PDA

View Full Version : CM2007 Oyuncu Önerme

sitti
04.Ağustos.2006, 04:10
evanilson hemde bdeva

bide hugo ibarra

OFLU__61
05.Ağustos.2006, 23:18
west ,kiko, guardiola, kalstrom ,bakircioglu ,n'diaye ,milevsky ,ermakovic ,tsigalko, to madeira nikiforenko ,mark kerr ,chiotis , ljubo kovacevic [ kaleci oynatmanız lazım ama ] bu yazdıgım adamlar 01 02 için

denizzzz
15.Ağustos.2006, 18:07
aml ye fatih serkan kurtuluş güçsüz takımlarda işinize çok yarar

efedinho
20.Ağustos.2006, 02:38
ben ajaccio la ilk sezondayım takımda öne çıkan oyuncu açıkçası yok durum da iyi deil zaten ama forwette en etkili ismim gökhan kaba (bonserwisi elinde we performansı iyi) we orta sahada roman rocchi (iyi frikikçi)..

bu arada iyi bir forwet öneriniz olursa iyi olur maliyeti de yüksek olmazsa sewinirim..

Mehmet çakır... Tam olarak kaç para olduğunu bilmiyorum ama bi kere almıştım baya iyiydi bide Enrico chiesa war 950k 35 lik ama bende 56 maçta 54 gol attı ve uefayı almama çok yardımcı olmuştu

denizzzz
22.Ağustos.2006, 02:08
amr:burak yılmaz(ucuz baya),sc:kacafirek(16 yaşında sadece ufak bi tazminatla alınıyo)dc:serhat akyuz(beleş)dc:dziewicki(ucuz buda)fbl\r:zewlakow(en fazla 500k ya alınır ama süper bi adam)sc-amc-amr-fc:henrik larsson(buda en fazla 500k)gk:ferrand(fransa u21 kalecisi biraz tuzlu)ıamr:parodi(fazla pahalı deildir)sc:gökhan ünal(tuzlu bu)amr:rommehdal(buda pahalı sayılır 3m fln)koray büyük,kemal biryol,rıza şen,ibrahim kaş,adem büyük,najera,osman yüksel(bunlarda 20 yaş altındalar fena diiller)grahamni,sylla,ender alkan,gökhan kaba(bunlar boşta),mc:commons(1m ye en fazla ) bunlar düşük bütçeli takımlar için müthiş bide beşiktaş seviyesindeki takımlarda b.münich teki schewinsteiger e enquire yaparsanız %70 ihtimal adamı kiralıyolar ve son olarak di canio(38 yaşında 1-2 sene içinde bırakıyo ama 2. ligten takım çıkartır 38 maçta 36 gol attı)

dirktmacer
26.Ağustos.2006, 17:44
cm oynayan arkadaslar ben juventusdayım juveyi 1. lige cıkardım takımda birtek sağbek sıkıntısı var kimi alıyım oraya

Diego ya da Yıldıray'ı al süper oynuyo ikisi de:yildiz:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Emerson var.Katar'ın bir takımında oynuyor.......

Katarda Al-Sadd'da oynuo ben barça'ya aldım F'ye alınca harika oluo

LaKe
08.Eylül.2006, 19:37
Bölümümüz 03-04 ve öncesi için olduğundan kaldırılmıştır

TaşkınMahmut
18.Ekim.2006, 00:44
Evet arkadaşlar.Beklenen oyun CM 2007 çıktı.Şu ana kadar oynayanlar varsa beğendiği oyuncuları bu başlık altında belirtsin.Ayrı başlık açılmasın lütfen.

ben şu ana kadar Kapo yu beğendim.

Kapo-Juventus

ScarF4ce
24.Ekim.2006, 02:21
burhanettın cakırefe - en son baaktığımda adamın altayda 3 maçta 7 golu vardı gerçek bir yetenek

kartalizma06
25.Ekim.2006, 12:16
hocam bu cm 07 de oyunu ilerletme sağ alt kösedeki ileri butonu ile olmuyormu???Ben ona basıyorum , bekliyorum ama tık yok...oyunu ilerletemedim bi türlü???

TaşkınMahmut
25.Ekim.2006, 12:21
biraz beklemen lazim cubuk var alt ortada onun dolmasi lazim.

kartalizma06
25.Ekim.2006, 13:23
saol kaptan valla şu cvbı duymak için 4 gündür bekliyorum

kartalizma06
25.Ekim.2006, 14:33
yaw ben bekliyorum 20 dkka bekledim ama çubuk hala dolmadı normal mi sizce???

TaşkınMahmut
25.Ekim.2006, 14:48
anormal bir durum. normalde 10 saniyede doluyor

wizardmon
26.Ekim.2006, 22:49
Siz space tuşu ile ilerlemiyormusunz?Neyse konuyu dağıtmayalım.

Ben kerlon derim Sol kanatada marcelo 18 yaşında

fenerbahce_1907
26.Ekim.2006, 23:01
yohan gourcuff müthiş bir oyuncu

fenerbahce_1907
27.Ekim.2006, 23:24
cm oynayan arkadaslar ben juventusdayım juveyi 1. lige cıkardım takımda birtek sağbek sıkıntısı var kimi alıyım oraya

TaşkınMahmut
28.Ekim.2006, 11:53
cihan haspolatlı :=)

TRaGeDYa
06.Kasım.2006, 15:11
Palermo'dan zaccardo oynamadım nasıldır bilmiyorum sadece bi öneri yapam dedim :)

zionnais
06.Kasım.2006, 19:48
ben ajaccio la ilk sezondayım takımda öne çıkan oyuncu açıkçası yok durum da iyi deil zaten ama forwette en etkili ismim gökhan kaba (bonserwisi elinde we performansı iyi) we orta sahada roman rocchi (iyi frikikçi)..

bu arada iyi bir forwet öneriniz olursa iyi olur maliyeti de yüksek olmazsa sewinirim..

saraç
09.Kasım.2006, 11:00
çok komik olmuş.

musti336
01.Aralık.2006, 18:30
sadun atığ.. beykozspor da oynayan bir adet amc..düşük bütçeli takımlar için biçilmiş kaftan..

dr_Uns
04.Aralık.2006, 01:58
KALE volkan demirel rüştü recber volkan babacan sinan bolat
DEFANS anthony vanden borre önder turacı vincent kompany robert huth daniel agger ümit özat philliph lahm
SAĞ joakuin SOL frank ribery ugur boral ORTA fernando gago mascherano appiah fahri tatan caner erkin mehmet cakır
FORVET tuncay alex kerlon diego
SANTRFOR carlos tevez fernando cavenaghi wagner love

bu arada dünyanın en ii 2 asistan menejeri en ii 6 couchu en ii 2 phsiosu en ii 2scouta bende

almadıım kupa kalmadı en ii menejerim turkiyeyle de avrupa ve dünya kupasını kazandım bu yabancılara para verin alın arkadaslar kıyın paranıza bana cok pahalıya mal oldu ama degdi (yaklasık 150 milyon pound belki daha fazla)

klubun balance'ı da 150 milyon pound

herkese bu oyunda basarılar bana güvenin bu oyunu 8 yıldır oynuorum

TaşkınMahmut
04.Aralık.2006, 11:06
MAthew Bates'da çok iyi bir oyuncu. Midlesboro da oynuyor DR.

slckoz
04.Aralık.2006, 17:19
ben 2014 yılındayım 7 lig 3 şampiyonlar ligi kupası aldım fenerle.vereceğim isimleri iyi not edin.

v.mosaes nijeryalı
darren massey welsh(en baba topçu budur)
paul anderson english
okan yüksel çorumlu:P
vagner love brazil
fabio paim portekiz
dursun gerecci türk oğlu türk
victor agali (yaşlı deyip geçmeyin bi sezonda 65 gol attı adam)
ibrahim akın
v.cunho barros brazil
marcelo brazil
gago+ nasuti boca juniors
ömer ateş kayseri erciyes
ufuk güler
fredy guarin colombia
aklıma geldikçe yazarım yine.bunlar ufak maliyetle alıp büyük paralara satabileceğiniz oyuncular.

vorker
10.Aralık.2006, 12:13
arkadaşlar sizlere felipe flores i öneriyorum dünya bu çocuğun peşinde ücretleri yüksek oynayın:) ayrıca genç yeteneler meksikada colo colo

vorker
10.Aralık.2006, 12:14
şilili futbolculerı takip edin hepsi birer yıldız

efemidirnedir
11.Aralık.2006, 20:48
mrb arkadaşlar...size bi kaç isim sayabilirim:ali öztürk,aiden mcgeady,fredy guarin,gago,n'zogbia,figueroa(striker)...şimdilik bunlarla idare edinnn:D devamı gelicektir...

emre_fb_58
13.Aralık.2006, 22:42
emerson ve felipe ikiside al sadd takımında felipe müthiş emerson müthiş üstü kesinlikle tavsiye ederim.Dr sıkıntısı çekenlere tavsiyem ya önder ya da anthony vanden borre...

xxxtevez
25.Aralık.2006, 11:44
al saad takımından emerson ve pelipe
golcü isteyenlere de alexender rondon tek kelimeli ile gol makınası

free transfer erkan özbey tek kelıme sag kanat

kayseri erciyesli DİEEEEE__??__

onore
05.Ocak.2007, 06:33
evet erciyesten sergie die ön libero olarak iyi işe yarar
ali öztürk çok iyi bi striker hem de türk biraz oynasın milli takıma çağrılyıo
oleg gusiev tanıya bilirsiniz dinamo kiev ve ukrayna milli takımından sağ kanatta çok ii
ömer ateş çok iyi bir sol bek
alexis sanchez işe yarar
emre özkan beşiktaş alt yapısında sanırsam ve bende şuanda milli takımda ama yedek
figueroa süper bi striker
cavenaghi yi söylememe gerek yok zaten
fahri tatan
andrei lonescu(süper)
alt yapınız için jorda oyunun ilk başında 13 yaşında psv de

usalgar
14.Ocak.2007, 16:37
falcao, gago, evandro roncatto, dinelson, sasa iliç

DogaNC
28.Ocak.2007, 16:45
franklin salas - ionescu - menzil - henrik larsson(ucuz baya) - jan derek sorensen (yine ucuz) - pletikosa - alablrseniz beni 4 yıl bjk ile şampiyon yapan tuncay sanli var aklıma geldikçe daa yazaarm ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
haa bide al-sadd takımında felipe ve emerson var süper oyuncular 2 sinin toplam maaliyeti 2 milyon dolar ama bu adamlar öle böle diil takım kurtarıcıları..özellikle emersonu tavsiye ederm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

emerson ve felipe ikiside al sadd takımında felipe müthiş emerson müthiş üstü kesinlikle tavsiye ederim.Dr sıkıntısı çekenlere tavsiyem ya önder ya da anthony vanden borre...

evet önder ayrıca gol de atıo baya tabi ben fb yi çalıştırırken şahit oldum

thenry18
02.Şubat.2007, 15:06

erkan özbey veya didier agathe işine yarar

marcelo sol bek 18 yaşında fluminensede nicholas millan 15 yaşında colo colo da shooting accuracy 19 shooting power 19
ve john jairo mosquera werder de müthiş oyunuc birebirlerde kaleciyi çalımlayabiliyo
matias fernandez,aiden mcgeady,ali öztürk,vagner love,higuain,diego(werderdeki),freddy guarin,diogo:cool:

djmurat
11.Şubat.2007, 14:07
katılıyorum takımımın golcülerinden birisi önder

Kelltok
11.Şubat.2007, 20:35
coritibadan hugo forvet cok guzel tavsiye ederim bi de victor agali

lacoste87
14.Şubat.2007, 02:05
ya beyler bişey sorcam bu oyunu oynamayı beceremedim kafayı yiycem bu oyuncularla konuşma kısmını napıcaz hermaç konuşmak mı gerekiyo yoksa arada bir mi konuşucaz bi de oyuncular oynamıyo yaw henry 10 maçta daha bi kere bile 8'le oynamadı nedir sebebi????

aslan1073
16.Şubat.2007, 01:45
arkadaslar ben suan 2014 yılındayım ve 7 senedir juventustayim.kesinlikle tavsiye edecegim oyuncular sunlar:ilker cihan,nuri şahin,micah richards,kompany,gourcuff,agger,pepe,isaac promise,dos santos ve kesinlikle charles n'zogbia.her yıl bir kac tanesini transfer ettim ve denedim.hepsi müthiş oyuncular...

selamun helloo
18.Şubat.2007, 13:51
bana iyi bir sağ kanat we santrafor lazım yrdım etseniz

emre_fb_58
18.Şubat.2007, 22:22
sağ kanat yoann gourcuff ya da mancini forvet fred , tuncay,nilmar,nelson haedo valdez,emerson(al sadd takımından)

yospak
18.Şubat.2007, 22:36
arkadaşlar juve nin 1 yıllık sakat oyuncusu rey valpota mıdır nedir manyak harbiden shot 100 dribling 100 :D ama 3 sene bekle
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
he bu arada forwet

emre_fb_58
20.Şubat.2007, 14:01
Bide altyapıdan çıkan victor moses var onu mutlaka alın.wgr,wgl,am,f her yerde oynuyor shot 100

threat
08.Mart.2007, 21:02
portodan ricardo queresma alınabilir 5 million £

digerlerinden ucuz ve bende cok iyi

victor moses ( emre_fb_58 ) onerisi ile aldım daha cok genc ama basarılı cristal palace dan aldım bonservis vermedim sadece tazminat odedim ve aldım

fatih tekke 1 million £ aldım iyi golcu birde victor agali ankaragucunde oynuyor cok iyi fernando cavenaghi 5 million £ karsılıgında alınabiliyor ve oyunun en iyi forveti rus liginde oynuyor orta sahada 1 million £ ile fabio roschemback alınabiliyor birde liverpool da oynaya dirk kuyt satılık listesine koyuyalar dusuk fiyata kaliteli oyuncu iyi paraya satıcagınıza eminim !! turkey liginde tuncay sanli ibrahim akın fahri tatan ibrahim toroman egemen korkmaz kaleye köln de oynaya kaleci var sozleme si bitiyordu ben kaptım iyi kaleci iyi oyunlar bye bye

nartsosruko
29.Mart.2007, 12:18
arkadaşlar türkiyeden yasin çakmak amc, ruslan yermelenko amc, şahin kayalı gk, ali öztürk s... şimdilik bu kadar.

.ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ.

sucuk31
12.Nisan.2007, 00:05
arkadaşlar ben size liverpool dan daniel agger öneririm.21 yaşında defansın solunda ve ortasında oynuyor.adamın bütün yüzdelerini yüksek yapmışlar.puyol,terry,ferdinand tan bile yüksek.üstelik ucuz.

faylozof
15.Nisan.2007, 20:18
arkadaslar ben sivassporum ve anderson manyak bitirici ayrıca balili super frikik atıor

hikko23
23.Nisan.2007, 17:13
takayuki marimoto ve ali öztürk var genç yetenek

BlackEagle19o3
05.Mayıs.2007, 12:20
salvatore foti,yohan gourcuff,dos santos

limp
15.Mayıs.2007, 07:36
christian vieri ama 1 sezon sonra futbolu bırakıyo.tuncay,sivaslı anderson süper,vurnon anita,cruzeirodan emerson,victor agali,denzliden ferit çelik,önder turacı her sezon 10 golün üstünde atıyor,ömer ateş...ama hiç transfer yapmadan fenerbahçeyle bütün kupaları alıyosunuz ilk yıllarında...

sucuk31
17.Mayıs.2007, 16:38
arkadaşlar bana iyi,yetenekli bir kaleci önerin.

rimednac
18.Mayıs.2007, 17:36
quirino,igor,roberto lopes,
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
turk: dursun uzunoglu, cengiz morkoc, serhat kum, serkan gedık

tayyar52
26.Mayıs.2007, 00:31
HAMİT YETKİNER beşiktaş alt yapısında (dc)
ALEXİS SANCHEZ şili sol kanat genç
OSMAR MARES savunma genç
CHRİS BURKE sağ kanat
FERNANDO CAVENHAGİ forvet her sene en az 35-40 gol
FREDY GUARİN ön libero çok sağlam
DİEGO DE GREGORİO sağ kanat genç

KaF KeF
03.Haziran.2007, 00:20
Emerson var.Katar'ın bir takımında oynuyor.......

emre_fb_58
02.Temmuz.2007, 19:11
arkadaşlar bana iyi,yetenekli bir kaleci önerin.

Servet Öngün,Castellazzi,Jose Ramon,Mushin İçten,Volkan Demirel.

emre_fb_58
05.Temmuz.2007, 01:42
Orta saha: edgar solis,theo walcott,nuri sahin,aiden mcgeady,andrei ionescu(mükemmel),nelson haedo valdez(santrfor bile oynuyor),victor moses,aiden mcgeady,magne hoseth,diego,alex de souza
Defans: daniel agger,gabriel paletta,hüseyin doğan,serhat arat,anthony vanden borre,önder turacı,ümit özat,server çetin,wagner perreira,ömer ateş,nigel de jond(fb,d,m(r,l,c)
santrfor:fred,nilmar,emerson(al'sadd takımından),vagner love,tuncay şanlı
dm:manuel fernandes,fernando gago,ibson,fredy guarin