PDA

View Full Version : Arkadaşlarımı çok özledim

IcedEarth
24.Ekim.2006, 20:30
Mersinden ankaraya taşındık arkadaşlarımı özellikle de 8. sınıftan arkadaşlarımı çok özledim bir türlü mersindeki arkadaşlarım gibi arkadaş bulamıyorum öyleki atlayıp otobüse mersine gidesim gelio :(

tosunpasa
24.Ekim.2006, 20:50
aynı acıyı bende çekiyom be kardeş 8. sınıfa geçtim seviniyodum arkadaşlarla bu yıl şunu yaparız bunu yaparız diye babam aldı beni okulumdan taşıncaz diye şimdi anladım arkadaşlarımın değerini ah bi geri dönebilsem :(

bursa_mc
24.Ekim.2006, 20:55
eee hayat bu kadar acı yenı taşındığın yerde de arkadaşın olur ve eskı yerini unutursun bile

IcedEarth
24.Ekim.2006, 20:58
hiç sanmıyorum ya 15 yıllık ömrümün 13 yılı mersinde geçmişti

Krusty
24.Ekim.2006, 20:59
Gerçekten çok acı bir durum. Unutmaya bak, hatırlamamaya çalış diyeceğim ama unutmak çok zor. Üzülmeyin..

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 21:21
Alışırsın demek zor ama seni belkide en çok anlayan benim. 14 sene İstanbul'da yaşadıktan sonra Ankara'ya taşınmak ve orada 4 sene yaşamak bana zulüm gibi gelmişti. Ama yine İstanbul'a geri döndüm. Hayat bu ne yapacağı belli olmuyor.

OgUzKaGaN
24.Ekim.2006, 21:33
Kardeş üzülme ya.Alışırsın yenilerinede....

Eray Dengiz
24.Ekim.2006, 22:13
Bi bakımdan aslında şanslı saymalısın. Ben 7.sınıfın yarısında ayrıldım, 1.5 sene ilköğretimi ayrı bir okulda okudum, tam alıştım derken lise çağı geldi orada 2.5 sene okudum baya bir alışmıştım, ısınmıştım ama yarı dönem olmadan ayrıldım, İstanbul'a geldim ve 6 aylığına bir okula gittim, şimdi dershane ortamını ayarlamaya çalışıyorum..

Bu bakımdan biraz kendini iyi hissedebilirsin belki :)

yavuuzzzz
25.Ekim.2006, 12:46
ben de 5. sınıfın yarısında ayrılmak zorunda kalmıştım orada 6 yıllık arkadaşlarımda vardı 2 ay kadar çok zorluk çekmiştim ağladığımı hatırlarım cidden ama sonradan geçti şimdi çok memnunum takma kafana bu yıl liseye geçince yine zorluk çekecez ama atlatırız inşallah

El Comandante
25.Ekim.2006, 16:35
arkadasim senin yasadigin zorluklari bende yasiyorum su an,izmirde 7 sene kalip sonra 2005 yilinin agustos ayinda almanyaya tasindim,ve simdi izmirdeki kankilerimi dostlarimi cok özledim,bazen odama cekilir eski günleri düsünür hüzünlenirim,ah be gene duygulandim dost gibisi yok ya.elin gurbetinde dostlarin olmadan yasamak insana cok kötü koyuyor :(:(:(:(

IcedEarth
30.Ekim.2006, 23:23
ne kadar sıkıldığımı ve özlediğimi tahmin edebilecek kişiler var demekki :(:(:(:(:(
bi de eray abi ben manyak mıyım sen de arrkadaşlarından ayrıldın diye memnun olayım :D:D:D:D:D

Atakan38
30.Ekim.2006, 23:28
zor bı durum gecmıs oLsun aLısırsın yaa orayada