PDA

View Full Version : [Lig A]Karşıyaka Araştırması 2007

EL-Hadji
22.Temmuz.2006, 09:00
Geçen sene de Mardin'deydi bu sene 2 defa mı transfer oldu anlamadım. Ama çok klas forvet.

midfielder1912
23.Temmuz.2006, 21:24
şeyhmuz mardinden geldi başka takımdan değil, sezer badur sözleşme yenilemedi, hakan korkmaz transferi suya düştü. sezer sezgin bjk den bir sene daha kiralandı. sebatspordan emrehan (kaleci) transfer edildi. ayrıca kocaelispordan cihan korucuoğlu transfer edildi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca almanyadan 3 gurbetçi kampta deneniyor, durumları netleşince bilgilendiricem. şu ana sadece adlarını biliom ismail, cihan, ?

EL-Hadji
23.Temmuz.2006, 22:03
Cihan çok düz bir oyuncu ancak koşar daha fazlasını yapamaz.

midfielder1912
24.Temmuz.2006, 00:20
ahmet çağıran(denizlispor daydı geçen sezon) 1 saat önce imza attı, hayırlı olsun camiamıza.
cihan ön libero galiba pek olumlu şeyler duymadık bizde, umarım yanılırız.

EL-Hadji
24.Temmuz.2006, 21:14
Cihan ön libero ya da orta saha ortası çok iler çıkmaz. Kişilik olarak iyi bir oyuncu. Düz çalımı sevmez koşar mücadele eder.

LaigLeNoiR
25.Temmuz.2006, 06:24
Karşıyakaspor galiba FB'li OLCAN ADIN ile anlaşmış ama pek bilgim yok...

Varonil
25.Temmuz.2006, 06:45
Olcan Adın Karşıyaka'da 1 sene kiralık olarak forma giyecek.

extensor
25.Temmuz.2006, 08:07
çok iyi transfer fenerbahçe adına karşıyaka adına gürhan gürsoy adına alexi yedeği gürhan bu sene

Varonil
26.Temmuz.2006, 01:07
İnşallah bu İzmir kulübümüzü seneye Süper Lig'de görürüz

midfielder1912
15.Ağustos.2006, 20:54
ALTAY: Süleyman *** - Hakan ***, Macit ** (15 Erdi ***), Recep *** (60 Enis **) - Emirhan ***, Yakup ****, Merter ***, Yasin ***, Volkan *** - Aydın (46 Murat Bölükbaşı ***), Mehmet Şen ** (46 Adem ***)
(4-4-2)

KARŞIYAKA: Onur *** (46 Emrehan **) - Ozan **, Gurur ***, Ahmet *** (75 Serkan **) - Sezer ***, Mustafa ** (75 Atilla ***), Cihan **, (46 Ramazan ***), İnanç *** (46 Cihan Yılmaz **), Olcan *** (65 Timuçin **) - Özgür **, Şehmus ** (4-4-2)
GOL: Dk.54 Murat Bölükbaşı

altay 1-0 ksk

EL-Hadji
16.Ağustos.2006, 02:00
Gurur çok iyi topçu olacak

midfielder1912
17.Ağustos.2006, 00:26
inşallah olur, engin hoca şans verirse olur...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kalecimiz onur kıvrak ümit milli takım aday kadrosuna çağrılmıştır.

Burak Duran
22.Ağustos.2006, 02:55
onur gurur sezer şeyhmus ve olcan bu takımda çok iş yapar

LaigLeNoiR
26.Ağustos.2006, 09:02
onur gurur sezer şeyhmus ve olcan bu takımda çok iş yapar

Onur bugünkü maçta çok iyi toplar çıkardı, ancak degajları çok kötüydü neredeyse ortasahayı geçmedi.

Gurur pek iyi oynamadı aslında klasik bir defanstı.

Sezer, KSK'nin en iyisi ve ayakta kalan nadir isimlerindendi.Çok koştu,çok oynadı.Bravo.***

Şehmus, maçta varlık gösteremedi, kaçırdığı penaltı da cabası.

Olcan, Şehmus gibi o da varlık gösteremedi, sadece 1 kez kaleye şut vurabildi o da çok farklı auta gitti.

midfielder1912
26.Ağustos.2006, 19:59
fotomaç:

GİRESUNSPOR: Ünal ***, Levent **, Kemal ***, Mithat ** (dk. 85 Bahadır ?), Emrah Kol ***, Mehmet **, Serkan **, Emre **, Tolga ** (dk. 75 Fırat H), Ümit H (dk. 61 Adnan H), Emrah Kaya **

KARŞIYAKA: Onur ***, Ozan **, Saffet ***, Ahmet **, Sezer **, Cihan (dk.
http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
67 Atilla ), Mustafa (dk. 79 Ramazan ), İnanç ** (dk. 83 Serkan ?), Olcay **, Şehmuz **, Özgür **

Yeniasır:
GİRESUNSPOR
1 Ünal **
2 Levent **
5 Kemal **
8 Mithat **
55 (85 Bahadır)
9 Emrah **
10 Mehmet **
19 Serkan **
28 Emra Karaman **
35 Tolga **
86 (75 Fırat *)
61 Ümit **
20 (61 Adnan **)
77 Emrah **KARŞIYAKA
1 Onur ****
48 Ozan **
4 Saffet ***
7 (68 Atilla **)
5 Ahmet **
39 Sezer ***
3 Cihan **
61 Mustafa Cevahir **
11 (78 Ramazan **)
22 İnanç ***
54 (82 Serkan)
29 Olcay **
10 Şehmuz **
9 Özgür ***

milliyet:
GİRESUNSPOR: Ünal ( 7 ) - Levent ( 6 ), Kemal ( 7 ), Serkan ( 7 ), Emre ( 6 ) - Mithat ( 7 ) (Dk.84 Bahadır), Mehmet ( 7 ), Tolga ( 5 ) (Dk.72 Fırat 4 ), Emrah Kaya ( 6 ) - Ümit ( 5 ) (Dk.61 Adnan ( 5 ), Emrah Kol ( 6 )
KARŞIYAKA: Onur ( 7 ) - Ozan ( 6 ), Saffet ( 6 ), Ahmet ( 6 ), Sezer ( 6 ) - Cihan ( 5 ) (Dk.67 Atilla 4 ), Mustafa ( 6 ) (Dk.78 Ramazan 4 ), İnanç ( 6 ) (Dk.82 Serkan ( 3 ), Olcan ( 7 ) - Şehmuz ( 5 ), Özgür ( 5 )

EL-Hadji
26.Ağustos.2006, 20:52
Arkadaslar bu arada Saffet yaziyoru o Gururun diger ismi yanlislik olmasin.

LaigLeNoiR
26.Ağustos.2006, 21:24
Yıldız ve puan dağılımında çoğu izlemeden yazıyor arkadaşlar ezbere inanmayın.

Sadece MİLLİYET'in kine katılıyorum, maçı canlı olarak izlemiş birisi olarak.

Ilhan
27.Ağustos.2006, 02:41
Arkadaşlar, bir maçın oyuncu puanlamasının araştırmaya bir katkısı olmaz. Bunlar gazetelerin kafadan salladığı puanlar. Karşıyaka ile ilgilenen arkadaşımız zaten izliyor bu maçları. Oyuncu özellikleri hakkında yorum yapın lütfen. Araştırmaya katkı sağlayacak yorumlar olsun.

midfielder1912
27.Ağustos.2006, 17:05
haklı olabilirsiniz ben sadece ideal 11 konusunda fikir sahibi olunsun diye pasteledim...

araştırmaya katkı sağlıyacak yorumları da elimden geldikçe yapmaya gayret ediyorum.

Ilhan
27.Ağustos.2006, 17:57
haklı olabilirsiniz ben sadece ideal 11 konusunda fikir sahibi olunsun diye pasteledim...

araştırmaya katkı sağlıyacak yorumları da elimden geldikçe yapmaya gayret ediyorum.

Zaten TFF web sitesinden araştırmacılarımız kimin kaç maç oynadığını, kaç maça yedek çıktığını ve sonradan girdiğini alıp istatistiki olarak kaydediyorlar. O yüzden bunlara lüzum yok diye düşünüyorum.

midfielder1912
27.Ağustos.2006, 18:35
hocam haklısın ama problem şu ki oyun(FM 2007) açıldığında takımlar (ÖZELLİKLE LİG A) abuk sabuk dizliş ve 11 lerle karşılaşıyoruz (bütün sezon 4 savunma oynamasına karşın 3-5-2 oynayan altay aynı şekilde telekom sporda aynı durumda, altay da sürekli oynayan 4 oyuncunun (merter yüce, sancak, hakan turan, ibrahim öztürk ün oyunda kadroya girememesi vs vs)).

Ilhan
27.Ağustos.2006, 18:41
Zaten siz de bu sebepten ötürü araştırmayı daha güzel yerlere getirmek için alındınız, gerekli istatistikleri tutun diye:)

midfielder1912
27.Ağustos.2006, 18:48
Zaten siz de bu sebepten ötürü araştırmayı daha güzel yerlere getirmek için alındınız, gerekli istatistikleri tutun diye:)

oke sir...

Varonil
27.Ağustos.2006, 23:54
Onur Kıvrak çok yetenekli bir kaleci.Çok iyi yerlere gelecek ileride diye düşünüyorum.

EL-Hadji
28.Ağustos.2006, 00:48
hocam haklısın ama problem şu ki oyun(FM 2007) açıldığında takımlar (ÖZELLİKLE LİG A) abuk sabuk dizliş ve 11 lerle karşılaşıyoruz (bütün sezon 4 savunma oynamasına karşın 3-5-2 oynayan altay aynı şekilde telekom sporda aynı durumda, altay da sürekli oynayan 4 oyuncunun (merter yüce, sancak, hakan turan, ibrahim öztürk ün oyunda kadroya girememesi vs vs)).

Onların büyük bir bölümü bu yeni data da düzeltildi. Oynadığıunız zaman çok daha iyi göreceksiniz.

midfielder1912
31.Ağustos.2006, 15:01
savaş bahadır(dc) resmen karşıyakada... (ümit aydın da yüzde 99 da ksk de)

midfielder1912
03.Eylül.2006, 16:45
ümit aydın olmadı... mehmet kahriman(kocaelinden bonservisiyle) ve serdar güneş (kiralık) ankaraspordan transfer edildi.

Adı Soyadı : Serdar Güneş
Oynadığı Takım : Ankaraspor
Forma No : -
Doğum Yeri : Berlin
Doğum Tarihi : 24.06.1987
Boy : 1.83
Kilo : 72
Mevki : ORTA SAHA
A Milli : -
Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2007
Ülke : Türkiye AB
Oynadığı Takımlar : Berlin Ankaraspor

EL-Hadji
04.Eylül.2006, 09:15
Erol' un yazdıklarına hemen ekleme yapayım. Mehmet Kahriman trasnfer bence gereksiz olmuş. Markaj ve top kapması lig a standartlarının üstünde olmasına rağmen çalışmay sevmeyen ve kabadayı tavırlarıyla tanınan bir oyuncuyu bu takıma almak ne kadar mantıklı tartışılır? O takımda bir de ŞEhmus gibi papaz tabir edilen bir oyuncu varsa.

extensor
04.Eylül.2006, 09:28
Erol' un yazdıklarına hemen ekleme yapayım. Mehmet Kahriman trasnfer bence gereksiz olmuş. Markaj ve top kapması lig a standartlarının üstünde olmasına rağmen çalışmay sevmeyen ve kabadayı tavırlarıyla tanınan bir oyuncuyu bu takıma almak ne kadar mantıklı tartışılır? O takımda bir de ŞEhmus gibi papaz tabir edilen bir oyuncu varsa.

neden ya birbirleriyle mi kavga edecekler yani hırs her futbolcuda olmalı bence iyi transfer

EL-Hadji
04.Eylül.2006, 09:58
Hırs dmeedim ki ben kabadayı dedım hırslı olmak başka kabadayı olmak başka. Hırs tabi ki önemli hırssız oyuncuyı ben de sevmem ama İksi de çok papaz oyuncular.

LaigLeNoiR
04.Eylül.2006, 10:03
Şehmus konusunda,

1.Hafta maçında

KSK penaltı kazanınca, Özgür kullanmak istedi penaltıyı ancak, Şehmus geldi aldı topu ve kendisi kullandı.Hiç bakmadı Özgür'e hocaya falan.

Galiba bu da Burak abinin dediğini doğruluyor.

midfielder1912
04.Eylül.2006, 16:32
seyhmuz kim ne derse desin mardin de bir numaralı adamdı, aynısını ksk de yaşarmıyım diye yoklama çekio olabilir:-) (şeyhmuz olcanla beraber en çok para alan adam takımda ikiside 400 civarına anlaştı yarısınıda peşin aldılar) şaka bi yana mehmet peşinat almadan maç başına anlaştı, bir problem çıkarırsa ekmeğinden olur, böyle bir şey olucağını sanmıyorum ama kesinlikle saha içinde kabadayı tavırları var belki hırsından kaynaklanıyor ama hoş olmuyor. forvet mevkiği dışında alternatifli bir kadromuz var gibi geliyor. forvette ters bir durum olursa sıkıntı yaşayabiliriz çünkü kırıkkale den alınmaya çalışılan hüseyin kuday federasyonla yaşadığı bir problem yüzünden lisans alamadı maalesef yararlanamıycaz, tek yedek forvetimiz var o da serkan irdem bir de altyapıdan geçen sene kiralık gittiği altınordu da iyi bir sezon geçiren genç timuçin var...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2 yıldır yaklaşık 20 kere çıplak gözle izlediğim sezer sezgin' den dem vurasım geldi...

ofansif katkıları fazla olan ve teknik kapasitesi mevkisine göre yüksek bir sol bek ancak bazı defansif özelliklerinin yetersizliği zaman zaman zorlanmasına neden oluyor. tff 1.lig düzeyinde yeterli bir solbek. yüzde 40 ı peşin kalanı maç başına toplam 235 bin ytl ye kiralık sözleşmesini 1 yıl daha uzattı. ksk de sağ kanattan kazanılan frikik ve köşe atışlarını olcan la beraber kullanıyor. geçen sene 2 tane kritik firikik golü atmıştı, bjk altyapısındayken de bir çok frikik golü kaydetmiş, sert vuruşları yok kaleye yakın mesafeden ayak içi plaselerle frikikleri kullanıyor(solak olduğunu da ekliyim ne olur ne olmaz).

free kicks 13-14
long shot 10-11
crossing 11-12
tackling 10-11
stamina 9-10
team work 11-12
work rate 12-13
corners 12-13 (kavisli ve iyi kesiyor)
acceleration 11-12
positioning 10-11 (ters kademeleri genelde başarılı ama sık ileri çıktığı için bazen yerini kaybettiği oluyor)
penalty taking 13-14 (daha penaltı kaçırdığını görmedim)
strength 9-10

SAİT71
07.Eylül.2006, 09:13
Arkadaşlar geçen sezon Kırıkkalespor'un Almanya'nın Kalsruhe takımından transfer ettiği 1987 Hüseyin Kuday bu sezon Karşıyaka'da boy gösterecek. Kendisi henüz 21 yaşına yeni girdi. Geleceği çok parlak bir futbolcu. Bir çok kişi tarafından beğenildi. Karşıyaka'nın Karagümrük ile oynadığı hazırlık maçında takımının eşitlik golünü atan futbolcu Hüseyin'di. Belki bi kaç sene sonra Süper Lig'de görebiliriz. Bileklerine çok hakim. Adamı kolay geçebiliyo. Hatta geçen sezon Kırıkkalespor'un Arsinspor ile oynadığı lig maçındada gelişen atakta Hüseyin 1-2 kişiyi çalımladı ve sağ çaprazdan kalecinin önüne kadar indi kaleci Hüseyin'i yere indirdi ve Kırıkkalespor kazandığı penaltı ile maçta eşitliği sağladı 1-1. Hüseyin çok maç çevirdi Kırıkkalespor adına....

http://www.ilgazetesi.com/pictures/11586478562.jpg

Beyaz Formalı Futbolcu Hüseyin:
http://img444.imageshack.us/img444/3637/resim7014uh0.jpg
http://img444.imageshack.us/img444/5039/untitled1copyqq9.jpg

KIRMIZI FORMALI FUtBOLCU
http://img522.imageshack.us/img522/5048/istanbul390bl2.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/7905/istanbul396gf9.jpg

2. golü Hüseyin Kuday Attı.
umr84DnI-Jg

Beyaz Formalı Takım Kırıkkalespor Hüseyin Adana Deplasmanındada takımının tek golünü oyuna sonradan girerek ve harika bir vuruşla attı.
BORx2dCFJzg

Umarım Hüseyin hakkında yeterince aydınlatıcı bilgiler vermişimdir.

LaigLeNoiR
07.Eylül.2006, 10:46
Hüseyin Kuday'la ilgili bilgi bulamadım ben TFF'de.

Bu sezon kadroda mı ?

midfielder1912
07.Eylül.2006, 23:09
huseyin sezon basindan beri bizimleydi hazirlik maclarinda falan oynadi ama eski takimi ile bonservis sorunu halledemeyince federasyon lisans vermedi. istemeyerekte olsa takimdan gonderildi. eski altayli ve manisali oktay kuday in kardesidir kendisi hazirlik maclarinda iyi izlenim vermisti.

LaigLeNoiR
07.Eylül.2006, 23:13
Hüseyin Kuday'ın araştırabildiğim kadarıyla şu anda hiçbir takımla sözleşmesi yok.

midfielder1912
07.Eylül.2006, 23:33
eski kulubuyle alacaklari nedeniyle federasyonluk olmus kirikkale ile sozlesmesi olmasa da transferine izin cikmadi federasyondan. kirikkale ile anlasilmadan herhangi bir yere imza atamaz.

SAİT71
08.Eylül.2006, 00:01
Arkadaşlar bugün öğrendim Karşıyaka ile bi kaç maça çıkmış ve Kırıkkalespor ile sorununu çözemediği için lisansı çıkmamış. TFF sitesinde hala Kırıkkalespor'da ama Hüseyin Almanya 2. Lig takımlarından bir tanesi ile anlaşmış.Hayırlı olsun.Hüseyin Almanya'da top oynucak. (Takımın İsminide bi abime söylemişti ama oda unutmuş takımın ismini :D)

LaigLeNoiR
08.Eylül.2006, 00:39
TFF' sitesinde baktımda ben, hiçbir takımda görünmüyor.

Galiba Türkiye'den ayrıldı.

SAİT71
08.Eylül.2006, 01:05
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=30&kisiID=985772

Evet Türkiye'den ayrılmış.Almanya ikinci ligine gitmiş.Yukarıda sözleşmesi ile ilgili bilgileri buldum TFF sitesinden.

LaigLeNoiR
08.Eylül.2006, 02:06
Tesekkurler ben bulamamıştım bir sorun veriyordu PC,

Bu arada Hüseyin geçen sene ilk defa profesyonel olmuş ve 5 gol atmış galiba.

Herneyse ,gittiği klüpte başarılı olsun.

SAİT71
08.Eylül.2006, 02:14
Rica ederim.Geçen sezon Almanya'da Karlsruhe takımında oynuyodu. Oradan Kırıkkalespor'a geldi ve ilk kez Türkiye'de profesyonel olarak oynadı. 6 gol atmış olması lazım ama emin değilim 5'te olabilir. Başarılar dileriz Hüseyin'e ben hangi takıma gittiğini öğrenince yazarım. Karşıyaka'da gerçekten çok iyi takım kurmuş. Engin İpekoğlu gibi gençlere önem veren bi teknik hocalarının olması en büyük avantajlarından birisi.Karşıyaka'yada bu sezon başarılar dilerim.

midfielder1912
19.Eylül.2006, 16:33
ahmet çağıran (DC)
4 lü savunmamızın lider oyuncusu, denizlispordan geldi yıllarca süperligte istikrarlı şekilde forma giydi, tecrübesiyle güven veriyor. 350 bin ytl. ye imza attı. short simple pass seven bir abimiz...

heading 15
acceleration 10-11
posittioning 12-13
passing 10-11
tackling 12-13
stamina 12-13
crossing 9-10
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
özgür karakaya (FC-AMRC)

mevkisinde düzeltme yapılması gerektiğini düşündüğümüz bir topçu kardeşimiz. 300 bin ytl civarına imza attı. daha öncede belirttiğimiz gibi move into channels bir abimiz. kendini yere atmayı da çok seviyor sahtekarlık var hamurunda (dirtiness bunu tam karşılar mı bilemiyorum)...

acceleration 12-13
finishing 11-12
work rate 13-14
crossing 11-12
stamina 10-11
strength 9-10
flair 11-12
passing 12-13

ayrıca inanç gültekin in de MR - AMR oynama özelliği arttırılmalı sezon başından beri orta dörtlünün sağında oynuyor.

Serkan İrdem in de mevkisi FC olmalı ya da FC eklenmeli...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ŞEYHMUZ ÖZER

Mardin den gelen çok koşan, mücadeleci, savaşçı TFF 1. ligin kalburüstü (bilinen) forvetlerinden. 400 bin ytl ye imza attı.

finishing 12-13
heading 13-14
jumping 11-12
team work 12-13
work rate 13-14
stamina 12-13
strength 13-14
natural fitness 12-13
flair 11-12
determination 12-13
accelaration 9-10
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
mustafa cevahir (DMC)

fener altyapısından yetişme, geçen sene istanbulspordaydı, izlediğim kadarıyla sıradan standart bir ön libero.

passing 10-11
creativity 8-9
team work 11-12
work rate 12-13
strength 11-12
acceleration 9-10

Cihan Yılmaz

oyunun datasında AMRLC, bizim takımda MC de oynuyor Mustafa Cevahir le 4 orta sahanın ortasında oynuyorlar cevahir e göre biraz daha ofansif görüntü sergiliyor.
çok ekstra bir özelliği yok ama ummadık anlarda süpriz şutları var.

LaigLeNoiR
19.Eylül.2006, 23:42
Şöyle birşey söyleyeyim.

Verdiğimiz değerler yabana atılacak cinsten değil.10'un altında değer vermeye korkuyoruz oyunda data hazırlarken.

Mesela ben Şeyhmus'u dediğin gibi yaparsak Süper Lig'de çok rahat oynayacak hatta 4 büyüklerin kadrosunda dahi oynayacak bir oyuncu görüyorum.Biraz daha düşük vermemiz lazım özelliklerini.Tabi ki bi oyuncunun değerlerini olduğundan çok aşağıda verelim demiyorum...

midfielder1912
20.Eylül.2006, 00:27
ben bunları verirken de altını çizdiğim gibi öne çıkan değerleri, özellikleri bunlar... ayrıca ilk 11 imizde geçen sene süperligte 10 ve üzeri maçta forma giymiş 4 oyuncu var ki bunlardan biri de OLCAN ADIN, onlara bakarak kıyaslayarak verdim bu özellikleri...

Bunun dışında Ahmet ÇAĞIRAN geçen yıl Denizlisporda 30un üzerinde maçta forma giydi.
Özgür KARAKAYA geçen yıl süperligte Sakaryasporda 15 civarı maçta görev aldı.
Ozan ÖZKAN geçen yıl Konyaspor da 30 a yakın maçta kadroya girdi.
Savaş BAHADIR geçen yıl süperligte Sakaryasporda 15 civarı maçta görev aldı 30 maçta kadroya girdi.

Şeyhmuz da süperligte bir çok takımda rahatlıkla forma giyer.

ayrıca son iki yılda ksk de parlayıp ya da toparlanıp süperlige giden 6-7 adam (murat tosun-ankaraspor, selahattin kınalı-denizli, olgay, ufuk , recep g.birliği, sezer badur-sivasspor gibi..) var, ki bu da süperlig ile tff 1.lig arasında çok fazla fark olmadığını gösteriyor bence...

LaigLeNoiR
20.Eylül.2006, 03:44
Beni yanlış anladın.Ben senin nezdinde ve senin verdiğin örnekler ile söyledim.

yoksa dediğin oyuncularun Süper Lig tecrübesi olduğunu biliyorum.

Ama En azından Şehmus' için verdiğin değerler fazla geldi bana.

midfielder1912
20.Eylül.2006, 18:43
zaten abi benim bunları yazmamın sebebi herkesin üzerinde görüş belirtmesi... ne kadar çok fikir beyan edilirse o kadar doğruya gerçeğe yakın olur... yanlış anlamadım aksine görüş belirtmene sevindim sonuçta sende şeyhmuz u bir kere de olsa canlı izledin benim gibi düşünmediğini belirtmen, başka arkadaşlarında fazla olduğunu söylemesi benim tekrar düşünmemi sağlar, teşekkürler...

EL-Hadji
23.Eylül.2006, 19:56
Sehmus Özer' i eskiden beri takip ederim acc 10 yazdıgına göre yavaşlamış. Eskiden bu kadar yavaş değildi. Geçen sene geçirdiği ciddi sakatlık sonucu bu hale geldi demek. Agression ve dirtiness i yüksek olmalı diye düşünüyorum.

midfielder1912
24.Eylül.2006, 19:29
:icon_surprised:doğrudur...

Vieri
19.Ekim.2006, 04:42
Karşıyaka ..

santo35_5
01.Kasım.2006, 16:30
*deniz aydogdu ve gungor tugcu kiralik degil klubun kendi oyuncularidir
*gungor tugcu orta saha degil ofansif ve normal sol kanat oyuncusudur
*omur ejder yucel sag kanat degil orta saha oyuncusudur
OYUNCULARIN GUCLERI
*evren erdeniz kesinlikle cok daha basarili bir oyuncu
*ulas ortakaya normalden daha dusuk bi profili var
*serkan bekiroglu daha iyi bi oyuncudur
*olgay coskun super lig de orta sira takimlarinda banko oynayabilecek kadar basarilidir
*kaleci recep biler normalden daha alt seviyede bi profile sahip yukseltilmesi gerekir
ALT YAPI OYUNCULARI
*Ramazan karaca cok suratli ve buyuk gelecek vaadeden bi genc
*Ufuk arslan defansin saginda banko oynayabilecek bi genc ve 2=3 sezon sonra buyuk takimlarda rahatlikla forma giyebilir
*kaleci onur kivrak da 2 sezon sonra takimin bankosu olmaya aday bi kaleci

simdilik gozume carpanlar bunlar ileriki gunlerde tekrar yazarimi

Burak Duran
11.Ocak.2007, 17:41
Kadro:
Atilla Güneş
Birol Aksancak
Deniz Aydoğdu
Evren Erdeniz
Güngör Tuğcu
Kadir Söylemez
Kerem Can Akyüz
Mustafa Ulaş Ortakaya
Muzaffer Taşkın
Olgay Coşkun
Onur Nasuhoğulları
Onur Recep Kıvrak
Ramazan Karaca
Recep Biler
Sadullah Erarslan
Saffet Gurur Yazar
Serkan Bekiroğlu
Serkan İrdem
Sezer Badur
Sezer Sezgin
Tamer Coşkun
Timuçin Aşcıgil
Tolga Deniz
Ufuk Arslan
Yiğit İncedemir
Yücel Ömür Ejder
İbrahim Taylan Uzunoğlu
Ilhan Kahraman

Yönetim:Akif Ersezgin Başkan
Ziyanur Hasbay 2.Başkan (Muhasip Üye)
Erdal Çilengiroğlu 2.Başkan
Mehmet Yaya Genel Sekreter
Ahmet Özkan AS Futbol Şubesi Bşk.
Yücel Çağatay Futbol Şubesi
Murat Polat Futbol Şubesi (Altyapı)
Seyfettin Sueriten Futbol Şubesi (Altyapı)
Esen Özbek Futbol Şubesi

Stad: İzmir Altay Alsancakl Stadyumu. Normalde Altay'ın olan stadı bütün İzmir takımları kullanıyor. Kapisitesi: 15.849 genişletilme planı yok

Hava koşulları: İzmir genelde ılıman iklime sahiptir. Yazları çok sıcak ve bunaltıcıdır. Kışları ılık geçer genelde geceleri çok soğuk olur ama görülen en düşük sıcaklık -1 civarıdır. Kışları bile çok sık yağmur yağmaz

Oyuncu geçmişleri ve bilgileriyle ilgili çalışmalar sürüyor

Burak Duran
12.Şubat.2007, 16:22
ksk-telekom maçında takımı izleyip notlar tuttum ve gerekli bilgileri ilerde gireceğim

cacau_17
13.Şubat.2007, 15:41
Karşıyaka'nın devre arası transferi Beşiktaş'tan sezon sonuna kadar kiralık gelen Kenan Özer'dir

frvr1912
13.Şubat.2007, 22:25
Su an icin mac basina seyirci ortalamasi 7000 8000 dir.

fm26mer
14.Şubat.2007, 18:30
Tam isim Karşıyaka Spor Kulübü
Takma isim(ler) Kaf Sin Kaf
Renkler Yeşil-Kırmızı
Kuruluş 1912
Stad Alsancak Stadı, İzmir
Kapasite 17,000
Başkan Akif Ersezgin
Teknik Direktör Turgut Uçar
Lig Türk Telekom Lig A
2005-06 Türk Telekom Lig A, 11
__________________________________________________ ______________
Recep Biler

1 Tamer Coşkun

28 Onur Recep Kıvrak
Defans
3 Onur Nasuhoğulları

5 Serkan Bekiroğlu

65 Ulaş Ortakaya

77 Ramazan Karaca
33 Ufuk Arslan
27 Keremcan Akyüz

17 Tolga Deniz

Orta Saha
4 Saffet Gurur Yazar

6 Sadullah Erarslan

7 Atilla Güneş

8 Güngör Tuğcu

10 Muzaffer Taşkın

22 Olgay Coşkun

23 Yiğit İncedemir

25 Yücel Ömür Ejder

26 Sezer Badur

33 Sezer Sezgin

53 Evren Erdeniz

21 İlhan Kahraman

Forvet
9 Birol Aksancak

11 Taylan Uzunoğlu

20 Kadir Söylemez

42 Deniz Aydoğdu

__________________________________________________ _____________
Futboldaki Lig Mücadeleleri 1. Lig: 1959-1964, 1966-1967, 1970-1972, 1987-1991, 1992-1994, 1995-1996

2. Lig: 1964-1966, 1967-1970, 1972-1973, 1980-1987, 1991-1992, 1994-1995, 1996-2001, 2003-

3. Kademe (3. Lig ve 2. Lig B Kategorisi): 1973-1980, 2001-2003

EL-Hadji
26.Mart.2007, 19:15
Deniz ve Taylan, KSK adına bu sezon iyi maçlar çıkardırlar üst düzey olmasalar da lig a için iyi oyuncular. Santo 35 buçuk arkadaşımın Recep eleştirisine katılıyorum Recep gerçekten kendinden bekleneni aştı.

iyiaksamlar
14.Nisan.2007, 04:51
28. hafta itibariyle takımın en golcusu sezer badur dur. fakat fm 2007 de sezer badur isminde birisi bulunmamakta. anlamıs degilim.

extensor
02.Mayıs.2007, 04:39
Birol Aksancak: oyun kurma özelliği sıfır sadece ST

halil85
21.Mayıs.2007, 01:58
Tolga Deniz mevkisi D/WBR
Saffet Yazar mevkisi DC (Kasımpaşa maçının en iyiysiydi bütün kafa toplarını nerdeyse hepsini aldı ve ilk hamleleri hep doğru yaptı)
Muzaffer Taşkın mevkisi D/WBL
Ramazan Kahya mevkisi D/DWR/MR
Sezer Sezgin mevkisi D/DWL/AML
Atilla Güneş mevkisi DR:12 DM:15 MC:20 MR:15

EL-Hadji
21.Mayıs.2007, 02:55
Evet halıle katılıyorum Saffet Gurur mükemmel oynadı. Gerçekten mükemmeldi hem seri, hem top kapması iyi hem kafa topları. Ben türk futbolu adına sevindim son 3 maç oynamış bakalım neler olacak. Bu ligin en iyi forvetlerınden olana Erhan' a adım attırmadı. Bu oyuncuyu takip etmekte yarar var

EL-Hadji
30.Mayıs.2007, 13:31
Levent Eris Kafkaf' ta hayırlı olsun

KaF KeF
12.Temmuz.2007, 02:42
Karşıyaka hafta sonu cuma günü Sezer Badur, Hüseyin Kuday ve İnanç Gültekin ile anlaşma imzalarken, pazartesi günü önce Kaptan Atilla, Kaleci Atilla, Gurur, Tolga, Ramazan, Keremcan ile iç transferde nikah tazeledi.
Karşıyaka, pazartesi dış transferde 3 oyuncu daha transfer etti. Yeşil-kırmızılılar Fenerbahçe'den ön libero Mustafa Cevahir, Konyaspor'dan savunma oyuncusu Ozan ve İstanbulspor'dan yine bir savunma oyuncusu olan Hakan Korkmaz ile anlaşma imzaladı.
Futbol Şube Yöneticisi Tevfik Sakıpağa transferlerle ilgili şu bilgileri verdi: "Konyaspor'la Ozan için özel anlaşma yaptık. Ara transfer döneminde 75 bin YTL ödersek Ozan'ın bonservisini alacağız. Fahri Sportif Danışmanımız Rıdvan Dilmen, Fenerbahçeli Mustafa Cevahir'in bonservisinin alınmasında büyük katkısı oldu. Kaleci arayışımız devam ediyor. Orta sahanın sol tarafına da bir oyuncu almak istiyoruz" dedi.

fmsmyrna
12.Temmuz.2007, 17:52
Şeyhmus Özer alındı.Lig a'dan bir takımdan

EL-Hadji
13.Temmuz.2007, 00:42
Şeyhmus Özer alındı.Lig a'dan bir takımdan

OOO Mardin' in golcüsü Şehmus demek Kaf Kaf' a gitti. Kaf-Kaf adına çok iyi bir transfer özellikle yırtıcı ve çok hırslı bir golcü

fmsmyrna
13.Temmuz.2007, 12:38
OOO Mardin' in golcüsü Şehmus demek Kaf Kaf' a gitti. Kaf-Kaf adına çok iyi bir transfer özellikle yırtıcı ve çok hırslı bir golcü

Bende Mardin'de oynarken biliyordum.Ancak sonra başka bir takıma gitti ordan Karşıyaka'ya

EL-Hadji
26.Temmuz.2007, 16:32
Gerçekten Karşıyaka iyi takım kuruyor. Önce Şehmus gibi bir forvet arkasından Olcan. Çok yerinde iki transfer.

midfielder1912
12.Ağustos.2007, 11:35
olcan rıdvan dilmen in özel çabası ile 2 yıllığına kiralandı. sakaryaspordan özgür karakaya, istanbulspordan mustafa cevahir, yozgatspordan eski oyuncumuz emrah umut imzaladı. denenen gurbetçilerden cihan yılmaz la anlaşmaya varıldı. sezer badur sivasspora, ulaş ortakaya eskişehir spora gitti. bu sezon sonunda süperlige giden 3. oyuncu takımımızdan (ufuk arslan, olgay coşkun gb oftaş a gittiler ve hazırlık maçlarında sürekli ilk 11 oynadılar) ki 3 ü de oyunda belirtilenden daha yetenekli ve potansiyelliler.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca potansiyeli olduğana inandığım oyuncularımızdan tolga deniz (dc, hava toplarında etkilidir, geçen sezon kupa maçında denizlispora kafa golü atmıştı ve 3-2 kazanmıştık) izmirpora 1 yıllığına kiralandı, takımımızın genç ve kadrolu kalası yiğit incedemir de giresunspora gitti.
lig A nın kaşar topçularından sol kanat zafer uysal da kadromuza katıldı.

bu arada gs maçını izleyen arkadaşlarımız genç kalecimiz ONUR KIVRAK ın P.A. sının *** olduğunu görmüşlerdir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
serkan bekiroğlu sözleşmesini bir sezon daha uzatarak takımda kalmıştır.

takımımızın şu an ki iskeleti; engin hoca 4-4-2 (çift ön liberolu) oynatmayı tercih ediyo, muhtemel 11 imiz şöyle;
1- onur kıvrak ***
2- ozan (konyadan geldi)* (sağ bek)
3-sezer sezgin** (sol bek)
4- ahmet çağıran** buçuk (stoper, denizliden geldi geçen sene 30 maç ilk 11 de sahaya çıktı)
5- emrah umut form tutarsa serkan bekiroğlu *buçuk
6- mustafa cevahir* (yaşı çok genç ve devamlılığı yüksek ama süper lige terfi eder mi biilnmez bir ön libero arkdaşımız)
7- inanç gültekin** (4 sezonluk süper lig tecrübesine sahip lig a düzeyinde yeterli bir sağ kanat)
8- büyük kaptan atilla ya da cihan korucuoğlu* (yetenekleri sınırlı ama ısıran bir ön libero)
9- özgür karakaya** (geçen sezonu küme düşen sakarya da çoğunlukla yedek geçirdi, teknik becerisi yüksek ancak son vuruş becerisi düşük bir arkadaşımız)
10 -olcan adın *** (sol açık oynuycak gibi bizde, anlatmaya gerek yok)
11- şeyhmuz özer** (lig a nın göze batan fizikli, yıpratıcı, çalışkan forveti ama son vuruş sıkıntısı var)

yedekler
12- emrehan *buçuk (sebattan geldi lig a için yeterli bir kaleci)
13- saffet gurur yazar**buçuk (zamanlamasını ve pozisyon almasını geliştirirse 2 sene içinde süper lige gider stoper)
14- zafer uysal *buçuk veya ** (lig a nın kaşarlarından iyi bir yedek sol kanat gerekirse sol bek, yaşı itibariyle artık yedek olur )
15- serkan irdem* (forvet)
16- cihan yılmaz ** (yaşı itibariyle 1-2 yıl içinde süperlige yedek oturmaya gidebilicek bir arkadaşımız kumaşı iyi gibi ortasahada ofansif görev yapıyor)
17- ramazan karaca **buçuk (bu yıl vitrinde yerini alıcak çok yetenekli bir altyapı oyuncumuz her iki kanattada görev yapan bir genç arkadaşımız, ayağına hakim, iyi ortalar yapan çalışkan ama devamlılık sorunu yaşayan 1.68 lik bir kardeşimiz, 2 yıl içinde süper ligte en az gb oftaşa giden ufuk arslan kadar yetenekli)
18- hüseyin kuday*buçuk (sadece 2 kez izledim genç bir kardeşimiz oktay kuday ın kardeşi, biraz çalışırsa süper lige gidip yedek olabilir gibi)

şimdilik bu kadar...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
CURRENT ABILITY sıralaması:
(ilk 3 arasında çok zorlandım ama nacizane)
1- Olcan
2- Şeyhmuz
3- Ahmet Çağıran
4- inanç gültekin
5- özgür karakaya
6- onur recep kıvrak (1 ay içinde 5 ile 6 yer değişterebilir gibi)
7- atilla güneş
8- sezer sezgin
9- serkan bekiroğlu
10- zafer uysal - emrehan
11- ramazan karaca
12- mustafa cevahir
13- emrah umut - ozan - cihan korucuoğlu (pek bir fark yok aralarında)
14-hüseyin kuday - cihan yılmaz
15- saffet gurur yazar - serkan irdem
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
POTENTIAL ABILITY SIRALAMASI:
(1 ve 2 yer değiştirebilir ama nacizane benim görüşüm)
1- RECEP ONUR KIVRAK***
2- OLCAN ADIN***
3- RAMAZAN KARACA** yada ***
4- SAFFET GURUR YAZAR** yada ***
5- SEZER SEZGİN **
6- TOLGA DENİZ **
7- MUSTAFA CEVAHİR **
8- Hüseyin KUDAY * yada **
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ksk de bu sezon toplam 3000 kombine bilet satışa sunuldu. önemli maçlarda 7-8 i bulan seyirci sayımızın ilk haftalar anormal bir galibiyet serisi yakalamazsak 3-4 ortalamasında olacağını düşünüyorum, önemli bir seri yakalanırsa 5-6 civarında olacaktır.

Geçtiğimiz sezonun hazırlık kampında üzücü bir şekilde
hayatını kaybeden Elazığspor'lu futbolcu Gökmen Yıldıran adına Kartepe'de düzenlenen turnuvada Karşıyaka'mız renkdaşı Diyarbakırspor karşısında oynadığı oyun ve aldığı skor ile göz doldurdu.

Karşılaşmaya hızlı başlayan ve oyunu kontrolü altında götüren takımımız 28.dk'da Sağ kanattan Diyarbakırspor'un kullanmış olduğu serbest vuruşta şanssız bir şekilde golü kalesinde gördü.İkinci yarıya ilk yarıdaki temposunu devam ettiren takımımız 59.dk da Şehmuz ile eşitliği sağladı,73 dk da Cihan Yılmaz 83 dk da İnanç'ın attığı gollerle Karşıyaka'mız 2 farklı üstünlükle 3-1 lik sonuçla karşılaşmadan üstün taraf olarak ayrıldı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ksk de bu sezon toplam 3000 kombine bilet satışa sunuldu. önemli maçlarda 7-8 i bulan seyirci sayımızın ilk haftalar anormal bir galibiyet serisi yakalamazsak 3-4 ortalamasında olacağını düşünüyorum, önemli bir seri yakalanırsa 5-6 civarında olacaktır.