PDA

View Full Version : Oyundan Atıyor

Redblock
24.Ekim.2006, 18:27
Oyunda maçlara girerken veya maç esnasında oyundan atıyor. Ve bir hata mesajı alıyorum "A serious problem occured" application error başlığı altında. Application Data'daki Sports interactive klasörünü silince bu sefer oyuna daha girerken otundan atmaya başladı.

umutumut67
24.Ekim.2006, 19:49
C:\Documents and Settings\isminiz\Application Data\ Sports Interactive\ Dosyasinin Icindeki tum dosyalari silin... Tekrar Oyuna Girin Sorun Hallolur.

Redblock
24.Ekim.2006, 19:51
Peki klasör kalsın mı. Onu da silenzi mi yoksa.

umutumut67
24.Ekim.2006, 20:08
sports interactivin icindekileri sil klasor kalsin...

Redblock
24.Ekim.2006, 20:40
Dostum problem devam ediyor. Maca girerken hata verip kapatiyor. baska bi cozum var mi?

aLka
24.Ekim.2006, 20:41
türkçe fm'mi kullanıyosun?

Redblock
24.Ekim.2006, 23:51
Yoo. İngilizce FM2007

umutumut67
25.Ekim.2006, 00:40
abicim bendede basladi bu hata uyuz oluyom .. ne guzel 1gunden beri vermiyodu...

ksk35.5
25.Ekim.2006, 01:15
bu application data klasörünü silme çözüm diil ztn daha sonra kendiliğinden gene oluşuyor ne kdr silsemde hep aynı hatayı veriyo.bi adam gbi fm oynayamadım:mad:

TatanGa-Lar
25.Ekim.2006, 01:17
Oyun Sahtemi?

Sahte İse Bir Çözümü Olmayabilir..

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 01:46
Belgelerimdeki Sports Interactive dosyasının içindeki FM 2007 klasörünüde silin...

sukoyuncu
25.Ekim.2006, 02:35
kopya oyunlarda var dostlar

Redblock
25.Ekim.2006, 15:34
Orjinalde yok mu sorun. Yoksa alacam bakın ona göre.

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 15:40
Abi dediğimi yaptınmı?

Belgelerimdeki Sports Interactive dosyasının içindeki FM 2007 klasörünüde silin...

Redblock
25.Ekim.2006, 16:31
Hadi application data'dakini anladım da belgelerimdekini nie siliyoz ki. Sonra save'leri nereye kaydedecek.

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 16:53
Sen sil:mad:
Bilmesek sölemeyiz.Sonraki girişlerinde silmene gerek kalmiyacak....:mad:

ksk35.5
25.Ekim.2006, 21:41
ya o belgelerimdeki yere taktikler kaydediliyo antremanlar kaydedilio sonra o gene oluşuyor ya application data klasörünü silincede gene oluşuyor bunlar bi çözüm diil

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 22:43
Kardeş sadece ilk başta sileceksin oyuna girerken.
Ondan sonra gerekmiyor...:)

ceasy
26.Ekim.2006, 01:59
peki version hatasi neden kaynaklaniyo 2006 turkce yamasindnami yoksa baska bi sorundan mi kaynaklanyo bilen biri varmi
access bound

ceasy
26.Ekim.2006, 02:14
array access out of bounds
hatasi ve sonradan
a serios error was encountered and the application will close.An error file has been generated in c:prog file vs
hatasi verip oyunu kapatiyo bu konu hakkinda bi bilgisi olan varmi ..

altug_
26.Ekim.2006, 02:47
evet beyler sebebi nedir aynı şey bendede oldu :'( Sekersporla mallorcaya karşı hazırlık maçımda 1-0 öndeyken gittiiii :( :D Süper bir taktik yapmışım beee ama oyun habire gidiyo bi yardım edin lütfen

Bismarck2006
26.Ekim.2006, 16:44
hatasi ve sonradan
a serios error was encountered and the application will close.An error file has been generated in c:prog file vs

bilgisi olan yok heralde!

bozoo1903
26.Ekim.2006, 22:44
hay böle oyunun :D

bozoo1903
26.Ekim.2006, 23:14
hatasi ve sonradan

+99999 aynı sorunnn!!!

alisefer
26.Ekim.2006, 23:19
hatasi ve sonradan

BENDEDE AYNISI OLUYO..HELPPPPPPPPPPP...VARYA AGZIMDAN BURNUMDAN GELDİ...İŞKENCE YAA..ZATEN ZOR KURDUKK OYUNU..NELERLE UGRASIYOZ SUNA BAK YAA..

umutumut67
26.Ekim.2006, 23:30
bu hata yüzünden fm oynamayı bıraktım lütfen anlayan birisi bu hataya çözüm bulsun.. yeter artık bende fm oynamak istiyorum..

zootbug
26.Ekim.2006, 23:42
vallahi gece gündüz oynuyorum, hiç hata almadım sadece türkçe 2006 dil desteği ile oynarken 2 gün oynadım sorunsuz 1 defa hata verdi yine devam ettim hala hata falan yok.

bozoo1903
27.Ekim.2006, 01:55
vallahi gece gündüz oynuyorum, hiç hata almadım sadece türkçe 2006 dil desteği ile oynarken 2 gün oynadım sorunsuz 1 defa hata verdi yine devam ettim hala hata falan yok.

dostum Allah'ın sewdigi kuluymuşsun...degerini bil bol bol oynaaa...:o: :o: :o: :o:

gfbhuseyin
27.Ekim.2006, 23:25
ya deli olucam ayni problem bendede var iki de bir atiyo oyundan

CRAZYBOY318
28.Ekim.2006, 02:49
arkadaslar bu hata oyunlarin kopya olmasindan mi kaynaklaniyor ayni sorun bendede oluyor?

Burak Duran
28.Ekim.2006, 02:57
beyler illegal içerik yapacak bişey yok

zootbug
28.Ekim.2006, 21:11
Ya oyun kopya değil ama yinede oyundan atıyor ne iş bu ya

egecem08
29.Ekim.2006, 00:46
merhaba arkadaslar sorunum su; fm 2007 oynarken hata veriyor.ilk hata warning diye uyari cikiyor orada array access out of bounds yaziyor.sonra tamam diyorum bu seferde application error diye hata veriyor.oradada a serious was encountered and the application will close.an error file has been generated in …/c;/program files/sports interactive/football manager 2007 diye yaziyor.bunuda tiklayinca oyunu kapatiyor.neden olabilir yardim lutfn…

zootbug
29.Ekim.2006, 06:04
Herkeste aynı sorundan şikayetçi de çare yok gibi henüz.

divrikwicky
29.Ekim.2006, 09:13
aynen yawf bi oynayamadım hatadan türkçe spiker neden oluo galiba

lazzist
29.Ekim.2006, 14:07
yok mu bi çözüm

OgUzKaGaN
29.Ekim.2006, 14:19
Belki daha önce söyleniştir ancak yine söyleyeyim ;
Application Data ve Belegelerimdeki FOOTBALL MANAGER 2007 klasörünü sileceksiniz.Hatta sitenin bir moderatörüde bu sorunu aynen bu şekilde çözdü....

necohan
29.Ekim.2006, 14:33
Ya ayin 24. ünde hep aynı maçtan sonra oyundan atıyor.

Bir nevi tıkandı oyun. Microsoft hata raporu geliyor.Büyük ihtimalle oyun kopya diye böyle yapıyor.Sonunda kopya için ciddi bir adım oldu bu napcaz bilmiyorum :)

necohan
29.Ekim.2006, 14:38
Application Data ve Belegelerimdeki FOOTBALL MANAGER 2007 klasörünü sileceksiniz.Hatta sitenin bir moderatörüde bu sorunu aynen bu şekilde çözdü....

Hocam belgelerimdekini silersek saveleride silmis olcaz ama o zaman ne olcak

OgUzKaGaN
29.Ekim.2006, 14:43
Abi yedeğini al sonra sil:mad:
Hem oynayamıyorsan sana "save"den ne fayda....

zootbug
29.Ekim.2006, 18:25
belgelerdeki değil arkadaşlar. C:nin içinde documant setting deki yolu takip edin.

narakan1969
31.Ekim.2006, 20:57
ilk macimda atiyordu oyunda dediginiz dosyalari sildim bu sefer ilk mac degil ikinci mac atti

GLoBaL_DeeJaY
01.Kasım.2006, 13:54
abicim ya hata vermeyen bir turkçe yama varmı lütfen dakka başı oyundan çıkıyo

narakan1969
01.Kasım.2006, 14:56
2007 nin Turkce yamasini soruyorsun daha dur bismillah oyun yeni cikti

geridöndüm
01.Kasım.2006, 19:13
Arkadaslar korsana karsıyız ok emege saygı anlıyorum ve saygı duyorum bu adamların yaptıgı ne ben oyunu orjınal aldım ve bır suru para verdım hata verıyor ***** Bizim emegımıze ne oluceak para kolay mı kazanıyor ben o paryaı kaznıncaya kadar 10 takla atıyorum sonra yatır FM2007 hata bilmem ne ooooo bundan sonra orjınal FM alırsam onlar gıbı olayım aha da buyuk konustum gorusuruz bakalım korsan alıcam bundan sonra

Edit:
Kişi ve kurumlara hakaret etmeyiniz..

volkanmet86
01.Kasım.2006, 19:50
Arkadaslar korsana karsıyız ok emege saygı anlıyorum ve saygı duyorum bu adamların yaptıgı ne ben oyunu orjınal aldım ve bır suru para verdım hata verıyor su an parmaklarımla bu ş.......lere daha kötü şeyler yazmak geçiyor ama size olan saygımdan bundan vazgecıyorum .Bizim emegımıze ne oluceak para kolay mı kazanıyor ben o paryaı kaznıncaya kadar 10 takla atıyorum sonra yatır FM2007 hata bilmem ne ooooo bundan sonra orjınal FM alırsam onlar gıbı olayım aha da buyuk konustum gorusuruz bakalım korsan alıcam bundan sonra

kes'nl'kle katiliyorum bu ne yaaaaaa(p)

zootbug
01.Kasım.2006, 21:20
Arkadaşlar sigames`in sitesinde falan bu konuyla ilgili hiç bir bilgi yokmu?

regata38
01.Kasım.2006, 21:49
tekrar klasor acar

regata38
01.Kasım.2006, 21:51
siyah ekran geliyooo

candeger
02.Kasım.2006, 00:36
Hata türkçe oyunlarda çok sık veriyo türkçeyi kaldırın fakat ingilizcedede medya konusmalarında veriyo fm 2007 klösörunu silin oyuna girin işinizi garantiye alın genede medya konusmalarından önce bi save çekin hata vermiyo bana artık 2009 yılına geldim deneyin

volkanmet86
02.Kasım.2006, 10:45
arkadaslar ben cozdum bu array acsees of bounds hatasini...oyunu kaldirin belgelrimin icinde sprts interactiv klasorunu de silin. ama save game inizi silmeyin bi yere ayirin onu. sonra c/documnets and settingsten gidin applications data nin icindende silin sports interactivi sonra yeniden kurun. save gamenizi belgelrinim icindeki sports interactiv in icinde games var oraya atin oynamaya baslayin...

FM_Mania
02.Kasım.2006, 11:01
Hata alan arkadaşlar.Oyunu Uninstall edin.C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007 klasörünü ve C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Sports Interactive klasörünü silin.Belgelerinizde bulunan save game'in bulunduğu klasörü silmenize gerek yok.Regedit'e Football Manager 2007 yazıp aratın.Regedit ekranının sol kısmındaki dar kısımda bulacağı Football Manager 2007 isimli kaydı silin.Oyunu yeniden yükleyin.Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.Daha önce spiker türkçeydi ve sanırım o yüzden hata verip oyundan atıyordu.Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra bir daha hata almadım.

volkanmet86
02.Kasım.2006, 12:26
Hata alan arkadaşlar.Oyunu Uninstall edin.C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007 klasörünü ve C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Sports Interactive klasörünü silin.Belgelerinizde bulunan save game'in bulunduğu klasörü silmenize gerek yok.Regedit'e Football Manager 2007 yazıp aratın.Regedit ekranının sol kısmındaki dar kısımda bulacağı Football Manager 2007 isimli kaydı silin.Oyunu yeniden yükleyin.Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.Daha önce spiker türkçeydi ve sanırım o yüzden hata verip oyundan atıyordu.Yukarıdaki işlemler yaptıktan sonra bir daha hata almadım.

regedit e kadar gitmeye gerek kalmadi....

brianb
02.Kasım.2006, 16:28

Arkadasim ayni hata bende de veriyor. Senin dedigin sekilde yapiyoruz ama hicbirsey degismiyo. Sanirim yama cikmadan cozemicez bu problemleri. Yama da artik ne zaman cikarsa. Resmen rezalet.

fatih öksüz
02.Kasım.2006, 17:22
Hay Bu Sİgamesİn Be

sukoyuncu
02.Kasım.2006, 17:40
bencce oyun tr karekterlerle sorun yasiyo bunu biz deil ancak sigames cozer yamayla ama oda ne zaman bilmemm

bloodstar
02.Kasım.2006, 18:39
beyler bunun kopya oyunla hiçbir alakası yok..ben internetten indirdim oynuyorum..bende yok böle bi hata..bunun nedeni büyük ihtimalle türkçe yama...2006 türkçe yamayı birkez bile kullansan hata verdikten sonra bilgisayardan yamayı kaldırsan bile farkettiyseniz türkçe spiker kalıyo..ve sürekli aynı hatayı vermeye devam ediyo..tek çözüm save dosyalarınız hariç oyunu tamamen uninstall edin ve oyunla ilgili tüm dosyaları bilgisayardan silin ve tekrar kurun..sorun yapmayacaktır...

bunun kopyayla alakası yok..kopya nın tek sorunu bence, çıkacak yamaların kullanılamaması..

baran özdamar
02.Kasım.2006, 19:15
benim oyun kopya ama oyundan falan atmıyo yaklaşık 1 haftadır oynuyorum

FM_Mania
03.Kasım.2006, 11:27
Hata alan arkadaşlar.Oyunu Uninstall edin.C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007 klasörünü ve C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Sports Interactive klasörünü silin.Belgelerinizde bulunan save game'in bulunduğu klasörü silmenize gerek yok.Regedit'e Football Manager 2007 yazıp aratın.Regedit ekranının sol kısmındaki dar kısımda bulacağı Football Manager 2007 isimli kaydı silin.Oyunu yeniden yükleyin.Ben sorunumu bu şekilde çözdüm.Daha önce spiker türkçeydi ve sanırım o yüzden hata verip oyundan atıyordu.Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra bir daha hata almadım.

Arkadasim ayni hata bende de veriyor. Senin dedigin sekilde yapiyoruz ama hicbirsey degismiyo. Sanirim yama cikmadan cozemicez bu problemleri. Yama da artik ne zaman cikarsa. Resmen rezalet.

Hay Bu Sİgamesİn Be

bencce oyun tr karekterlerle sorun yasiyo bunu biz deil ancak sigames cozer yamayla ama oda ne zaman bilmemm

Yukarıda yazdıklarımla sorununuzu çözebilirsiniz.Yama çıkana kadar beklemenize gerek yok sorunun kaynağı oyun değil yüklediğimiz türkçe yama çünkü.

sukoyuncu
04.Kasım.2006, 01:00
evet ne yazikki haklisin fmmania sorun hallodu gibi hadi hayirlisi

tontonzolamoukoko
05.Kasım.2006, 14:41
Yukarıda yazdıklarımla sorununuzu çözebilirsiniz.Yama çıkana kadar beklemenize gerek yok sorunun kaynağı oyun değil yüklediğimiz türkçe yama çünkü.

Dostum ben hic turkce yama fln yuklemedim, pcnin ayarlarini ingilizce yapip oynuyodum, 2010 yilina geldim pat diye hep ayni yerde o igrenc applications data hatasini verdi, bu kadar emegim basari bosa mi gitcek ya??

Bir de document-settings-kullanici adi-applications data diyosunuz ya bende applications data yok nerden bulacam orayi ya?? Lutfen yardim edin..

alisefer
05.Kasım.2006, 20:39
ilk macimda atiyordu oyunda dediginiz dosyalari sildim bu sefer ilk mac degil ikinci mac atti

hiç degilse bir maç daha musade etmiş...

alisefer
05.Kasım.2006, 20:53
Dostum ben hic turkce yama fln yuklemedim, pcnin ayarlarini ingilizce yapip oynuyodum, 2010 yilina geldim pat diye hep ayni yerde o igrenc applications data hatasini verdi, bu kadar emegim basari bosa mi gitcek ya??

Bir de document-settings-kullanici adi-applications data diyosunuz ya bende applications data yok nerden bulacam orayi ya?? Lutfen yardim edin..

applications data GİZLİDİR ARKADASIM..BİLİSAYARINDAKİ GİZLİ DOSYALARI GOSTERMEN LAGZIM..O ZAMAN CIKIYOR..GİZLİ DOSYALARI ACMAYIDA BİLİRSİN HERALDE..

tontonzolamoukoko
05.Kasım.2006, 21:22
applications data GİZLİDİR ARKADASIM..BİLİSAYARINDAKİ GİZLİ DOSYALARI GOSTERMEN LAGZIM..O ZAMAN CIKIYOR..GİZLİ DOSYALARI ACMAYIDA BİLİRSİN HERALDE..

Evet evet oyleymis buldum, sabahtan beri de herseyi denedim ama olmadi, o kadar ugrastigim kariyerim aptal bi hata yuzunden yarida kaldi, pcyi oyunu kirmak istedim, simdi baska bi oyun acicam 2009 2010lu yillarda yine o hatayi verirse de bi daha oyunu oynamamak uzere silicem, (Oyun orjinal bu arada sendit.comdan) butun zevkim kacti.

ksk35.5
05.Kasım.2006, 22:05
ben de bazen oyunu yüklemiyor bile yüklenirken error veriyor.dediğiniz herşei yaptm.application data daki fm 2007 klasörünü sildim belgelerimdekini sildim regeditten fm'yle ilgli herbi kayıdı sildim ama düzelmio yamayla düzeltilirmi oda meçhul

FM_Mania
05.Kasım.2006, 23:28

Ben daha 2008 yilindayim 2 sene daha beklersen soruna cevap veriyim:) Saka bir yana o tarihe geldiginde tatile cikmayi dene istersen.Onun disinda ne olur bilmiyorum.

ben de bazen oyunu yüklemiyor bile yüklenirken error veriyor.dediğiniz herşei yaptm.application data daki fm 2007 klasörünü sildim belgelerimdekini sildim regeditten fm'yle ilgli herbi kayıdı sildim ama düzelmio yamayla düzeltilirmi oda meçhul

Senin sorunun bilgisayardan kaynaklaniyor sanirim.Ben format atip yuklemistim.Belki seninde format atman gerekebilir.En azindan temiz bir windows'un olur;)

tmac_91
06.Kasım.2006, 00:30
a serious was encountered and the application will close.an error file has been generated in ?/c;/program files/sports interactive/football manager 2007
beyler buldum Denetim Masası>Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler >Bölge ve Dil seçenekleri ne girin ayrinlar bolumu var ordakini Türkçe'yi, İngilizce(A.B.D.) yapin klavye ABD olsun sorun kalkio ben denedim hadi ii oyuunlarrrrrrrrr

CrowCM
09.Kasım.2006, 00:36
Kardeşim senin o dediklerini herkes yapıyor zaten. Ayrica kimse hata cıkmadı veya cıkmıyor demesin, bu hatanın ne zaman hangi macta cıkacagı belli olmaz aman nazara gelmeyin. Bence en etkili cözüm INGILIZCE WINDOWS yani oyunun ana vatanının dili. Cok kasmak isteyen varsa kendine ingilizce xp bulsun ve yüklesin. Bence kesinlikle hata cıkmazzz...

poeman
09.Kasım.2006, 02:37
Orjinalde yok mu sorun. Yoksa alacam bakın ona göre.

benımkıde kopya oyun ve bendede aynı sorunu verdı ama ben cozdum su an 2010 yılındayım ve catır catır oynuyorum.baskada hıc hata almadım."warnıng deyıp atıyor" adındakı baska bır baslıga nasıl cozdugumu yazdım.lınkıde burası

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=26199

ınsallah sızlerde cozersınız. ıyı oyunlar

poeman
09.Kasım.2006, 02:41
Senin sorunun bilgisayardan kaynaklaniyor sanirim.Ben format atip yuklemistim.Belki seninde format atman gerekebilir.En azindan temiz bir windows'un olur;)

bu FM MANİA format manıa anlamına gelmıyor degılmı. ne bıleyım bende de cok sorun oldu ama hıc format atarak cozum dusunmemıstım. :):)sonucta ıse yarıyorsa ıyıdır tabı:D