter

yazmıyor artık. yapılan 72 başvurunun yarısından fazlası böyle olurdu hemen hemen. turnuvayı düzenleyen arkadaşlarımız bu seçeneği değiştirirlerse buna ilk ben karşı çıkarım.

yönetebileceğiniz takımları araştırın turnuvaya girmeden.

barahir
18.Ekim.2006, 15:47
Aydın abiye katılıyorum... Ayrıca Son Turnuvaya katılan 32. Takım Bendim ve Sevillayı kimse almamıştı. takım seçimlerinde herkes daha dikkatli olursa kimse kötü bi takıma kalmaz. Ayrıca önce davranmak önemli. Yemeyenin malını yerler.

mterzy
18.Ekim.2006, 15:49
bence tüm takımlar alınmalı bileğine güvenen barçaya karşıda real e karşıda bi lazio ile bir benfica ile başa çıkar bence

OgUzKaGaN
18.Ekim.2006, 16:38
Ama abi transfer yapılamadığı için bi GS ile Barca'yı yenmen çok çok zor...

scolari12111
18.Ekim.2006, 20:00
şimdi sanki aynı takımlar yazılmıyor mu roma valencia newcastle .... hep aynı tercihler sonra yeniliyoruz tabi iş siz de diyorsun şu parma yla biri çıksın şampiyon olsun bırakacağım bu oyunu ben yine son maçta hem de puan olarak öndeyken kaçırdım turu ama olmuyor işte yenerken de söyledim ayrıca futbolun güzelliği büyük takımlar rekabet tabi ki olacak ama haksız rekabet oluyor bu şekil de dandirik takımlarla cebelleşip duruyoruz.bahane diyorsun bizim gruba bak ben yendiğim maçlarda da örneğin roma yı yendikten sonra da aynı şeyleri yazdım kesinlikle elendim diye yazmıyorum.

Aydin
18.Ekim.2006, 21:08
haksız rekabet diyosun da ben bugün bu cümleyi çok kullandım ama yine adım gibi eminim. küçük takım alana karşı real barça çıktığı zaman yine bıdı bıdı edilecekti. şimdi en azından niye newcastle ı alıyolar diyosunuz. ondan iyidir bence bu.

Krusty
18.Ekim.2006, 21:14
Hayır böyle iyi. Eğer güçlüler seçilse 20 kişinin takımı onların yanında güçsüz olacak. Ama şuan güçler eşit.