PDA

View Full Version : Transferler Hakkında İlginç bir sorun

ahmetkese1
20.Ekim.2006, 22:14
Arkadaşlar tayland bahtı ve hergün kaydetme konusundaki sorun bende de var ama onu hiç söylemiyorum çözümünü sabit konuda okudum
bendeki asıl sorun
transfer edeceğim futbolculara istediği parayı verdiğimde teklifi kabul etmiyorlar biraz yüksek verirsem kabul ediyorlar + hiçbir oyuncumu satamıyorum heryerden teklif geliyor ama futbolcu gitmek istemiyormuş... ceza verdim pafa attım olmadı futbolcu teklifleri kabul etmiyor takımda kalmak istiyormuş??? düşünsenize galatasarayda sabriyi satmak istedim barcelona almak istedi sabri galatasarayda kalmak istiyormuş+barcelonanın verdiği teklifi beğenmemiş arkadaşlar bunun çözümü varsa cevaplarınızı bekliyorum

Batuhan_fm06
21.Ekim.2006, 23:10
arkadaşım valla o benim bildiğim oyun hatası değil ama gitmesini istiyorsan serbest bırak tıpış tıpış gider

Varda
22.Ekim.2006, 11:23
Hemen cevaplalayım kardeş. Oyuncunun üzerine tıkla. soldaki bölümde transfer durumuna bak yazıyor oraya gir ve "klubün ihtiyacı yok + satılacaklar listesine ekle " bu iki kutucuğu işaretle. Onayla ve geri çık bak bakalım gidiyormu gitmiyormu....

Batuhan_fm06
22.Ekim.2006, 14:50
ama ölede gitmiyodur bence
en iyisi serbest bırak garanti gider ama parada gider:D

Varda
23.Ekim.2006, 20:08
bende o yüsden böle dedim ya batuhan yoksa illaki giderde klübün kasasına biraaz para koymak lazım dimi? Hem böyle %90 gidiyor yani.:D

y_layta
24.Ekim.2006, 13:48
klup başarlıysa gimezler sen onları oynatma gitmek isterler

ERSIN-GS
25.Ekim.2006, 14:05
bende alcağım adama sözleşme öneriyorum.adamın istediği her şeyi veriyorum.bazen adam hala gelmiyor.bu sanırım oyunun bir hatası

Varda
25.Ekim.2006, 15:16
gelmemesinin sebebi kulübe çok bağlı olması kardeş + takımınada bağlı

bellman
25.Ekim.2006, 20:02
serbest bırakmaya calıssan bıle klubun as kadro oyuncuysa bıle klupten atamazsın yonetim izin vermez...klupten sogutmaya bak baska bı yolu yok Varda arkadasın dedıgı gıbı klubun ıhtıyacı yok dedınmı cezada verdınmı durmamasi lazım

ALEN_34
26.Ekim.2006, 11:06
serbest bırakmaya calıssan bıle klubun as kadro oyuncuysa bıle klupten atamazsın yonetim izin vermez...klupten sogutmaya bak baska bı yolu yok Varda arkadasın dedıgı gıbı klubun ıhtıyacı yok dedınmı cezada verdınmı durmamasi lazım

valla ben iliç le haiz'e yapmadığım kalmadı adamlar genede gitmiyo.yüzsüz herifler ne olacak:D

Varda
28.Ekim.2006, 21:05
beyler aşağıdada yazdım ben kaç senedir oynuyorum bu oyunu (manager) illada göndermek isterseniz yapacağınız şundan ibaret;

1-oyuncuya gelip tıklayacaksınız
2-Klübün ihtiyacı yok ve satılacaklar listesine ekleyi işaretleyeceksiniz.
3-Paf takıma- yedek kadroya yada U21 e göndereceksiniz
4-Onaylayıp çıkacaksınız

Kesin gideceklerdir yani bu bende hep olumlu sonuç veriyordu. Bu arada ufak bi not : transfer sezonunun açılmasına iki hafta kala fln yaparsanız bu dediklerimi daha etkili oluyor.

Hepinize bol managerli günler diliyorum arkadaşlar.

Efes07
13.Kasım.2006, 19:21
Aslında bunda oyunun bir hatası olduğunu sanmıyorum eyer oyuncu cimbomda iken fazla barcelona ona çok daha azını weriyosa bence gitmemekte haklı...

nmmf
08.Şubat.2007, 12:51
kardeşler nasıl transfer yapılıyo biliomusunuz ya sölerseniz sevinirim ben yapamıyorumda :D

başka oyuncuyu nasıl transfer edicez ben bilmiyorum da

El Barto
08.Şubat.2007, 13:19
abi futbolcu klübe bağlıysa gitmesi zor altyapıdan yetişenler gitmiyo mesela..