PDA

View Full Version : MesaJ birleştirme sistemi yeniden geliyo mu ?

Nedvedmania
24.Ekim.2006, 12:37
sanırım sitede yeni sürüme geçildi ve daha güzel oldu site ama önceden yüklenen bi kaç özellik gitti

mesele türkçe butanlar ve mesaj birleştirme

bence yeniden eklensin mesaj birleştirme sistemi ben eskiden mesajın birleşiceğini bildiğim için eklemek istediğim bişeyi hemen hazır cevaba yazım gönderiyodum zaten o birleşiyodu şimdi biraz daha uzadı :):rolleyes:

Vieri
24.Ekim.2006, 13:00
ctrl + f5 ile eski buttonları geri getirebilirsin.

mesaj birleştirme sistemi belki size göre doğru çalışıyordu ama tam olarak randımanlı çalışmıyordu bir takım eksikleri vardı ve forum yeni versiyon ile yamandıktan sonra otomatik birleştirme sistemini tekrar koymadık. Daha iyi bir versiyonunu bulduğumuz taktirde ekleyeceğiz

Nedvedmania
24.Ekim.2006, 13:03
anaa geri geldi butonlar :)

Krusty
24.Ekim.2006, 16:46
Bu arada otomatik mesaj birleştirme işleminin yanı sıra uyarı sistemi de kalkmış?

Vieri
24.Ekim.2006, 17:23
evet yeni uyarı sistemizi hazırlıyoruz daha güzel olacak yeni sistemle birlikte TSI PUAN sistemide gelecek.

Krusty
24.Ekim.2006, 17:54
evet yeni uyarı sistemizi hazırlıyoruz daha güzel olacak yeni sistemle birlikte TSI PUAN sistemide gelecek.

Puan sistemi güzel bir haber. Kaç aydır bekliyorduk.

El Comandante
24.Ekim.2006, 18:01
mesaj birlestirme cok iyiydi insallah yeniden olur

El Comandante
24.Ekim.2006, 18:03
gercekten uyari sistemi kalkmis bu süper oldu,ama mesajimi düzenleyemiyom neden

Nedvedmania
24.Ekim.2006, 19:41
bu bölümdeki mesajlar düzenlenemiyo

bende diyorum avatarımın altında bi eksiklik var ama ney meğer uyarı sistemi kalkmış :)

OgUzKaGaN
24.Ekim.2006, 22:43
Abi uyarı sistemi nasıldı ya.Hatırlayamadım bir an...:(:(

Jay_Jay Ceyhun
01.Kasım.2006, 20:08
ya bende merak ettim bi bilgilendirseniz

Krusty
01.Kasım.2006, 22:54
Ya mesela ben bu mesajı yazdım, ardından bir şey daha yazınca 2 mesaj diye gitmiyor. Üstteki mesaj ile birleşiyor. Fakat ilk mesajımdan sonra kimsenin bir şey yazmaması gerekiyor.

S-B-Z
02.Kasım.2006, 08:39
halen gelmediyse bir an evvel eski düzenin geri gelmesi lazım.öylesi çok güzeldi.

Ilhan
02.Kasım.2006, 12:35
halen gelmediyse bir an evvel eski düzenin geri gelmesi lazım.öylesi çok güzeldi.

Bu bir fikir...

Ama bence yetersiz kalabiliyordu bazı durumlarda.

Bekleyelim ve görelim.

Vieri
02.Kasım.2006, 13:02
bu vbulletin forumlarına bir eklenti. Bu forumda kuruluydu fakat tam randımanlı çalışmıyordu. Mesela hızlı cevabı kullanarak, önce yazdığınız bir mesajdan sonra tekrar mesaj attığınız zaman. Attığınız mesaj gözükmüyordu ve sayfayı refresh etmek zorunda kalıyordunuz. Bazı durumlardada birleştirme yapmıyordu. Forumun güncellenmesiyle birlikte bu eklentinin son versiyona uyumlu halini bulursak ve sorunsuz ise ekleyebiliriz.