PDA

View Full Version : InstallShield sihirbazı sorunu yardım?

livinglegend
25.Ekim.2006, 01:48
http://img104.imageshack.us/img104/1163/2fj5.jpg

Bende bu üstteki gibi bir sorun var java yı yükledim klavye dilini ingilizce yaptım herşey tamam yüklemeye başlıyorum bu hatayı veriyor arkadaşın bilgisayarına kurdum böyle bi sorun vermemişti onda menajer kaydedilemiyordu onu hallettim o güzelce oynuyor ben kendi bilgisayarıma kuramadım. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler...

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 01:53
Tüm ayarları İngilizce yapmalısınız..
Yani tarih,bölge ve dil seçenekleri bölümündeki tüm ayarlar İngilizce olmadığından bu sorunu alıyorsunuz...

yigit139
25.Ekim.2006, 01:56
ewt bndede ilk başta bu sorun olmuştu sonra dil seçeneklerindeki herşeyi ingilizce yaptım we javayı baştan kurdum.. düzeldi..

byunuss1
25.Ekim.2006, 01:58
ewt bndede ilk başta bu sorun olmuştu sonra dil seçeneklerindeki herşeyi ingilizce yaptım we javayı baştan kurdum.. düzeldi..

evet aynısı bendede oldu bende düzelttim

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 02:00
Sende bu şekilde düzletebilirsin arkadaşım...:)

livinglegend
25.Ekim.2006, 02:04
arkadaşlar benim sağ alttaki dil seçeneği kayboldu hani EN veya TR yazıyo ya gerçi denetim masasından girebiliyomda onu nası getirecem geri

livinglegend
25.Ekim.2006, 02:06
dediğiniz gibi yaptım sorun hala devam ediyor

livinglegend
25.Ekim.2006, 02:12
ya arkadaşta yaptım aynısını oldu bende niye olmadı anlamadım arkadaşa kurdum hemde aynı CD den şimdi kendi bilgisayarıma yapamıyom gel buyur buradan yak. :) adam yarın bana gülecek vallaha

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 02:24
Bak kardeş ilk başta Bölgesel Seçenekler'deki DİL i İngilizce yap;
Sonra DİLLER kısımın İnglizce(İngiltere) yap.
En son gelişmişten dil bölümünü İngilizce(İngiltere) yap.Uygula Bilgiisayar yeniden başlasın ve tamamdır...

livinglegend
25.Ekim.2006, 02:39
torres kardes dedigin gibi yaptim simdi oldu sagolasin insallah daha sorun cikarmas su anda yukluyo ama simdi de hersey klavye felan ing oldu su anda bu yazidan da anlamisindir zaten tarih felan hersey ingilizce ben arkadasa yaptigimda bole bi sey olmamisti klavye felan TR di bunu duzeltemesmiyiz tesekkurler

livinglegend
25.Ekim.2006, 03:35
alllah alllah yaw oyunu aynen girdim arkadaşlar takım felan seçtim oyunu kaydettim çıktım 10 dakka sonra girdim siyah ekran çıktı girmiyo oyun kitlebiyor daha sonra forumda denilenler gibi aplication data klasörünün içindeki fm 2007 yi sildim sorun hala gitmedi ne yapmam gerekiyor bilen var mı? teşekkürler