PDA

View Full Version : [Lig B]Çanakkale Dardanelspor Araştırması 2007

kamo17
03.Ağustos.2006, 03:31
koray kurt gıbı adam oyunda yokk ferhat kaplan yok bu adamları 3 buyukler ıstıyo ve mıllı olyuncular kemal ın ozellıklerıde ıyı degıl adamlar mıllı takımda ya ayıpp ..Çanakkale dardanelspor'u benden ıyı bılen varsa buyursun gelsın tartısalım..kerem orucoglunun suratı 20 olması lazım.burak cengız kalecıdır..oyuncu degıl....selcuk bıce defansın ortasında oynar forvette deıl... dardanlespor'un bu zmana kadar 3 senedır deplasmanda dahıl olmak uzere butun maclarına gıttım..cogu futbolcuda benım arkadasımdır...bundan 5 sene oncede dardanel de futbol oynuyordum zaten ayrıca saha 15 bın kısılık fakat 8 bını koltuklu....cım sahanın altında ıskelet sıstemı ve ızgara var yanı bır nevı ısıtma sıstemı var saha da su bulunmuyor ıcıne cekıyor....

KaF KeF
16.Ağustos.2006, 06:32
Gelen ve Giden Oyuncuların Listesihttp://www.dardanelspor.com.tr/BYR_0001.JPG (http://www.dardanelspor.com.tr/BYR_0001.JPG) Takımımız geçen sezon sonunda bir çok tecrübeli oyuncusuyla yollarını ayırdıkdan sonra daha genç ve daha tecrübeli oyuncu arayışına girmiştir. Sezonun Bitmesiyle futbolcu arayışına giren takımımız zamanla tecrübeli oyuncuları renklerine bağlamıştır. Teknik Direktörün istekleri ve Yönetim kurulunun kararıyla bir çok tecrübeli ve genç oyuncu takıma ilave edilmişti. Bunların yanısıra Alt yapıdan'da oyuncu alınımıştır. Genle olarka Kadronun yaş ortalaması 25 yaş altıdır. Yeni Transfelerden olan 5 Futbolcu 25 Yaş üstündedir. Şimdi Oyuncularımız Hangi Takımlara gittiğini ve Hangi takımdan Geldiğini yakından görelim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
TABLO
http://img164.imageshack.us/img164/7527/adsizyp6.png (http://imageshack.us)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Şuan Kİ Kadro:
http://img112.imageshack.us/img112/2702/adsizps9.png (http://imageshack.us)
Shot at 2007-08-16

extensor
25.Ağustos.2006, 19:58
alp yok bu kadroda hacı arif te mithat yavaşa ne oldu

son olarak mustafa kocabey nerde

midfielder1912
01.Eylül.2006, 18:39
Lig B takımlarından Dardanelspor, Muğlaspor'un kalecisi Zeki Günaydın ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Dardanelspor Genel Müdürü Nahit Güzel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçtiğimiz günlerde Kocaelispor'un kalecisi Hakan Olgun ile yapılan 2 yıllık sözleşmenin ardından, Muğlaspor'un başarılı kalecisi Zeki Günaydın ile de 5 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade ederek, bir ayda iki kaleci transferi gerçekleştirdiklerini söyledi.

ayrıca elazığdan gelen göksel oyundakinin aksine forvettir ve kafa toplarında etkili bir arkadaştır. göztepe altyapısından yetişmiş samet aybaba tarafından trabzona alınmış fakat beklenen patlamayı yapamayıp sıradan bir topçu olarak bilimum lig a takımlarında yedek beklemiştir.

teknik direktörde Nevzat Kulusoğlu !!!

Vieri
22.Ekim.2006, 13:03
Çanakkale Dardanelspor Araştırması

FeYYaz1989
02.Kasım.2006, 00:01
Gecen FM 2006 konusunda yazdigim mesajdan bir alinti
5-)Şelçuk Bice oyunda ST yapılmış ama benim izlediğim maçlarda DC olarak oynadı.Ahmet Erdoğan MR yapılmış ama ben onu hep DR gördüm maçlarda.Erdal Akyürek DC ama bence DRC olmalı çünkü bazı maçlarda bekte oynuyor ve hiç sırıtmadan oynayabiliyor.Mehmet Topal AMR yapılmış fakat bu sene doğru düzgün hiç kanatta oynamadı,MRC olmalı.Kerem Oruçoğlu WB/ML ama hücum yönü çok daha kuvvetli savunmasından AML olmalı.

Maalesef hic biri dikkate alinmamis.diger maddeleri hic kopyalamadim bile.tamam gozlem yetenegime guvenmiyor olabilirsiniz=o yuzden statlarla ilgili duzenlemeler olmamis olabilir/takimin adinin canakkale dardanelspor degil dardanelspor olarak gecmesi de onemli degil/Belki oyuncu isimlerinin tam olmasida onemli degil(Ikinci isimler falan).Ama icerideki her macina gittigim takimin oyuncularinin mevkilerini yanlis biliyor olamam.Selcuk Bice alt yapidan geldiginden beri#yaklasik 3 senedir stoperde oynuyor ama devamli ne hikmetse santrafor yapiliyor.Ahmet Bugra Erdogan gecen sene takima geldiginden bari dr olarak oynuyor.Kerem Orucoglunun defansif yonu degil ofansif yonu guclu o yuzden aml olmali demistim ama o da dikkate alinmamis.
Hayir o onemli degilde stoper olan adam santrafor yapilinca olmuyor.Mehmet Topal icin mrc olmali kanatta dogru duzgun hic kanatta oynamiyor demistim ama o Galatasaray"a gittigi halde duzeltilmemis.

Benim burda ogrenmek istedigim bu takimi kimin arastirdigi ve maclara gidip gitmedigidir!Lutfen Mustafa abi veya bu konuyla ilgilenen baska biri su soruma cevap versin.

EL-Hadji
03.Temmuz.2007, 01:07
Ferhat Kaplan oyuna eklenmeli kaleci ayrıca milli.

KaF KeF
03.Temmuz.2007, 13:54
Çanakkale Dardanel Spor Kulübü Çanakkale'de spor etkinliklerini sürdüren spor kulübü. Takımın renkleri kırmızı ve beyazdır. Karşılaşmalarını 15,000 kişilik(12,500 koltuklu)18 Mart Stadı'nda oynar. 1966 yılında Çanakkalespor olarak kurulmuş, 1991 yılında bugünkü ismini almıştır. Özellikle futbol dalında ülkemize birçok önemli futbolcuyu yetiştiren Dardanelspor, Okan Koç, Tamer Tuna, Mehmet Yılmaz, Tolga Seyhan, Gökhan Zan, Mehmet Çoğum, Hasan Kabze, Erman Özgür , Mehmet Topal, Fevzi Elmas gibi isimleri Türk futboluna kazandırmıştır. Dardanelspor 1992-93 mevsiminde 3.lig takımı olarak Türkiye Kupası'nda önce 2.lig lideri Samsunspor ve 1.lig takımı Ankaragücü gibi takımlarını geçerek çeyrek finale kadar yükselmiş, Galatasaray ile Ali Sami Yen stadında oynadığı karşılaşmayı Erdal Keser'in golleriyle 2-0 kaybetmiş ve elenmişti. Bu başarısı ile Türk kamuoyunun büyük sempatisini toplamıştır. O sezon 2.lige yükselen Dardanelspor iki mevsim playoffa kalırken, 1. lige bir adım kala final karşılaşmalarında kaybediyordu. 1996-1997 mevsiminden itibaren 1. ligde oynamaya başladı. Kurduğu güçlü kadrosuyla üç mevsim boyunca 1. ligde kalmayı başardı. 1998-1999 mevsimine iyi bir başlangıç yapamayınca Dardanelspor 2. lige düştü. 1999-2000 mevsiminde 2. lig yükselme grubunda oynadı, 2000-2001 mevsiminde ertesi yıl lig sistemi değişeceğinden oynanan grup karşılaşmaları sonunda bir sonraki mevsim için 2. lig A klasmanına katılmaya hak kazandı. A klasmanında beş mevsim oynadıktan sonra 2005-2006 yılında bir alt kümeye düştü.Şu anda İddaa Lig B'de 1.Grup'ta yer almaktadır.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Mustafa Kocabey'in bitiriciliği artırılmalı...Çok iyi golcu...

FeYYaz1989
10.Ağustos.2007, 16:21
koray kurt gıbı adam oyunda yokk ferhat kaplan yok bu adamları 3 buyukler ıstıyo ve mıllı olyuncular kemal ın ozellıklerıde ıyı degıl adamlar mıllı takımda ya ayıpp ..Çanakkale dardanelspor'u benden ıyı bılen varsa buyursun gelsın tartısalım..kerem orucoglunun suratı 20 olması lazım.burak cengız kalecıdır..oyuncu degıl....selcuk bıce defansın ortasında oynar forvette deıl... dardanlespor'un bu zmana kadar 3 senedır deplasmanda dahıl olmak uzere butun maclarına gıttım..cogu futbolcuda benım arkadasımdır...bundan 5 sene oncede dardanel de futbol oynuyordum zaten ayrıca saha 15 bın kısılık fakat 8 bını koltuklu....cım sahanın altında ıskelet sıstemı ve ızgara var yanı bır nevı ısıtma sıstemı var saha da su bulunmuyor ıcıne cekıyor....
Bende bu konulardan sıkıntılıydım..
Bu sene büyük oranda düzelttik eksiklikleri,yardımcı olduğun için sağol..