PDA

View Full Version : [Lig B]Sarıyer Araştırması 2007

EL-Hadji
23.Eylül.2006, 18:36
Ertan isimli genç bir santraforları var bu sezonu hemen hemen bütün maçlarda ilk 11 oynadı ve şık golleri var. Oyunda kaydı yok sanırım bir ara bu oyuncuyu kaydedelim derim ben genç bir yıldız.

midfielder1912
24.Eylül.2006, 20:34
Kişisel Bilgiler Doğum Yeri : İSTANBUL Doğum Tarihi : 6 Ağustos 1987 Uyruk: TC Lisans Bilgileri Lisans No : 867458 Kulüp : SARIYER Sözleşme Başlangıç T. : 16 Ağustos 2007 Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009

şu haftaya kadar 3 gol atmış...

geçen sezon hiç oynamamış...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
birand yaytaş (gerçek mevkisi oyundaki gibi DC ancak bir dönem DMC de de görev yaptı dmc oynayabilirliği arttırılabilinir.)

öne çıkan özellikleri

shots with power

long shots 13
penalty taking 14
free kicks 12
heading 14
acceleration 7-8
passing 8-9
leadership 12-13

EL-Hadji
24.Eylül.2006, 22:58
Evet Ertan geçen sene süper gençte oynuyordu. Zaten orada parladı, potansiyeli yüksek bir oyuncu. Özellikle uzaktan çok sert ve isabetli şutlar çekiyormuş. Yiğenim takım arkadaşı ondan aldım bilgileri.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ertan' ın takım arkadaşından aldığım bilgiler ışığında bir kaç şey ekleyeyim. Hızlı ve moves into channels özelliği olan bir oyuncuymuş. En belirgin özelliği ise finishing' miş. Çıkarılamayacak yerleri görüyormuş. Geçen sene gençler liginde 40' a yakın gol atarak bir anda kendini a takımda ilk 11' de bulmuş. Sarıyer hazır maltepe stadında oynarken ben de gideceiğim bu oyuncuyu seyretmeye.

Vieri
22.Ekim.2006, 13:05
Sarıyer Spor Kulübü Araştırması

EL-Hadji
02.Aralık.2006, 03:25
Sarıyer kadrosunda bulunan gaziosmanpaşaspor da kralk oynayan Serhat gülşen dc olarak gözükmekte kendisi ilkokuldan arkadaşım aynı zamanda beraber top oynadık olmalıdır duran toplarda çok iyidir bjk paf ta frikikleri hep o atardı. Geçen sene İnönü' de oynanan bjk - sarıyer maçında da sol açıkta oynamıştı. Gaziosmanpaşaspor henüz seyredemedim stoper oynasa bile dl wbl aml özellikleri eklenmeli

emre_gonzalez
08.Şubat.2007, 20:24
ben bir sariyerli olarak belirtiyorum emrah kol tsli sariyerde cok hizli bir oyuncudur kendisi levent kalkan ayriyetten levent kayatekin de sariyerin oyunculari arasindadir

fm26mer
14.Şubat.2007, 15:20
ESKİ BAŞKANLAR:
Başkanlar [değiştir]Reşat Pamir (6 dönem)
Fahrettin Özbay (1 dönem)
Fikri Benson (Alipaşaoğlu) (1 dönem)
Kemal Yarar (2 dönem)
Haydar Doğ (1 dönem)
Emin Göraç (1 dönem)
Selahattin Yarar (2 dönem)
Nazım Özbay (2 dönem)
M. Ali Erkan (1 dönem)
Numan Uzun (1 dönem)
Fikret Canlı (1 dönem)
İsmail Kızıltuğ (1 dönem)
Mehmet Turla (1 dönem)
Nejat Erimtan (1 dönem)
Tacettin Tekgül (4 dönem)
Halim Tezcan (1 dönem)
Necdet Erdem (1 dönem)
Uğurcan Elmas (3 dönem)
Erdal Aksoy (10 dönem)
Galip Bingöl (1 dönem)
İhsan Yalçın (5 dönem)
İsmet Acar (1 dönem)
Yetkin Gürsel (2 dönem)
Mustafa Yetmişbir (1 dönem)
Yusuf Tülün (2 dönem)
M. Sedat Özsoy (3 dönem)
Adnan Albayrak (1 dönem)
Salih Acarel (1 dönem)
Haşmet Mürşit (2 dönem)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kadro:
Orhan KAYNAK

Birand YAYTAŞ

İlker DALÇİÇEK

Onur YENİYURT

Uğur KESKİN

Murat ASLAN

E.Kadri ATAOĞLU

Emrah KOL

Erhan UYAROĞLU

Haluk TANRISEEN

H.Kubilay ÖZTAN

Ali KIBIÇ

Tuncay DEREKÖYLÜ

Ethem BAYBURT

Levent KALKAN

Umut PUSAT

Emrah ŞAHİNÇİFTÇİ

Atahan MENEKŞE

Hayrullah ÇOPUR

Avni GÖK

Gökhan ÜNVER

Levent KAYATEKİN

viper37
17.Mayıs.2007, 10:47
Sarıyer takımı oyunun başlangıcında bir çok lig B takımı gibi çok sınırlı bir bütçeye ve tesislere sahip bir şekilde görülüyor. Stad kapasitesi 7.000 civarındadır. Yönetimin sizden beklentisi ligden düşmemek üzerinedir ki Sarıyer kadrosu bunu kolaylıkla sağlayabilecek bir durumda. Özellikle Tuncay DEREKÖYLÜ ve Onur YENİYURT ilk sezonun sonunda asist krallığı için yarışır hale geliyorlar. Birand YAYTAŞ ise süperlig ayarında bir defans oyuncusu.Yine Eyüp Kadri ATAOĞLU 19 yaş alltı milli takıma seçiliyor. Sarıyer takımının gerçekte olduğu gibi oyundada seyirci desteği sıfıra yakın. Ses getirecek oyuncu transferleri de yapsanız ortalama 1.000 kişiye oynamayı gözönünde bulundurun. Toplam da 2 sezonda Süper lige çıkarmak istediğinizde bir DC bir MC ve 2 adet de ST ye ihitiyacınız var demektir. En büyük transfer kaynağınız oyunun başında Süper lig takımlarının hemen transfer etmek isteyeceği Burhan SAATÇİOĞLU olacaktır. Yaklaşık 100.000 - 200.000 Euro civarında satabilmeniz mümkün. Tahminen ilk yarının sonlarına doğru Ali KIBIÇ ve Uğur KESKİN de diğer talibi olan oyuncular olacaktır. Ama takımda tutmanınzda fayda var. Eğer kendinize güveniyor ve ben takımın gücüyle değilde kendi başarılarımla kariyer yapmak istiyorum diyorsanız Sarıyer takımı bunun için bulunmaz bir fırsattır. Haydi Süperligin eski müdavimini hakettiği yere getirin tekrar.

Saygılarımla

EL-Hadji
26.Haziran.2007, 15:37
İlker Dalçiçek çok iyi bir ön libero özellikleri arttırılmalı ozellikle agresifliği kahramanlığı ve top kapması.

KaF KeF
14.Temmuz.2007, 02:31
İbrahim Balcı Başkan yeni