PDA

View Full Version : [Lig A]Elazığspor Araştırması 2007

LaigLeNoiR
09.Eylül.2006, 02:03
Bülent Karaman,

Sportsmanship - 3
Dirtiness - 17

Olmalı.

EL-Hadji
10.Eylül.2006, 00:20
Bulent Karaman gecen hafta Kartal deplasmaninda kavga cikarmisti dun de Giresun" da cikarmis. Zaten kuvvetli bir oyuncu 2 maçta da takımının tek golünü attı. Bu sene Elazığ' ın gol yollarındaki en büyük silahı.

Vieri
19.Ekim.2006, 04:41
Elazığspor

EL-Hadji
26.Mart.2007, 19:05
Elazığsor' da Erman Kılıç üstünde durulması gereken oyuncu oyunda dm yapılmış ama Erman orta saha da sol sağ orta her yerde oynuyor gole yönelik bir oyuncu. Explosive winger tabir edilebilir. Çok hızlı top tekniği yüksek uzaktn iyi şut atabilen ve her an tabelayı değiştirebilen bir oyuncu kısa zaman sonra süper ligte izleyebiliriz kendisini

extensor
02.Mayıs.2007, 04:44
Serkan Kılıç: Uçmayın WBL20 DL15

EL-Hadji
28.Mayıs.2007, 15:47
Serkan Kılıç: Uçmayın WBL20 DL15

Nerde ucmıyacagız serkan kılıc baska erman kılıc baska :)

extensor
28.Mayıs.2007, 20:01
ben ne dıyorum sen ne dıyorsun serkan kılıc sahanın her yerınde oynamıyor dıyorum dl 15 wbl 20 bu kadar mc dc dmc ml aml falan yok

EL-Hadji
29.Mayıs.2007, 03:22
Evet yanlış anlaşılma olmuş, ama sen çok takmış durumdasın oyunuların birden çok mevkide oynamasına burası Türkiye unutma Ertuğrul bile libero oynadı

extensor
29.Mayıs.2007, 07:48
:D hehe haklısın ogun sw dc dmc mc amc kadar oynadı bunlar hep fatıh terımın uzun boylu santrafor meragı yuzunden oluyor bu arada bır dahakı oyunda fatih terimin favori personaline hakan şükür yapılabilir eskiden lukunkulu dönemde galatasarayın her maçını 90 dk izlerdim fatih terim mağlup olduğu maçlarda oyunu açmak için abel xaiveri bile santrafora koyardı uzun boyunu kullanmak için ama bence dediğim gibi bir çok türk futbolcuya cok fazla mevkii yapılmış diğer ülkelerde böyle değil o sebeble söylüyorum hemde bence görüntü kirliliği oluyor bi bakıyorum ergün penbe nin amc si bile yeşil ali bilginin her mevkide oynaması draman keza öyle bakın dramana bülent bölükbaşı mevkileri yapılmalı cok fazla var bu tip arda da öyle avrupada bunları göremezsiniz

EL-Hadji
29.Mayıs.2007, 13:53
Dogru, yalnız şöyle bir durum var bazı mevkıleri yapay zeka ekliyor. Editörde özellikler 0 olunca yapay zeka mevki ekliyor yani araştırmacılarımız eklememiş olabiliyor. Bilgilerine

extensor
29.Mayıs.2007, 22:49
heh cok guzel bir noktaya degindin soyle bir olay olabiliyor dedigin gibi adami dr 20 dc 15 yapiyorsun diyelim bir bakiyorsun dl turuncu cikmis onu engellemek icin her yere 0 degil 1 yazin bir yazdiginizda cikmiyor ben oyle yapiyorum

EL-Hadji
30.Mayıs.2007, 02:09
Evet biz de öyle yapıyoruz :):)

KaF KeF
11.Temmuz.2007, 13:17
Ali Kemal Yükseker; http://www.elazigspor.org.tr/haber_uploads/761_maxi.jpgİstanbul B.Bld.sporun ortasaha oyuncusu Ali Kemal Yüksekeri 1 yıllıgına kiralık olarak anlaşmaya varıldı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
skender Genç;http://www.elazigspor.org.tr/haber_uploads/760_maxi.jpgİst.B.Bld sproun genc kalecisi İskender Genç ile anlaşmaya varıldı

EL-Hadji
13.Temmuz.2007, 00:55
Bu oyuncular Erman Kılıç karşılığında Elazığ' a verildiler. Erman Kılıç gibi takmın herşeyi olan bir oyuncuyu kaptırdılar.