PDA

View Full Version : FM 06'da maç yaparken en gıcık olduğunuz durumlar?

GLoBaL_DeeJaY
21.Ekim.2006, 11:51
arkadaşlar ben fm 06 oynuyorum ama gıcık olduğum birşey var yendiğim zaman dakikalar hayatta geçmiyor onlar yeniği zaman dakikalar çabuk geçiyor:mad:

en gıcık olduğum şey yendiğim zaman 90+ bitmemesi yenildiğim zaman olmuyoçabuk bitiyo ben 2.ligden bir takım aldım amiens daha iyi büyük takımlar dandik:(

bebsi
21.Ekim.2006, 12:34
ben de senin gibi bu konuda şikayetçiyim ancak fazladan arsenal ile maç yaptığım zaman tam anlamı ile gıcık oluyorum sebebi ise hanry'nin sürekli olue olmaz yerden gol atması

Redrum
21.Ekim.2006, 12:39
evet çok gıcık şeyler var yenildiğin zaman hemen bitiyo maç 83 den başlıoy hemen hiç görüntü çıkmadan bitiyo onlar yenilse ama son 10 dk nin tamamını izliyosun mecburen illa gol atcaklar bir de işte en uyuz olduğum şeyde ben süper bir takımım diyelim adamlar 16 yaşındaki çocuu sokmuşlar oyuna finishing felan berbat adamda geip son dakka da süper bi gol atar süepr kelecine uyuz olurum

bellman
21.Ekim.2006, 14:19
benim ise macta uzatmalar oynanırken 88+dan sonra onemli bi atak oldumu maci sonuna kadar verıyolar mac cok uzuyo oyle olunca gereksiz yere orta sahada mucade oluyo 5 dakka onu ızletıyo....

merdanen
21.Ekim.2006, 22:22
evet erdidsotum katılıyorum bende o bölüme gıcık oluyom hatta bu yüzden yenerken yenilgiyle ayrıldığıkm bile oldu inş fm 2007 bu hata olmaz

wonderking
21.Ekim.2006, 23:05
tam yenerken birden oyunun hata raporu vermesine gıcık oluyom!!

Atakan38
22.Ekim.2006, 02:05
oyundayken pc'nın donması(OyunLa aLakaLı bı sorun war)
bıde gucLu gucsuz takım ayrımını cok abartmısLar
gs ıLe yada gs ayarında bı takımLa ıLk sezon barceLonayLa,man utd. ıLe mac yapıom adamLar 8,10-0 yenıo
hıc bı sey yapamıorum ne pozısyon buLuom ne sut ne goL hıc bı sey yapamadan oLe yenıLmek sınır edıo

CoCCi
22.Ekim.2006, 09:36
Valla Ne Derseniz Diyin Arkadaş Haklı Ama Bunun Azcık Pskolojiylede İlgisi Var :D

fatih öksüz
22.Ekim.2006, 12:11
gereksiz penaltılara gıcık oluyorum bi de sizin dediğiniz gibi onlar yenerken 10 dkde bi pozisyon oluyo ben yenerken 1 dkde 10 tane pozisyon oluyo ve bir çok maçımda da 90 artılarda beraberlik golleriv ve mağlubiyet golleri yemişimdir

mertkaan
22.Ekim.2006, 21:52
oyuncu sakatlanmasına gıcık oluom

juniorwade
22.Ekim.2006, 22:07
walla ben memnunum oyundan dikakt etmedim hiç yine de ii bea

vLKn34
22.Ekim.2006, 22:18
siz kücük takımsanız karsınızdaki büyük taKımla oYnarken 80.dk'ya kadar 2-1 önde qirseniz biLe 3-2 yapıolar:D:D hasta oLuom ya :D

Atakan38
23.Ekim.2006, 03:00
siz kücük takımsanız karsınızdaki büyük taKımla oYnarken 80.dk'ya kadar 2-1 önde qirseniz biLe 3-2 yapıolar:D:D hasta oLuom ya :D

bnde onu dıom yani yenmek ımkansız nerdeyse buyuk takımı.
dakkaLar gecmıo ıLLa goL atıoLar

CoCCi
23.Ekim.2006, 09:37
Ne Dionuz Bea Siirtsporla Chesleayi Championlar Ligi Yarı Finalde 3-2 Rövanşta Deplesmanda 1-1 Finalde Manchester Unitedi Deplasmanda 2-1 Evde 1-0 Yendim Çeyrek Finaldede Real Madridle Yapmıştım Deplesmanda 2-1 Yenilmiş Evde 3-0 Yenmiştim :D Hiç Bi Hile Yoq Yıl 2013 Siirtspor 2 Uefa 2 Champion Cup 4 Lig Kupası 3 Super Cup İle Ligin En İddalı Takımlarından :D

ALEN_34
23.Ekim.2006, 15:34
benimde aynı sorun uzatmalar çok çabuk bitiyo ve illet oluyorum

wizardmon
23.Ekim.2006, 17:54
Şampiyonlar ligini almıştım gs ile barcelonayı yenerek. :cool: tam saveliycem elektrikler gitti :mad: :mad: o gün sildim fm'yi 5 aydır fm oynamıyordum 2007`ye başladım hadi hayırlısı

ERSIN-GS
24.Ekim.2006, 21:12
bende oyun oynarken devam et dedikten sonra beklemeye sinir oluyom.oyun oynarkende canım sıkılıyor

notformoney
25.Ekim.2006, 06:05
şu olaya gıcık oluyorum aslında adı chelsea

şöyle izh ediyim tüksportal yeni 06/07 yamasını çıkardı başladım oyuna ilk sezo ecc de finaldeydim tabiki karşımda chelsea maç başladı ben oynuyorum adalar gol atıyo sut sayısı gs 11/9 chelsea 5/2 durum 0-2 maç bitiyo 3-3 penaltılarla kazanıyorum 2. 3. 4. sezon bu şekilde gidiyo bazı takımlar güçsüzleşiyo gaziantep uefada yarı final oynuyo trabzon küme düşüyo barca la liga yı 8. bitiriyo lige 07-08de çıkmış eskişehirspor ligi 3. bitiriyor yani takımların güç dengeleri değişiyor ama chelsea ile yarı finalde karşılaşıyorm kadrosunda bi tek lampard-obi mikel-terry-kalou var orjinal kadrodan başlıyorum maça 19/8 şut çekiyorum 2 si gol oluyor chelsea 6/3 şut çekiyo ve ikisi gol

boyle şey olmaz diyip chelsea yi kınıyorum bi takımgüç kaybetmezmi yahu ????

eAGLe_83
25.Ekim.2006, 13:37
Evet beinmde sinir olduğum bazı şeyler var
özellikle küçük takımlar (3-3-2-1-1) taktiğini uygulayıp oyunu resmen uyuyorlar sonra orta sahada 3-4 pas yapıp uzaktan gol atmaya çalışıyorlar.
sonra bu uzaktan yenilen goller canımı çok sıkıyor. olmadık anlarda olmadık yerlerden (en yakını 30m oluyor genelde) ve olmadık adamlardan (U. şutu 13'un altında olan oyunculardan bile) gol yemek. abartsız maçlarımın 3/4 ünde böyle goller yiyorum. özellikle son sezonumda bu iş iyice canımı sıkmaya başladı. iyi bir yabancı kalecim vardı onu sattım nasıl olsa bir işe yaramıyor adam bu kadar mı uzaktan gol yer? şimdi potansiyeli olan bir türk kaleci koydum bu da yiyor ama en azından yabancı kontenjanında yer tutmuyor.

son olarak ise bazı yıldız oyuncuların gereğinden fazla abartılması (İbrahimovic, Adriano vs) Juve ile Şl'de eşleştğimde ilk maçta adamlar beni 3-0 yendi evlerinde şut bile atamdım Zlatan 1 gol bir asistle oynadı ve sakatlandı. rövanşta bir o yoktu 4-0 yendim. Adamın varlığı ve yokluğu çok etkili oluyor :) + Aklıma yeni geldi bir de Chelsea'sinin listedmdeki oyunculara uçuk kaçık teklifler yapması. Adamlarda para hiç mi bitmiyor anlamıyorum iki sezondur Uefa kupasında oynuyorlar üstelik (Bende giderek güç yitriyorlar Süper Kupada pozisyon vermeden "hummer" ladım adamları:P

CeNTeR_TR
25.Ekim.2006, 14:06
bi keresinde oturdum pc nin başına 2 sezon geçtim deli transferler falan yaptım bir sürü kupa aldım sonra elektrikler gitti öyle durumlarda sinir oluyorum

GLoBaL_DeeJaY
26.Ekim.2006, 14:54
sende editörü baya bi oynammışsın

erencelik
26.Ekim.2006, 15:31
aynen katılıyorummm
cocuklar..............lanet penaltılar
son dakika 90+2 ler penaltı ohaaaa

lanet gelsin bu oyunun acizliği

emretas
26.Ekim.2006, 15:37
benim gıcık olduğum şey isimsiz oyuncuların son 15-20 dk da oyuna girip, gol atıp, bu sezon ligdeki ilk golüydü yazısını görmek. bir sezonda neredeyse 20 kere yaşanıyor bu olay. oyuncularında çoğunun ilk oynadığı maç oluyo. birde zayıf takımların kalecilerine acaip uyuz oluyorum. adamlar inat ettimi 30 şutta atsam yemiyor gol. bakıyorum istatistiklerine örn. 6-7-6-5-6 gelmiş formu. benim maçta 10 :D

dentaconstantin
26.Ekim.2006, 15:49
benim tek gıcık olduğum uzun şutu 10-15 arası olan adamlardan 30 metreden gol yemem sırf bundan dolayı 2 kaleci değiştirdim sorun bizim kalecide mi diye yok abi cech bile yedi bunun dışında sorunum yok

taylan94
26.Ekim.2006, 23:56
en gereksiz anda bir penaltı olması yada oyuncunun sakatlanması

tolgan07
27.Ekim.2006, 00:17
eger 2-1 öndeysen ve dakika 85 de oyunu göstermeye başladıysa bilki yenildin buna sinir oluyorum hep başıma bu olay geliyo:mad:

Flawless Victory
27.Ekim.2006, 01:42
arkadaşlar ben fm 06 oynuyorum ama gıcık olduğum birşey var yendiğim zaman dakikalar hayatta geçmiyor onlar yeniği zaman dakikalar çabuk geçiyor:mad:

en gıcık olduğum şey yendiğim zaman 90+ bitmemesi yenildiğim zaman olmuyoçabuk bitiyo ben 2.ligden bir takım aldım amiens daha iyi büyük takımlar dandik:(

Bu taktik uygulamada tecrübesiz olduğunu gösteriyor. Gerekli taktik değişiklikleri yaparsan sen de 85 ten sonra ardarda pozisyonlara girebilirsin.

jerikox
27.Ekim.2006, 21:52
eger 2-1 öndeysen ve dakika 85 de oyunu göstermeye başladıysa bilki yenildin buna sinir oluyorum hep başıma bu olay geliyo:mad:

zaman gecirme ayarlarıylabir oyna derim,pek tasrip etmesemde bu sorunun çözümü budur...

tolgan07
27.Ekim.2006, 22:53
alakası yok görüntü yü kapayı sadece spiker yapsan bile fayda etmiyo

jerikox
27.Ekim.2006, 22:59
alakası yok görüntü yü kapayı sadece spiker yapsan bile fayda etmiyo

sadece spiker yap,ya da goruntu devam etsin bu ikisi taktiksel bi değişiklik değildirki,oyuna hiç bi şekilde etki etmez...oyuna senin yapacagın taktiksel değişiklikler etki eder,zaman gecirmek için en uygun taktik ise time wasting ikonunu en sağa cekmektir...boylece oyuncuların oyunu agırdan alır,taç,korner v.b organizasyonlarda agır hareket edip zamana oynarlar.

VahdeTrabzon
29.Ekim.2006, 22:38
ben en çok bi maçı mutlak kazanmam lazım dakika bi ilerliyo ben önemli pozisyonları izliyom bi devrede önemli pozisyon olmuyo deliriyom yaaaaaaa