PDA

View Full Version : site içindeki tartışmalar

bursa_mc
22.Ekim.2006, 13:14
bazen dikkat ediyorum gereksiz tartışmalar çıkıyoo .arkadaşlar tartışmaya veya hakarete hiç gerek yokk.turksportal sewiyeli bir sitedir lütfen yorumlarımızda veya muhabbetlerimizde sewiyeli olalım

bursa_mc
22.Ekim.2006, 13:16
bazen dikkat ediyorum gereksiz tartışmalar çıkıyoo .arkadaşlar tartışmaya veya hakarete hiç gerek yokk.turksportal sewiyeli bir sitedir lütfen yorumlarımızda veya muhabbetlerimizde sewiyeli olalım
yoksa bizim diğer sitelerden hiç bi farkımız kalmaz

Emurafu
22.Ekim.2006, 13:16
cok haklisin kardes ozellikle bazi kullanicilar damarimiza basmakta isra ediyor ve hatta bana gore futbol bolumunde cok fanatizmlik yapan kisiler var

Vieri
22.Ekim.2006, 13:26
bu arkadaşları bize bildirmediğiniz sürece sürüp gidecektir. o yüzden rahatsız olduğunuz yorumlar şahısları bize bildirin.

bursa_mc
22.Ekim.2006, 13:27
burada mı ö.m ile mi

mahoo
22.Ekim.2006, 13:29
maalesef iki zıt fikir bir araya gelince seviyeli tartışmak çok zor oluyor..forumumuzu bir aile olarak düşünürsek aile içnde bazı sürtüşmeler normaldir fakat bunlar belli sınırları aşmamalı..

dick
22.Ekim.2006, 13:29
İnsanların olduğu yerde tartışma kaçınılmazdır ama bazıları msndeymiş gibi birbirlerine mesaj atıyorlar forumda karşılıklı.Özel mesaj var msn var buralara taşımak yanlış.Burası forum msn değil

OgUzKaGaN
22.Ekim.2006, 13:36
Eğer ö.m. ise bildirmeye hazırım...

meddah
22.Ekim.2006, 13:38
burada mı ö.m ile mi

Kesinlikle Özel Mesaj veya şikayet butonuyla..
Çok önemliyse ÖM, normalse şikayet butonu..

Vieri
22.Ekim.2006, 13:39
mesaj atan kişinin altındaki http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif ikonunu kullanabilirsiniz

MaTRaKaN
22.Ekim.2006, 14:21
çok haklısın kardeş

meddah
22.Ekim.2006, 14:22
Yahu yeter! İsim vermeyin..
8 tane mesaj sildim, bir de yukarda yazdık şöyle şöyle yapın diye, hala anlamadınız mı?

Vieri
22.Ekim.2006, 14:37
mesaj atan kişinin altındaki http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif ikonunu kullanabilirsiniz
sanırım herşey açık.