PDA

View Full Version : FM 2007 Kurulumu

metef
25.Temmuz.2006, 17:03
"run time error '76': path not found"
arkadaslar oyunu kurdum ve soyledıgınız tum ayarları yaptım ama devamlı bu hatayı verıyor ve oyunu acmıyor yardımcı olursanız sevınırım

kinova37
25.Temmuz.2006, 21:24
arkadaslar javayı yukledım herseyı yaptım dil ayarlarını ama setup a tıklayınca kasa calışıyor belleı bır sure sonra kayboluyor dahada bı sey yok
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
lutfen yardım edın sımdıden tskurler

metef
26.Temmuz.2006, 01:15
"run time error '76': path not found"
arkadaslar oyunu kurdum ve soyledıgınız tum ayarları yaptım ama devamlı bu hatayı verıyor ve oyunu acmıyor yardımcı olursanız sevınırım

yardım edecek biri yokmuuuuu:s7::s7::s7::s7::s7::s7:

nazmidiker
22.Eylül.2006, 00:06
arkadaslar (java ******* machine hazırlanıyordan) sonra hiçbişeyolmuyo kuruluma geçmiyo yardımınızı bekliyorum

ShevAnil
26.Eylül.2006, 21:16
Ben Fm 2007 Tamamen Kurdum Pc'mde Java da var ve Pc Dilini Herseyini Ingilizce Yaptım Ancak Oyundaki Siyah Sayfa Bir Turlu Gitmiyor ve Hala fm2006 oynuyorum ne yazıkki..
Eger Bu Konuda Yrdımcı Olabilicek Birisi Varsa Ne Yapmam Gerektigini Yazabilirmi? :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ßir Kac Degişiklik ile bu sorunumu Cözmüs ßulunmaktayım Teşekkürler..

tenten1985
02.Ekim.2006, 09:18
Ben Fm 2007 Tamamen Kurdum Pc'mde Java da var ve Pc Dilini Herseyini Ingilizce Yaptım Ancak Oyundaki Siyah Sayfa Bir Turlu Gitmiyor ve Hala fm2006 oynuyorum ne yazıkki..
Eger Bu Konuda Yrdımcı Olabilicek Birisi Varsa Ne Yapmam Gerektigini Yazabilirmi? :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ßir Kac Degişiklik ile bu sorunumu Cözmüs ßulunmaktayım Teşekkürler..

dostum o bazen bendede oluyo ama bi süre sonra açılıyo
istersen sil tekrar yükle
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Dostum sorununu çzödüm birşey deneyip
hani oyunu yükelrken dili ingilizce yapıyorsun ya kurduktan sonra gene eski haline türkçesine çevirirsen siyah ekranda kalıyo yani dil ayarlarından pc açılırken varsayılan dili ingilizce yap.

Vieri
19.Ekim.2006, 15:41
FM 2007 ile birlikte unicode desteği olmayan kullanıcılar problem yaşıyor.

İlgili makaleye gitmek için tıklayınız. (http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/rehber/makale.asp?tsi=oku&id=21&b=2)

emir cavak
19.Ekim.2006, 15:48
unicode desteğinden biraz bahsedebilir misin

Vieri
19.Ekim.2006, 15:55
unicode, Türkçe, Rusça, Japonca, Çince vb gibi dillerde kullanılan karakterler ile alakalı. Dünya üzerinde her karaktere atanan bir sayısal ifade.

Livered
19.Ekim.2006, 16:24
Ustadim ellerine saglik benim bir kac sorum olacakti bu makale ile alakali cevaplayabilirseniz simdiden tesekkur ederim.

1-Ben oyunumun disardan gelmesini beklemeden tum ayarlarimi burda dediginiz sekilde ayarladim bu yuzden kurulumda ve oynama bir problem cikmaz her hakde degilmi. Orjinal gelecek cunku kutuya aval aval bakmak istemem :(

2-Bu makalede anlatilan yontemi uygularken tek bir yeri yapamadim ondada bir kismi oldu ama bir kismi olmadi gibi. kalvye ayarlarini yaparken ingilizceyi sectim ve altida ingilizce oldu ve siyah olarak gozukuyor (bu islemin oldugunu gosteriyor degilmi ) ama giris dili eklede en tepesi Ingilizce (ingilizce) gozukmesine ragmen klavye duzeni ABD olarak gozukuyor ve onu degistirmeye kalktigimda secenekler arasinda Ingiltereyi bulamiyorum. Burasi bir problem cikarirmi ama bir onceki metin dilleri ve giris dilleri ekraninda her sey ingilizce (iniglizce ) olarka gozukuyor bu bir problem cikarirsa nasil degistiricem kalvye duzenini yardi mederseniz sevinirim.
3= gene ayni sekilde en son bolge ve dil seceneklerinda ingilizce ingiltere secili yaptim tepeyi ama asagidaki kod sayfasi donusturmede isaretli bir suru yer var ama anlatimda bir tek roman isaretli bu bir problem yaratirmi.:(

Vieri
19.Ekim.2006, 16:34
Ustadim ellerine saglik benim bir kac sorum olacakti bu makale ile alakali cevaplayabilirseniz simdiden tesekkur ederim.

1-Ben oyunumun disardan gelmesini beklemeden tum ayarlarimi burda dediginiz sekilde ayarladim bu yuzden kurulumda ve oynama bir problem cikmaz her hakde degilmi. Orjinal gelecek cunku kutuya aval aval bakmak istemem :(

2-Bu makalede anlatilan yontemi uygularken tek bir yeri yapamadim ondada bir kismi oldu ama bir kismi olmadi gibi. kalvye ayarlarini yaparken ingilizceyi sectim ve altida ingilizce oldu ve siyah olarak gozukuyor (bu islemin oldugunu gosteriyor degilmi ) ama giris dili eklede en tepesi Ingilizce (ingilizce) gozukmesine ragmen klavye duzeni ABD olarak gozukuyor ve onu degistirmeye kalktigimda secenekler arasinda Ingiltereyi bulamiyorum. Burasi bir problem cikarirmi ama bir onceki metin dilleri ve giris dilleri ekraninda her sey ingilizce (iniglizce ) olarka gozukuyor bu bir problem cikarirsa nasil degistiricem kalvye duzenini yardi mederseniz sevinirim.
Selam,

Öncelikle bu problem kesinlikle Türkiye Araştırma ekibiyle alakalı değil, hatanın olduğunu demodan önce beta test döneminde firmaya belirtmemize rağmen düzeltilmedi.

Gelelim senin olaylara,
1- Ayarları yaptıysanız bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Fakat bu sene neden olduğunu bilmediğimiz bir sebeple oyunda unicode desteği yok ve Danimarka, Norveç gibi oyunun orjinalinin yoğun satıldığı ülkelerde kurulum hatası olmamasına rağmen halen Application Error hatalarının verdiğini gördük. O yüzden oyun tamamen hatasız diyemiyorum. Gelecek yamalarla çıkan hataların yamandığını bildiğimiz için artık beklemekten başka çare yok.

2- Dilin siyah olarak gösterilmesi demek şu anda o dilin aktif olduğu anlamını taşımakta. ABD veya İngiltere olması çok büyük bir problem değil.

Türkçe'ye dönmek isterseniz aynı şekilde tüm ayarları Türkiye ve Türkçe olarak seçmelisiniz.

Livered
19.Ekim.2006, 16:40
cok sogal birde bu son secenekte bolge ve dil secenekleri ekraninda ingilizce ingiltere oldu ama altaki isaretli alanlarda o gosterilen metinde sadece bir tek roman isaretli ama bende pek cok isaretli yer var bu bir problem yaratirmi.
Appliciation erroru 2006 dan biliyorum onun icin her zaman 2 save dosyasi olustururdum birinden bu hatayi verirse digerinden problemsiz devam edebiliyordum :)

buraco
20.Ekim.2006, 01:44
oyunun full vers'yonunu yukledim cok guzel anlatilmis... cook tesekkurler

ayrica oyunla ilgili bir konu açmaya çal1_1yorum ama olmuyor... full versiyondan biraz resimler gönderiyorum bir türlü olmuyor...

perpetua
20.Ekim.2006, 02:10
oyunun full vers'yonunu yukledim cok guzel anlatilmis... cook tesekkurler

ayrica oyunla ilgili bir konu açmaya çal1_1yorum ama olmuyor... full versiyondan biraz resimler gönderiyorum bir türlü olmuyor...

FM 2007 bolumunde konu acmak mod onaylidir.

buraco
20.Ekim.2006, 02:15

o zaman benim konu acilmayacak ...

nese kural kuraldir saygilar..

perpetua
20.Ekim.2006, 02:43
o zaman benim konu acilmayacak ...

nese kural kuraldir saygilar..

FM icin bir cok ekran goruntusu zaten forumlarda mevcut. Buna dahalarini eklemeyi pek anlamli bulmuyorum. Yani amac sadece oyunun sende oldugunu kanitlamaksa buna gerek yok. Zaten bir kac gun icinde burada herkezin eline gececek oyunun ekran goruntuleri de korum kirliginden baska birseye yarari olacagini dusunmuyorum. Bu konuda farkli fikirlerin varsa belirt, gerekirse sadece ekran goruntuleri icin yeni bir baslik acalim.

TaşkınMahmut
20.Ekim.2006, 05:03
Sigames bu sene sacmalamis yahu. bu ingilizce klavyede ne zor noktayi bulamiyorum.yasasin buldum :D

ibo
20.Ekim.2006, 06:27
Eline sağlık Vieri. Gerçekten çok saçma bir hata ve her defasında bu diille uğraşmak hiççte hoş değil. bu kadar fazla kitlesi olan bir oyunun böyle BASİT hatalar yapmaması gerekir.

slayer34
20.Ekim.2006, 06:39
vallahi ben demodan beri ingilizce klavye kullaniyorum ç ye bastınmı nokta oluyo:)
bu arada oyunu gıdıp alan varmı arkadaslar cd cılere fln gelmısmı oyun?

crazyboy_guray
20.Ekim.2006, 07:36
ben oyunu cok güzel bicimde oynuorum gercekten sports interactive yakısan bi oyun

TaşkınMahmut
20.Ekim.2006, 10:46
bende 4,30 dan sonra oynamaya başlıyacaktımkiiiiii

elektrikler gitti :D Sahur vakti kaldık elektriksiz :p

ermanka26
20.Ekim.2006, 11:31
Açıklamalar için teşekkürler.Yalnız 2 sorum olacak

1-Bundan sonra çıkacak yama,yeni versiyon gibi olasılıklarla bu sorun giderilebilir mi?

2-Oyunu çalıştırdıktan sonra dil ayarlarını tekrar türkçe yapsak oyun bundan sonraki oyuna girmede sorun yaşar mıyız?

TaşkınMahmut
20.Ekim.2006, 12:02
www.amazon.com da olabilir.Internetten al daha ucuz ;;) Az önce CD ciye sordum 65 YTL dedi.Internetten 20-25 YTL ye geliyor.

illusion
20.Ekim.2006, 13:53
www.amazon.com da olabilir.Internetten al daha ucuz ;;) Az önce CD ciye sordum 65 YTL dedi.Internetten 20-25 YTL ye geliyor.

Amazon.com dan alınca mı 20-25 YTL 'ye geliyor ?

jamboo77
20.Ekim.2006, 14:33
Açıklamalar için teşekkürler.Yalnız 2 sorum olacak

1-Bundan sonra çıkacak yama,yeni versiyon gibi olasılıklarla bu sorun giderilebilir mi?

2-Oyunu çalıştırdıktan sonra dil ayarlarını tekrar türkçe yapsak oyun bundan sonraki oyuna girmede sorun yaşar mıyız?
işte tam bu arkadaşımın sorduğu soruyu soracaktım bende.

mert1573
20.Ekim.2006, 17:34
ya arkadaslar maca girmeden once arrey acces out of bonds diye bi hata verip oyundan atiyo bu sorun nasil cozulur bi yardim edin lutfen ya

distance
20.Ekim.2006, 17:39
hey allahım ya işi kolaylaştırcaklarına zorlaştırıyolar türlü ayar yapmadan bi oyuna giremiyoruz bu ne kardeşim bizi resmen 2. sınıf ülke konumuna sokmuşlar...

FM_Mania
20.Ekim.2006, 17:51
Amazon.com dan alınca mı 20-25 YTL 'ye geliyor ?

Amazon.com'da

Price: $29.99

20-25 YTL mümkün değil hiç bir yerde bulunmaz şu an

C.R.7
20.Ekim.2006, 18:25
nie böLe bişe yapmişLar anlamadim, şeytan dior git cm oyna, oda poh gibi:D oyunsuz kaldik :(

yıldo_23
20.Ekim.2006, 18:34
fm'yi herzaman orjinal cd'den oynyan biri olarak sigamesin oyunun kurulumunda yaptıkları değişikliği kınıyor ***DUZENLENMISTIR***. yaptıkları resmen bizi ikinci hatta üçüncü dünya ülkesi olarak görmek.bizle beraber aynı sorunu yaşayan ülkelere bakmanızı tavsiye ederim.niye ayarlarımı türkçe yapim.böyle saçma sapan şeymi olur.o kadar beklicez orjinal oyun almak için bi de bunlarla uğraşıcaz...

bjkerem
20.Ekim.2006, 19:40
hocam herşey iyi güzel meneger ekleyemiyoruz
isim yazamıyoruz.
bununla ilgili yardımcı olabilecek birisi varmı?

aLka
20.Ekim.2006, 20:00
arkadaslar format attım pc'ye ama fm'yi kuramadım sanırım java sorunu
sitedeki java'yı indirmeye calıstım ama hata var, yüklendi gibi gözüksede eksik yükleniyor
java.com'dan yükledim javayı, ama fm hala java yok dedi
bi yardımsever java setupunu upload edebilir mi? :(

http://img271.imageshack.us/img271/4426/gdhdvt9.th.jpg (http://img271.imageshack.us/my.php?image=gdhdvt9.jpg)

yıldo_23
20.Ekim.2006, 20:57
ya biraz ağır oldu heralde ama ben senelerdir bu oyunu oynayan biri olarak çok fena sinirlerim bozuldu.kusura bakmayın.

Krusty
20.Ekim.2006, 21:03
hocam herşey iyi güzel meneger ekleyemiyoruz
isim yazamıyoruz.
bununla ilgili yardımcı olabilecek birisi varmı?

Bir forumda bu senin sorunun ile ilgili bilgi verilmiş; alıntı yaptım. Umarım işine yarar..

C/Documens and settings/bilgisayarınızı hangi isimle kayıt ettiyseniz o isimli klasör/oraya gelince application data klasörünü bulmanız lazım eğer gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemediyseniz göremezsiniz bunun için yukarıdan araçlar/klasör seçenekleri yönergelerini izleyerek gizli olan dosyaları göster seçneğini işaretleyebilirsiniz daha sonra menüde application data görünecektir buraya girip sports interactive klasörünü bulup içine girin ve fm 2007 klasörünü silin böylece hem siyah ekran hemde menajer ekleyememe problemi ortadan kalkmış olacaktır.Always sharing

yeteer
20.Ekim.2006, 21:32
arkadaslar oyunu 1920*1200 cozunurluk ile tam ekran oynayabilme olanagi var mi
varsa bana yolunu bi zahmet aciklayablr misiniz

standard
20.Ekim.2006, 22:05
FM 2007'yi install etmek gercekten zor. Dili Ingilizce yaptim soylendigi gibi aynen, Java'nin da son surumunu yukledim. Ancak install etmeye kalkistigimda, bu sefer ilk setup ekrani (o meshur error veren) doluyor ve hicbir sey olmuyor. Artik sorunun ne oldugunu cozemiyorum, merak ediyorum benden baska bu problemi yasayan var mi diye.

mericbey
20.Ekim.2006, 22:25
bzim burada da oluyrmus ondan oyun calsmıyr dye sorunlar cıktı

mxmc
21.Ekim.2006, 08:08
oyunu 2. defa kurarsan sorun çıkarıyor

yıldo_23
21.Ekim.2006, 10:03
ya bu yaptıkları hata olarak değerlendirilemez heralde...diğer versiyonlarda bunu ortadan kaldırma diye bişey olmaz heralde???

sukrusevim
21.Ekim.2006, 10:25
Sonunda yükleyebildim kolay versiyondan.Ama daha korkudan new game bile diyemiyorum içimden gelmiyor yani bezdirdi artık helal olsun sigames.Olsun biz seni hatalarınlada seviyoruz :)

kadirserhat
21.Ekim.2006, 11:54
abi bu ne ya fm değil sanki Villa alıyoruz Abartı bea :S

ozgeng
21.Ekim.2006, 12:34
soylenenlerin hepsini yapmama ragmen bilgisayarin dili degismiyor hep turkce kaliyor neden olabilir acaba

ozzann
21.Ekim.2006, 13:03
arkada;la ayni sorunu bende yasiyorum,install shield den sonra hicbir ekran acilmiyor nedendir nasil duzelir

TaşkınMahmut
21.Ekim.2006, 13:06
soylenenlerin hepsini yapmama ragmen bilgisayarin dili degismiyor hep turkce kaliyor neden olabilir acaba

dil değişmiyor.Klavye ve bölgen değişiyor. Mesela msndeki reklamlar yabancı oluyor ve eklentiler artıyor .

KillerWhale
21.Ekim.2006, 14:49
Selam,

Bu dil uyglmaları windosw 98 içindemi geçerli aaba, yoksa oyun win 98 hiç çalışmıyormu

tşk

emir cavak
21.Ekim.2006, 15:15
arkadaşlar nolur yardım edin javayı yüklüyorum daha sonra oyunu yüklemeye geçmeden hata veriyo nolur yardım edin

Mirza
21.Ekim.2006, 17:51
2007'den umudumu kestim .. ins. 2008 böyle olmaz .. bir daha da orjinal oyun almam .. parami sokaga attim resmen

Emurafu
21.Ekim.2006, 17:55
valla ben sevdim oyunu

mxmc
21.Ekim.2006, 18:32
valla oyunu pek oynama şansım olmadı 1-2 baktım oyun güzele benziyor ama herkesin dediğine göre hatalar çok inşallah yama ile kapatılır en yakın zamanda öyle bir başlarız oyuna

Fietra 10
21.Ekim.2006, 19:05
bende sevdim oyunu da oyuncu bulmak zor bide turk takimi aldigim icin daha zor

RoNNiE91
21.Ekim.2006, 19:13
arkadaşlar bende java nın son dürümünü yükledim,dili ingilizce yaptım
autorun açıldı,next felan dedim yüklerken,sora "processing" yazan bi bölüm çıktı ama hiç bitmio,2 saate yakın bekledim dolmadı,yani bitmedi,sorun nedir,yardım eder misiniz lütffen :(

a_g_bjk
21.Ekim.2006, 19:57
arkadaslar oyunu yukledim.oyuna girdim new game felan dedim.ligleri sectim ama malesef kullanici ekleyip takimi secemiorum.denetim masasindan bolge ve dil seceneklerini denildigi gibi de yaptim/lutfen yardim edin:2:

giyotinberk
21.Ekim.2006, 20:22
Selam,

Bu dil uyglmaları windosw 98 içindemi geçerli aaba, yoksa oyun win 98 hiç çalışmıyormu

tşk

eet oluo window 95 den sonraki bütün windowslara oluo(/d)

mert nobre
21.Ekim.2006, 20:49
Ya siyah ekran çıkıyor oyun açılmadan önce nasıl çözüyoruz bunu :(

onurevren
21.Ekim.2006, 21:37
arkadaslar ben oyunu aldim yukledim fakat data graphic pic ta klup logolari var configli ama oyunda logolar gozukmuo ne yapmaliyim yardimci olun ltfnnnn

mxmc
21.Ekim.2006, 22:20
Ya siyah ekran çıkıyor oyun açılmadan önce nasıl çözüyoruz bunu :(

siyah ekran oyunu kurup ilk çalıştırdığında çıkıyor oyundan çık ve yeniden gir düzeliyor

yada
C:\Documents and Settings\..... ordaki fm dosyalarını silersen düzelir

RoNNiE91
21.Ekim.2006, 22:24
arkadaşlar bende java nın son dürümünü yükledim,dili ingilizce yaptım
autorun açıldı,next felan dedim yüklerken,sora "processing" yazan bi bölüm çıktı ama hiç bitmio,2 saate yakın bekledim dolmadı,yani bitmedi,sorun nedir,yardım eder misiniz lütffen :(

yardım eden yok mu ya lütfen :(:(:(:(

Scocco
21.Ekim.2006, 23:41
İki de bir kullancı değiştirmek zorunda kalıyoruz. Sigames'in bu dil seçenekleri ve oyun açılışı konusunda düzenlemeler yapması gerekir. Mağdur olan sadece biz değiliz ki...

a_g_bjk
21.Ekim.2006, 23:45
arkadaslar oyunu yukledim.oyuna girdim new game felan dedim.ligleri sectim ama malesef kullanici ekleyip takimi secemiorum.denetim masasindan bolge ve dil seceneklerini denildigi gibi de yaptim/lutfen yardim edin:2:

lütfen yardım edin,sorun ne olabilir

subsonicx
22.Ekim.2006, 00:42
FM 2007'yi install etmek gercekten zor. Dili Ingilizce yaptim soylendigi gibi aynen, Java'nin da son surumunu yukledim. Ancak install etmeye kalkistigimda, bu sefer ilk setup ekrani (o meshur error veren) doluyor ve hicbir sey olmuyor. Artik sorunun ne oldugunu cozemiyorum, merak ediyorum benden baska bu problemi yasayan var mi diye.

yanlız değilsin hocam :D

citykhan
22.Ekim.2006, 01:18
Amazonda fm 2006 daha pahallı nedendir sizce

pilgrimage
22.Ekim.2006, 02:18
http://www.resimekle.com/yukle/thumb/73056.jpeg (http://www.resimekle.com/yukle/view/73056)

Boyle Bir hata ile Karşılaşıyorum.Javayıda Yukledim ama burayı gecemiyorum.Nedir Bu yaw

thealonewolf
22.Ekim.2006, 05:14
dil ayarlari tamam dediginiz gibi application datadaki dosyalari da siliyorum fakat hala siyah ekran cikiyor. nedeni ne olabilir

Abdurrahmans
22.Ekim.2006, 11:14
Ayarları ingilizce yaptığımda "etkin olması için yeniden başlat" filan diyor.Yeniden başlatmadan halledemez miyim bunu?

Mirza
22.Ekim.2006, 11:48
http://www.resimekle.com/yukle/thumb/73056.jpeg (http://www.resimekle.com/yukle/view/73056)

Boyle Bir hata ile Karşılaşıyorum.Javayıda Yukledim ama burayı gecemiyorum.Nedir Bu yaw

ayni sorun bende de oldu.. tarik ile konustum bana nasıl düzeltecegimi söyledi ..
dil ayarlarini kurulumdan önce yaptim o problem bende olmadi ..

kadirdiloglu
22.Ekim.2006, 12:01
herkesin yorumundan anlaşılıyor ki fm 2007'nin baya bir kusuru var inşallah bunları giderirler

seenone
22.Ekim.2006, 13:44
ben oyunu cok güzel bicimde oynuorum gercekten sports interactive yakısan bi oyun

adam 15 yaşında ama sorunsuz bi şekilde oyunu çatır çatır oyunuyor...
HELAL OLSUN sana kardeşim...
ne unicode durdurabilir seni nede klavye ayarları...

yürüüü be genc osmannn . :DD

anilergin
22.Ekim.2006, 14:40
arkadaşlar
Error in instructions. Invalid jvm file name specified in LAUNCH. Invalid variable specification. Line number (9). die sworun alıorum na***am yaaa

subsonicx
22.Ekim.2006, 17:02

Hocam aynı sorunu bende yaşıyordum hallettim bugün...İlk önce Windows güvenlik duvarına baktım javaya izin weriyormu diye weriyomuş.Aynı komutu kullandıgm virüs programına da werdım onada izin verdirdim java'nın java,javaw,javaws,jawacpl exe dosyalarını(gerçi sadece 1 i gerekli ama herhalde hangisi tahmin edemediğimden böle yaptım)
Daha sonra windows a yeni kullanıcı ekledim yönetici modunda.gerekli dil ayarlarını yaptım yeni kullanıcı ile başlattım...Sonra girip sinirden arka arkaya 4-5kez baştım kurulumuna oldu :D

maniacsoloist
22.Ekim.2006, 18:19
arkadaslar creative profil deyince bise yazamiyorum ne yapicam_

sarpel41
22.Ekim.2006, 18:31
dedilerinizii yaptimm bilgisayar coktuuu gibi biseyler oldu sonra ayarlari geri aldimm bi zahmet yardimm

serhan91
23.Ekim.2006, 12:09
Arkadaşlar ilk başta ne güzel oyunun setupuna girdi birden elektrikler kesildi bi daha bastımda setup a girmio bu hatayı werio acil yardım

http://img150.imageshack.us/img150/217/errorfm0.gif

GFBOZANİLHAMİ
23.Ekim.2006, 13:38
ya arkada;lar cok guzel soluyosunuz ama ben manager ozelliklerini yazamiyorum onu nasil yapacagiz yardim edin lutffennn ya

OgUzKaGaN
23.Ekim.2006, 20:37
Aynı sorun bende de var yardım edin lütfen...

http://img520.imageshack.us/img520/8770/adszzo4.jpg (http://imageshack.us)

toutatis
23.Ekim.2006, 22:22
Arkadaslar bu ne kadar sacma bir olaydir. TR deyiz diye bu hatayi cekmek zorunda miyiz. Madem ki burasi FM nin Turkiye resmi sitesi . Bu hatayi raporlamak ve gondermek de bu sitenin isi . Sanirim demo ciktiktan sonra Turksportal gerekli uyariyi yapmis. Ama bu sorun duzelmemis. Simdi Turksportaldan istegim hatanin cikarilacak bir yama ile duzeltilmesini saglamak. FM nin en guzel yani ALT+Tab yaparak kucultulebilmesi ve yuklenme zamanlarinda int de surf yapilabimesiydi. Ama simdi Ing klavye ile nasil sorunlarla karsilasabilecegimizi dusunun. Buradaki arkaaslara da bir sitem de bulunacagim. Sorunu cozdum diye sevinenler var. Sorunun cozunmus olmasi gibi bir durum yok. Sorun devam etmekte cunku bizler Ing klavye ayarlarini kullanmak zorundayiz. Bu sorunun cozulmesi ancak bir yama cikartilarak eski FM
lerde oldugu gibi oynamaya devam edebilmektir. Bu konuda Turksportal a guveniyorum .

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 05:05
Arkadaslar bu ne kadar sacma bir olaydir. TR deyiz diye bu hatayi cekmek zorunda miyiz. Madem ki burasi FM nin Turkiye resmi sitesi . Bu hatayi raporlamak ve gondermek de bu sitenin isi . Sanirim demo ciktiktan sonra Turksportal gerekli uyariyi yapmis. Ama bu sorun duzelmemis. Simdi Turksportaldan istegim hatanin cikarilacak bir yama ile duzeltilmesini saglamak. FM nin en guzel yani ALT+Tab yaparak kucultulebilmesi ve yuklenme zamanlarinda int de surf yapilabimesiydi. Ama simdi Ing klavye ile nasil sorunlarla karsilasabilecegimizi dusunun. Buradaki arkaaslara da bir sitem de bulunacagim. Sorunu cozdum diye sevinenler var. Sorunun cozunmus olmasi gibi bir durum yok. Sorun devam etmekte cunku bizler Ing klavye ayarlarini kullanmak zorundayiz. Bu sorunun cozulmesi ancak bir yama cikartilarak eski FM
lerde oldugu gibi oynamaya devam edebilmektir. Bu konuda Turksportal a guveniyorum .

Uyarılarınız için teşekkürler. Yalnız biz Türkiyedeyiz diye bir tek biz bu sorunu çekmiyoruz bu sorunu çeken bir çok ülke var. Yani bu genel anlamda bir sorundur. Evet Turksportal gerekli uyarıları yapmıştır. Yalnız bu hata çıkarılacak bir yamayla olacak gibi değil. Bizde sizler gibi Sİ bekliyoruz.

hasanzeyhan
24.Ekim.2006, 12:51
arkadaslar benim bi sorunum var dil seceneklerin' yaptim ama oyunu kuramadim hangi programla kuruyoruz acil bilgi verebilirmisiniz

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 13:26
arkadaslar benim bi sorunum var dil seceneklerin' yaptim ama oyunu kuramadim hangi programla kuruyoruz acil bilgi verebilirmisiniz

Oyunu kuramadım derken? Biraz daha net açıklarmısın?

serhan91
24.Ekim.2006, 15:14
Aynı sorun bende de var yardım edin lütfen...

http://img520.imageshack.us/img520/8770/adszzo4.jpg (http://imageshack.us)

arkadaş napcaz biz yaaaa:confused:

j-will
24.Ekim.2006, 18:08
aplication data da fm2007 dosyasini siliyorum ama yeniden cikiyor oyuna basla dedigimde

gasp
24.Ekim.2006, 22:24
dil ayarlari tamam dediginiz gibi application datadaki dosyalari da siliyorum fakat hala siyah ekran cikiyor. nedeni ne olabilir

bendede öyle sebebi nedir dil ayarlarımda tamam

OgUzKaGaN
24.Ekim.2006, 22:31
Bu durumda bişe diyemicem arkadaşlar elimizden gelen bu kadar...:(

cnire
25.Ekim.2006, 00:54
beyler bi yardım edin last name ve first name yi yazamıorum bi cvp lütfen nasıl yazdınız isimleri kutucuk fln yok bende çıkmıo

tierianri
25.Ekim.2006, 01:28
Arkadaslar ben su meshur siyah ekran olayina yeni bi boyut getiriyorum. hakkimiza hayirlisi...benim problemim de bu sanirim.
herhangi bir aciklamaya ve yardima acigim :)

Errors occurred during the installation.
One or more errors occurred during the copying of files (bean13) . Please refer to the install log for additional information.
One or more errors occurred during the copying of files (bean124) . Please refer to the install log for additional information.

bu arada soylenen herseyi yaptim. demoda da ayni hata oldugunda yaptiklarimi tekrar ettim yani...demoda duzelmisti ama burada hayir, oyun su an iptal durumda.
evet oyunum orj diil. demodaki problemleri ve ilk gun isyanlarini duyduktan sonra orjinal alma fikrimi iptal ettim.
hataya gelince(en azindan bendeki) cd deki dosyalarin corrupt durumda olabilecegini tahmin ediyorum. sadece tahmin tabii ki. Fm 2007 klasorundeki "fm data editor.exe" dosyasi fm2007 ikonlari seklinde degil de duz exe dosyasi gorunumunde. bu beni corrupt dosya tahminine itti. bilemiyorum...

teenager_hunter
25.Ekim.2006, 01:33
ben internetten indirdim oyunu ama sifre istiyo ve verdikleri sifre de yanlıs.yapmam gereken bişey var mı oyunu satın almak dışında?çünkü henüz buraya gelmedi

gilbert
25.Ekim.2006, 03:16
setup a bastigimda run inf dosyasi bulunamadi diyor/daha bastan sorun cikiyor demo vers da/ klavye ayarlarini yaptim goruldugu uzere javanin da son vers nu zaten yukluymus/o halde sorun nedir bu iskence nedir

subsonicx
25.Ekim.2006, 11:41
"null" dan şikayet eden arkadaşlar sigamesin sitesinde elemanın birinin işe yarıyor dediği yöntem C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal ın içindeki sports interactive'i silip tekrar yüklemek olarak sölemiş.Ama oyunu hiç yüklemiyorsa bu klasörün çıkma ihtimali yok sanırım...

Bende setup a tıkladığımda önyüklemeyi yapıyor bitince hiçbirşey olmuyordu.JARlı sıkıştırılmış dosyaya tıkladığımda "null" yazıyordu...Önce javayı kaldırıp tekrar yükledim.Sonra Windows güvenlik duvarına baktım javaya izin weriyormu diye weriyomuş.Aynı komutu kullandıgm virüs programına da werdım onada izin verdirdim java'nın java,javaw,javaws,jawacpl exe dosyalarını(gerçi sadece 1 i gerekli ama herhalde hangisi tahmin edemediğimden böle yaptım)
Daha sonra windows a yeni kullanıcı ekledim yönetici modunda.gerekli dil ayarlarını yaptım yeni kullanıcı ile başlattım...Sorun çözülmüştü.denemekte fayda var

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 13:54
Bende FORMAT ATIP yükledim.:D

RauLgs21
25.Ekim.2006, 15:55
oyunda türkçe dil seçeneği var mı

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 17:05
Yok abi.Olsa nie bu kadar kendimizi paralayalım....

Eray Dengiz
25.Ekim.2006, 17:14
oyunda türkçe dil seçeneği var mı

Hayır yok ama en kısa zamanda çıkarılacaktır.

yıldo_23
25.Ekim.2006, 18:57
arkadaşlar oyunu almadan önce kendime fm diye başka bir hesap oluşturup orda tüm ayarları denildiği gibi ing yaptım...javanın zaten son sürümü mevcuttu...ama oyunu kurmaya bile geçemiyorum...ben pes etmiş durumdayım...ne ya***amı bilmiyorum...heralde bikaç beklicem..

yıldo_23
25.Ekim.2006, 19:16
ya oyunu şu veya bu şekilde kurup şu anda oynayan yokmu hiç...farklı bişeymi yapmamız gerekli???çünkü bütün denilen şeyleri yaptık...

tierianri
25.Ekim.2006, 20:25
***bump***
verilen problem kodlari veya ilgili herhangi bir bilgi verebilecek birileri yok mu?

Arkadaslar ben su meshur siyah ekran olayina yeni bi boyut getiriyorum. hakkimiza hayirlisi...benim problemim de bu sanirim.
herhangi bir aciklamaya ve yardima acigim :)

One or more errors occurred during the copying of files (bean13) . Please refer to the install log for additional information.
One or more errors occurred during the copying of files (bean124) . Please refer to the install log for additional information.

bu arada soylenen herseyi yaptim. demoda da ayni hata oldugunda yaptiklarimi tekrar ettim yani...demoda duzelmisti ama burada hayir, oyun su an iptal durumda.
evet oyunum orj diil. demodaki problemleri ve ilk gun isyanlarini duyduktan sonra orjinal alma fikrimi iptal ettim.
hataya gelince(en azindan bendeki) cd deki dosyalarin corrupt durumda olabilecegini tahmin ediyorum. sadece tahmin tabii ki. Fm 2007 klasorundeki "fm data editor.exe" dosyasi fm2007 ikonlari seklinde degil de duz exe dosyasi gorunumunde. bu beni corrupt dosya tahminine itti. bilemiyorum...

evarsy
26.Ekim.2006, 03:24
arkadaşlar yeni profil yaratamıorum nsl yaratıcam yardımcı olabilirmisiniz...

jackosman
26.Ekim.2006, 03:42
http://img322.imageshack.us/img322/9659/asdadcu8.jpg

Denetim Masası - Kullanıcı Hesapları - Yeni Hesap Oluştur :) (Galiba)

berkerTR
26.Ekim.2006, 15:49
Cok Tesekkurler Ermoon Ve Wishbone"a Cok Sauolun

mkacwl
26.Ekim.2006, 21:39
slm arkadaslar ben kurdum fakat oyun baslarken failed tactic deyip duruyor

Mc.Speedy
26.Ekim.2006, 22:07
Beyler FM'yi Kurmadım Format Attıkdan Sizler için Anlayabileceğiniz Şekilde Bir Flash Döküman Hazırlıycam Biraz Sonra ;) Biraz Sabır..

seronimobjk
27.Ekim.2006, 00:07
arkadaşlar fm2007 kurarken temp dosyasıyla ilgili bir hata oluşuyo. yardım edebilirnisiniz [email protected]

Eray Dengiz
27.Ekim.2006, 05:32
arkadaşlar fm2007 kurarken temp dosyasıyla ilgili bir hata oluşuyo. yardım edebilirnisiniz [email protected]

Java dosyasını kurdunuz mu?

Buradan indirebilirsin,
http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28490

D.A.N.T.E
27.Ekim.2006, 18:40
bende oyunu ayarliyom menejer filan ekledim yuklenince oyun donuyo acilmiyo nedendir acaba

Gromnir
27.Ekim.2006, 19:12
beyler oyunu aldım ama yüklemede sorun var..

javanın 5.0 uptade 7.0 versiyonu cd'nin içindeydi ve onu yükledim..

ama setup ekranına gelemeden C:\Documents and Settings\NOPPIE\Local Settings\Temp klasöründeki ismp012 dosyasında sorun var diyor..

bu tip sorunla karşılaşanlar oldu mu..?

bu konuda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar..

Gromnir
27.Ekim.2006, 19:20
şimdi processing ekranına gelebildim..

processing'in bu kadar uzun sürmesi normal mi..?

mbarlik
27.Ekim.2006, 19:26
merhaba arkadaslar
dıl seceneklerını java olayını hallettım fakat setupı calıstırdıktan sonra hıcbırsey yapmıyor setuptan cıkıyor hıc hata vermeden cozemedım bır cok yere baktım bırsey bulamadım neden yapabılır boyle bırseyı yardımmcı olabılırsenız sevınırım
kolay gelsın tesekkur ederım sımdıden

[email protected]
burdan yada maılden bana yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

PASHA_TR
27.Ekim.2006, 22:25
Arkadaslar ben aldigim cd den kurulumu yapmaya calisiorum fakat olmuyor.
oyunu kurmadan once cd deki java eklentisini kurdum, sonra sizinde dediginiz gibi butun dilleri ingilizce yaptim.
Fakat oyunu kurmak icin otomatik kullan dedigimde install shield sihirbazi yuklenirken " Invalid jvm file name specified in LAUNCH. Variable number is invalid ( h )" diye bir hata veriyor. Lutfen biriniz acele yardim edin. sinav haftam olmasina ragmen benim bu oyunu bugun kurup biras oynamam lasim

subsonicx
28.Ekim.2006, 16:16
merhaba arkadaslar
dıl seceneklerını java olayını hallettım fakat setupı calıstırdıktan sonra hıcbırsey yapmıyor setuptan cıkıyor hıc hata vermeden cozemedım bır cok yere baktım bırsey bulamadım neden yapabılır boyle bırseyı yardımmcı olabılırsenız sevınırım
kolay gelsın tesekkur ederım sımdıden

[email protected]
burdan yada maılden bana yardımcı olabılırsenız cok sevınırım
hocam aynı sorun bendede olmuştu kendi çözüm yöntemimi yazdım ya 4 yada 5 sayfada denemekte fayda war:)

DoLZ
29.Ekim.2006, 15:49
Herşey için tşkkler..
Yanlız Bu dediklerinizi uygulayınca,İnternette (.) nokta işaretini bulamıyorum..

Bunu aşmanın bi yolu var mı ?

qOnT
29.Ekim.2006, 16:09
ya ben kuramıyom oyunu
cd di takıom
ardından installshield ekranı geliyo bir iki doluyo sonra sinir bozucu bi sesle error gelio nası halledecem bilen bi arkadas bana anlatsın su olayı msn: [email protected]

batigol
29.Ekim.2006, 16:45
arkadaslar bende gerek dil secenekleri olayini gerek de doc.and settings deki fm 2007 klasoru silme olayini gerceklestirdim ama hala siyah ekranda kaliyor.oyun bi turlu baslamio

dahada yapmamiz gereken birseyler mi var benim gozumden kacan

bu arada oyunu silip tekrar yukledim/sildikten sonra yine sport interactive de ki fm 2007 klasorlerini sildim

Ilhan
30.Ekim.2006, 15:16
arkadaslar forumdaki tum söylenenleri yaptım ama yinede siyah ekran yok olmuyor. baska bir cozumu varmı acaba yardım eden olursa sevinirim bu arada benim oyun kopya cd bir alakası olabilirmi acaba

ele vermişsin kendi kendini. tabi ki olabilir.

FBatuhan1907
30.Ekim.2006, 22:23
ya benimde bi sorunum var. oyunu tam yükleyemiorum benim bilgisayar biraz eski service pack 2 yüklü deil yükleyince bazı donanımları iptal edio acaba service pack 2yle bi alakası var mı. olay tam olarak şu. oyunu yüklemeye başlıorum. creating uninstalda kalıo. görev yöneticisinde çalşıyor gözüküo ama yükleme bi türlü bitmio yüklemeyi kapatım oyunu açtığımda ise normal açılış sayfası açılıo ama sonra siyah fonun üzerinde gri bi çerçeve oluşuo. yardımcı olursanız çok sevinirim... [email protected] adresim bi şekilde ulaşın bana lütfen

gerrrard
31.Ekim.2006, 10:55
arkadaslar fm piyasaya baska bir ad olarakmı geldi cünkü hiç bir yerde bulamıyorumda ben yardımcı olurmusunuz?

EmRe_feb
31.Ekim.2006, 20:10
Arkadaşlar lütfen biri bana yardım etsin :(

Sitede bahsedildiği gibi dil ve klavye ayarlarını yaptım.

Cd'nin içindeki programı da yükledim

Daha sonra oyunu yüklemek istediğimde InstallShield in hazırlandığını gösteren ibare çıktı.Bu yükleme işlemide devam etti.Daha sonra oyunun setup ına geçmesi gerekirken hiç bir gelişme olmadı.Hazırlamanın yüklemesi bitti ve kapandı ama setup a geçmedi.Cd okumayıda kesti.Onlarca kez denememe rağmen aynı sorunla karşılaştım.

Nerde eksik birşey yapıyorum?

Lütfen yardımcı olun :(
Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu?

ernesto
31.Ekim.2006, 22:29
bütün dil seçeneklerini ingilizce yaptım cd en çıkan yeni javayı da yükledim ama demoda olduğu gibi oyunun kendi kurulumunda da aynı aşağıdaki hayatı veriyor.

İnstallshield sihirbazı:
java.lang.NoClassDefFoundError: run Exception in thread "main"

Sonrasında demoyu setup.jar uzantısıyla kurabildim. jar uzantısı diye denememiştim. Oyunun kendisini setup.jar ile kurmayı deneyince invalid or ocurrupt jar file gibisinden hata veriyor. Nedendir???

burgu11
01.Kasım.2006, 17:35
arkadaşlar ben oyunu kurdum isteyene yardımcı olabilirim

ernesto
01.Kasım.2006, 21:32
arkadaşlar ben oyunu kurdum isteyene yardımcı olabilirim

ol o zaman. bak üstte sordum soruyu

ersssel
02.Kasım.2006, 18:46
"null" dan şikayet eden arkadaşlar sigamesin sitesinde elemanın birinin işe yarıyor dediği yöntem C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal ın içindeki sports interactive'i silip tekrar yüklemek olarak sölemiş.Ama oyunu hiç yüklemiyorsa bu klasörün çıkma ihtimali yok sanırım...

Bende setup a tıkladığımda önyüklemeyi yapıyor bitince hiçbirşey olmuyordu.JARlı sıkıştırılmış dosyaya tıkladığımda "null" yazıyordu...Önce javayı kaldırıp tekrar yükledim.Sonra Windows güvenlik duvarına baktım javaya izin weriyormu diye weriyomuş.Aynı komutu kullandıgm virüs programına da werdım onada izin verdirdim java'nın java,javaw,javaws,jawacpl exe dosyalarını(gerçi sadece 1 i gerekli ama herhalde hangisi tahmin edemediğimden böle yaptım)
Daha sonra windows a yeni kullanıcı ekledim yönetici modunda.gerekli dil ayarlarını yaptım yeni kullanıcı ile başlattım...Sorun çözülmüştü.denemekte fayda var
ya kardes gercekten sana ne kadr tesekkr etsem azdr ya gercekten senn dediin yontemle yaptim we oldu Allah razi olsun yane(44) (rr)

subsonicx
03.Kasım.2006, 15:55
ya kardes gercekten sana ne kadr tesekkr etsem azdr ya gercekten senn dediin yontemle yaptim we oldu Allah razi olsun yane(44) (rr)

yardımcı olduysam ne mutlu bana kardeşim..sende saol:)

sinyorfree
03.Kasım.2006, 19:03
ya ben denilen her seyi yaptim ama oyunda acildi ama takimimi olusturamiyorum :S nasil olcak anlamadim bana acil cvp pls

juninho_14
03.Kasım.2006, 22:31
ya arkadaslar ben de yukledim ama bende de bi sorun cikti.oyunu acamiyorum ben.sponsor reklamlari aciliyo ondan sonra new game,load game yazan ana menuye gecmiyo.siyah bi ekran cikiyo karsima ve oylece kaliyo:(
Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar...

zebeedy
04.Kasım.2006, 15:25
arkadaşlar bir şey sormak istiyorum:
bu bölge dil ayalarını falan yapmadan oynayabilmemiz için herhangi bir yama çıkacak mı? Yani sigames bu unicode sorunu ile ilgili herhangi bi yama çıkaracakmı bilgisi olan var mı?

dead78
04.Kasım.2006, 18:31
oyun kurulumunda asagıdaki
türden bir hata geliyor
oyunu nasıl kurabilirim..

http://img138.imageshack.us/img138/7281/javafs1.jpg

dead78
04.Kasım.2006, 18:34
yeni kullanıcı olusturdum bölgesel dil seçeneklerini yaptım
virüs ve güvenlik duvarında zaten engel yokmus onuda yaptım
fakat hep aynı hata aynı hata
ha bu arada sitedeki javayıda yükledim
yine aynı
bence kimse bu oyunu almasın
lütfen birbirimizide kandırmayalım bu oyun calısmaz beyler..
eger açıklaması olan varsa yapsın..
3-4 günden beri bu kadar eziyet yeter..

S-B-Z
04.Kasım.2006, 18:56
türden bir hata geliyor

ilk başta javaları kurdunmu?

devil_claw
04.Kasım.2006, 23:39
slm aşagıdaki linkten oyunu kuramayanlar sfv,001,002
uzantılı dosyaları açamayanlar gerekli bilgileri ögrenebilirler..

http://img525.imageshack.us/img525/5672/ileriwd4.gif (http://www.vizyonboard.com/viewtopic.php?t=2882)

Eger football manager 2007 oyununu kurmakta sorun yasamıs isenizde
buradada güzel anlatmıslar
ben yaptım simdi oynuyorum..

http://img525.imageshack.us/img525/5672/ileriwd4.gif (http://www.vizyonboard.com/viewtopic.php?t=2884)

dead78
05.Kasım.2006, 00:39
arkadaslar bunda yeni kullanıcı olusturmaya
gerek yokmus
klavye fonksiyonlarıda bozulmuyor..

juninho_14
05.Kasım.2006, 17:14
http://h1078086.serverkompetenz.net/070213/iZ1_45.bmp (http://www.TurkVisit.com)
ya arkadaslar ben oyunu kurdum,yukledim
sponsor reklamlari cikiyo onlar bitince bu resimdeki cikiyo burdan ileri gidemiyorum
bana yardimci olabilirmisiniz

devil_claw
05.Kasım.2006, 17:36
yukarıdaki yeri tıkla kesin çözüm

Archilles_TR
06.Kasım.2006, 02:05
ben o yazılanları yaptım sondaki gelişmişten ingiltere yapınca bilgisayar kapandı
sonra bilgisayar internet bağlantısı ayarları falan istedi bişeyler yükledi sonra
türkçeye çekince tekrar eski haline geldi
ben oyunu aldım oynamıyorum bir daha yapsam internet bağlantısı gidebilir mi

Archilles_TR
06.Kasım.2006, 02:10
bide ben yeni kullanıcı hesabı açınca eskisi kayboldu

devil_claw
06.Kasım.2006, 17:18
dostum yeni kullanıcı açmana hiç gerek yok
yukarıdaki gibi yap

gelismisten ayarları yapınca
windows xp cd sini takacaksın
ve o yükleme yapacak
sonrada oyunu kurup oynayacaksın
yinede oradaki kisiye bir danıs..

vLad_tepes
06.Kasım.2006, 18:04
ben noRmaL yukLedim yav hic sorun cikmadi

Jay_Jay Ceyhun
11.Kasım.2006, 10:46
abi benim preferences çalışmıyor ne yapmam gerekir
bunun yüzünden turnuva maçlarını yapamıyorum
beni bilgilendirirmisin

OrhanSAYGILI
11.Kasım.2006, 11:13
http://h1078086.serverkompetenz.net/070213/iZ1_45.bmp (http://www.TurkVisit.com)
ya arkadaslar ben oyunu kurdum,yukledim
sponsor reklamlari cikiyo onlar bitince bu resimdeki cikiyo burdan ileri gidemiyorum
bana yardimci olabilirmisiniz

juninho_14 arkadaşın göndermiş olduğu ekran görüntüsündeki gibi birçok kişi bu sorunu yaşıyor ve burdaki ayarların aynısını yapsada bu sorun geçmiyor. Moderatör arkadaşlardan ricam bu sorunun çözümünü ayarları gösteren yere ekleseler. Bu sorunu devam eden arkadaşlar çok basit bir ayardan sonra düzelecektir. Sorunu devam eden varsa yardımcı olabilirim.

_ErHaN_
11.Kasım.2006, 12:13
arkadaşlar oyunu kurarken burada anlatılan herşeyi yaptım ama oyunu açınca siyah ekranda kalıyor ve ilerlemiyor. (dille ilgili herşeyi ing. yaptım, sports interactive klasörünü sildim) yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

OrhanSAYGILI
11.Kasım.2006, 16:06
arkadaşlar oyunu kurarken burada anlatılan herşeyi yaptım ama oyunu açınca siyah ekranda kalıyor ve ilerlemiyor. (dille ilgili herşeyi ing. yaptım, sports interactive klasörünü sildim) yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler.

Valla adres verebilirim sana kesin çözümü var kurulum ve devamı ama reklam sanıpta beni banlamasınlar ?

Efes07
12.Kasım.2006, 15:21
slm şimdi arkadaşlar merak ettim fm 2007 çıktı mı yoksa sadece demosumu war ?şimdiden saolun...

robben.16
12.Kasım.2006, 23:07
slm şimdi arkadaşlar merak ettim fm 2007 çıktı mı yoksa sadece demosumu war ?şimdiden saolun...

Sen ayakta uyuyon heralde.ÇIKTI. Herkes oyunu konuşuyooo....!

Fm 2007'yle birlikte içinde sports interactive'in iki oyunu daha çıktı benim cd'de sizdede var mı? Bu.Hockey falan...:)

mustang
13.Kasım.2006, 16:57
Arkadaslar bana lutfen yardimci olun ben diller ve java gibi seyleri yaptim oyunu aldim bilgsayar hata raporu gonderiyor drnm32 gibi bir sey calismiyor falan diyor sonra kirmizi bir seyle uyari geliyor sonra kurulma yeri aciliyor her seyi next diyorum sonra oyun kurulmaya basliyor ve plesa wait diyor bende basliyorum beklemeye yarim saat bekliyom hala bir sey yok anlmadim gitti bana yardimci olursaniz sevinirim

Birde şöyle bir hata veriyor

the vital product data registry is in use by another installer.please stat this installer ofter the other installation has finished

dnz10
13.Kasım.2006, 23:29

Sayın sorumlu yonetici kurulumda anlattıgnz butun bilgileri kuzenim bilgisayarında yaptık oldu,fakat benim bilgisayarımda olmadı oyun reklamları cıkıyor ama oyun acılmıyor siyah ekran oluyor bu arada ekran kartım 32 mb sizce sorun ne olabilir? yardımcı olabilirmisiniz,orjinal oyun care olabilirmi?

tirona
15.Kasım.2006, 15:31
orjinal fm aldım. kurulumda da sitedeki bilgiler sayesinde bir problem yaşamadım. yalnız kardeşimin makinesine de kurmak istiyorum fakat oyun cd siz çalıimıyor. clone cd gibi programları da denedim ama olmuyor. bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardım ederseniz cok sevinirim

myill
15.Kasım.2006, 19:45
temp sorunu nasil cozuluyo bu dil ayarlarindan olmuyoda..

subsonicx
16.Kasım.2006, 19:36
java.lang.NoClassDefFoundError: runException in thread 'main'

bu sorunn çözümünü bilen varmı????

e_mali
18.Kasım.2006, 12:30
iki mesajının arası sadece 3 dakika, hemen yardım bekliyosun.
Sorununu daha ayrıntılı anlat cozum bulalım.

e_mali
18.Kasım.2006, 12:31
Football Manager 2007 Çalıştırma Sorunu Çözülemiyor

Sports Interactive, Football Manager 2007 kurulum problemine ve oyun dil ayarlarını değiştirmeden çalıştırmaya çözüm getiremiyor. Problemin gelecek versiyonda (FM2008) çözüleceği açıklandı.
Football Manager 2007 test döneminde yaşadığımız sorunu firma yetkililerine iletmemize rağmen hiç bir cevap alamamış ve oyun demosunundada aynı problemin yaşadığını görmüştük.
Demo dönemindede firma yetkililerine oynunun Türkçe bilgisayarlarda kurulmasının sorunlu olduğu ve kurulsa bile çalışmadığını açıklamış ve yine her hangi cevap alamamıştık. Orjinal oyunun piyasaya çıkması ile sorunun çözülmediğini tüm FM severler görmüştü ve sıkıntılar Si Games forumlarında dile getirilmişti.
Problemin Unicode gerektiren dil kullanan ülkelerde (Kore, Polonya, Rusya, TÜRKİYE vb) yaşandığının belirlenmesinden sonra firma, daha önceden bu sorunları dile getiren ana araştırmacılara gönderdiği mail ile cevap verdi. Türkiye Resmi Araştırma Şefi (Head Researcher) Türker Tozar'a firma yetkilerinin gönderdiği cevapta problemin Kore'de yer alan bir şirket ile yapılan çalışmadan kaynaklandığı ve çözümün ancak gelecek Football Manager versiyonu ile çözüleceği söylendi.
Bu durumda Football Manager 2007 için çıkartılacak düzeltme yamaları (patch) ile kurulum ve oyunu çalıştırma problemi çözülemeyecek.
Peki Football Manager 2007'yi çalıştıramayanlar nasıl bir çözüm ile oyunu çalıştıracaklar? Evet FM severler 2007 versiyonunu oynamak için bilgisayarlarının tüm dil ve bölgesel ayarlarını İngiltere ve İngilizce yapmak zorundalar. Dil ayarlarını değiştirmeden oyunlarını çalıştıran fakat başarılı olamayan arkadaşlar "c:Documents and SettingsusernameApplication DataSports Interactive" klasörünü silmek zorundalar. Oyunu çalıştırmakta sorun yaşanlar bununla alakalı makaleyi sitemizden bulabilirler.

Bursaspor
19.Kasım.2006, 02:00
Ben oyunu kurdum fakat ne zaman new game diyip ligleri seçsem sonra Start Game desem oyun belirli bir yerden sonra atıyor neden kaynaklanıyor bu hata acaba bir de herhangi bir hata mesajı çıkmıyor

perpetua
22.Kasım.2006, 23:55
Sorunumu tekrar yazıyorum

ya bişeyi merak ediyorum bana bu konuda yardım edewrseniz çok memnun olurum..
şimdi ben CM 01-02 yi indirmek istiyorum tıkladım bir yere beni 10 saniye sonrta bir yere yönlendirdi orada TEBRİKLER.. başlıklı bir yazı çıktı ama sonrası yok..

sorum şu ben bunu buradan indirebilirmiyim bilgisayaraıma yani indirme şansım varmı varsa eğer nasıl ya***am ???

saygılarımla

1. Burasi FM 2007 bolumu ve sorunuz konu ile alakasiz.

2. Korsan oyun indirmek yasadisidir ve bu nedenle bu forumlarda bu konuda sory sormak ve cevap vermek yasaktir. Oyunu temin etmek icin ebay.com'dan satin almayi denemenizi tavsiye ederim.

kayacan
25.Kasım.2006, 20:26
merhaba
ben orijinal FM2007 CDsini aldım. ve sitede yazan java eklentisini kurmama ve dil ayarlarını yapmama ragmen hala hata veriyor.

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539
Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\8713657

seklinde hata veriyor. java ile ilgili oldugu kesin ama cozum nedir bilen varmı?

tirona
27.Kasım.2006, 16:15
orjinal fm 2007 aldım. kurulumda da sitedeki bilgiler sayesinde bir problem yaşamadım. yalnız kardeşimin makinesine de kurmak istiyorum fakat oyun cd siz çalıimıyor. clone cd gibi programları da denedim ama olmuyor. bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardım ederseniz cok sevinirim

yaklaşık 10 gün önce üstte bahsedilen konuyla ilgili yardım talep etmiştim. gözden kaçmış olabilir diye tekrar gün celledim. teşekkürler

Erdenay
30.Kasım.2006, 22:27
merhaba
ben orijinal FM2007 CDsini aldım. ve sitede yazan java eklentisini kurmama ve dil ayarlarını yapmama ragmen hala hata veriyor.

The wizard cannot continue because of the following error: could not load wizard specified in /wizard.inf (104)
Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001
Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\3231539
Warning: could not delete temporary file C:\DOCUME~1\CANJEF~1\LOCALS~1\Temp\ismp001\8713657

seklinde hata veriyor. java ile ilgili oldugu kesin ama cozum nedir bilen varmı?

Belirtilen klasöre girip bi bak belki sorun oradan kaynaklanmış olabilir
Gerçi bu uyarı sadece dil ayarlarında geliyor ama...

mutu10ur
01.Aralık.2006, 15:46

aynen bu sekilde bende de hata verdii care bulan varsa bi zahmey donsun

jNr
05.Aralık.2006, 20:32
yardım edersenız cok sevıncem Fm 07 yuklemek ıstıyorum anacak locals ile ılgılı hata verıyo bılgısı olan var mı??

jNr
05.Aralık.2006, 20:33
--------------------------------------------------------------------------------

aynı hata bende de var cozumu bılen varsa [email protected]

emreakcell
08.Aralık.2006, 17:25
aynı hata bendede var yaw üstteki hatadan

emreakcell
08.Aralık.2006, 18:05
şimdi kurdum oldu
yeni hesap açtım dili ingilizce yaptım
oldu hiçbir sorun çıkmadı çok şükür

stiliano
08.Aralık.2006, 22:08
ya arkadaşlar ben anlatılanların aynısını yaptım yeni kullanıcı hesabıda açtım ama oyun yüklenmiyor neden acaba bana bilen biri yardım etsin yada bana e mail atsın mail adresim [email protected] yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

kayacan
15.Aralık.2006, 01:16
ya ilk kez orijinal oyun aldim. ve hala kuramadim.
cok ilginctirki hala su java isine cozum bulabilen cikmadi

ahmet_bjk1980
21.Aralık.2006, 17:32
arkadasLar ben javayi yukLedim diL ayarLarinida yaptim Fakat oyunu kurmuyor ve su hatayi veriyor http://img141.imageshack.us/img141/6567/adszhv3.jpg

aciL yardimLarinizi bekLiyorum pLease...

ahmet_bjk1980
21.Aralık.2006, 19:22
vaLLa yen' hesap acip bende oyunu kurdum Bende de siyah bi ekran cikti sonrada resimdeki gibi yazdi...!!!http://img242.imageshack.us/img242/4137/adszjr8.jpg
yardim ederseniz sevinirim

Sekopej
21.Aralık.2006, 19:27
vaLLa yen' hesap acip bende oyunu kurdum Bende de siyah bi ekran cikti sonrada resimdeki gibi yazdi...!!!http://img242.imageshack.us/img242/4137/adszjr8.jpg
yardim ederseniz sevinirim

Herhangi bir dil dosyası yok diyor. Oyunu kaldırıp tekrar kur cden. Muhtemelen silmişsin dil dosyasını...

eaglecell
23.Aralık.2006, 00:12
ben en son cikan yamayi yukledim ama bu seferde oyun calismiyor bana bu konuda bilgi verebilir misiniz.herseyi istendigi gibi yerine getirmeme ragmen yinede olmuyor.bu konuda detayli bir bilgi bekliyorum.

World Hollow o1
27.Aralık.2006, 11:41
Warning:could not delete tempory file C:/docume 1/GZLK/locals1/Temp/ismp057 arkadaşlarböyle hata veriyo InstallShield diye oyunu acamıyorum

Kardeş Oyunun MuhtemeLen KORSAN O yüzden ßöyLe sorun yapıyordur..

ogzhnsglk
28.Aralık.2006, 23:37
ben oyunu yükledikten sonra sildim soğra baştan yükledim bir daha ama şimdi oyunu oynayamıyorum aynen yine ilk yükleyipte oynadığım gibi yükledim ama oynayamıom yardımcı olurmsnuz lütfen

aehrem
01.Ocak.2007, 22:06
aslında tüm dedikleriniz yaptım ama yüklemi işlemi en son bittiğinde error verdi ama finishledim yüklendi ,oyunda reklamlar geçinceye kadar bişey yok ama reklamlar bitince sayfa kararıo ve küçük gri bi ekran cıkıo bos ama football manager 2007 yazıo sol üsttemiydi neydi orda donuo kalıo ,arkası karanlık ekran , bide el işareti cıkıo karanlıga gelince ama 1sey olmuo bu sorunumun çözümünü yazarsanız sevirim,çalışmalarınızdan otürü sizi kutluyorum

aehrem
01.Ocak.2007, 22:20
saol arkadasım,yaptım ama bide yüklendikten sonra Errors occurred during the installation.
hatası verdi ona ne yapcam?

alpiokko
02.Ocak.2007, 21:30
yaaa arjadaşalr herkese ii akşamlar ufak bi sorun : ben zipli dosyayı açamıorum yamayı kuramadım yardım için şimdiden teşekkür

HonoR1993
03.Ocak.2007, 13:14
arkadaşlar ben yeni üye oldum siteye gerçekten çok yararlı ve güzel bir site ancak benim bir sorunum var ben oyunu internetten indirdim küçük bir zipli dosya içindeki dosyayı dışarı atınca oyun ortaya çıkıo normal açıyorum oyun açılıo reklamlar falan varya takımlar falan orayı geçio arada bir yükleme yaparken siyah ekranda oyun kasıor geçmiyor bunu nası çözebilirim?biliorum çok açıklayıcı olamadım ama:(

chosen1
03.Ocak.2007, 22:20
ya vieri abi ben javayı indirdim ama hala oyunu kuramıyorum lütfen bana yardım edermisin

fatih1984
04.Ocak.2007, 01:08
saol arkadasım,yaptım ama bide yüklendikten sonra Errors occurred during the installation.
hatası verdi ona ne yapcam?

Bende de aynı hatayı veriyor...
Fakat oyun yükleniyor
açılıyor ama siyah ekran problemim gitmedi....
denilenin aynısını yaptım ama yokmu başka bir çare

ilbengü
12.Ocak.2007, 02:01
oyunu sildim ama tekrar kuramıyorum.bilgisayarın hiçbir köşesinde spor int. belgesi kalmadı.apla. data daki dahil hepsini ama oyun yinede kurulmuyor.yardım medet. Nolursunuz:)

eonder87
13.Ocak.2007, 17:43
ben fmyi çalıştırıyorum ama tem teknik direktor seçecegim yerde yazmıyor bana yardımcı olabilirmisiniz?

calsberg1971
14.Ocak.2007, 01:40
oyun kurdum ama 3d hatası veriyor ne yapmalıyım

meilce3
18.Ocak.2007, 05:13
türden bir hata geliyor

aynı sorunu belki 1000 defa gordum yaa.yokmu yardım edecek bırılerı forumun her yerıne baktım bu soruna cevap veren bırısı yok.lütfen yardım arkadaslarr...

SYLaR
18.Ocak.2007, 06:24
Bu sorunun nedeni klavyeyi İngilizce ve dil ayarlarını İngiltere veya ABD yapmağınızdan kaynaklanıyor

silent_20
19.Ocak.2007, 14:40
oyunun kurulumu hakkında en ince detayına kadar
açıklama yapan bir site var fakat reklam olur diye ismini veremiyorum
ben oraya bakarak kurdum ve oldu
özel mesaj veya e-mail gönderenlere yardımcı olabilirim

rapajc_11
21.Ocak.2007, 09:33
Ya ben söylenen herseyi yaptim oyun 10,15 dk sonra beni tekrar oyndan atiyor ya.Bi yolunu biliyormusunuz????????

pushit
23.Ocak.2007, 00:56
merhabalar. benim sorunum da kurulumla ilgili. bahsettiğiniz bölge ve dil seçeneklerindeki ayarları yapmak için giriyorum, ingilizce klavye yükleyip giriş dilini de ingilizce seçiyorum ama bölgesel seçeneklerdeki standartlar ve biçimler başlığı altında seçebileceğim "ingilizce" gibi bi seçenek yok(para birimleri, ölçüler vs olan bölüm). o kısımda hiç bir seçenek vermiyor bana ve direkt default olarak türkçe var. orayı nasıl ingilizceye çevirebilirim ben? ya da başka bir yolu var mı kurmamın. patch kurulumu yapmamı sağlayabilir mi örneğin? yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

World Hollow o1
23.Ocak.2007, 00:59
Kurulumu Anlatan Dil Seçeneklerinde Zaten Resimle anlatım var :)ki daha neyini yapamadın :)

pushit
23.Ocak.2007, 01:04
yazdığım şeyi okumamışsınız anlaşılan. bölgesel seçeneklerdeki standartlar ve biçimler başlığındaki alanı ingilizce olarak seçmem gerekiyor o resimlerde gösterilene göre ama bende öyle seçebileceğim bir seçenek yok. çok tuhaf di mi? ama öyle. klavye falan yüklüyorum ing. ama para birimleri , ölçüler vs türkçe kalıyo. var mı buna bi çareniz? :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img263.imageshack.us/img263/3710/hsdas8tg.jpg (http://imageshack.us)

şundan bahsediyorum işte. o kısmı ingilizce yapmam gerekiyo ama seçemiyorum, çünkü hiçbir seçenek sunmuyo orda.

Msdogan
23.Ocak.2007, 12:11
Arkadaşlar yükleme yapmıyor bendeki setup.Dil,bölge ayarlarını doğru yaptım,javada kurulu..Setupa basıyorum ilerleme olmuyor..Oyun bir türlü kurulmuyor.Bu sorunu yaşayan birkaç kişinin yazısınıda okudum fakat hiçbirine cevap yazılmamış.Bu sorunu çözebilen varmı acaba ?

World Hollow o1
23.Ocak.2007, 12:43
Senin OYunun Orjinal mi ?

charismaboy
23.Ocak.2007, 20:45
http://img260.imageshack.us/img260/1833/hata8zn.jpg arkadaşlar bu hatayı alıyorum javada yüklü dil ayarlarıda tamam ama neden olmuyor

ronaldo778
24.Ocak.2007, 18:04
yav nasil turk.e yaptiniz oyunu bi anlatin
herseyi yaptm olmuo

osstation
24.Ocak.2007, 19:07
http://i24.photobucket.com/albums/c22/osstation/adsz.jpg
bende de yüklemeye tam başlarken bu sorun çıkıyor. dil, java hepsi tamam. bu sorunu yaşayan var mı? oyunu ilk aldığımda yüklemiştim. şimdi format attım. artık yükleyemiyorum:(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

aynı sorunu belki 1000 defa gordum yaa.yokmu yardım edecek bırılerı forumun her yerıne baktım bu soruna cevap veren bırısı yok.lütfen yardım arkadaslarr...
aaa aynı benim sorun:D

silent_20
24.Ocak.2007, 20:10
özel mesaj veya e-mail gönderin yardımcı olayım
arkadaslar
tam anlamıyla açıklayan bir site var
reklam olmasın
ben oradan kurdum

Mc.Speedy
25.Ocak.2007, 02:32
Beyler ilgili makaleye düzgünce bir okusanız sorun kalmıyacak ama , Gerekli flash anlatımlı dökümanda mevcut sitede neyse tekrar cevaplıyalım.

Onun tek nedeni dil ayarlarındandır , dil ayarlarında gösterilen yerleri ingilizce yaptıktan sonra Klavye dahil bu sorunu vermemesi gerekiyor ve vermiyor.

DİL Ayarlarını İngilizce (İngiltere) ve Klavyeyi İngilizce - Q Klavye haline getirin.

ocixxe
25.Ocak.2007, 13:26
arkadaşlar ben oyunu D sürücüsüne yükledim çalıştırmadı.program ekle kaldırdan silmeye çalıştım orda görünmüodu.bende D sürücüsünden hemen sildim. şimdi tekrar C ye yüklemek istiorum "errors occurred during the installation" die bi hata verio altındada "null" yazıo

lütfen bi yardım arkadaşlar

World Hollow o1
25.Ocak.2007, 23:05
ya ben oyunu yukledim derdim oyun profiline kendimi katamiyorum.klavye abd ingilizce yaziyordu onu da yaptim ***** falan hepsi tamam..problem ne olabilir..oyuna bir turlu katilamiyorum..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya ben oyunu yukledim derdim oyun profiline kendimi katamiyorum.klavye abd ingilizce yaziyordu onu da yaptim ***** falan hepsi tamam..problem ne olabilir..oyuna bir turlu katilamiyorum..

Nasıl Yani Menejer mi Ekleyemiyorsun ?

bekopolat
30.Ocak.2007, 20:40
Nedir tam olarak sorunun?Bende şimdide bir siyah ekran sorunu var pff ben orjinal alıcam yarın bununla daha fazla uğraşmam.

WestSide35
30.Ocak.2007, 22:39
bırakın 2007 yi 2006 nın yeni dataları yükleyin onu oynayın o problemsiz en azından ;)

ocixxe
01.Şubat.2007, 13:33
arkadaşlar siz dili ing yaptınızmı iice bi bakın bana kalırsa

silent_20
02.Şubat.2007, 22:53
yaw bi allahin kulu bana su illet konuda yardim etsin dosyalari indirdim acamiom acil yardim

özel mesaj at bir yer var resimli anlatan

selcuksezer
06.Şubat.2007, 16:14
http://img201.imageshack.us/img201/9125/sstf6.jpg (http://imageshack.us)

bitmek bilmedi arkadaslar bu :S sizde de boyle oldu mu beklemeli miyim ? tum ayarlari yaptim cikip yeniden de girdim bitmiyo biymiyo :cinnet:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tmm bitti :D

koral
08.Şubat.2007, 15:34
lütfen yardım dostlar .....
dil değişimlerini aynen yapmama rağmen cd yi yüklemeye başladığım zaman (.null) diye yanıt alıyorum ve yükleme tamamlanmıyor neden acaba ?...
lütfen [email protected] a yardımlarınızı rica ediyorum

roxysgs
09.Şubat.2007, 15:09
arkadaslar fm 2007 iyidirdinkten sonra ne yapmaliyim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
turkce fm sini pardon

TEVEZ_10
09.Şubat.2007, 16:07
sihirbazı tam açakken bu hatayı werio;

the wizard cannot continue beacuse of the follwing error:could not load wizard specified in/wizard.inf

cd arkadaşda yüklendi bn de yüklenmio nedn acaba ltfn yardım edin arkadaşlar :(:(:(

silent_20
10.Şubat.2007, 19:58
lütfen yardım dostlar .....
dil değişimlerini aynen yapmama rağmen cd yi yüklemeye başladığım zaman (.null) diye yanıt alıyorum ve yükleme tamamlanmıyor neden acaba ?...
lütfen [email protected] a yardımlarınızı rica ediyorum

C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal ın içindeki Sports İnteractive'i silin ondan sonra oyunu tekrar yükleyin

hasoaltin
10.Şubat.2007, 20:41
klavye ve dil seçeneklerini oyundan çıktıktan sonra eski haline mi getirmem gerekiyor.?İng klavyede nasıl yazabilirim ki ben.

silent_20
12.Şubat.2007, 13:54
dostum dedigim gibi bir site var
resimli anlatan özel mesaj - emial at yardımcı olayım

twert
12.Şubat.2007, 20:09
arkadaslar ilk kurulumda sk'n dosyasini degistiriyorduk orijinal klasor icindeki

benim pc coktugu icin hersey tamam ama profil olusturma ekraninda advanced yazisi cikmadigi icin isim vs giremiyorum

onceki yuklemede de boyle olmustu sonra bir arkadas skin dosyasi gondermisti rapidden onu orijinali ile degistirince oyunu oynayabilmistim

o dosyaya sahip olan arkadaslar varsa rica edebilir miyim rapide atabilirler mi

nacitarhan
13.Şubat.2007, 01:54
benim bi sorunum var fm 2007'yi kuruyorum türkçe fm'yi de kuruyorum tüm reklamlar sponsorlar çıkıyo açılıyo ok oraya kadar bi sorun yok fakat sonradan tam menüye geçecekken siyah bi ekran oluyo sağ alt köşede futbol topu var mause hareket ediyo ama dakikalarca bekledim o siyah ekran kaybolup ta menülere geçemiyorum yani oyunu oynuyamıyorum lütfen bana bi yardım

demirkemalist
13.Şubat.2007, 21:38
arkadaslar bu oyunun atesli bagımlısı olarak fm7yi calıstıramayınca hayal kırıklıgı yasadım. ya baska oyun oynayasım bile gelmiyo.. dili ing yaptın gösterildigi gibi cd icinde. en yazısı cıktı.. yani klavye ing. oldu.. ayrıca javayı da yükledim.. ama new game diyorum.. doluyo.vs.. menajer ekleye gelince kalıyo.. ne yazxıkkki:((((((((((((((((((((((((( hız 1.86 o yüzdenmi yardım diliyorum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
:( :( :( :( of.. ya bıktım ben bu oyunlardan. her oyunda sunu yap bunu yap.. diger baslıkta yazanlar da fayda etmiyo... menajer ekleye gelince donuyo işte ya..:mad: :mad:

Serthac
14.Şubat.2007, 16:02
Selam arkadaslar ben oyunu problemsiz oyniyabiliyorum ama canim oynamak istemiyo cunku mesela galatasarayin sag ust kösedeki amblemi sadece sari kirmizi...neden oyle formalarda cok kötu baska arkadaslarinkini gördum gercek 3 yildizli amblemler guzel formalar var benim niye oyle degil
lutfen cevap bekliyorum
Yoksa beni beyenmiyomusunuz?

Fıratcan Alçınkaya
14.Şubat.2007, 20:58
Oyunu yükleme o kadar da zor değilde. Bölge ve dil seçenekleri bölümü işi bozuyo. Klavyede nokta harfler ara ara bi hal oluyor adam...

You' II Never Walk Alone

alperenotuzoglu
15.Şubat.2007, 11:05
Arkadaşlar ben sitedeki flash anlatımıyla yaptım sizde onu deneyin bence ;)

cgds1905
15.Şubat.2007, 20:12
ing. ayarlari yaptiktan sonra sorunsuz oyunu kurdum ama oyunu baslatinca hic acmiyor bu yazi cikiyor:
Cannot locate the CD-ROM
Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application
oyunun demosunu oymadim hasta oldum.bi yardimci olun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ing. ayarlari yaptiktan sonra sorunsuz oyunu kurdum ama oyunu baslatinca hic acmiyor bu yazi cikiyor:
Cannot locate the CD-ROM
Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application
oyunun demosunu oymadim hasta oldum.bi yardimci olun

MeMo1905
20.Şubat.2007, 00:18
oyunun setupı acilmiyor neden olabilir sizce?

sysekko
20.Şubat.2007, 17:46
arkadaşlar selam,

ben fm2007 yi kuruyorum ancak sonrasında oyuna başlarken manager bölümünde takılıyorum konuyla ilgili yardım edermisiniz?

ixir
22.Şubat.2007, 19:17
Ya ben bolge dil seceneklerinden gelismistekini degistiremedim digerlerini degistirdim ve oyunu acip manager ekleyebildim baska bir sorunla karsilasirmiyim acaba....olmus olma ihtimali var mi klavyem ingilizce oldu

lejyoner43
23.Şubat.2007, 15:13
selam arkaşlar ya ben oyunu yukeldim fm exe yi açtım ama reklamlar v.s onları geçti daha sonra siyah ekran geldi takıldı orda ne yapmam lazım acaba bir yardımcı olursanız sevinecemm

barahir
23.Şubat.2007, 17:25
Ya ben bolge dil seceneklerinden gelismistekini degistiremedim digerlerini degistirdim ve oyunu acip manager ekleyebildim baska bir sorunla karsilasirmiyim acaba....olmus olma ihtimali var mi klavyem ingilizce oldu Sanırım bi sorun çıkmaz.

selam arkaşlar ya ben oyunu yukeldim fm exe yi açtım ama reklamlar v.s onları geçti daha sonra siyah ekran geldi takıldı orda ne yapmam lazım acaba bir yardımcı olursanız sevinecemm
Bölge ayarlarını ve dil seçeneklerini değiştirdin mi?

karizmatrax
23.Şubat.2007, 20:45
yaa bunlar ne yaa söle bakıyorumda bana göre fm2007 tam bir rezalet sanki oyun degilde nasa'nın bir programını yüklüyoz bu ne kardesim ya yıgınlarca hata war burda insallah fm2008 böle olmas

bysarap
24.Şubat.2007, 13:42
bende de kurulumda hata verıyor. java yı kuruyorum 5 in 11 sürümünü sonra c documan setting nj_ibrhm_özkn içinde şunlar hata verıyor neden yardım plsss?

theoneeee
24.Şubat.2007, 14:14
arkadaşlar ben fm 2007 cd sini taktiktan sonra oyunun setup cıkıyordu.ama kendi pc de cd taktiktan sonra warning falan diye bir şeyler cıkıyor lütfen bir yardımcı olun program faalan mı lazım yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

karizmatrax
24.Şubat.2007, 15:18
bende de kurulumda hata verıyor. java yı kuruyorum 5 in 11 sürümünü sonra c documan setting nj_ibrhm_özkn içinde şunlar hata verıyor neden yardım plsss?

ya bi yardım edin aynı sorun bendede cıkıyoo ne iştir bu yaa

serseri18
24.Şubat.2007, 17:41
ya ben oyunu acarker Please the correct CD-ROM;select OK and restart aplication? diye yazi cikiyo alamadim bilenlerin lutfen bana yardimci olmalarini isterim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya ben oyunu acarker Please the correct CD-ROM;select OK and restart aplication? diye yazi cikiyo alamadim bilenlerin lutfen bana yardimci olmalarini isterim.

barahir
24.Şubat.2007, 17:48
arkadaşlar ben fm 2007 cd sini taktiktan sonra oyunun setup cıkıyordu.ama kendi pc de cd taktiktan sonra warning falan diye bir şeyler cıkıyor lütfen bir yardımcı olun program faalan mı lazım yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

Sorunu Biraz Daha açarak SS koyarsan iyi olur

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Senin Sorunun İllegal İçerik ile alakalı.. Burada Cevabını Bulamazsın...

samet_1
25.Şubat.2007, 01:14
selam arkadaşlar ya ben pc deiştirdim java yı indirdim ama son sürümü indirio we kabul etmio oyun onun için yükleyemiorum bana yardım edermisiniz lütfen java yı nerden indirebilirm fm2007 için sitediki link'ten indiriodum ama olmuo artık [email protected] msn adresim yardımcı olursanız sevinirim

World Hollow o1
25.Şubat.2007, 01:52
selam arkadaşlar ya ben pc deiştirdim java yı indirdim ama son sürümü indirio we kabul etmio oyun onun için yükleyemiorum bana yardım edermisiniz lütfen java yı nerden indirebilirm fm2007 için sitediki link'ten indiriodum ama olmuo artık [email protected] msn adresim yardımcı olursanız sevinirim

Ben Sana yardimci olurum Arkadasim :)

crazzy
25.Şubat.2007, 19:07
ya arkadaslar ben dili ingilizce yapip oyunu yukledim fakat oyunu acinca new game butonuna tiklayamiyorum lutfen yardim edermisiniz?

JunkChorn
25.Şubat.2007, 23:43
ya arkadaslar ben dili ingilizce yapip oyunu yukledim fakat oyunu acinca new game butonuna tiklayamiyorum lutfen yardim edermisiniz?

Neden tıklayamıyorsun ki?Oyunun orjinal değilse çok normal.

crazzy
25.Şubat.2007, 23:59
oyunum demo acaba ondan olabilirmi?

JunkChorn
26.Şubat.2007, 00:17
Demo oynamadım şimdiye kadar ama sadece ingiltere ligini açabiliyosun onu biliyorum.Muhtemelen ondandır.

barahir
27.Şubat.2007, 19:12
oyunum demo acaba ondan olabilirmi?
Bildiğim kadarıyla demo oyunlarda Hızlı başlat seçeneğinden oyuna giriyosunuz.. yani new game yerine quick start game butonunu kullanmanız gerekmektedir.

Lucas Neill
27.Şubat.2007, 22:52
fm 2007 türkçe cd istememesi lazım

JunkChorn
27.Şubat.2007, 23:47
arkadaşlar ben Fm 2007 türkçesini kurdum ama cd istiyor benden napmam lazım yardımcı olurmusunuz??

az evvel yükledim istiyo ama ?ne gerekiyo baska yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar?

İstemez.Oyununuz orjinal değil ise eğer tr yüklemek herhangi bir değişiklik yapmaz..

ruudvan51
11.Mart.2007, 15:10
slm ben oyunu açarken application error diye bi hata veriyo..nedenini öğrenebilir miyim???

sengocen
21.Mart.2007, 16:10
Üstadlar Vistada bende yüklemeye çalışıyorum yükleme başlıyor java kontrol felan dedikten sonra öle bön bön bekliyor bişey çıkmıyor ektanda yani bidaha setup başlatıyorum aynı her yöntemi denedim hikaye lütfen.

daglaroglu
24.Mart.2007, 00:53
sihirbazı tam açakken bu hatayı werio;

the wizard cannot continue beacuse of the follwing error:could not load wizard specified in/wizard.inf

cd arkadaşda yüklendi bn de yüklenmio nedn acaba ltfn yardım edin arkadaşlar :(:(:(

kardeş aynı hata bendede çıkıyo çözüm bulabildinmi

mly26
29.Mart.2007, 14:59
yaw oyunu yüklivem ismp diye bi dosya yüzünden hata veriyo nedeni ne?

JunkChorn
29.Mart.2007, 20:52
Dİl ayarları sanırım

JunkChorn
29.Mart.2007, 20:53
kardeş aynı hata bendede çıkıyo çözüm bulabildinmi

Cd niz orjinal değil.

hssw
01.Nisan.2007, 17:05
Selamlar. Ben oyunu henüz oynayamadım. Sebebi ise Bölge ve Dil Seçenekleri / Metin Hizmetleri ve Giriş Dilleri bölümündeki Ayrıntılar kısmını açamamam. Dolayısıyla klavye dilini Ingilizce yapamadığım için oyunu oynayamıyorum. Forumlarda country ve keyboard diye iki dosyayı silmekten bahsediyorlar. Bu işlemi de yaptım ama yine de Ayarlar bölümüne giremiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Memedov
01.Nisan.2007, 18:22
Selamlar. Ben oyunu henüz oynayamadım. Sebebi ise Bölge ve Dil Seçenekleri / Metin Hizmetleri ve Giriş Dilleri bölümündeki Ayrıntılar kısmını açamamam. Dolayısıyla klavye dilini Ingilizce yapamadığım için oyunu oynayamıyorum. Forumlarda country ve keyboard diye iki dosyayı silmekten bahsediyorlar. Bu işlemi de yaptım ama yine de Ayarlar bölümüne giremiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Buyur Kardeşim Dil Ayarlarını Buraya Bakarak Yapabilirsin..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

hssw
01.Nisan.2007, 18:30
Buyur Kardeşim Dil Ayarlarını Buraya Bakarak Yapabilirsin..

Dostum teşekkürler. Ancak benim sorunum Diller bölümündeki Ayrıntılar bölümüne girememek. Onun için de klavye Q-ingilizce ekleyemiyorum ya da Giriş Dilini ingilizce yapamıyorum.

Memedov
01.Nisan.2007, 18:33
Dostum teşekkürler. Ancak benim sorunum Diller bölümündeki Ayrıntılar bölümüne girememek. Onun için de klavye Q-ingilizce ekleyemiyorum ya da Giriş Dilini ingilizce yapamıyorum.

Kardeşim Orada anlatıyor zaten ordan bakarak yaparsın..

hssw
01.Nisan.2007, 18:50
Kardeşim Orada anlatıyor zaten ordan bakarak yaparsın..

Orada anlatılanları biliyorum zaten.

hssw
01.Nisan.2007, 19:43

Bu konuda Yardımcı olabilecek birileri varmı.

Memedov
01.Nisan.2007, 20:44
yaf abi benim bi sorunm war.. ya ben oyunu kurdum icona tıklıorm böle başka oyunlarda ***** atarken hani bi sorun oluo yok yanlıs cd rom türünden. öle cıkıo ve ben bunu geçemiormm lütfenn bi yardımcı olun....:S

Sorununu Anlamadım arkadaşım biraz daha açık yazarsan daha net bir cevap verebilirim.

hal61
07.Nisan.2007, 18:41
İllegal İçerik hakkında yardım isteyemez ve alamassınız.

sevkiabi
20.Nisan.2007, 18:00
ben bu oyunu nıy acamıyorum y dılını d eayarladım

_GAMBIT_
28.Nisan.2007, 16:43
cdde oyunun setubı yok nasıl yapıcam ben

World Hollow o1
28.Nisan.2007, 16:46
cdde oyunun setubı yok nasıl yapıcam ben

Orjinal olsaydı çıkardı..!:cool:

_GAMBIT_
28.Nisan.2007, 19:06
Orjinal olsaydı çıkardı..!:cool:

çok yardımcı oldun saol ben neden düşünemedım bunu...

oyunu dırek cdeden kopyala yapıştır yaptım çalıştı turkce yamada sorunsuz çalışıyor uptadeler çalışır mı?

World Hollow o1
28.Nisan.2007, 19:15
çok yardımcı oldun saol ben neden düşünemedım bunu...

oyunu dırek cdeden kopyala yapıştır yaptım çalıştı turkce yamada sorunsuz çalışıyor uptadeler çalışır mı?

Siyah olan yazınızda alay mı ettiniz ?

Neden çalışmasın..:)

Eğer 7.0.2 i yüklicekseniz oyununuzun orjinal olması gerekiyor..

seckin14
03.Mayıs.2007, 12:08
merhaba ben oyunu kurdum dil seçeneklerinide ayarladım ama windows hata belirledi ve uygulamayı kapatacak diye bir uayarı geliyor ve oyunu kapatıyor birde oyunu cd den açdıktan sonra herhangi bir setup daha yapılması gerekiyormu çünkü program ekle kaldır bölümünden oyunu hiç göremiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Memedov
05.Mayıs.2007, 18:42
kardes 7.02 crak nasıl halletcez ltufen yardım edın ne olursunuz

Kurallar :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=37428

chaper
06.Mayıs.2007, 04:05
en oyunu cok güzel bicimde oynuorum gercekten sports interactive yakısan bi oyun

gfbliberkay
21.Mayıs.2007, 01:55
ya bana yardım edebilir misiniz ben herşeyiyapıyorum oyunu setupuna gireceğiyerde hata weriyo na ilk next falan çıkması gerkşyu yo ben de "null" yazıyo neden olabilir allah aşkına yardım edin lütfen

malafat_01
21.Mayıs.2007, 21:29
--------------------------------------------------------------------------------

http://img466.imageshack.us/img466/6302/fmop3.png
baslangıç ekranı böyle oldu hiç bişey anlamadım.lütfen yardım edin

Bazikte
22.Mayıs.2007, 13:09
fm 2007 yi ycı acmadan ve yeni kullanıcı acmadan ve dil gi bi secenekleri degiştirmeden aynen eski fm 2005ve fm 2006 da oldugu gibi direk kurarak oynayamıyozmu??
lutfen cevaplayın

World Hollow o1
22.Mayıs.2007, 13:11
fm 2007 yi ycı acmadan ve yeni kullanıcı acmadan ve dil gi bi secenekleri degiştirmeden aynen eski fm 2005ve fm 2006 da oldugu gibi direk kurarak oynayamıyozmu??
lutfen cevaplayın

Oynayamıyorsunuz..

diyarkacmaz
23.Mayıs.2007, 17:13
s.a ya ben oyunu kuramıyorum eğer sitedeysen bana biraz yardımcı olurmusun ltfnn
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aynı hatayı banada werdi klavyeyi İngilizce ve dil ayarlarını İngiltere ve ABD yaptm ama yine bu yukarıda ki hatayı werio ltfn yardımcı olun

_ErHaN_
11.Haziran.2007, 17:01
Arkadaslar ne yaptiysam olmadi. Lutfen biri yardim etsin. Butun secenekleri Ingilizce yaptim.(Zaten anlasiliyordur yazimdan.) Application Datanin icinden Cache dosyasini sildim. Oyunu aciyorum siyah ekran cikip oylece kaliyor oyun. Yardim ederseniz sevinirim. Tesekkurler.

mali1001
11.Haziran.2007, 19:07
cozersen buraya yazmayi unutma ben cozersem yazarim :)

yıldo_23
12.Haziran.2007, 17:17
arkadaşlar ne yaptıysam olmuyo ya.ben bu oyunu oynuyodum daha önceden sorunsuz bi şekilde.pc'me format attım.attıktan sonra javanın son sürümünü falan yükledim.dil ayarlarının hepsinin ing. yaptım ama oyun kurulmuyo.cd'yi takıp otomatik kullan diyince insttall shield javayla iligili şeyleri okuyo ama processing kısmına geçmiyo bi türlü.bekliyorum ama kurmuyo bi türlü.cd'nin içinde setup dosyasını tıkladığımda kuruluma geçiyo gibi görünüyo ama şu resimla karşılaşıyorum.ERRORS OCCURED DURİNG THE İNSTALLATİON.ALTINDA NULL YAZIYO.Bu sonunu aşmış arkadaşlar varsa lütfen yardım.teşekkürler şimdiden.

http://img124.imageshack.us/img124/8214/adszlv1id0.jpg

muratbursaspor
14.Haziran.2007, 02:58
selam arkadaşlar ben bu oyunu indiremiyorum bana yardımcı olur musunuz

kingvai
16.Haziran.2007, 17:46
Arkadaslar burdaki soylenen herseyi yaptim cache dosyasin sildim denedim digerini sildim denedim ve daha bircok alternatifi denedim ama siyah ekran sorununu hala cozemedim oyun acilken bu dosyalar yeniden yukleniyor ve sanirim bu yuzden duzelmiyor sorun. sistem geri yuklemeyi kapattim yine olmadi.. simdiden tesekkurler

Hanswax
16.Haziran.2007, 20:47
arkadaslar ben oyunu kurdunm calismadi sonra ayarlari yapmadigimi farkettim yaptim yine calismadi
sonrada oyunu silmaye kalktim program ekle kaldirdan oda olmadi bende c den sildim sonrada ne kadar dosyasi varsa sildim simdi tekrar kurmaya calisiyorum kurulmuyo

initializing wizard yazisindan sonra

null

bu hatayi veriyo biri bana yardim etsin kafayi yiycem simdi

berkbaba
17.Haziran.2007, 11:22
Merhaba. Ben fm 2007'yi yüklemek için her dediğinizi yaptım. Bütün ayarları ngilizce'ye çevirdim,java'yı yeniden yükledim. Oyunu yüklemek istediğimde java ile yapılmış ön yükleme penceresi gayet rahat açılıyor. Bütün işlemleri tamaladıktan sonra, processing moduna geçiyo ama bir süre sonra cd'yi okumamaya başlıor ve bekliyor. Ben de görev yöneticisinden sonlandırınca aşağıdaki resimdeki hata ekrana geliyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir?:s7::confused:

sah_ahmet84
22.Haziran.2007, 13:59
ya arkadaşlar rica ediyorum fm 2007 kuruluımunu anlatın ben cd yi takıyom hemen setup çalışıyo sonra birden durum local temp diye birkaç hata veriyo bende o dosyalrı sildim sonra başka numaralı dosyalardan da hata vermeye başladı mne yapabilirim lütfen yardımmmmmmmmmmmmm

ümit alıç
22.Haziran.2007, 17:23
arkadaşlar bu oyunu bu siteden indirmem mümkünmü

gsbadboy
29.Haziran.2007, 17:40
bana yrdm eder msin slient_20 gsbirhankarayel@hotmail
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya slient bende reklamlar acilio sonra siyah ekran olusuo.bi yrdm eder msin

tolgaguney
04.Temmuz.2007, 14:12
Merhaba yaa benim yasadığım kurulum hatası şu. kurmadan evvel yapılması gerekenleri yaptım daha sonra cdrom uzerınden otomatık kullan dedıgımde oyun kurulu olmadıgı halde kuruluymus gıbı oyun baslama ana ekranı gelıyor. Ne yapmam lazım.?

frkara
04.Temmuz.2007, 14:43
s.a ya ben oyunu kuramıyorum eğer sitedeysen bana biraz yardımcı olurmusun ltfnn
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aynı hatayı banada werdi klavyeyi İngilizce ve dil ayarlarını İngiltere ve ABD yaptm ama yine bu yukarıda ki hatayı werio ltfn yardımcı olun

gelismiside ingiltere yap restart adıcaktır:icon_wink:

centerboys
07.Temmuz.2007, 20:11
Ya ben vista kullanıcısıyım amam bu bölge dil seçenekleri bizde çok farklı birde onlar için hazırlasanız :(

cqty
08.Temmuz.2007, 12:05
7.0.2 patchi ve turkce yamayi kurdum fakat oyun calismadi, Correct CD Room hatasi gibi bir hata veriyor.. Yardim edermisiniz..

Memedov
08.Temmuz.2007, 14:56
7.0.2 patchi ve turkce yamayi kurdum fakat oyun calismadi, Correct CD Room hatasi gibi bir hata veriyor.. Yardim edermisiniz..

C.rack ve Muhteviyatı
- Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır.

metef
13.Temmuz.2007, 16:29
arkadaslar oyunu yukledim soylediginiz tum ayarlarida yaptim ama oyun hala calismiyor iki gundur ugrasiyorum ama nafile bi sonuc alamadim maalesef uygulama dosyasi bulunamadi diyor devamli soylediginiz tum ayarlarida yaptim yardimci olursaniz cokkkk sevinirim

zokora007
16.Temmuz.2007, 22:31
yaaa beyler eger sorunlarımızla ilgilenmicekseniz kapatın bu forumu o zaman .:icon_mad:

sinannouma
19.Temmuz.2007, 15:22
Kardeş bu sorunu hallettiniz mi nasıl halletiniz yardım ederseniz seviniri. teşekkülrler

Memedov
19.Temmuz.2007, 15:33
Kardeş bu sorunu hallettiniz mi nasıl halletiniz yardım ederseniz seviniri. teşekkülrler

Dil ayarini yaparsan sorun duzelicektir..

sercan63fb
19.Temmuz.2007, 18:53
ya arkadaslar ben fm 2007 yukluyemıyorum pc setup olmuyo java programında hata verıyo javayı ındırdım yıne olmuyo yardımcı olursanız sevınırım