PDA

View Full Version : FM 2007 Pilot Takım

Fietra 10
21.Ekim.2006, 02:01
arkadaşlar fm 2007 de türkiye liginde pilot takım uygulmasını nasıl buldunuz bence oyunun en güzel yeniliği sizin görüşleriniz nelerdir???

Emurafu
21.Ekim.2006, 02:36
kardes ben orduyum denemedim galiba kendimize biz baska pilot takım bulcaz

Fietra 10
21.Ekim.2006, 05:32
ok cvpladığın için tşkler

MuratBaba
21.Ekim.2006, 06:21
nasi yok bende var istanbul buyuksehir belediye spor pilot takimim

Livered
21.Ekim.2006, 11:54
bu p'lot takima nasil bakicaz hangisi olduguna yani.

Emurafu
21.Ekim.2006, 12:11
beyler yonetim bolumune giriyoruz orda degisik birr istek var baskandan onu seciyiyoruz baskan bize pilot takim buluyor

Livered
21.Ekim.2006, 12:47
tamam sagol

Fietra 10
21.Ekim.2006, 14:28
saol anakonda52

emir cavak
21.Ekim.2006, 15:41
saol ........

Aricci
21.Ekim.2006, 16:36
Ama yonetim bazen pilot takimi kabul etmeyip gereksiz buluyor.:(
bir bakarsin kartalspor cikmis bir bakmisin Udinese Galatasaray gibi bir takimin pilot takimi olmus bendeki gibi,super!
Yabanci oyuncularinida gonderemiyorsun gordugum kadariyla.. :S

Emurafu
21.Ekim.2006, 17:05
onemli degil beyler

metings-fm
21.Ekim.2006, 23:55
bu pilot takim olayi güzel olmus.

the_dunker
22.Ekim.2006, 01:56
ewet hos fenerin genelde maltepespor oluo

OgUzKaGaN
22.Ekim.2006, 02:19
Bir oynayamadım yaaaa.En iyisi pc ye format atıp yüklemek...:(:(:(

ms1907
22.Ekim.2006, 02:23
yalnız benim yönetim 5 tane takım buldu
sadece 1 tanesini secebildim bide bi daha isteyemiom şimdi aynı şeyi

Fietra 10
22.Ekim.2006, 02:24
evet ya sadece bi takimlami anlasabiliyoz_ bilen biri cvp yazabilirmi

the_dunker
22.Ekim.2006, 03:29
sadece 1 takim.. ve yonetim size sunuyo takimlari kafana gore alamiosun

Aricci
22.Ekim.2006, 05:45
hayir...birden fazla pilot takimin olabiliyor..tabii zamanla...yonetimden isticeksin bunu

_RoCKeR_
22.Ekim.2006, 05:54
arkadaşlar eskişehirsporu yönetiyorum ve ilk senemde super lige çıktım. İnanırmısınız bilmiyorum ama(çünkü ben bile inanamıyorum hala:D) süper lige çıkar cıkmaz chelsea başkanıyla benim başkan anlaşmış chelsea'nin pilot takımı oldum:D şimdi gelelim asıl soruma chelsea bana canı ne zaman isterse o zaman mı oyuncu gönderecek yoksa benim oyuncu isteme gibi bi şansım varmı? bu konuyu bilen varmı aranızda?

işte buda resmi:D
http://img213.imageshack.us/img213/8850/pilottakmda6.th.jpg (http://img213.imageshack.us/my.php?image=pilottakmda6.jpg)http://img208.imageshack.us/img208/7/pilottakm2zd6.th.jpg (http://img208.imageshack.us/my.php?image=pilottakm2zd6.jpg)

crazyboy_guray
22.Ekim.2006, 07:04
arkadaslar ben bu pilot takımı bi türlü bulamadım bna yardımcı olabilir misiniz???

Deathly_devil_7
22.Ekim.2006, 12:43
öncelikle rocker aynen dediğin gibi chelsea sana istediği zaman kiralık olarak oyuncu gönderecek... Genellikle genç ii adamlar geliyo ama sabırlı olman lasım..
ikinci problem: ben real madrid'i aldım bakalım nasıl die... pilot takım iki tane kafadan vardı. 2 tane de altyapı klubü gibi bişe var ama onlara oyuncu gönderemiyorum sadece ii oyuncularını bana veriyolar.. benim pilot takımlar La liga dan Espanyol ve ikinci ligden vallodid...

benim de tek sorunum var gençler... adamları resmen bitirmişler... tek aldığım genç mokoena hala çok ii:)
he bi de mesela bi maç yapıorsunuz top taca çıkmış bi bakıyorum rakip takımdan bi adam kırmızı kart görmüş. bi türlü çözemedim şu işi ya...nerdeyse tüm maçlarda rakip 10 kişi kalıyo

emir cavak
22.Ekim.2006, 12:49
bende eskişehirsporu yönetiyorum galatasarayın pilot takımı oldum alt yapısından oyuncu kiralayabiliyorum mehmet güven,özgürcan özcan,mehmet topalı kiraladım

Ralph
22.Ekim.2006, 12:50
kardeş bu maçtan atılma olayı hakeme itiraz falan olabilir...o sırada hakemle oyuncuların yakınlığına falan bi bak....kesin demiorum ama olablir yani...ben daha alamadım oyunu hiçbiyerde bulamöıorum...biri şu maç motorunun görüntülerini gönderebilirmi yaw acaip merak ediyorum:rolleyes:

Ralph
22.Ekim.2006, 12:51
arkadaşlar eskişehirsporu yönetiyorum ve ilk senemde super lige çıktım. İnanırmısınız bilmiyorum ama(çünkü ben bile inanamıyorum hala:D) süper lige çıkar cıkmaz chelsea başkanıyla benim başkan anlaşmış chelsea'nin pilot takımı oldum:D şimdi gelelim asıl soruma chelsea bana canı ne zaman isterse o zaman mı oyuncu gönderecek yoksa benim oyuncu isteme gibi bi şansım varmı? bu konuyu bilen varmı aranızda?

http://img213.imageshack.us/img213/8850/pilottakmda6.th.jpg (http://img213.imageshack.us/my.php?image=pilottakmda6.jpg)http://img208.imageshack.us/img208/7/pilottakm2zd6.th.jpg (http://img208.imageshack.us/my.php?image=pilottakm2zd6.jpg)

kardeş senin olay bitmiş yaw...:D chelsea gibi bi takımı arkana almışın ya , sırtın bidaha yere gelmez(u)

ibo
22.Ekim.2006, 13:43
Bende GS ile oynuyorum. Yönetimden pilot takım alep ettim 5 tane buldular. oradan da ist. bld. yi seçtim pilot takımım olarak. Şimdi gençlerimi ist. bld. ye yolluyorum 2. lig A da pişiyorlar :) gerçekten çok hoş oldu bu pilot takım işi :)

Bu arada Rocker gerçekten çok şanslı adamsın yaa :) chealse nin pilot takımı olmak büyük bir iş...

akgulfb
22.Ekim.2006, 13:48
chelsea nın pilot takımı olan arkadaşım . Bence de büyük bir iş başarmışsın ancak sana pek bi katkısının olacağını düşünmüyorum.Çünkü Chelsea genç oyuncuları alan bi takım değil . Tabi oyunda alır mı bilemem .....

Ralph
22.Ekim.2006, 14:23
:D:D:D:D:D:D:D
kardeş bu oyun yaw....nerede genç yetenek war herifler kapıolar:D

Fietra 10
22.Ekim.2006, 14:39
Bende GS ile oynuyorum. Yönetimden pilot takım alep ettim 5 tane buldular. oradan da ist. bld. yi seçtim pilot takımım olarak. Şimdi gençlerimi ist. bld. ye yolluyorum 2. lig A da pişiyorlar :) gerçekten çok hoş oldu bu pilot takım işi :)

Bu arada Rocker gerçekten çok şanslı adamsın yaa :) chealse nin pilot takımı olmak büyük bir iş...

iide pilot takımımı ben seçemiyorum ki sen nasıl yaptn??başvurular geliyo kulüp bitanesini seçiyo ben onaylıyorum

crazyboy_guray
22.Ekim.2006, 14:45
ya arkadaslar ltfen bna biri yardım edebilir mi yönetimden pilot takım bulmasını nasıl önerioruz ltfenn yardımmm

Fietra 10
22.Ekim.2006, 14:49
ilk olarak board room'a gir altta yönetimden istek yap var orayı tıkla sonra feeder club demen yeterli gerisini yönetim hallediyo

crazyboy_guray
22.Ekim.2006, 14:52
cok saol kardesim bi sorum daha olcak orda expand stadium gibi bisi var o ne demek???

Kurinkishovski
22.Ekim.2006, 16:12
stadı genişletmek anlamına gelir

wizardmon
22.Ekim.2006, 17:12
ya banada benfica'yı buldu yönetim kabul etmedim şimdi bidaha istiyemiyorum :D

Aricci
22.Ekim.2006, 18:08
yeni sezonda tekrar istiyebilirsin

_RoCKeR_
22.Ekim.2006, 18:37
O zaman chelsea'nin oyuncu göndermesini beklyecem desenize ama bi yandan da arkadaşların dediği gibi chelsea pek genç adam almıyok ki bastırıyo parayı alıyo süper adamları neyse gönderirler inşallah. Bide bişey daha sorayım mesala ben şimdi chelseda oynayan kadro dışı kalmış bir adamı yani ilk 18'e teknik direktörün almadığı adamlardan bahsediyorum eğer kiralama seceneği açıksa kiralamak istediğim zaman zaten pilot takımları olduğum için hemen bana gönderir mi bu adamı chelsea yoksa normal olarak beni dikkate almayıp adı sanı duyulmamış bi takım olarak mı algılar merak ettim bunu?

Bide benimde şikayetçi olduğum bişey var en azından 2007 de düzeltirler diyordum ama hala sakatlık sorunu devam ediyor her maçta bi adam sakatlanırmı yaw maçı bırak adam antreman yaparken 3-5 ay sakatlanıyor bi düzeltemediler şu sorunu ek olarak bi sorun daha gelmiş arkadaşlar bahsetmiş zaten çok fazla kırmızı kart oluyo daha doğrusu sarı kart oluyo önce ondan sonra ikinci sarıdan atılıyosunuz.

Fiyaskoyum
22.Ekim.2006, 18:48
chelsea kabul ederde oyuncu gelir mi?bu pilot takım olayı ayrı bi guzellik kattı oyuna

_RoCKeR_
22.Ekim.2006, 18:52
chelsea kabul ederde oyuncu gelir mi?bu pilot takım olayı ayrı bi guzellik kattı oyuna

abramovich bu gidecen dedimi gelir belki adam:D

Ralph
22.Ekim.2006, 19:25
O zaman chelsea'nin oyuncu göndermesini beklyecem desenize ama bi yandan da arkadaşların dediği gibi chelsea pek genç adam almıyok ki bastırıyo parayı alıyo süper adamları neyse gönderirler inşallah. Bide bişey daha sorayım mesala ben şimdi chelseda oynayan kadro dışı kalmış bir adamı yani ilk 18'e teknik direktörün almadığı adamlardan bahsediyorum eğer kiralama seceneği açıksa kiralamak istediğim zaman zaten pilot takımları olduğum için hemen bana gönderir mi bu adamı chelsea yoksa normal olarak beni dikkate almayıp adı sanı duyulmamış bi takım olarak mı algılar merak ettim bunu?

Bide benimde şikayetçi olduğum bişey var en azından 2007 de düzeltirler diyordum ama hala sakatlık sorunu devam ediyor her maçta bi adam sakatlanırmı yaw maçı bırak adam antreman yaparken 3-5 ay sakatlanıyor bi düzeltemediler şu sorunu ek olarak bi sorun daha gelmiş arkadaşlar bahsetmiş zaten çok fazla kırmızı kart oluyo daha doğrusu sarı kart oluyo önce ondan sonra ikinci sarıdan atılıyosunuz.

walla bence wermez dalga geçer:D ama ne farkeder beleş oynatıon...
benim asıl merak ettiğim şu:
mesela pilot kulüp sana yabancı bir oyuncu gönderdi.yabancı kontenjanını dolduruyomu???

_RoCKeR_
22.Ekim.2006, 19:45
walla bence wermez dalga geçer:D ama ne farkeder beleş oynatıon...
benim asıl merak ettiğim şu:
mesela pilot kulüp sana yabancı bir oyuncu gönderdi.yabancı kontenjanını dolduruyomu???

walla kardeş şimdi deneyeyim dedim scott sinclair'i kiralık istedim chelseaden bu arada adamın değeri şu anda 12.5 trilyon kabul etti chelsea ama adam kabul etmedi:D

Fietra 10
22.Ekim.2006, 20:32
ya banada benfica'yı buldu yönetim kabul etmedim şimdi bidaha istiyemiyorum :D

yeni sezonu bekleme devre arası bak çıkması lazım bana çıktı ordan biliyom sen takip et sürekli

crazyboy_guray
22.Ekim.2006, 21:42
denedim expand stadiumu beni takımdan attılar

_RoCKeR_
22.Ekim.2006, 21:50
denedim expand stadiumu beni takımdan attılar

stadyum genişletmeyi kabul etmeyen yönetime ultimatom verirsen atarlar tabi:D ama yok ultimatom vermedim attılar diyosan ilginç.

Eray Dengiz
22.Ekim.2006, 22:18
Güzel oldu bu pilot uygulaması. :)

Fietra 10
22.Ekim.2006, 22:21
Güzel oldu bu pilot uygulaması. :)

güzel olmadı süper oldu:D

Eray Dengiz
22.Ekim.2006, 22:26
Ya arkadaşlar peki bir sorum olacak? Mesela şuan gerçekte Galatasarayın pilot takımı Beylerbeyi takımıdır. Acaba orada Beylerbeyi pilot takımı olarak gözüküyor mu?

Aiko
22.Ekim.2006, 22:58
gözükmüyor

Mateja-Burak
22.Ekim.2006, 23:02
bencede çok güzel düşünmüşler

umutumut67
23.Ekim.2006, 00:53
ben galatasarayim ve request parent club yazisini tiklayamiyorum bu p'lot takim oluyor herhalde/ neden bole bu.

kaleci_enes
23.Ekim.2006, 01:02
bende sarıyeri verdiler bana 8 tane adamım ar onlarda :) baki mercimegide verdim kesin küme düşcekler:)

umutumut67
23.Ekim.2006, 01:08
bana nie vermiolar..

kutup
23.Ekim.2006, 01:44
anakonda52 tesekkur ederim bilmiyordum ogrendim

Aricci
23.Ekim.2006, 01:53
ben galatasarayim ve request parent club yazisini tiklayamiyorum bu p'lot takim oluyor herhalde/ neden bole bu.

Yonetim su an bir pilot takima ihtiyac olmadigini dusundugu icin oluyor.
Sezon ve sonunda dene...eger cok kucuk bir takimda oynuyorsan pilot takim bulma sansin zorlasir...ama ana takim kolaylikla bulabilirsin sanirim...

RockeR arkadasin Chelsea'si gibi yani,aslinda chelsea onun ana takimi oluyor "parent club" veya "sattelite club"u digil...
bilmem anlatabildimmi...

R.Madrid
23.Ekim.2006, 02:23
Cevaplar için teşekkürler.

umutumut67
23.Ekim.2006, 10:34
ne bicim yonetim bu hic bisiye izin vermiolar...

zootbug
23.Ekim.2006, 10:44
Manyak bir olay bu pilot takım mevzusu, galatasaray ile ilk sezounun aralık ayında istanbul b.ş.b. takımını pilot takım seçtiler adamları üst liglere çıkartacam ilk 18`e giremeyen herkesi göndercem vallahi :D

Ralph
23.Ekim.2006, 11:31
arkadaşlar ben yeni yükledim we başlıcam.klasik şekilde başlamayı düşünüorum.yani işsiz olarak.mesela küçük takımla başladım diyelim...büyük kulüplerin pilot takımı olmam için naapmam lazm lütfen acele cewp plsss???

kaleci_enes
23.Ekim.2006, 11:34
arkadaşlar ben yeni yükledim we başlıcam.klasik şekilde başlamayı düşünüorum.yani işsiz olarak.mesela küçük takımla başladım diyelim...büyük kulüplerin pilot takımı olmam için naapmam lazm lütfen acele cewp plsss???

senin başkan kendisi ayarlıyo sana msj geliyo şunun pilot takımı oldun diye ben kasımpaşayı aldım makarasına bjk pilottu bnm :)

kebogunduz92
23.Ekim.2006, 13:00
evet benimde Galatasarayda pilot takımım istanbul bb

Omerdinho
23.Ekim.2006, 14:03
Bende yönetim gerek duymuyo :)

Ralph
23.Ekim.2006, 14:06
parent clup ne
feeder clup ne

ha bide msela ben akçbat sebat sporum.teklif yapmadan kendi kendine bulunuomu...yani büyük takımların pilot kulübü olmak istiorum.ben teklif etmeden başkan kendi kendine buluomu

ugurcan7
23.Ekim.2006, 15:46
parent üst kulup bulma galiba
feeder alt kulup te n kadar surede cevap gelior isteklerimize

Mateja-Burak
23.Ekim.2006, 16:05
Şu Anda Westham United'im Ve Pİlot Takimim Quens Park Rangers Dİye Bİr Takim ÇoĞu Futbolcuyu Oraya GÖnderdİm

jewel_ma20
23.Ekim.2006, 16:37
GS'ım;
Türkiyeden kasımpaşa
yunanistandan kalamaria'yı bağladım :D

Emurafu
23.Ekim.2006, 17:37
beyler pilot takım olayını daha önce anlattım bilmeyenler için tekrar anlatim
klüb güveni bölümüne giriyoruz ve baskana teklif götürdügümüz yerde feeder klüc tıklıyoruz baskan bize pilot takım buluyor gücsüz takımlar yani
parents klüb tıklıyoruz bir baska klübün pilot takımı oluyoruz ama eger bir baska takımın pilot takımı olursak bir baska takım bizim pilot takımımız olamıyor
mesela ben ordusporum kütahyaspor benim pilot takımımdı ama artık ben vestel manısanın pilot takımıyım kütahyaspor bırakttım
arkadaslar hersey burda mevcut

umutumut67
23.Ekim.2006, 17:45
ben basvurdum bana hala bulmadilar/ 20 agustos oldu ne zaman bulurlarki....

miharbi
23.Ekim.2006, 17:49
keşke pilot takımı biz seçebilse idik

wizardmon
23.Ekim.2006, 17:49
bugün yarın bulurlar ;)

Emurafu
23.Ekim.2006, 18:00
kardes bulurlar acele etmeyin

kaleci_enes
23.Ekim.2006, 18:04
buluyolar ama merak etmeyin oynatmıyolar ben beşiktaştan 9 futbolcu yolladım sarıyere bi tek baki mercimek düzenli oynadı otekileri tek tük oynadı eger pilot takımı türkiye liginden takımınızla kullanacaksanız lig a yıda oyuna dahil edin derim orda ligi oyuncuların performansı takib edebilirsiniz

kebogunduz92
23.Ekim.2006, 18:29
Feeder club pilot kulüp alt clup ama paraeti bilmiom büyük İhTiMAl üst takım flandır.

OgUzKaGaN
23.Ekim.2006, 20:45
Geriye çağırabiliyormusun????

Omerdinho
23.Ekim.2006, 20:57
benim yönetimim gereksiz buluyor pilot takimi :D

OgUzKaGaN
23.Ekim.2006, 21:00
Geriye çağırabiliyormusun????

Acaba?????

emir cavak
23.Ekim.2006, 21:08
valla ben eskişehirsporum feeder club:eskispor parent club:roma

OgUzKaGaN
23.Ekim.2006, 21:10
Aloo.Pilota gönderilen geri çağrılabiliyormu????

Fietra 10
23.Ekim.2006, 23:20
ben bayernde çağırdım ali öztürkü ama türklerde bilemicem ama farklı değlidir heralde

_GFB_
23.Ekim.2006, 23:25
Bu başkanlar ne kadar sürede pilot takım buluyorlar acaba bilgisi olan var mı?

umutumut67
23.Ekim.2006, 23:40
bende agustos bitti hala bulmadilar...

Omerdinho
23.Ekim.2006, 23:45
Bu başkanlar ne kadar sürede pilot takım buluyorlar acaba bilgisi olan var mı?

ilk önce toplanti yapiyorlar daha sonra sana cevap gönderiyor baskan
gerekli görürlerse buluyorlar gereksiz görürlerse sezon sonunu beklemelisin

_GFB_
23.Ekim.2006, 23:46
ilk önce toplanti yapiyorlar daha sonra sana cevap gönderiyor baskan
gerekli görürlerse buluyorlar gereksiz görürlerse sezon sonunu beklemelisin
Eyv. sağol...

karizma
23.Ekim.2006, 23:48
Ben ordusporla oynuyorum y,net'm malta takimlarini onerdi maalesef oyunculari gnderiyorum gitmiyorlar maltaya

senderson
23.Ekim.2006, 23:51
abiler bana 5 gün sonra 3 teklifle geldi bende okulumun diyarı maçlarına gittiğim takım Kartalspor'u seçtim(İBŞB de vardı)Buarada Fenerbahçeyim...

_GFB_
24.Ekim.2006, 00:03
4 takım sundular Sarıyer'i seçtim...

Omerdinho
24.Ekim.2006, 00:05
Bana sunmuyolar gereksiz görüyor baskan :)

ugurcan7
24.Ekim.2006, 00:07
bana 1 hafta içinde cavap geldi 4 tane hemde ... gs yim kasımpaşayı profosyeneliik bakımndan 1.

OmErCaGaTaY
24.Ekim.2006, 00:13
ben daha oyunu bulamadım adamlar pilot takım arıyor:D

aLka
24.Ekim.2006, 00:40
kiralık göndermelerde iyi olmuş özgürcan'ı kartalspor'a gönderememiştim baktım eskişehirspor ilgileniyor önerdim bunlara kiralık alın diye teklif geldi özgürcan da kabul etti şimdi orda oynuyor.fm 06'da ki gibi degil kiralık işi

LaigLeNoiR
24.Ekim.2006, 00:59
BU PİLOT takım olayı da mı var bu oyunda yaa oh oh neyse iyi olmuş.

Ralph
24.Ekim.2006, 10:39

yaw sana bişe sorcam ben sana adam gönderdilermi hiç.ben şekersporu aldım bana gençlerbrliii seçildi ama daha adam göndermediler

emir cavak
24.Ekim.2006, 11:46
zaten sen onların as takımında oynamayan oyunculara kiralık teklifi yapacan onlarda kabul ederse gelecek yoksa onlar kiralık oyuncu vermiyorlar

Flawless Victory
24.Ekim.2006, 12:50
sadece bizim takımımızın mı pilot takım olması veya bir takımın bize pilot takım olması mı oluyor yoksa her ikisi de oluyor mu?

Ayrıca pilot takımı başkanın seçmesi iyi olmuş biz kafamıza göre teklif yapabilseydik, oyun kesin fm2006 daki kiralama olayı gibi hata verirdi. Kimse pilot takımımız olmak istemezdi biz de pilot takım olamazdık bence

LaKe
24.Ekim.2006, 13:26
FM'de en çok merak ettiğim özellik PİLOT TAKIM. FM'yi sadece 20 dakika kadar oynayabildiğimden bu özelliğe bir türlü bakamadım...

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 13:32
FM'de en çok merak ettiğim özellik PİLOT TAKIM. FM'yi sadece 20 dakika kadar oynayabildiğimden bu özelliğe bir türlü bakamadım...

Mert şöyle anlatayım. Aslında güzel bir özellik olmuş. En azından elinde bulunan ama oynatma şansı bulamayan aşırı gelişmiş veya gelişmemiş futbolcularını bu seçeceğin pilot takımlara göndererek oynama şanslarını arttırıyorsun. Mesela 2006'da alt yapıda Özgürcan, Cafercan, Aydın gibi futbolcular aşırı gelişiyordu ama elindeki kadro genişliğinden oynatamıyordun, alt yapıda zaten 30-50 gol atıyordu. Şimdi ise bu adamları yollayıp gerçek bir lig havasında oynamasını sağlıyorsun. Gelişmiş bir adam ligede ısınınca geri döndürmek istediğinde mükemmel bir futbolcu olarak dönüyor.

Yönetime Pilot Takım istiyorum dediğin zaman biraz uzun süre sonra sana 5 tane pilot kulüp buluyorlar. Buradan istediğini seçip o takıma istediğin oyuncuları yolluyorsun. Yani o takımda artık senin bir takımın oluyor. Düşünsene, pilot takımın ve senin kendi takımın aynı ligde top koşturuyor. :) Bunlarda senin sayende olacak şeylerdir. Yalnız futbolcu göndermek sadece gençlere mahsus değildir. Yedek kalmış veya kadroya giremeyen futbolcularıda yollayabilirsin.

LaKe
24.Ekim.2006, 13:36
Açıklaman için çok teşekkür ederim Eray abi ;;) Peki bu Pilot Takımla maçlara falanda çıkıyormusun? Yani hem kendi takımın ile hem Pilot takım ile.

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 13:38
Açıklaman için çok teşekkür ederim Eray abi ;;) Peki bu Pilot Takımla maçlara falanda çıkıyormusun? Yani hem kendi takımın ile hem Pilot takım ile.

Pilot takımını yönetemiyorsun galiba bende oyunu fazla oynamadığım için bilmiyorum. Ama karşılıklı hazırlık maçı yapabilirsin tabi. Böylece oyuncuların durumunuda görebilirsin. Bu bakımdan bence şahane bir özellik olmuş. Hem abartı olmamış, böyle istediğimiz kulübü seçseydik kötü olurdu, yönetim bize bulup getirmesi çok büyük değişiklik olmuş.

LaKe
24.Ekim.2006, 13:40
O zaman süper bir özellik bu :) Bende o takımı yönetiyorsun falan zannediyordum. Öyle olsa çok sıkacağını düşünüyordum. Ama oyuncularını yollayıp orda yetişmesi gerçekten harika birşey. :)

kaleci_enes
24.Ekim.2006, 13:54
yavv bide bi futbolcnun egitimine verme mevzusu var o dikkatinizi çektimi ?

uğuray1907
24.Ekim.2006, 17:23
eray abi bende bilmiyodum bu pilot takım ne demek ama senin sayende ogrenmis olduk:)cok guzel anlatmıssın saol hemen bi pilot takım isticem:D

SezaiAbi
24.Ekim.2006, 20:37
peki bazı oyuncuların ben gitmem arkadaş o takıma dediği oluyor mu...

aLka
24.Ekim.2006, 20:38
peki bazı oyuncuların ben gitmem arkadaş o takıma dediği oluyor mu...
oluyor
ben özgürcan ile arda'yı kartalspor'a gönderemedim ;)

igor
24.Ekim.2006, 20:55
o takimi transfer transfer döneminde iptal edip yeniden sezmen lazın

aLka
24.Ekim.2006, 21:56
arkadaşlar GS ile ikinci pilot takımıma kavuştum.2-3 hafta önce istemistim yönetimden secenekler geldi ve bende tek bildigim olan cardiff'i seçtim.demekki ikinci bi pilot takım alabiliyormuşuz.buyrun ss :)

http://img161.imageshack.us/img161/8246/ikincipilottakimgu9.th.jpg (http://img161.imageshack.us/my.php?image=ikincipilottakimgu9.jpg)

Slim-Shady
24.Ekim.2006, 22:16
arkadaşlar benim pilot takıma gönderdiğim oyuncularım bir maç yapmadan geri döndü :@ sizdede böyle bi olay oldumu?

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 22:16
Evet güzel örneklemişsin, böylece bir kaç tane pilot kulübünüz olabiliyor.

Şöyle düşünün,

Atıyorum Mustafa Sandal adında bir futbolcunuz var adam 17 yaşında bunu 2 seneliğine Türk pilot takımlarından birine yollayın, 19 yaşına geldiğindede 1 seneliğine daha kaliteli bir pilot takıma yollayın bu durumda oyuncu liglere baya hazırlanmış olur.

arkadaşlar benim pilot takıma gönderdiğim oyuncularım bir maç yapmadan geri döndü :@ sizdede böyle bi olay oldumu?

Olabiliyor tabi. İlla yapacak diye bir durum yok çünkü karşı takımın hocası belki oynatmak istememiştir. Ama genel anlamda gelecek vaad eden futbolcular oynuyor. Mesela benim Kasımpaşa takımında 12 oyuncum var bunlarım 4-5 tanesi anca oynuyor.

Slim-Shady
24.Ekim.2006, 22:21
anladım teşekkürler :)

Fietra 10
24.Ekim.2006, 23:08
arkadaşlar GS ile ikinci pilot takımıma kavuştum.2-3 hafta önce istemistim yönetimden secenekler geldi ve bende tek bildigim olan cardiff'i seçtim.demekki ikinci bi pilot takım alabiliyormuşuz.buyrun ss :)

http://img161.imageshack.us/img161/8246/ikincipilottakimgu9.th.jpg (http://img161.imageshack.us/my.php?image=ikincipilottakimgu9.jpg)

yaw pilot takımları bizmi seçiyoruz???bende öyle değil yönetim gelen tekliften birini seçiyo bende

aLka
24.Ekim.2006, 23:17
ben seciyorum yönetimden istemiştim ikinci pilot takımı sonra cevap geldi işte birini kabul ettim bende ;)

Ralph
24.Ekim.2006, 23:54
ewet 2 tane alınıyo

_RoCKeR_
25.Ekim.2006, 08:53
yaw sana bişe sorcam ben sana adam gönderdilermi hiç.ben şekersporu aldım bana gençlerbrliii seçildi ama daha adam göndermediler

yok kardeş göndermediler kimseyi ben kiralık teklifi yaptım 3-4 tane kabul ettiler ama oyuncular kabul etmeyince yattı yani pek işime yaramadı chelsea'nin pilot takımı olmak zaten bu kırmızı kart ve sakatlıklar yüzünden uyuz oldum oyuna birinci lige çıkardım eskişehirsporu ama böle sakatlıklar ve kırmızı kart yüzünden maç alamıyom nerdeyse transfer bütcesi desen 200 milyar:D o yüzden yama çıkartmasını bekliyorum sigamesin oynamıyorum şimdilik oyunu.

Ralph
25.Ekim.2006, 09:54
beyler size ilginç bir olay...:Dben takımsız başladım...Etimesgut Şekerspordan teklif geldi kabul ettim.1 yılda üst lige çıkardım.iş durumlarına bakiim dedim.bir baktım italya seri A da yeni bir takım yükselmiş we başı boş.teklif yaptım , kabul etti...birde feeder kulüplerine bakiim dedim bide ne göriiimm :S:S:S:S:S:D
http://img135.imageshack.us/img135/1266/ads305zcl9.th.jpg (http://img135.imageshack.us/my.php?image=ads305zcl9.jpg)

işin ilginç olan tarafı o dier takımların dışında fiorentinada benim ALT KULÜBÜM:D ayrıca dier hepside alt kulübüm hiç üst yok...daha ekranın altındada warda sayfa yetmedi zuahhaha:D:D

igor
25.Ekim.2006, 14:00
p'lot takim var ama genell'kle yonetim malta takimlarini oneriyor

Flawless Victory
25.Ekim.2006, 14:07
beyler size ilginç bir olay...:Dben takımsız başladım...Etimesgut Şekerspordan teklif geldi kabul ettim.1 yılda üst lige çıkardım.iş durumlarına bakiim dedim.bir baktım italya seri A da yeni bir takım yükselmiş we başı boş.teklif yaptım , kabul etti...birde feeder kulüplerine bakiim dedim bide ne göriiimm :S:S:S:S:S:D
http://img135.imageshack.us/img135/1266/ads305zcl9.th.jpg (http://img135.imageshack.us/my.php?image=ads305zcl9.jpg)

işin ilginç olan tarafı o dier takımların dışında fiorentinada benim ALT KULÜBÜM:D ayrıca dier hepside alt kulübüm hiç üst yok...daha ekranın altındada warda sayfa yetmedi zuahhaha:D:D

Al bir hata daha :(

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 14:10
Abi Juvenin 14 tane pilotu var ne diyon sen...

Flawless Victory
25.Ekim.2006, 18:25
nolacak o kadar pilot uçak mı sürecez

Ralph
25.Ekim.2006, 18:50
yaw ben gittiğimde wardı :D

Eray Dengiz
25.Ekim.2006, 18:58
Olabilir arkadaşlar. Gerçek hayattada yok mu?

Fietra 10
25.Ekim.2006, 20:24
arkadaşlar farkındaysanız juvenin pilot takımlarından biride milan olarak görülüyo fakat ona oyuncu gönderemiyoruz nedeni nedir???bence pescarada da olay böyle fiorentina pilot takım olrak görünüyodur ama ona oyuncu göndermezsin

Flawless Victory
25.Ekim.2006, 20:39
iki tane üç tane neyse de 10-12 pilot takım falan ben gerçek hayatta duymadım

aLka
25.Ekim.2006, 20:45
ac milan'ın yedi tane..

Ralph
25.Ekim.2006, 20:58
arkadaşlar farkındaysanız juvenin pilot takımlarından biride milan olarak görülüyo fakat ona oyuncu gönderemiyoruz nedeni nedir???bence pescarada da olay böyle fiorentina pilot takım olrak görünüyodur ama ona oyuncu göndermezsin

yoooo tam 6 adam gönderdim fiorentinaya :D;)

Fietra 10
25.Ekim.2006, 20:59
demekki sadece juve milana gönderemiyo:D en azından bende öyle

Ralph
25.Ekim.2006, 21:29
:D olabilir belki bi anlaşma wardır

isax10
07.Şubat.2007, 16:27
ben de 2 tane var.
maltepespor
ballena shuzuoka (jpn)

Utku1717
10.Eylül.2009, 18:42
Peki pilot takım uygulamasını başkandan nasıl isteyeceğiz???????????

kafkef950
19.Eylül.2009, 19:13
kulup guveninden feeder club yada parent clubten