PDA

View Full Version : [Lig A]Eskişehirspor Araştırması 2007

EL-Hadji
22.Temmuz.2006, 08:52
umarim bu sefer sergenin p.a sini 135 yapmak gibi bisey yapmazlar...

Sergenn yaşı 34 pası 135 olacaktır tabi az bile. Sergen türk futbolunun yetiştirdiği en büyük yeteneklerdendir. CA' sı 135 olmasın desen haklısın zaten 110 - 115 arası düşünüyoruz. Sergen in yaşı ileri olduğu için pa' sının yüksek olması bişiyi dğeiştirmez.

extensor
22.Temmuz.2006, 11:54
p.a ile c.a yı birbirine karıştırmayın arkadaşlar 135 sergende olmayacakta kimde olacak bu arada coşkunun es es e gelmesi muhteşem bir olay es es taraftarları için

cenk coşkun muhteşem bir ikili olur arkalarında da sergen :D

ama kim koşucak kim kafa topu indirecek kim kafaya çıkıcak düşünmüyorlar etimesgut şeker gibi düşünmeden bir motor arabası transfer yaparsın sonra bi bakmışsın karman çorman kadro olmuş hiç bir işe yaramaz onun için harcadıkları para için daha bi ince eleyip sık dokumaları gerekiyor

EL-Hadji
24.Temmuz.2006, 21:16
Özür diliyorum bişey soracağım Cenk İşler Es Es' e mi transfer oldu. Eğer olduysa Serdar' ı naapacaklar?

extensor
24.Temmuz.2006, 22:40
vallahi ben fanatikte okudum böyle bir tansfer haberi doğruluğunu bilmiyorum ama 15 gün oldu neredeyse haberde transfer oldu yazıyordu tatilde olduğum içinde yeterince takip edemedim benim bilgimde de yanlışlık olabilir

Varonil
24.Temmuz.2006, 23:33
Cenk İşler Antalyaspor'a gitti.;;)

extensor
25.Temmuz.2006, 01:02
el hadji serdar dediğin kim ya serdar samatyalımı yoksa serdar topraktepe mı

EL-Hadji
25.Temmuz.2006, 06:13
Serdar Özbayraktar. Bu arada Cenk Antalyaspor' a transfer olmuş.

EL-Hadji
28.Temmuz.2006, 22:53
Es Es Bombayı patlattı. Hafta içinde G.Antepspor' un sağ kanat oyuncusu Engin Öztonga' yla anlaştı. Kocaelisppor' un eski kaptanı bu sefer Kocaelispor' a karşı oynayacak. Eskişehir bu transferle daha da kuvvetlendi. Engin Abi' ye başarılar...

Aşk-ı Şehir
29.Temmuz.2006, 02:23
Eskişehirspor bir stoper alarak transfere son noktayı koydu;;) Samsunspordan Tufan ile anlaşan Eskişehirspor transferi kapattı;;) Daha önce Manisaspor formasıda giyen Tufan bizim için iyi transfer ;;)

extensor
30.Temmuz.2006, 05:33
en iyi transfer coşkun bence bu sene lig a gol kralı adayım

SiNcE1973
14.Ağustos.2006, 17:57
KaLeCi Cenk TekeLioğLu ve Sergen YaLçın süResiz kadRo dışı ßıRakıLmıştıR...

Metin Diyadin Görevine devam ediyoR....

Es Es Es Ki Ki Ki Es Ki Es Ki Es...!!!

midfielder1912
14.Ağustos.2006, 19:16
oo metin diyadin gonderilip yerine hikmet karaman getirilecek hatta sergen yalcin yonetim kanadinda hakli bulunmus metin diyadinde bunu hazmedememis ve gorevinden istifa edecekmis bakalim neler gorecegiz ama bazen dusunuyorumda bundan on sene once metin diyadinde sergen de sahadayken sergen metin diyadin den 10 gomlek ustun bir isimdi metini çalımlarken bayıltırdı şimdi onun emri altında çalışmak kötü bir duygu olsa gerek türkiye liglerinde gördüğüm en karaktersiz insandır SERGEN YALÇIN şimdi bir zico nun bir felkamp ın tigana nın öğrencisi olabilirdi ama o zamanın da aynı sahada oynadıkları ve sergen isminin yanında adı duyulmayan insanların 2.lig b nin a nın futbolcusu oldu sergen ne kadar küçülse azdır

hacım ben demiştim, sergen cenk kadro dışı, metin yola devam:icon_biggrin:

extensor
14.Ağustos.2006, 20:48
doğru olanı yapmışlar iyi olmuş ama ben bu sene sergeni izlicektim yawww :(

midfielder1912
15.Ağustos.2006, 00:23
af çıkmış ikisi de özür dileyip dönmüşler...

gözün aydın.

extensor
15.Ağustos.2006, 04:41
hepte aynı şeyi yapıyor ya sergen yanlış bana göre türk futbol tarihinin en karaktersiz adamıdır ama müthiş bir yetenek işte kişiliğini sevmesemde futbolunu izlemek için sabırsızlanıyorum

EL-Hadji
17.Ağustos.2006, 13:06
Sergen Yalçından ben de hiç haazzetmiyorum çok ukala ve kendini beğenmiş alçak dağları sanki o yarattıı.

midfielder1912
19.Ağustos.2006, 16:26
KALECİLER:

Cenk Tekelioğlu, Sinan Ören, Kayacan Erdoğan

DEFANS:

Koray Arslan, Ersin Güreler, Erkan Ferin, Zafer Şahin, Ulaş Ortakaya, Tufan Esin, Sezgin Coşkun

ORTA SAHA:

İshak Topçu, Sadat Sain, Orhan, Mehmet Akif Tatlı, Doğa Kaya, Birol Hikmet, Engin Öztonga, Sergen Yalçın, Serkan Özdemir, Mustafa Sevgi

FORVET

Berkay Onarıcı, Ömer Yalçın, Serdar Özbayraktar, Coşkun Birdal

emir cavak
19.Ağustos.2006, 19:37
İlk On Bir Büyük İhtimal Şu Şekilde Oluşacaktır

Kaleci

Cenk Tekelioğlu

Defans

Erkan Ferin, Zafer Şahin, Ulaş Ortakaya, Ersin Güreler

Orta Saha

Koray Arslan, Doğa Kaya ,Sergen Yalçın ,Serkan Özdemir

Forvet

Çoşkun Birdal,Serdar Özbayraktar

midfielder1912
19.Ağustos.2006, 20:05
engin öztonga bu takımda banko oynar;-)

tahminim engin ilk 11 başlar, oyunun gidişine göre sergen sonradan girer. onun dışında kadro konusunda hem fikirim...

serdar özbayraktar ın özellikleri ve ability leri mutlaka yükseltilmeli. lig A nın kalburüstü forvetlerinden biri.

Aşk-ı Şehir
20.Ağustos.2006, 20:07
İlk On Bir Büyük İhtimal Şu Şekilde Oluşacaktır

Kaleci

Cenk Tekelioğlu

Defans

Erkan Ferin, Zafer Şahin, Ulaş Ortakaya, Ersin Güreler

Orta Saha

Koray Arslan, Doğa Kaya ,Sergen Yalçın ,Serkan Özdemir

Forvet

Çoşkun Birdal,Serdar Özbayraktar

Emir geçen gün Kaptan Zafer'le konuşma şansım oldu... Ve bu konuşmada kaleci olarak büyük ihtimalle Sinan oynayacak dedi Zafer Kaptan ;;)

emir cavak
20.Ağustos.2006, 20:10
Metin Diyadin Oynatmayabilir Cenk İ Tabii Kendi Kararı Büyük İhtimal Aralarındaki Tartışmadan Dolayıdır

EL-Hadji
22.Ağustos.2006, 10:18
engin öztonga bu takımda banko oynar;-)

tahminim engin ilk 11 başlar, oyunun gidişine göre sergen sonradan girer. onun dışında kadro konusunda hem fikirim...

serdar özbayraktar ın özellikleri ve ability leri mutlaka yükseltilmeli. lig A nın kalburüstü forvetlerinden biri.

Engin astronomik bir rakama imza attı Es Es' e ve çok kaliteli bir futbolcu banko oynayacaktır. Engin' i lg a' da yedek bırakabilecek bir takım yok. Erol, Serdar' ı da güçlendirdim gerçekci oldu.

extensor
22.Ağustos.2006, 23:22
sinan oynayacaktır ve 4-3-1-2 oynayacaklar

3 lü orta saha engin doğa serkan olur önlerinde sergen coşkunla sewrdar da forvet

EL-Hadji
23.Ağustos.2006, 07:11
O kadar ileriye dönük oyuncuyla hezimete uğrayabilirler. Ancak evinde öyle oynarlar. Lig A' da dövüş gırla gidiyor. O kadar mücadele etmeyen adam iş yapmayabilir kanımca.

midfielder1912
23.Ağustos.2006, 15:55
metin akıllı adam, o kadar ofansif oynatmaz ama şu da bir gerçek sergen, coşkun hariç elindeki adamların çoğu hem koşan hem oyunu bilen hem de mücadele gücü yüksek adamlar...

serkan özdemir olsun serdar bayraktar olsun engin öztonga olsun mücadeleden kaçmayan adamlar özellikle serkan ve serdar çok koşan, prese yatkın adamlar

midfielder1912
26.Ağustos.2006, 20:19
ESKİŞEHİR: Cenk 6, Coşkun 6, Ersin 6, Ömer 5 (Dk.73 Sergen Yalçın 4), Doğa 6, Mehmet Akif 7, Tufan 6, Serkan 5 (Dk.61 Mustafa Sevgi 4), Engin 5 (Dk.85 Birol ?), Koray 6, Ulaş 6
ELAZIĞSPOR: Erşen 4, Ayhan 4, Emrah 4, Ali Çevik 4, Mehmet Türkmehmet 4, Mustafa 4 (Dk.83 Harun ?), Can 5, Korhan 3 (Dk.37 Koray Arslan 4), Ali Kemal 4 (Dk.46 Haluk 4), Mehmet Al 4, Bülent 4
GOLLER: Serkan (Dk.41), Ömer (Dk.43) (Eskişehir)

midfielder1912
27.Ağustos.2006, 20:15
Ömer Yalçın ın Heading mutlaka değerlendirilmeli. kafaya iyi çıkıyor ve güzel kafa golleri atıyor, havadan etkili ve fizikli bir arkadaş. Natural fitness ve strength i TFF 1. lig standardının (ortalaması) üstünde bir topçu arkadaşımız. Heading 14, Strength 13-14, Natural Fitness 11-12 olabilir, nacizane.

EL-Hadji
28.Ağustos.2006, 01:17
Benim de dikkatimi çekti. Biraz daha izleyeceğim bu oyuncuyu.

midfielder1912
28.Ağustos.2006, 16:30
Benim de dikkatimi çekti. Biraz daha izleyeceğim bu oyuncuyu.

ömer geçen yıl antep belediye deydi, hala antep belediye de oynayan topçu abimiz türker in anlattığına göre Mehmet Yıldız a benziyor, onun biraz daha uzunu ve kafası havada oynayanı (mehmet yıldız belki dikkatinizi çekmiştir kafası sürekli önde özellikle top ayağındayken).

midfielder1912
12.Eylül.2006, 16:06
ömer yalçın süper oynamaya devam ediyor... atmaktan çok attırmayı seven, iyi pozisyon hazırlayan bir topçu kardeşimiz... engin öztonga ve serkan özdemir çok formda... takımı şu an bu 3lü sırtlıyor...

extensor
13.Eylül.2006, 01:48
coşkunu da unutmayalım

EL-Hadji
14.Eylül.2006, 02:22
Engin Abi üst üste 2 duran topta gol yapmayı bildi. Özellikle 2 hafta önce attığı frikik golu mükemmeldi. Serkan Özdemir ise çok iyi bir kanat oyuncusu ve çok formda. Süper lig tadında maçlar çıkartıyor. Ömer Yalçın tam bir striker fm tabiriyle. Sırtı dönük iyi pozisyon alıyor geçen hafta Serkan güzel bir asisty yaptı.

Vieri
19.Ekim.2006, 04:41
Eskişehirspor

emir cavak
19.Ekim.2006, 18:27
Kaleci:Sefer Hakan Olgun,Gürkan Ekren,Sinan Ören,Kayacan
Defans:Nezir Narin,Kazım Nas,Zafer Şahin,Ulaş Meyan,Turan Bilge,Bülent Bal,Vedat Aşkan,Eriş Özkan
Orta Saha:Serkan Reçber,Ümit Aydın,Ramazan Durdu,Mehmet Akif Tatlı,
Mustafa Sevgi,Mahmut Karıklar,İshak Topçu
Forvet:Cafer Aydın,Çetin Güner,Mehmet Al,Ferdi Yanık

araştırmalarım devam edecektir

başkan:nebi hatipoğlu
teknik direktör:yavuz incedal

Olembe
21.Ekim.2006, 14:00
bence yavuz incedal teknik direktör olmamalı

emir cavak
21.Ekim.2006, 22:55
cafer aydının özelliklerinin düşürülmesi gerekli çünkü adam topa bile vuramıyo oradan oraya koşuyo sadece aynı zamanda yönetim cafer aydının sözleşmesinin fesh etmiştir

emir cavak
27.Ekim.2006, 21:24
eskişehirsporda bazı kişilerin özellikleri yanlış yapılmıştır

ishak topçu:oyunda aml gerçekte st olması lazım
serkan reçber:oyunda dc gerçekte dmc
mustafa sevgi:özellikleri çok yüksek
cafer aydın:özelliklerinin çoğunun düşürülmesi
gerekmektedir

emir cavak
01.Kasım.2006, 15:24
hayır abi haberi göstereyim
Eskişehirspor, önceki gün istifa eden Yavuz İncedal’ın yerine Bülent Korkmaz’la anlaşmaya vardı.Lig A ekiplerinden Eskişehirspor, önceki gün istifa eden Yavuz İncedal’ın yerine son olarak Gençlerbirliği’nde Mesut Bakkal’ın yardımcılığını yapan eski Galatasaraylı futbolcu Bülent Korkmaz’la anlaşmaya vardı. Kırmızı-Siyahlı kulübün Başkanı Nebi Hatipoğlu, Korkmaz ile prensipte anlaşmaya vardıklarını belirterek, “Yeni hocamızla tekrar çıkışa geçeceğimize inanıyoruz. Bülent Hoca, takıma olumlu bir hava getirecektir” ifadesini kullandı.

perpetua
01.Kasım.2006, 16:11
Bu bolumdeki bazi yazilar arastirma'ya katki yerine sohbet haline donustugu icin silinmistir.

harun26180
08.Kasım.2006, 13:40
Cafer aydınla eskişehirsporun yolları ayrıldı. Yani şuanda cafer aydın boşta. Mustafa sevgiye gelince ben özelliklerinin yüksek olduğunu düşünmüyorum. Eskişehirspor birçok maçını uzaktan çektiği şutlarla ve serbest atışlarda attığı golle aldı Geçen sene. Ayrıca yavuz incedal istifa etti, yeni teknik direktör henüz belli değil,(yukarda arkadaş heyecanla yazmış bülent korkmazla anlaşıldı diye fakat bu işi bağlayan manager komisyon olarak 200 milyar isteyince şu anda vazgeçildi bülent kormazdan) Geçici olarak takımın başında Ergin Işık bulunmakta. İshak topçu'dada yanlışlık yapılmış, oyuna aml olarak yansıtılmış. Her ne kadar şimdilik forvet oynasada eskişehirsporda gerçek yeri sağ kanattır. Yani amr/st olmalı. Serkan reçber ise dc olarak oyuna yansıtılmış ki bu fm 2006'dada böyleydi. Doğru yeri dmc olmalı. Gördüğüm eksiklikler şimdilik bu kadar. Teknik direktör konusunda anlaşılınca buraya tekrar yazarım.

emir cavak
08.Kasım.2006, 15:28
aldığım haberlere göre sadi tekelioğlu ile görüşülmekteymiş

harun26180
11.Kasım.2006, 09:56
Eskişehirspor yeni teknik direktörü dspor yorumcusu Ahmet Akcan oldu.
http://www.eskisehirspor.com/haber_resim/ahmetakcan.jpg
Resmi sözleşme 4. noterde imzalandı.
Kaynak: Eskişehirspor resmi web sitesi.

Master_Ralochor
11.Kasım.2006, 12:04
hayırlı olsun ne diyim...umarım kötü gidiş düzelir de eskişehir e renk gelir. ...

emir cavak
11.Kasım.2006, 14:22
inşallah ama pek umudum yok akcandan

harun26180
13.Kasım.2006, 13:48
Dereyi görmeden paçayı hemen sıvadın emir, sende bu alışkanlık galba ne olursa olsun artık teknik direktörün arkasında durulmalı. Takımın gol yollarında sorun var, yavuz incadal bu yüzden gitti, taraftar aylarca bas bas bağırdı ferdiyle olmaz golcü lazım diye ama incedal kendi kafasındakini uyguladı. Neyse artık bundan sonra transfer dönemine kadar her maçtan mağlupda ayrılsak mecburen devam edicez hocayla. Muhtemelen mehmet eren kiralık olarak tekrar geri dönecek. Yanınada bitirici forvet alınırsa ikinci yarı toparlanırız.

emir cavak
13.Kasım.2006, 14:52
doğru sölüyosun ama ben daha önce ahmet akcan adını duymadım o yüzden

EL-Hadji
13.Ocak.2007, 18:43
E. şehirde azlen kocaelili oplan ishak topçu çok iyi durumda şu an ve aynı zamanda ishak st oynamıyor ve mehmet al da çok etkili

ermanka26
06.Şubat.2007, 17:33
Devre arası transferlerinden sonra

Kaleciler:Zafer Özgültekin,Sinan Ören,Kayacan Erdoğan

Defanslar:Zafer Şahin,Ulaş Meyan,Bülent Bal,Aydın YıldırımVedat Aşkan,Turan Bilge,Mehmet Türkmehmet,Koray Arslan,Harun Yıldız,Ayhan Evren

Orta sahalar:Serkan Reçber,Ramazan Durdu,Mustafa Sevgi,Birol Hikmet,Berkay Onarıcı,Mehmet Akif Tatlı,Mustafa Aşan,Yunus Akman,İshak Topçu,Mahmut Karıklar

Forvetler:Mehmet Al,Ali Bayraktar,Taylan Oran Ertaç,Bülent Karabağ

Aşk-ı Şehir
08.Şubat.2007, 12:34
abi kadro şöle
gk: zafer özgültekin sinan ören kayacan erdoğan ( gürkan ekren tokatspora hakan olgun kocaelispora gitmiştir)
defanslar: bilge turan ,zafer şahin , mehmet türkmehmet, bülent bal, eriş özkan (bu arada oyunda vedat aşkan çorumsporda gözüküyor aslında eskişehirspordadır.) aydın yıldırım (samsunspordan transfer edildi),ulaş meyan
orta sahalar: mustafa sevgi (özellikleri gayet normal), mehmet akif tatlı ,serkan reçber, mahmut karıklar, ayhan evren( ankaragücünden kiralandı) mustafa aşan(beşiktaştan kiralandı),koray arslan,birol hikmet(güngören belediyespordan alındılar),ramazan durdu
forvetler:ishak topçu,mehmet al,ali bayraktar(g.antep ten kiralandı)berkay onarıcı bülent karabağa(bozüyükspordan alındı)
gidenler: ümit aydın(serbest bırakıldı daha doğrusu kaçtı)
hakan olgun: kocaelispora transfer oldu
çetin güner:bir takıma kiralandı
ferdi yanık: sebatspora transfer oldu
nezir narin:serbest
gürkan ekren:tokatspor
ali gürsoy:tokatspor(kiralık)
yunus akman:serbest bırakıldı
benim bildiğim bu kadar abi kolay gelsin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ermanka kadronun bazı bölümleri yanlış örn: ayhan evren defans deil orta saha, oran taylan profesyonel takıma yükselmedi

dr.fm
08.Şubat.2007, 13:12
kaleci:zafer özgültekin,sinan ören,kayacan.
defans:zafer şahin,turan bilge,bülent bal,ramazan durdu,birol,,ayhan evren,serkan reçber,harun yıldız.
ortasaha:ishat topçu,mustafa sevgi,mehmet akif,mahmut karıklar,koray arslan,yunus akman,mehmet türkmehmet,berkay.
forvet:ferdi yanık,mehmet al,ali bayraktar.

başkan:nebi hatipoğlu.
t.direktör:ahmet akcan.

Homicide
08.Şubat.2007, 17:17
bence o tek/ dir bu is yurumez o taraftara yakismiyo bu yoneyim adi gecen hocalarin hepsi takima cesaret veriyo ama gelen adamin adinida saninida duyan yok ya cewirmeni takimin basina tek/dir yapan yonetimden ne beklersin

ahmetozrn
08.Şubat.2007, 19:00
ferdi yanık:Akçaabat sebat'a,
çetin güner ise arsinspora verildi.

Aşk-ı Şehir
09.Şubat.2007, 18:51
evt yaw çetin arsinpora kiralanmıştı dimi saol ahmet

jaku88
13.Şubat.2007, 16:36
abi eskişehirin altyapısında (samet kızıl) warmı benim managerlikte çıktı adam dünya yıldız oldu..

fm26mer
14.Şubat.2007, 11:46
Ahmet Akcan ayrıldı.
Teknik Direktör Ahmet Akcan'ın görevine bugün itibari ile son verildi. onu hakkında açıklama yapan Baın Sözcüsü Murat Sürel, bu sözleşme feshinden kulubün maddi ve manevi zarar görmediğini de belirtti. ESKİŞEHİRSPOR WEB SİTESİ
__________________________________________________ __________________atrıntı_
Eskişehirspor yönetimi, Lig A 2. yarı maratonunda sergilenen olumsuz futbolun ardından teknik direktör Ahmet Akcan ile yollarını ayırdı. Teknik direktör Ergin Işık ve yardımcısı Cemal Yavuzol nezaretinde hafta sonu deplasmanda oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı hazırlıklarına başlayan Eskişehirspor da futbolcuların yüzleri gülüyor.
Teknik direktör Ahmet Akcan ile ilgili olarak bir açıklama yapan kulüp basın sözcüsü Murat Sürel, Akcan ile yönetim kurulunun dün sabah bir toplantı yaptığı belirtilerek şunlar söylendi: Akcan'ın kulübümüze faydalı olamayacağı ortak görüşüne varılmıştır. Kulübün menfaatleri doğrultusunda Akcan ile anlaşarak sözleşmesini karşılıklı fesih ettik. Bu fesihten kulübümüzün maddi, manevi hiçbir zararı yoktur. Bugünden itibaren takımımızın başında teknik direktör Ergin Işık getirilmiştir. Tüm Eskişehirspor camiasına hayırlı olsun.
MORALLER YÜKSEK

Aşk-ı Şehir
14.Şubat.2007, 14:31
bence ahmet akcanın gönderilmesi iyi oldu çünkü takımı iyi motive edemiyordu. Takımın en iyi motive olduğu maç konya maçıydı onunda sonucunu gördük bu takımı iyi motive edecek bir teknik direktör lzm en iyisi ise bence ergin ışık çünkü eskişehirin çocuğu ESESESKİKİKİ ESKİ ESKİ ES

fm26mer
14.Şubat.2007, 14:43
Gürkan Ekren;
Adı: Gürkan
Soyadı: Ekren
D.Tarihi: 2 Ağustos 1974
D.Yeri: Soma
Oynadığı Kulüpler: Soma Linyitspor, Bucaspor, İzmirspor, Vestel Manisaspor
Yorum: Üç sezonda 65 gol yiyen Gürkan Ekren, 5 sarı kart gördü. 100 maçlık lig maratonunda 4195 dakika oyunda kaldı. İzmirspor’un küme düşen kadrosunda asıl kaleci olan Gürkan Ekren, zayıf defans yüzünden kalesinde birçok maçta 3-4 golü birden gördü. Eskişehirspor’a yedek kaleci olarak alınan Gürkan Ekren’in tecrübesi ile 2.lig B kategorisinin üzerinde olduğu belirtilmektedir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Adı: Mustafa
Soyadı: Sevgi
D.Tarihi: 18 Haziran 1983
D.Yeri: Eskişehir
Oynadığı Kulüpler: Eskişehirspor
Yorum: Üç sezonda 4 gol atan Mustafa Sevgi, 7 sarı kart gördü. 82 maçlık lig maratonunda 2670 dakika oyunda kaldı.
__________________________________________________ _______________
Mahmut Karıklar:
Doğum Tarihi:18/08/1978
Doğum Yeri:Antalya
Mevki:Orta saha,hücum
Oynadığı Kulüpler:Antalyaspor,Ankara Demirspor,Antalya Kepez,Yıldırımm Bosna,Yimpaş Yozgatspor,Karabükspor,Uşakspor.
Geldiği takım:Uşakspor
Ulaş Meyan:
1979 doğumlu 26 yaşındaki ulaş; defans elemanı olmasına rağmen özellikle sağ ayağıyla attığı uzun şutlar, kafa toplarındaki hakimiyeti, hızı ve top kapmadaki becerileriyle tanınıyor...
00/01 - 01/02 - 02/03 sezonlarında konyada oynayan ulaş çıktığı toplam 50 maçta 2'de gol atmış özellikle 01/02 sezonunda oynadığı 31 maçla dikkatleri üzerine çekmiştir...
daha sonra transfer olduğu karşıyaka da ilk sezonunda 6 maçta görev almış 04/05 sezonunda ise 25 maçta görev yaparak tekrar form tutmaya başlamış olmasına rağmen istikrarsız bir görüntü çizmiştir...
ulaş'ın iyi özelliklerinden biride defans elemanı olmasına rağmen kolay kolay kart görmemesi...
buda bir defans elemanı için çok olumlu bir özellik.
Adı: Alper
Soyadı: Yeşil
D.Tarihi: 19 Kasım 1980
D.Yeri: Adana
Oynadığı Kulüpler: Silifkespor, Gaskispor, Gaziantep B.Bld.spor
Yorum: Üç sezonda 41 gol atan Alper Yeşil, 15 sarı kart gördü. 104 maçlık lig maratonunda 6941 dakika oyunda kaldı. Gaziantep B.Bld.spor’da istikrarlı bir şekilde forma giyme şansını yakalamış olan Alper Yeşil, rakip takımların hep korkulu rüyası oldu. 2000-2001 sezonunda Ahmet Hamdi Gülbahar ile birlikte oynama fırsatını da yakalamış olan Alper Yeşil, yeni sezonda Eskişehirspor’luların gözbebeği olmaya aday bir futbolcudur. Eskişehir’lilerin son dönemlerde hasret kaldığı gollere Alper ile birlikte kavuşması muhtemel görünüyor.
Mustafa Aşan:
Mustafa Diyarbakır'ın amatör bir takımında yetişmiş. Beşiktaş Star Televizyon'unda yayınlanan Futbolun Starları yarışmasında keşfetmiş. Geleceğin yıldız adaylarından.
Aydın Yıldırım:
Aydın 1977 doğumlu. ASAŞSPOR, Şekerspor, Sivasspor, Erciyesspor, Gaziantep Büyükşehir Belediye ve Samsunspor takımlarında oynamış
Birol Hikmet:
Güngören Belediyespor'dan 1982 doğumlu orta saha oyuncusu Birol Hikmet ile üç yıllık anlaşma sağlandı.
Zafer Özgültekin:
Devre arasında Kayseri Erciyerspor'dan kadromuza kattığımız Zafer bu sezon kalemizi koruyacak.

10/03/1975 Sivas doğumlu.
Özgür Karakaya:
Adı Soyadı:Özgür KARAKAYA
Doğum Yeri: Samsun
Doğum Tarihi:06/07/1978
Geldiği Kulüp:Kocaelispor
Cafer Aydın:

Eskişehirspor’un tecrübeli futbolcusu Cafer Aydın, takımda herkesin sevdiği ve saydığı bir oyuncu oldu.
Ankaragücü’ünde oynadığı dönemde teşvik primi aldıkları yönünde iddialarda bulunarak Türkiye’nin gündemine oturan futbolcu, bu yüzden Vestel Manisaspor’da kadro dışı bırakılmıştı. Teknik Direktör Kemal Kılıç’ın tavsiyesi üzerine Eskişehirspor’a getirilen futbolcu, Gölbaşı kampında teknik kadro, futbolcular ve yönetimin taktirini topluyor. Takımda adeta bir toparlayıcı rolü üstlenen futbolcu, arkadaşları tarafından da seviliyor.
Ayhan Evren:
Devre arasında Ankaragücü'nden kadroya katılan Ayhan orta sahada mücadele veriyor.
Zafer Şahin (Y.Salihlispor – Beylerbeyi A.Ş. – Eskişehirspor)

D.Tarihi: 1977 D.Yeri: Ankara Mevkisi: Stoper
Profil: 15 maçlık lig maratonunda 1147 dakika oyunda kalarak, takım içerisinde en çok oyunda kalan defans oyuncusu olma ünvanını da ele geçirdi. İlk yarıda 3 sarı, 1 kırmızı kart görerek, iki maç cezalı duruma düştü. Darıca G.B. ve Eyüpspor maçlarında formasından uzak kalan Zafer, birde gole imza attı. Sezonun en iyi transferi olarak niteleyebileceğimiz Zafer, pozisyon alma sezgisi ve kendine olan özgüveni ile defansın bel kemiği olmuştur. Sezon başında yedek olarak düşünülmesine rağmen, Ali’nin sakatlığı nedeni ile yakaladığı forma şansını en iyi şekilde kullanmış ve bir daha bırakmamıştır. Yerden gelen toplardaki başarısını, havadan gelen toplarda gösteremeyişi en büyük zaafıdır. Zaman zaman basit hamle hataları yapmıştır. Hücumu sevmesinden ötürü, kornerlerde kafa vuruşları ile gol aramaya çıkmıştır. 15 maçlık lig maratonunda 30 yıldız toplayan Zafer’in en çok 4 numaralı formayı giydiğini gördük. Tek zaafı olan hava toplarındaki verimini arttırması durumunda, dört dörtlük performans sağlamış olacaktır.
.
ALINTIDIR:ESKİŞEHİRSPOR WEB SİTESİ
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ADI SOYADI DOGUM TARIHI DOGUM YERI SÖZL. BIT. TARIHI ÖNCEKI KULÜBÜ
KALECI
Zafer Özgültekin
Gürkan EKREN 02/08/1974 SOMA 31/05/2008 İZMİRSPOR
Sinan ÖREN 21/11/1987 ESKİŞEHİR 31/05/2009 ESKİŞEHİRSPOR
DEFANS
Kazım NAS 02/03/1971 KARAMAN 31/05/2007 ERCİYESSPOR
Zafer ŞAHİN 29/12/1977 ANKARA 31/05/2008 BEYLERBEYİ
Ulaş MEYAN 16/09/1979 İZMİR 31/05/2008 KARŞIYAKA
Turan BİLGE 29/10/1977 TATVAN 31/05/2007 BURSASPOR
Bülent BAL 05/08/1977 BURSA 31/05/2007 BURSASPOR
Nezir NARİN 21/04/1976 İZMİR 31/05/2007 SAKARYASPOR A.Ş.
Vedat AŞKAN 01/07/1984 ÇORUM 31/05/2008 ÇORUMSPOR
Eriş ÖZKAN 01/09/1981 BURSA 31/05/2008 ERZİNCANSPOR
ORTA SAHA
Serkan REÇBER 18.10.1975 BAKIRKÖY 31.05.2007 BURSASPOR
Ramazan DURDU 01/01/1983 ESENKÖY 31/05/2008 K.ERCİYESSPOR
Mehmet Akif TATLI 26/04/1986 HOROSAN 31/05/2008 ÇORUM
Mustafa SEVGİ 18/06/1983 ESKİŞEHİR 31/05/2008 ESKİŞEHİRSPOR
Mahmut KARIKLAR 18/08/1978 ANTALYA 31/05/2007 USAKSPOR

Mehmet TÜRKMEHMET 18/10/1980 KERKÜK 31/05/2007 BURSASPOR
İshak TOPÇU 14/07/1980 İZMİT 31/05/2008 KOCAELİSPOR
FORVET
Cafer AYDIN 17/11/1971 ÇORUM 31/05/2008 VESTEL MANİSASPOR

Mehmet AL 11/07/1983 İZMİR 31/05/2007 BURSASPOR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Adı Kayacan
Soyadı Erdoğan
Doğum Tarihi 21/03/1988
Doğum Yeri Eskişehir
Önceki Klübü Eskişehirspor
Forma No 18
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Adı Yunus
Soyadı Akman
Doğum Tarihi 21/02/1986
Doğum Yeri Van
Forma No
__________________________________________________ ____________-
Adı Vedat
Soyadı Akşan
Doğum Tarihi 01/07/1984
Doğum Yeri Çorum
Forma No 19
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Amblem ve renkler [değiştir]Eskişehirspor amblemindeki 3 yıldızla kurucu takımlar olan İdman Yurdu, Akademi Gençlik ve Yıldıztepe kulüpleri ölümsüzleştirilmiştir. Eskişehirspor’un kurulduğu yıl, Fransa’da Normandiya bölgesinden bir takım şampiyon olur. Takımın renkleri kırmızı siyahtır. Nafiz Yazıcıoğlu, Eskişehirspor'un da bu renkleri alması için yönetim kuruluna teklif götürür. Eskişehirspor'un renkleri siyah kırmızı olarak kabul edilir. Aziz Bolel ES amblemini bizzat kendisi tasarlamış ve çizimini bir ressama yaptırmıştır.Yasin Altınkaynak'ın büyük değeri vardır. Kulübe 500 bin lira hibe etmiştir.

Başarılar [değiştir]Eskişehirspor Türkiye 1. Liginde (Süper Ligde) hiç şampiyon olamamış fakat 3 defa 2.lik, 4 defa da 3.lük alarak diğer Anadolu takımları için kırılması güç bir rekora imzasını atmıştır. 1 Türkiye Kupası, 1 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 3 Başbakanlık Kupası bulunmaktadır. Avrupa kupalarında en iyi başarısı ise 1974-75 sezonunda elde ettiği Balkan Kupası 2.liği olmuştur. UEFA Kupası'nda İspanya'nın dev takımı Sevilla'yı Fethi Heper'in son dakikada attığı üç golle deviren kırmızı şimşekler, Türk futbol tarihinde bir İspanyol takımını eleyen ilk Türk takımı olmuştur. Fethi Heper, Mikkeli (Finlandiya) maçında attığı 4 golle; uluslararası bir karşılaşmada en fazla gol atan Türk futbolcusu unvanını kazanmıştır.
Türkiye 1. Ligi [değiştir]Sezon Derece Puan
1968-69 Lig ikinciliği 36 Puan
1969-70 Lig ikinciliği 30 Puan
1971-72 Lig ikinciliği 31 Puan
1972-73 Lig üçüncülüğü 30 Puan
1974-75 Lig üçüncülüğü 29 Puan
1970-71 Lig dördüncülüğü 34 Puan
1973-74 Lig dördüncülüğü 30 Puan
__________________________________________________ ______________
Kupalar [değiştir]Sezon Kupa
1965-66 Başbakanlık Kupası
1969-70 Türkiye Kupası
1970-71 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1971-72 Başbakanlık Kupası
1986-87 Başbakanlık Kupası
Lig mücadeleleri [değiştir]1. Lig: 1966-1982, 1984-1989, 1995-1996

2. Lig: 1965-1966, 1982-1984, 1989-1992, 1993-1995, 1996-2001, 2006-

3. Kademe ( 2001'den sonra 2. Lig B Kategorisi): 1992-1993, 2001-2006
__________________________________________________ ______________
Avrupa kupalarındaki mücadeleleri [değiştir]
Balkan kupası [değiştir]Sezon Rakip Sonuç
1969-70 Egaleo 3-2 ve 0-2 Üst tura çıktı
1969-70 Beroe 1-0 ve 1-3 Elendi
1974-75 F.Konstanza 2-1 ve 2-2 Üst tura çıktı
1974-75 L.Sofya 0-3 ve 3-0 Üst tura çıktı
1974-75 J.Radnicki 0-3 ve 1-4 Final karşılaşmaları sonucunda Balkan kupasında 2. oldu

Kupa galipleri kupası [değiştir]Sezon Rakip Sonuç
1971-72 Mikkelin 0-0 ve 4-0 Üst tura çıktı
1971-72 D.Moskova 0-1 ve 0-1 Elendi

UEFA kupası [değiştir]Sezon Rakip Sonuç
1970-71 Sevilla 0-1 ve 3-1 Üst tura çıktı
1970-71 Twente 3-2 ve 1-6 Elendi
1972-73 Fiorentina 1-2 ve 0-3 Elendi
1973-74 Köln 0-0 ve 0-2 Elendi
1975-76 L.Spartak 0-3 ve 1-4 Elendi

jaku88
14.Şubat.2007, 20:49
ewet ya ahmet akçan ayrıldı yerine engin getirilmiş

asusmustang
08.Mart.2007, 15:31
stad ve sey'rc' konusununda duzeltilmesi gerekioyr cogu maci kapali gise oynadigini ortalama olarakta 12 13 000 seyircisi var
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrica Ezeli Rakipleri Bursaspor Karsiyaka Galatasaray

Aşk-ı Şehir
09.Mart.2007, 13:50
asusmustang bence ezeli rakiplerde bursasporu göstermen çok yanlış çünkü iki şehir arasında bir dostluk söz konusu...

jaku88
14.Mart.2007, 15:15
asusmustang bence ezeli rakiplerde bursasporu göstermen çok yanlış çünkü iki şehir arasında bir dostluk söz konusu...

ezeli rakipler kimler olsun önceden 3 büyüklere kafa tutan takımı es es şimdi hiç yok aslında bunlar olsun süperlige çıksın yine tutarız

fatihtasgin
05.Nisan.2007, 13:31
Bana göre
Eskişehirspor Kalecileri
Zafer Özgültekin:Karşı karşıya mücadelede, frikik toplarını kurtarmada, topu oyuna sokmada çok iyi.Yan toplarda bazen zamanlama hatası yapıyor.
Sinan Ören:Genç yaşına rahmen gayet tecrübeli, süper lig takımlarından teklif alabilir. Biraz daha güçlenmesi gerekli.Kalede biraz ufak kalıyor.
Kayacan Erdoğan:Hakkında bilgim yok.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bana göre
Eskişehirspor Defansları
Sol Taraf
Turan Bilge:Yaşının verdiği tecrübe ile gayet iyi oynuyor.Es Es te sol kanadın vazgeçilmezi.Topu oyuna sokması, mücadeleci oynaması gayet iyi. Bazen hava toplarında top sektirmesi yapabiliyor.
Mehmet Türkmehmet:Hem defansın hemde orta sahanın sol tarafında gerektiği zaman oynuyor.Agresif olması kırmızı kart görmesi ile sonlanıyor ve takım zor duruma düşüyor. iyi oynadığı zaman takıma faydalı oluyor.
Sağ Taraf
Koray Arslan: Eskişehirspor'a güngören belediyeden gelmesine rahmen ben lig a da oynarım izlemini veriyor. Hem defansta hemde orta sahanın sağ tarafında gayet başarılı.Günden güne kendini yeniliyor. Gelecekte başarılı futbolculardan biri olacağına eminim. Ergin hocanın ilk 11in de çoğu zaman yer alıyor.
Ayhan Evren:Hem defansta hemde orta sahanın sağ tarafında gerektiği zaman oynuyor. Almanyada futbol oynamasına rahmen tekniği çok az. Pas verme, orta yapma yeteneği çok az.
Yorumlarım devam edecek
Defans Orta
Zafer Şahin:Es es defansının tam bir bel kemiği.Yanına Bülent Bal veya Ulaş Meyan konuluyor harika bir defans oluşuyor.

Aşk-ı Şehir
05.Nisan.2007, 14:46
koray ve birol bizim için çok iyi transferler sinan ise geleceğin milli kalecisi olabilir eğer şımarmazsa

fm26mer
11.Nisan.2007, 17:46
koray ve birol bizim için çok iyi transferler sinan ise geleceğin milli kalecisi olabilir eğer şımarmazsa

sinan süper oynuyor. ben olsam hep ilk 11 de oynatırdım

Aşk-ı Şehir
15.Nisan.2007, 13:18
doğru diyorsun ama bi düşün bir yanda sinan daha tecrübesiz diğer yanda Zafer tecrübe abidesi sen hangisini seçerdin?

emir cavak
20.Nisan.2007, 20:34
Eskişehirspor Araştırması Yönetim:

ADI SOYADI GÖREVİ DOGUM TARIHI DOGUM YERI
Nebi HATİPOĞLU Başkan 17.02.1975 ESKİŞEHİR
İsmail ILGAZ 2. Başkan 01.06.1966 KAYSERİ
Öcal Murat SÜREL Basın Sözcüsü 12.01.1971 ESKİŞEHİR
Rıdvan ÇAKIRGÖZ İdari Asbaşkan 20.07.1968 ESKİŞEHİR
Veysel KOÇAK Teknik Asbaşkan 04.08.1967 İSPİR
İsmail Hakkı GÜL Mali Asbaşkan 20.11.1964 ESKİŞEHİR

1974-75 Sezonu: Eskişehirspor Şekerspor'a tek golle yenilerek kupaya veda etti.
1975-76 Sezonu: Eskişehirspor Elazığspor'a penaltı atışları ile yenildi ve elendi.
1976-77 Sezonu: Eskişehirspor Trabzonspor'a ilk maçta 1-0 yenildikten sonra ikinci maçta 0-0 berabere kaldı ve kupaya veda etti.
1977-78 Sezonu: Eskişehirspor Adana Demirspor'a 5-3 mağlup oldu ve elendi.
1978-79 Sezonu: Eskişehirspor Sakaryaspor'u eledikten sonra Fenerbahçeye yenildi ve elendi.
1986-87 Sezonu: Eskişehirspor ilk maçta 2-1 yendikleri rakipleri Gençlerbirliğine Ankara'da 5-0 yenildi ve elendi.
1989-90 Sezonu: Eskişehirspor İnegölspor'a 2-1 yenilerek kupaya veda etti.

Başbakanlık Kupası
1965-66 Sezonu: Birinci lige yükseldiği ilk yıl Trabzon İdman Yurdu'nu 1-0 yenerek kupayı aldı.
1971-72 Sezonu: Eskişehirspor Altay'ı 2-0 yendi ve kupanın sahibi oldu.
1986-87 Sezonu: Eskişehirspor Beşiktaş ile 2-2 berabere biten maçta penaltı atışları ile 6-4 galip geldi ve kupayı kazandı.

Cumhurbaşkanlığı Kupası
1970-71 Sezonu: Eskişehirspor 3 - Galatasaray 2
Fethi Heper'in üç golüyle Eskişehirspor kupayı müzesine götürdü.

http://www.esesfan.com/images/kupa.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Efsanevi Yıllar

http://www.esesfan.com/resimgalerisi/k7/thumb/02.jpg

http://www.esesfan.com/resimgalerisi/k7/thumb/01.jpg

http://www.esesfan.com/resimgalerisi/k7/thumb/03.jpg

http://www.esesfan.com/resimgalerisi/k7/thumb/05.jpg

http://www.esesfan.com/resimgalerisi/k7/thumb/17.jpg

http://www.esesfan.com/resimgalerisi/k7/thumb/21.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Takım 2006/2007 Sezonu

http://www.eskisehirspor.com/takim/takim01.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/takim02_.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/soren.jpg

Adı Soyadı:Sinan ÖREN
Doğum Tarihi:21/11/1987
Doğum Yeri:ESKİŞEHİR
Sözleşme Bitişi:31/05/2009
Önceki Takımı: ESKİŞEHİRSPOR

http://www.eskisehirspor.com/takim/zsahin.jpg

Adı Soyadı:Zafer ŞAHİN
Doğum Tarihi:29/12/1977
Doğum Yeri:ANKARA
Sözleşme Bitişi: 31/05/2008
Önceki Takımı: BEYLERBEYİ
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/umeyan.jpg
Adı Soyadı:Ulaş Meyan
Doğum Tarihi:16/09/1979
Doğum Yeri:İZMİR
Sözleşme Bitişi:31/05/2008
Önceki Takımı:KARŞIYAKA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/tbilge.jpg

Adı Soyadı:Turan BİLGE
Dığum Tarihi:29/10/1977
Doğum Yeri:TATVAN
Doğum Tarihi:31/05/2007
Doğum Yeri:BURSASPOR

http://www.eskisehirspor.com/takim/bbal.jpg

Adı Soyadı:Bülent BAL
Doğum Tarihi:05/08/1977
Doğum Yeri:BURSA
Sözleşme Bitişi:31/05/2007
Önceki Takımı:BURSASPOR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/srecber.jpg

Adı Soyadı:Serkan REÇBER
Doğum Tarihi:18.10.1975
Doğum Yeri:BAKIRKÖY
Sözleşme Bitişi:31.05.2007
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://www.eskisehirspor.com/takim/rdurdu.jpg

Adı Soyadı:Ramazan DURDU
Doğum Tarihi:01/01/1983
Doğum Yeri:ESENKÖY
Sözleme Bitişi:31/05/2008
Önceki Takım:K.ERCİYESSPOR

emir cavak
20.Nisan.2007, 22:35
http://www.eskisehirspor.com/takim/matatli.jpg

Adı Soyadı:Mehmet Akif TATLI
Doğum Tarihi:26/04/1986
Doğum Yeri:HOROSAN
Önceki Takımı:ÇORUM
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/msevgi.jpg

Adı Soyadı:Mustafa SEVGİ
Doğum Tarihi:18/06/1983
Doğum Yeri:ESKİŞEHİR
Önceki Takımı:ESKİŞEHİRSPOR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/mkiriklar.jpg

Adı Soyadı:Mahmut KARIKLAR
Doğum Tarihi:18/08/1978
Doğum Yeri:ANTALYA
Önceki Takımı:USAKSPOR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/mturkmehmet.jpg

Adı Soyadı:Mehmet TÜRKMEHMET
Doğum Tarihi:18/10/1980
Doğum Yeri:KERKÜK
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/itopcu.jpg

Adı Soyadı:İshak TOPÇU
Doğum Tarihi:14/07/1980
Doğum Yeri:İZMİT
Önceki Takımı:KOCAELİSPOR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.com/takim/mal.jpg

Adı Soyadı:Mehmet AL
Doğum Tarihi:11/07/1983
Doğum Yeri:İZMİR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/kaleci%20zafer.jpg

Adı Zafer
Soyadı Özgültekin
Doğum Tarihi 1975
Doğum Yeri Sivas
Önceki Klübü Kayseri Erciyesspor
Forma No 22
Boy-Kilo 1.83-77
Ayakkabı Numarası 43
Medeni Hali Evli
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/kaycan.jpg

Adı Kayacan
Soyadı Erdoğan
Doğum Tarihi 21/03/1988
Doğum Yeri Eskişehir
Forma No 18
Boy-Kilo 1.88-80
Ayakkabı Numarası 44
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/koray.jpg

Adı Koray
Soyadı Arslan
Doğum Tarihi 1983
Doğum Yeri Niğde
Önceki Klübü Güngören Belediyespor
Forma No 51
Boy-Kilo 1.78-70
Ayakkabı Numarası 43,5
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/aydn_11.jpg

Adı Aydın
Soyadı Yıldırım
Doğum Tarihi 1977
Doğum Yeri Ankara
Önceki Klübü Samsunspor
Forma No 3
Boy-Kilo 1.83-78
Ayakkabı Numarası 42
Medeni Hali Evli
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/birol_11.jpg

Adı Birol
Soyadı Hikmet
Doğum Tarihi 1983
Doğum Yeri Sakarya
Önceki Klübü Güngören Bld.
Forma No 6
Boy-Kilo 1.78-73
Ayakkabı Numarası 41
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/haruny%FDld%FDz.jpg

Adı Harun
Soyadı Yıldız
Doğum Tarihi 08/02/1988
Doğum Yeri Eskişehir
Forma No 88
Boy-Kilo 1.76-74
Ayakkabı Numarası 41,5
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/mustafaaan.jpg

Adı Mustafa
Soyadı Aşan
Doğum Tarihi 1988
Doğum Yeri Diyarbakır
Önceki Klübü Beşiktaş Paf
Forma No 60
Boy-Kilo 1.66-67
Ayakkabı Numarası 41
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/ayhan.jpg

Adı Ayhan
Soyadı Evren
Doğum Tarihi 1982
Doğum Yeri Hollanda
Önceki Klübü Ankaragücü
Forma No 23
Boy-Kilo 1.74-71
Ayakkabı Numarası 41
Medeni Hali Evli
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/a_bayraktar.jpg

Adı Ali
Soyadı Bayraktar
Doğum Tarihi 1985
Doğum Yeri Akçaabat
Önceki Klübü Gaziantep
Forma No 61
Boy-Kilo 1.83-81
Ayakkabı Numarası 42,5
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/blentkaraba.jpg

Adı Bülent
Soyadı Karabağ
Doğum Tarihi 1977
Doğum Yeri Sivas
Önceki Klübü Bozüyükspor
Forma No 30
Boy-Kilo 1.89-77
Ayakkabı Numarası 42
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.eskisehirspor.org/upload/UserFiles/Image/berkay.jpg

Adı Berkay
Soyadı Onarıcı
Doğum Tarihi 1987
Doğum Yeri Eskişehir
Önceki Klübü Altyapı
Forma No 99
Boy-Kilo 1.86-72
Ayakkabı Numarası 42
Medeni Hali Bekar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Stadyumdan Resimler

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/27220072840.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007296.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/27220072104.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200721052.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200721454.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200721248.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200721235.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200721446.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200721224.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Taraftarlardan Resimler

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723157.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723234.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723453.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723534.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723610.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723629.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/27220072373.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723647.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200723712.jpg

emir cavak
20.Nisan.2007, 23:49
Birazda Maçlardan Resimler

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125022.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125033.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125042.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125114.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125346.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125236.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/2722007125214.jpg

http://www.eskisehirspor.org/yonetim/foto/ek/272200712516.jpg

fm26mer
22.Nisan.2007, 00:27
emir harikasın fotolar süper

emir cavak
22.Nisan.2007, 00:30
Daha Gelecek Bekleyin Araştırıyorum

perpetua
22.Nisan.2007, 01:01
Resimler hakikaten guzel de.. arastirma icin ne gibi bir yardimi oldugunu tam olarak cozememis durumdayim. Burayi sohbet ve taraftarlik alani yerine, Fm arastirmasinin gelistirilmesi icin kullanilan bir alan olarak kullanmaniz daha dogru olacaktir.

emir cavak
22.Nisan.2007, 13:39
Resimler hakikaten guzel de.. arastirma icin ne gibi bir yardimi oldugunu tam olarak cozememis durumdayim. Burayi sohbet ve taraftarlik alani yerine, Fm arastirmasinin gelistirilmesi icin kullanilan bir alan olarak kullanmaniz daha dogru olacaktir.

Anladım Ömer Abi Ne Demek İstediğini
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
1.Eksik:Serkan Reçber Defansın ortasında Oynuyor Ama Asıl Yeri Orta Sahanın Ortası Olması Lazım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2.Eksik:Eriş Özkan DC Değil Dl Olmalı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
3.İshak Topçu Aml Değil Amr Olmalı

extensor
02.Mayıs.2007, 04:38
ESKİŞEHİRSPOR:isakTOPÇUbütün maçlarını canlı izledik bu sene eskişehirde üniverste okuyoruz eskişehir için kalıbımı basarım bu adam MR10 AMR 20 4-3-3 tede forvet üçlüsünün sağında oynuyor
Ayhan Evren: DR15 WBR20 MRC NERDEN ÇIKTI
Mahmut Karıklar: AML20 AMR15 ML10 am fc değilllllllll
Mehmet TürkmehmetL20 WBL15 C Sİ YOK ORTADA OYNAMAZ
Serkan Rençber: Tam bir komedi yıllardır yapılan bir hata amc20 aml15 adam 10 numara giyiyor 10 numara oynuyor penaltıcı frikikçi kornerleri atıyor oyun kurucu pasör ne ararsan var dc oynamıyor çıldırdık artık yok ebsenın .. SAMİ olduk
Ramazan Durdu: MR15 MC20 DM15 Okan buruk stili var

emir cavak
27.Haziran.2007, 22:29
İshak Topçunun Boyu 190 Cm Yapılmış 1.70 Cm Olması Lazım

EL-Hadji
29.Haziran.2007, 15:36
Serdar Ozbayraktar ES-Es ' te. İyi bir forvet...

emir cavak
01.Temmuz.2007, 22:33
Evet Geçen Sezon 19 Golü Vardı Taner Demirbaştan Sonra En Golcü Futbolcuydu Kafa Golleri İle De Dikkat Çekiyor

Ayrıca:Ömer Yalçın,Sezgin Çoşkun,Erkan Ferin,Doğa Kaya İle Anlaşma Sağlandı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu Arada Serdar Özbayraktar 2 Yıllık Sözleşmeye İmza Attı
Erkan Ferin Ön Protokol İmzalandı Galatasaray Kulubü İle Bnoservis Alınması Hakkında Görüşülüyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Makedonya uyruklu T.C Vatandaşlığına başvurusu bulunan Sadat ile görüşme yapıldı...2003 Senesinde Gençlerbirliğine Transfer Olmuştu Fakat Forma Şansı Bulamamıştı... Mevkiisi Forvet Arkası Geçen Sezon 6 Golü Bulunuyor Bosna Hersekte Oynarken U-19 Milli Takımında Oynamış
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kadromuzda bulunan teknik kadro ve futbolcu isimleri şu şekilde:

Teknik Kadro

1-Metin DİYADİN
2-Çağatay ŞALAP
3-Suat Sarıcan
4-Hayrettin AKSOY
5-Hüsnü KARAKOYUN

Futbolcularımız

1-Evren AVŞAR
2-Taylan Ertaç ORAN
3-Sinan ÖREN
4-Harun YILDIZ
5-Kayacan ERDOĞAN
6-Mustafa SEVGİ
7-M.Akif TATLI
8-Zafer ŞAHİN
9-Ulaş MEYAN
10-Koray ARSLAN
11-İshak TOPÇU
12-Berkay ONARICI
13-Birol HİKMET
14-Bülent KARABAĞ
15-Ömer YALÇIN
16-Sezgin COŞKUN
17-Orhan ALTIN
18-Serdar ÖZBAYRAKTAR
19-A.Fırat HORASAN
20-Uğur BALIKÇI
21-Çağrı ÇİFTÇİ
22-Yılmaz SAZAK
23-Erkan FERİN
24-Doğa KAYA
25-Vedat AŞKAN

Yeni Kadro 03.07.2007 Traihinde Bu Şekilde Şekilleniyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eskişehirspor Transfer Komitesi, dış transfer çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar 6 futbolcuyu renklerine bağlayan yönetimin, şimdi de iki sürpriz isimle temasta olduğu öğrenildi. Beşiktaş, Trabzon, Galatasaray ve Fenerbahçe de forma giydikten sonra Etimesgut Şekerspor'a transfer olan Sergen Yalçın#8217;ın yanı sıra Adana, İstanbulspor, Samsunspor, Ankaragücü ve son olarak geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyesspor'da forma giyen Cenk İşler, Eskişehirspor transfer komitesinin listesinde yer alan isimlerden ikisi. Bu isimler hakkında görüştüğümüz Transfer komitesi üyesi yönetici İsmail Hakkı Gül, Cenk ve Sergen isminin geçtiğini fakat bu konuda şimdiye kadar ciddi bir çalışmanın yapılmadığını söyledi. GÜNDEMDEKİLER Diğer taraftan alınan bilgilere ve daha önce yapılan açıklamalara göre alınması düşünülen 6 veya 7 futbolcu için yönetim elinde ayrıntılı bir rapor olduğu, bu konuda çalışmaların gizlilik içinde devam ettiği belirtildi. Yönetimin listesinde İbrahim Kaş (BJK), Cem Demir ve Eyüp Kadri (Trabzon), Kemal Yıldırım, Kemal Akbaba, Eren Özer (G.B. Oftaş), Bülent Ataman (Vestel), Ferhat Odabaş (Oftaş), Recep Bilir (F.B.), M. Ali Tunç (İ.B.B.) ve Halit Matlı (G.B.B.) gibi isimlerin yer aldığı sızan haberler arasında.
03.07.2007

emir cavak
06.Temmuz.2007, 21:29
Sergen Yalçın Eskişehirspor'da!
06.07.2007 18:11 - Spor haberleri bugün 141.952 kişi tarafından okundu

Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Eskişehirspor, Etimesgut Şekerspor'dan Sergen Yalçın'ı transfer etti. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın maddi desteğiyle transfer edilen Sergen ile birlikte Süper Lig'in bir başka sürpriz golcüsüne pazar günü Atatürk Stadı'nda düzenleyecekleri törenle imza attıracaklarını söyledi.

Hatipoğlu, yaptığı açıklamada, Fenerbahçeli Alex'ten daha golcü olarak nitelendirdiği Sergen Yalçın'ın Eskişehirspor renklerine bağlandığını belirterek, "Bundan önce Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 'ben size isterseniz Alex'i alayım' dediğinde, hepimiz gülmüştük. Ancak, Bakan Unakıtan yerli Alex olan Sergen'i kendi bizzat görüşerek takımımıza kazandırdı. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Sergen Yalçın için pazar günü Atatürk Stadı'nda bir imza töreni düzenleyeceğiz ve golcü fulbolcuya taraftarlarımızın önünde 10 numaralı Kırmızı-siyahlı formayı giydireceğiz" dedi.

Sergen'in takıma kazandırılmasıyla diğer kentlerdeki futbolsevelerin de maç izlemek üzere Eskişehir'e geleceğini savunan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu, ayrıca pazar günü Sergen ile birlikte sürpriz bir Süper Lig'in golcü bir oyuncusuna da imza attırabileceklerini kaydetti.

Hatipoğlu, tüm taraftarları pazar günü saat 18.00'de Atatürk Stadı'na davet etti.

Emurafu
07.Temmuz.2007, 01:11
Evet Geçen Sezon 19 Golü Vardı Taner Demirbaştan Sonra En Golcü Futbolcuydu Kafa Golleri İle De Dikkat Çekiyor
03.07.2007

Nasil 2. golcu futbolcu idi sadi colak vardi 21 golle hatirlatirim sanirim iyi takip etmedin(::)(::)(::)

emir cavak
07.Temmuz.2007, 13:27
Evet Pardon Sonradan Baktım Sadi 2.miş Serdar Özbayraktar 3.

Çağrı Demirşen
08.Temmuz.2007, 20:22
Antalyaspordan Coşkun Birdal da Eskişehirsporda..

emir cavak
09.Temmuz.2007, 14:53
Evet Heralde Transfer Noktalandı 11 Transfer Yapıldı

Noz
09.Temmuz.2007, 14:55
umarim bu sefer sergenin p.a sini 135 yapmak gibi bisey yapmazlar...

emir cavak
09.Temmuz.2007, 19:05
Onun Yerine Serdar Özbayraktarın p.a Sını Arttırmaları Lazım

midfielder1912
12.Ağustos.2007, 14:04
sergen ve kaleci cenk kadro dışı kalmışlardır... sergen in yedek kulübesinde telefonla at yarışı deinlediği metin diyadin tarafından üstü kapalı şekilde doğrulanmıştır.

extensor
12.Ağustos.2007, 14:53
oo metin diyadin gonderilip yerine hikmet karaman getirilecek hatta sergen yalcin yonetim kanadinda hakli bulunmus metin diyadinde bunu hazmedememis ve gorevinden istifa edecekmis bakalim neler gorecegiz ama bazen dusunuyorumda bundan on sene once metin diyadinde sergen de sahadayken sergen metin diyadin den 10 gomlek ustun bir isimdi metini çalımlarken bayıltırdı şimdi onun emri altında çalışmak kötü bir duygu olsa gerek türkiye liglerinde gördüğüm en karaktersiz insandır SERGEN YALÇIN şimdi bir zico nun bir felkamp ın tigana nın öğrencisi olabilirdi ama o zamanın da aynı sahada oynadıkları ve sergen isminin yanında adı duyulmayan insanların 2.lig b nin a nın futbolcusu oldu sergen ne kadar küçülse azdır