PDA

View Full Version : [Lig A]İstanbul Büyükşehir Belediyespor Araştırması 2007

EL-Hadji
22.Temmuz.2006, 08:47
Evet Hasagic İBB için en iyi transferdir şu ana kadar. Yalnız bu takım ileri uç elemanı almadı. Şiddetle forvete ihtiyacı var yoksa geldikleri gibi giderler. Tabi kendilerinde kötü takımlar kurulmassa. Bu iş Adriano ve Sertan Eser' le gitmez. Bir de hazırlık maçlarında hala Haluk oynuyor. Mehmet Ali yedek yani anlayamıyorum ben Abdullah Hoca' yı bu kadar lobici olunmaz.

extensor
22.Temmuz.2006, 11:50
bence adriano ideal yanına batuhan karadeniz yada özgürcan kiralanabilir cafercan yine kiralanabilir İBB düşmez gibime geliyor GS destek çıkacaktır

EL-Hadji
24.Temmuz.2006, 21:19
Cafercan Ordu' ya gitti. Kaldı ki 1. ligte zaten oynayabilecek durumda değil. Lig A' da bile yedekti.

extensor
24.Temmuz.2006, 22:38
haklsıın bende iyi bir yedek olur diye düşünmüştüm zaten ama gerek hasan kabze gerek özgürcan gerek serkan çalık İBB nin işini fazlasıyla görür

EL-Hadji
25.Ağustos.2006, 11:21
Metin Depe Erdincten iiyidir cok guclu bir defans. Metin Kafa toplarina da hakim top kapmasi da iyi. Tjikuzunun mevkilerine dm ve mc eklenmeli. Belediyede mc ve dm oynuyor. Rize de de boleydi ama oyunda dr mr. Rizvan sahinin ca si artitirlmali ki bu eleştiri kendime :)

extensor
25.Ağustos.2006, 19:53
yapma el hadji her ne kadar allah tarafından trabzonda tutulduğuna inansamda :D erdinç yıllardır bu ligde oynayan bir oyuncu ayrıca kafa topları metin depe den az değildir bana kalırsa erdinç bi kademe daha iyi ama metin o işin altından kalkacaktır
müthiş bir kadro mutlaka ilk ondalar

EL-Hadji
26.Ağustos.2006, 08:40
Valla extensor Erdinci cok fazla seretmedim Metini daha cok serettim daha da dikkat ederim tabi Erdinc oynarsa ama Metin de boga gibi.

extensor
27.Ağustos.2006, 00:17
metini bende çok seviyorum ilk fenerbahçe maçında arkadaşla yanyana maçı izliyoruz ya dedi metinde kaç yıldır ikinci ligde kaldıramaz falan dedi yok ya dedim kaç yıldır 1. lige çıkma mücadelesi veren ekiplerde başarıyla oynuyor onunda hakkıdır çıkmak vs nitekim gayette iyi oynuyor fizigi iyi boyu 1,88 falan olması lazım bu arada

ilyasın uzun şut pas ve liderlik özellikleri iyi yapılmalı

LaigLeNoiR
27.Ağustos.2006, 00:28
İlyas'ın Dirtiness özelliğide 15-16 olmalı.

EL-Hadji
27.Ağustos.2006, 02:11
hele Sertan" in argues with officials eklenmeli bir de dirtiness 20 olmali. Agression da bir o kadar cok saldirgan.

LaigLeNoiR
27.Ağustos.2006, 02:16
Abi dur yaw 20 etme Sertan'ın DİRTİNESS'i o zaman Pascal için kaç olcakki :)

EL-Hadji
27.Ağustos.2006, 03:37
Ama seyretsen ole olur. Bu sene evinde oynadıkları 2 macı da stadda ızledım. Her şeye sert çıkıyor. İtiyor, kakıyor herşeye itiraz ediyor.

extensor
27.Ağustos.2006, 08:46
İlyas'ın Dirtiness özelliğide 15-16 olmalı.

yok yaw ilyas sakin çocuktur

LaigLeNoiR
27.Ağustos.2006, 09:41
İlyas sakin mi ?

2 sene önce Giresun-Diyarbakır maçında oynarken izlemiştim onu ve saha içinde yapmadığı "pislik" kalmamıştı, yanlış anlamayın pislik bir tabirdir.Ondan dolayı yazdım.

Ayrıca bu sene izlediğimiz FB maçında da bu özelliğini gösterdi bence.

EL-Hadji
27.Ağustos.2006, 10:34
Hmm ben Ilyasın kırlılığını farketmemıstım daha da dıkkatlı ızleyecegım

Ilhan
27.Ağustos.2006, 17:58
Araştırmaya katkısı olmayacak ve içeriği boş mesajlar silindi.

EL-Hadji
28.Ağustos.2006, 01:14
Coşkun 15-16 az bile Sertan' a. Artık 33 yşaında bu saaten sonra değişmez. Her türlü sertliği, hakeme itirazı ve itişi kakışı rakip oyuncuları kızdırmayı seviyor. Her pozisyonda kabarıyor. Bunları tv çekmediği için görmüyorsunuz ama stadda seyredıınce goruyorsun.

Vieri
19.Ekim.2006, 04:46
İstanbul BşB

Hububat_Fiyatları
19.Ekim.2006, 04:53
bu takimi su anda canli izleme firsatim yok ama izlenmeye deger oyuncular oldugunu dusunuyorum

emir cavak
19.Ekim.2006, 18:29
evet eskişehirsporla yapılan maçta gözlemledim Ali güzeldal,Sertan Eser,Volkan kocaloğlu gözüme çarpan oyuncularındandı

EL-Hadji
20.Ekim.2006, 15:46
İyi Günler Arkadaşlar;

İstanbul Büyükşehir Belediyespor araştırmasını ben tamamlıyacağım;
Bilgilerini veya gözlemlerini paylaşmak isteyen arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Teşekkürler

Selim55
22.Şubat.2007, 23:58
Ali Güzeldal oyunda cok kötü yapilmis. Kendisi Türk futbolunun en büyük yildiz adaylarindandir. En belirgin özellikleri bence teknik, calim atma ve bitiricilik olmalidir. Tabi Ali suanda Süperlig kalitesinde degil ama cok yakinda öyle olacaktir.

d_ahmet36
23.Mart.2007, 20:56
ali kemal yuksekerin degeri ve profili dusuk olmasina ragmen cok iyi bir oyuncu

EL-Hadji
24.Mart.2007, 14:50
Ali Güzeldal oyunda cok kötü yapilmis. Kendisi Türk futbolunun en büyük yildiz adaylarindandir. En belirgin özellikleri bence teknik, calim atma ve bitiricilik olmalidir. Tabi Ali suanda Süperlig kalitesinde degil ama cok yakinda öyle olacaktir.

Geçen ay yaptığım elhadji maxi updati yükleyip oynamanı tavsiye ederim bir de oradaki Ali' ye bak :)

EL-Hadji
26.Mart.2007, 18:55
Bu arada Haluk Güngör' ün CA' sı 120 bu kaleci için çok uçuk bir ca milli kaleci Orkun' un 105 onun için bu kalecinin en fazla 95 olmalı

extensor
02.Mayıs.2007, 04:49
Cafercan Aksu:AML20 AMC10 FC15 elvir baliçin aynısı gibi bu oyunda hiç değer verilmemiş şutlarından tutunda paslarına kadar aynen baliçi andırıyor şişirilecek adam ümit ozan kazmaz değil cafercandır
Metin Hartamacı:AMR15 ST20
Tayfun Seven: Kim neden bu kadar abartıyor akrabası falanmı var senelerdir ne yaptıki bu kadar abartılıyor

Noz
02.Mayıs.2007, 05:11
Cafercan Aksu:AML20 AMC10 FC15 elvir baliçin aynısı gibi bu oyunda hiç değer verilmemiş şutlarından tutunda paslarına kadar aynen baliçi andırıyor şişirilecek adambende uzun sut 16 pas 16 cafercanin... bu arada tr deki butun 2. lig kluplerini nasil takip ettin :p maclar ligtv den yayinlansa neyse dicem...

extensor
02.Mayıs.2007, 19:01
bende sana insan deli olmasin dicem

Selim55
02.Mayıs.2007, 21:48
Geçen ay yaptığım elhadji maxi updati yükleyip oynamanı tavsiye ederim bir de oradaki Ali' ye bak :)

OK Tesekkürler. Gerci suanda Premier League'de yeni kariyer basladim ama 5-6 sezon sonra bikarim diye düsünüyorum. Yeni oyun actigimda Süperlig'de oynayacagim tekrar ozaman denerim.

halil85
09.Temmuz.2007, 00:39
Razundara Tjikuzu'la 3 senelik anlaşma yapıldı.

Razundara Tjikuzu mevkisi DM olmalı

EL-Hadji
13.Temmuz.2007, 00:51
Tjikuzu Rize' den gönderilmişi ama yararlı bir oyuncuydu. Orteman' ı hiç izlemedim ama iyi bir oyuncu diye bahsettiler. Ayrıca Elazığspor' dan Erman Kılıç, Altay' dan Sancak Kaplan İBB' li oldu. Bu oyuncular lig a' nın en iyilerindendi. Özellikle Erman Kılıç çok özel bir oyuncu. Belediyespor, Oftaş ve Kasımpaşa' nın aksine iddalı ve lige damgasını vurabilecek bir ekip kurmaya çalışıyor.

Maksic
21.Temmuz.2007, 02:04
İstanbul B. B. Hasagic'i aldı
İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Gaziantepspor'un kalecisi Kenan Hasagic'i transfer etti.

Kulüp futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Boşnak kaleci Hasagic ile 2 yıllık anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Dizar, bu transferi bitirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, ''Bizim yapımızdaki bir takım için oldukça iyi bir transfer. Başarılı bir kaleciyi kadromuza dahil ettik'' dedi.
19.07.2007

Kaynak : AA

EL-Hadji
21.Temmuz.2007, 03:30
Super transfer...

extensor
21.Temmuz.2007, 14:00
ve transfer bombasıda kenan hasagiç oldu bu bence en iyi transferi

midfielder1912
12.Ağustos.2007, 12:14
efe inanç fener altyapısından yetişen çok koşan basan ve süperlig ayarında izmirsporda izlediğimiz bir ön libero arkadaşımız.

efe inanç *** DM ;-)

yine stoper de altay da izlediğimiz ve yaklaşık 600000 ytl ye tranfer edilen Metin DEPE, havadan geçit vermez, hırslı ve oyuna katılımı iyi olan ve hücuma da çıkmayı seven bir abimiz. P.A. ve C.A. sı trabzonsporlu erdinç yavuz ayarında bir abimiz diye düşünüyorum.

Metin DEPE *** DC

yine önceki sezon ksk de oynayan sol bek ekrem ekşioğlu, son 2 sezonu solbek olarak geçirdi, ayağa pas yapan ortalama süratte, kademesi zayıf bir abimiz.

Ekrem Ekşioğlu **buçuk DL/WL

3 seszon önce ksk de iyi çıkış yakalayan ama sonra bir türlü o çizgiye gelemeyen kardeşimiz Gökhan KABA, rahat pozisyon bulmaya devam ediyor ama son vuruşları 2 yıldır çok etkisiz. AMA iyi motive edilirse deli pres yapar ve çalışkandır.

GÖKHAN KABA **BUÇUK SC

extensor
12.Ağustos.2007, 15:24
Dostum biz puanlarımızı yıldız hesabıyla vermiyoruz oyunun editörüyle ilgilendiysen orada görürsün current ve potansiyel ability diye bir kavram vardır genelde 100-200 arasıdır ama bizim türk futbolcuları 100-140 arası değişir bunlara dikkat et ayrıca yazılarının bir çogunu beğendim okumak bayağı bir zamanımı aldı

benim İBB ile ilgili olarakta düşüncelerim kesinlikle düşmezler bunu fb maçından öncede söylüyordum metin depe nin boyu 1,88 uzun bir stoper yanına adam yoktu sol bek murat ocak oynadı ama yabancı stoper hemen alındı murat ocak sol bek olacak rızvan iyi bir sağ bek yedeği olabilir kerim sağ bek oynar kalesi ve 4 lü defansı harika tjikuzu bu ligde rahatlıkla oynayabilecek bir ön libero efe inanç la birlikte bu mevkii yi götürürler oyuncuların birden fazla mevkii de oynayabilmesi en büyük avantajı ibb nin ayrıca sergio orteman ve ilyas gibi harika iki oyun kurucuları var buna keza ilyas orta sahanın her yerinde oynar sol ve sağ açık için sertan var ekrem ekşioğlu sadece sol bek değil sol açıkta oynayabiliyor ben olsam bir tane daha sağ bek sağ açık oynayabilecek bir türk daha transfer ederdim kulubeye
santrafor mevkii içinde adriano ve gökhan yeterli ki zaten tek forvet oynayacaklar ikiside süper bence

lig başlamadan kadroları elime aldığımda işte takım bu demiştim en az 12 olurlar demiştim ilk haftadan gösterdiler

midfielder1912
12.Ağustos.2007, 17:06
hacım şöyleki oyunun editörünü vs. sini biliyorum ama o kadar net konuşucak genel bilgim olmadığı için POTENTIAL ABILITY leri hakkında fikrim üzerinden koydum. erdinç yavuz 130 current ability e sahipse metin depe de o civardır...