PDA

View Full Version : Avatarlar Hakkında

Eray Dengiz
18.Ekim.2006, 18:13
Arkadaşlar herkes istediği avatarı koymakta serbesttir. Yalnız şuna dikkatinizi çekerim ki burası fanatik futbol forumları değil Turksportal forumlarıdır. Lütfen buna uygun bir şekilde avatar koyabilirsek sevinirim.

Şunuda unutmayalım ki Avrupa denilen şey Türklerden, Türkiye'den büyük değildir. Eğer siz onları bizden büyük görüyorsanız o sizin bileceğiniz bir konudur.

En azından Avrupa'da bu tür davranışları yapmazsak sevinirim..

Teşekkürler.

Krusty
18.Ekim.2006, 18:16
Evet arkadaşlar.. Çoğunun avatarında ya PSV- ya da Newcastle'a ait resimler var. Benim de dikkatimi çekti ama söylemek istemedim. Neden böyle yapıyorsunuz ki? Sonuçta bizi temsil etmiyorlar mı..? Gerçekten çok yanlış.

Ilhan
18.Ekim.2006, 18:20
Evet arkadaşlar.. Çoğunun avatarında ya PSV- ya da Newcastle'a ait resimler var. Benim de dikkatimi çekti ama söylemek istemedim. Neden böyle yapıyorsunuz ki? Sonuçta bizi temsil etmiyorlar mı..? Gerçekten çok yanlış.

Bence herkes istediğini yapmakta serbesttir, serbest bırakılmalı

Emurafu
18.Ekim.2006, 18:36
tam böyle bir konu acacaktım valla
fenerli kardeslerin cogu psv logosu koymus üstelik senderson kardes söyle bir imza yapmıs kendine
kardes takım psv ye basarılar bu neya

mgungor
18.Ekim.2006, 18:38
Hatırladağım kadarıyla senderson bunu çok önceden başlatmışı..

Emurafu
18.Ekim.2006, 18:41
valla imzasını yanlıs buluyorum gercekten cok kızgınım suan kendimi zor tutuyom

Sekopej
18.Ekim.2006, 18:45
Avatar koymak serbest olduğuna göre kimsenin avatarına karışamayız ama açıkçası ben de rahatsız oldum o avatarları görünce. Newcastle avatarı gördüm ama içimden hiç PSV koyayım ya da bugün GS yenilsin geçmedi.

Bunları yapana, başlatana niye yaptın demem, benim isteğim duyarlı üyelerimizin bunlara uymaması. Ha "o yaptı da ben ondan yaptım", bence geçerli bir bahane değil, demek ki sen de yapmak istiyorsun fakat bi neden arıyorsun bunun için ben öyle anlarım...

Sonuç olarak herkese saygılıyım ama daha dikkatli olursak da sevinirim...

Emurafu
18.Ekim.2006, 18:47
senderson imzası niye peki öyle
GENÇFENERBAHÇELİLER
Kardeş Takım PSV ye Başarılar...

ha buarada yorumlardada cok adil davranılmıyor mesela fenerlilerin cogu galatsaray kayberder demiş oysaki biz kendi yorumumuzda 1 puan alır iyisallah fener dedik çünkü ülke puanı için önemli ondan

Eray Dengiz
18.Ekim.2006, 18:50
yorumlarda herkes istediğini yazabilir aynı avatarda olduğu gibi. benim tek demek istediğim şey burası takımlarımızın taraftar sitesi değildir. buna dikkat ederek futbol bölümünde mesaj yazarsak sevinirim.

Sekopej
18.Ekim.2006, 18:51
Herkesin kendi yorumudur bilemem. Açıkçası ben GS'nin avrupa maçlarına yorum yapmamaya çalışıyorum. Şimdi senin yazdığından da anlaşılacağı gibi bugünkü maçı kaybeder desem bunu FB'li olduğuma bağlayacak birileri. O nedenle hiç yorum yapmıyorum.

İmzasından da rahatsız olduğun kişiler varsa özel mesajla şikayet edebilirsin yöneticilere, eğer gerçekten rahatsız edici birşeyse zaten gereken yapılır...

Emurafu
18.Ekim.2006, 18:56
neyse herkez ne yaparsa yapsın

mgungor
18.Ekim.2006, 22:15
Ama o kişinin sadece GS nin avrupa maçlarından çönce böyle bişi yapması yadırganmalı ve ilginç..

VoLkaN BaROs
19.Ekim.2006, 01:45
Avatarınızı rakip takımın amblemi yapabilirsiniz sorun değil.

Ama imzanıza, profilinize, avatarınıza, mesajınıza karşı takım taraftarını tahrik edici yazılar yazarsanız gerekeni yaparız.

Nedvedmania
19.Ekim.2006, 12:38
bu konu taa bordo maçından beri var ilk olarak senderson yaptı sonra bizde ona karşılık verdik ki daha biz karşılık vermeden o psv avatarını koymuştu bile yoksa ben fenerin avrupada attığı gollere sevinen biriyim ama bu olan beni ona cevap vermeye zorladı

neyse zaten o avatarlar silinmiş gereken cezalarda verilmiş.

yavuuzzzz
19.Ekim.2006, 20:08
evet ya ben dener geçen yıl psv yi 3-0 yendiğinde çok sevinmiştim ama bu hareketler pek doğru değil

cesur_cocuk3425
11.Kasım.2006, 16:33
bence dış ülkelerin takımlarına karşı kendi takımlarımızı korumalıyız bende sevmiyorum öyle ne o ya kardeş takım filan