PDA

View Full Version : Orduspor Kariyerim!

Emurafu
25.Ekim.2006, 14:11
Evet sevgili Arkadaslar bu karıyerımı sizle paylasmak istededim:::::::;)
Valla suanda kımse turkıye lıgınde alt lıgde karıyer yapmak ıstemez cunku alt lıglerde adam gıbı oyuncu yok alıpta oynatmaya.....:)
Üstelık sattıgım oyuncular cok ucuza gıdıyor...:)
Sonucta ılk sezon super lıge cıkamadım lıgde 15. oldum:( hemde soktayım:eek: hemde saskınım:eek:
ılk defa basıma böyle bır olay gelıyor ve bu yüzden bu karıyerımı sı<ınle paylasmak ıstedım....;)

İlk Sezon Kadrom
http://img228.imageshack.us/img228/7716/kadromas3.th.jpg (http://img228.imageshack.us/my.php?image=kadromas3.jpg)
İlk Sezon Taktık
http://img138.imageshack.us/img138/5001/taktikxj1.th.jpg (http://img138.imageshack.us/my.php?image=taktikxj1.jpg)
Ve Malesef Bunun sonucunde lıgı 15.sırada tamamlayıp son anda kume dusmekten kurtuldum hedefım bu sene süper lıge cıkmak:D
2.sezon
2.sezon kadromu koymaya gerek yok yenı transferlerım bunlar
rıza sen
mehmet topal
cem yanık
bunları alarak hazırlık maclarına basladım:D iste sonuclar;

Orduspor 1-2 Boavısta
Orduspor 0-0 Saınt Ettıenna
Orduspor 4-3 Nantes

İste lig macı Gel cattı buyrun suana kadar oynadıgım maclar

Orduspor 0-0 Diyarbakırspor
kupa:Orduspor 2-1 dardenelspor
A. Sebatspor 2-1 Orduspor

İşte maclar böyle yenı aldıgım oyuncularda takıma alısmaya basladı...
ıyısallah bu sefer süper lıge cıkcam ama oyuncu almak ve satmak gercekten zor...
savumayı bır turlu oturtamadım ama ümitliyim hedef en azından play off lar

Maclar Oynandıkca sonucları yayınlamaya devam etcem

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 14:19
Kardeş üzülme senin ne kadar hile karşıtı olduğunu biliyorum....
Sen başarırsın..:D

Emurafu
25.Ekim.2006, 14:22
Kardeş üzülme senin ne kadar hile karşıtı olduğunu biliyorum....
Sen başarırsın..:D
Sagol Allah Razı ol
benımde yerımde baskası olsa her halde kesın yenı oyun acardı yada bırseyler yapıp super lıge cıkardı herhalde
Ama alt lıgler gercekten zor yapmıslar hele oyuncu bulmak cok zor

kaleci_enes
25.Ekim.2006, 14:23
rahimi almışsın tabi 15. olursun :)

rustem goldberg
25.Ekim.2006, 14:24
kadro güsel.metmet we serkan ii seçim.ayrıca Orduspor4-Nantes3:D :D :D

CeNTeR_TR
25.Ekim.2006, 14:25
aslında kadron iyiye benziyor ama inşallah çıkarsın super lige valla oyunu oynayamadım ve haziran 20 ye kadar da oynıyamıycam samsunspor nasıl acaba arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

Emurafu
25.Ekim.2006, 14:32
rahimi almışsın tabi 15. olursun :)
kardes rahim cok iyi ama yasli oldugu icin yedek fatih terim baktim milli takima cagiriyor bende onu aldim sana onerim 2.lig baska oyuncu yok adam gibi

Emurafu
25.Ekim.2006, 14:33
aslında kadron iyiye benziyor ama inşallah çıkarsın super lige valla oyunu oynayamadım ve haziran 20 ye kadar da oynıyamıycam samsunspor nasıl acaba arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim
kardes kadrom fm 2006 ya gore super ama bu oyuncular fm 2007 berbat alt lıglerın datasını cok kotu yapmıslar

Emurafu
25.Ekim.2006, 14:33
kadro güsel.metmet we serkan ii seçim.ayrıca Orduspor4-Nantes3:D :D :D
cok sagol kardes

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 14:34

Galiba ÖSS derdi..:(

Fietra 10
25.Ekim.2006, 14:35
desene 2.liden alınacak takım yok:(

Emurafu
25.Ekim.2006, 14:43
desene 2.liden alınacak takım yok:(
aynen kardes datası cok kotu
serkan gedık fınıshıng hep 20 ıdı ama bu oyunda 18

_GFB_
25.Ekim.2006, 15:00
Başarılar kardeşim...

Emurafu
25.Ekim.2006, 15:01
Başarılar kardeşim...sagol kardes ıyısallah superlıge 2.senemde cıkarım

Ralph
25.Ekim.2006, 15:13
zaten oyunun amacı hilesis oyunun kaderini etkilemeyecek şekilde oynamak...zewki bura;)

Emurafu
25.Ekim.2006, 15:15
zaten oyunun amacı hilesis oyunun kaderini etkilemeyecek şekilde oynamak...zewki bura;)
cok haklısın bırde data kotu ya daha cok sarıyor

LaKe
25.Ekim.2006, 15:16
Evet alt ligler çok zormuş.

Benim arkadaş deli gibi sabahtan akşama FM oynuyor. 2.Lig B'den Maltepespor'u almış. 4 Sezonda ancak 2.Lig A'ya çıkabilmiş :)

Allah kolaylık versin valla :)

Emurafu
25.Ekim.2006, 15:19
Evet alt ligler çok zormuş.

Benim arkadaş deli gibi sabahtan akşama FM oynuyor. 2.Lig B'den Maltepespor'u almış. 4 Sezonda ancak 2.Lig A'ya çıkabilmiş :)

Allah kolaylık versin valla :)ama ıyısallah ben 2.sezonumda cıkcam
aslında oyun sarıyor
zaten maclar oynadıkca burda yayınlamaya devam etcem

Emurafu
25.Ekim.2006, 15:48
Neyse Arkadaslar Sız yorumlarınızı yazın ben bıraz mac yapım 10 mac sonra sonucu bıldırırm sıze

byunuss1
25.Ekim.2006, 16:23
yaa ben 2.ligde cok futbolcu aradım ama adam gibi bi oyuncu bulamadım dogrusu

Emurafu
25.Ekim.2006, 16:59
yaa ben 2.ligde cok futbolcu aradım ama adam gibi bi oyuncu bulamadım dogrusu

bosunami konusuyom ben

diger maclar
orduspor 2=2 altay
kupa orduspor 1=0 cankiri
elazig 2=1 orduspor

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 17:09
Kolay geleeeeeeeeeee.:D:D:D:D:D:D:D:D

Emurafu
25.Ekim.2006, 17:13
Sagol kardes Neyse ben cikiyom biraz daha mac yapim sonra maclari yayinlim

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 17:15
Ok.Nereden çıkıyon?

Emurafu
25.Ekim.2006, 19:30
Evet arkdaslar zorlu maclar devam ediyor ama kendi eivimde berabere kaliyom deplasmanda yeniliyom

Emurafu
25.Ekim.2006, 23:10
oftasspor 2=0 orduspor
orduspor 2=1 sekerspor
alanya 0=3 orduspor
orduspor 2=3 sivasspor
karsiyaka 1=0 orduspor
kupa sakarya 0=0 orduspor

LaKe
25.Ekim.2006, 23:13
Abi naptın yav :D Bu gidişle biraz zor gözüküyor çıkman :) Bir an önce revizyona git bence. Ligde durumlar nedir? Birde puan tablosu koysan.

Emurafu
25.Ekim.2006, 23:21
Abi naptın yav :D Bu gidişle biraz zor gözüküyor çıkman :) Bir an önce revizyona git bence. Ligde durumlar nedir? Birde puan tablosu koysan.
Buyur kardes al Suanki Lig tablosun nite takim kotu ya anlamiyom hala saskinim;)
http://img68.imageshack.us/img68/6725/ligtablosufz9.th.jpg (http://img68.imageshack.us/my.php?image=ligtablosufz9.jpg)
kardes kadrom da iyi gecen seneye gore ama bir turlu defansi oturtamiyom cok kolay gol oluyor
Kardes Buyur Bu da taktigim
http://img439.imageshack.us/img439/7968/yenitaktikfc1.th.jpg (http://img439.imageshack.us/my.php?image=yenitaktikfc1.jpg)
taktigim gordugun son sakarya macinin taktigi bu deplasmanda oynadim 1 puan aldim kupada
riza=yerinde normal de ismet oynatiyom zaman zaman bazende defansda

OgUzKaGaN
25.Ekim.2006, 23:24
Bende Juve ile sürükleniyom bi alamete.Taktikler hiç uymuyor...

Emurafu
25.Ekim.2006, 23:36
Bende Juve ile sürükleniyom bi alamete.Taktikler hiç uymuyor...valla kardes ilk basta taktik tutuyordu ama simdi tutmuyor#

Arkadaslar ustte lig tablosunu koydum birde taktigimi sik sik maclar oldukca guncellicem

S-B-Z
25.Ekim.2006, 23:50
gerçekten ilk yıl döktürmüşsün anakonda daha ne diyeyim,başarı bu olsa gerek :D:D

tigris
26.Ekim.2006, 00:01
ah be kardeşim nolmuş orduporumuz gerçek hayattaki gibi olmuş :D

şincik napalım hmmmm

1-antrenmanları geliştirelim
2taktikleri geliştirelim(özellikle ilk patchden sonra)
3-ucuz yeteneklerin hepsini ortaya çıkaralım

ancak o zaman orduya süper ligi getirecez inşallah arkadaşım,

ama gayretlerin hakikaten çok güzel ve devam et bence.

teknik olarak edebileceğim tek tavsiye antrenmanı dikkatli yaptır ve yeni iyi koçlar almaya çalış

hadi kolay gele :D

tcdo
26.Ekim.2006, 00:38
yıllarca küçük takımları çalıştırma deneyimime dayanarak; taktik olarak saha yayılışını narrow, passing'i short defensive line'ı da deep yapmanı ve 4 defans önüne 2 dmc koyarak kaleyi rakibe kesin şekilde kapamanı ve kontra peşinde koşmanı tavsiye ederim.

tekme
26.Ekim.2006, 00:56
kardeşi ben orduluyum zahuzahzauhza :D mesudiye:P

Emurafu
26.Ekim.2006, 04:13
[Iste Beyler ligin Ilk yarisi bitti:D
durum hıc ıc acıcı degıl:mardın 0-1 orduspor
orduspor 0-0 kocaelıspor
orduspor 3-1 konyaspor
antalyaspor 1-0 orduspor
samsunspor 2-1 orduspor
orduspor 1-1 kasımpasa
orduspor 4-1 tarsus ıdmanyurdu
(http://img100.imageshack.us/img100/4559/ilkuariligtablosuez2.th.jpg (http://img100.imageshack.us/my.php?image=ilkuariligtablosuez2.jpg)
beyler buda turkıye kupası turkıye kupasında daha ıyı oynuyom:D
Orduspor 0-0 sakaryaspor
Orduspor 3-1 konyaspor
sekerspor 2-1 orduspor
http://img49.imageshack.us/img49/1998/turkiyekupasiie5.th.jpg (http://img49.imageshack.us/my.php?image=turkiyekupasiie5.jpg)
eger sonmacta trabzondan puan alırsam grubtan cıkarım mac kendı evımde
ama lıg ne yapcam galıba bu senede cıkmıcam oyuncu yok adam gıbı yaw

T_A_N_E_R
26.Ekim.2006, 05:56
ne kadar transfer butcen var?

Emurafu
26.Ekim.2006, 13:50
valla kardes transfer butcem az zaten fazla olsa biraz daha iyi oyuncu alirim
ılk yarı bıttıgı ıcın transfer calısmalarını surduruyom 88 k butcem var

akgulfb
26.Ekim.2006, 14:04
allah yardımcın olsun :D işin zor

Emurafu
26.Ekim.2006, 14:13
allah yardımcın olsun :D işin zor
evet kardes beni zor bir gun bekliyor fm de 2.senem oldu
lıgde ılk yarı bıttı ama hala toparlanamadım ahh su data ıyı olsaydı oyuncu bulurdum ama olmuyo ıste superl ıge cıkmak cok zor

akgulfb
26.Ekim.2006, 14:20
evet kardes beni zor bir gun bekliyor fm de 2.senem oldu
lıgde ılk yarı bıttı ama hala toparlanamadım ahh su data ıyı olsaydı oyuncu bulurdum ama olmuyo ıste superl ıge cıkmak cok zor

ewet bak işte orda haklısın data nın dar olması küçük takımlar için çok büyük bi zorluk. mesela aynı oyunun içinde ordu olunca 1000 adam çıkıyorsa chelsea olunca 12000 adam çıkıyor. Nedir bu küçük takımların çektikleri :D sen başarırsın inanıyoruz:D:D...

Emurafu
26.Ekim.2006, 14:44
ewet bak işte orda haklısın data nın dar olması küçük takımlar için çok büyük bi zorluk. mesela aynı oyunun içinde ordu olunca 1000 adam çıkıyorsa chelsea olunca 12000 adam çıkıyor. Nedir bu küçük takımların çektikleri :D sen başarırsın inanıyoruz:D:D...
sagol kardes boyle daha cok sarıyor
hem zevklı
bakalım oyuncu arastırmam suruyor

akgulfb
26.Ekim.2006, 14:45
sagol kardes boyle daha cok sarıyor
hem zevklı
bakalım oyuncu arastırmam suruyor

bizde adam buldukca sana yardim ederiz mrak etme !!!

Emurafu
26.Ekim.2006, 14:52
adam konusunda degısık adam bulacagınızı sanmam cunku butun takımları gezdım arastırdım adam gıbı adam yok

T_A_N_E_R
26.Ekim.2006, 14:56
kac tane yabanci futblcun war?

Emurafu
26.Ekim.2006, 14:59
kac tane yabanci futblcun war?

sen fm 2007 oynadınmı:(
alt lıglere yabancı alınmıyor bunu bıl:D

T_A_N_E_R
26.Ekim.2006, 15:00
oynuyrumda alt liglede yabanci olup olmadigini bilmiyorum o cok kotu yaf nie alinmiyorki cok sacma, gercekte de oylemi

ceyhun127
26.Ekim.2006, 15:06
FORZA ORDUSPOR gerisi yalaN!!!!

Emurafu
26.Ekim.2006, 15:06
oynuyrumda alt liglede yabanci olup olmadigini bilmiyorum o cok kotu yaf nie alinmiyorki cok sacma, gercekte de oylemi
alla alla kardes futbolla hıcmı ılgılenmıyon:mad: gercekte zaten yabancı alınmıyor.... alt lıglere bu yuzden oyundada alınmıyor:D alınmaması cok ıyı bence yoksa fm 2006 ortalık karısıyordu herkez yabancı alıyordu:D
Ne sacması yaw sadece guluyorum sana:D

Neyse maclarımı oynamaya devam edım:D maclar oynandıkca sonucları yayınlıcam zaten:D burda sız yorumlarınızı yazın ben degerlendırırım zaten 2 veya 3 tane oyuncu buldum onlara teklıf yapcam

emir cavak
26.Ekim.2006, 15:42
abi ben eskişehirsporu 1.lige çıkarttım birkaç takviye ile play-off
lardan çıktım süper lige

Emurafu
26.Ekim.2006, 17:08
kimleri aldin kardes ya adam gibi adam yokki

yeni transferlerim

Ersin sahin
Ediz

turkiye kupasinda trabzona elendim dakika 29 iki oyuncum kirmizi gordu 9kisi oynadim maci ilk 0=0 bitti ama mactan 4=0 yenik ayrildim

leo messi-tevez
26.Ekim.2006, 20:42
alla alla kardes futbolla hıcmı ılgılenmıyon:mad: gercekte zaten yabancı alınmıyor.... alt lıglere bu yuzden oyundada alınmıyor:D alınmaması cok ıyı bence yoksa fm 2006 ortalık karısıyordu herkez yabancı alıyordu:D
Ne sacması yaw sadece guluyorum sana:D

Neyse maclarımı oynamaya devam edım:D maclar oynandıkca sonucları yayınlıcam zaten:D burda sız yorumlarınızı yazın ben degerlendırırım zaten 2 veya 3 tane oyuncu buldum onlara teklıf yapcam

arkadasim basarini taktir ediyoum cok azimlisin ama alt liglere kazak ozbek azeri ve turmenistanuyruklu oyuncularda 2 tane alabilirsin bunu unutma ozellikle kazaklarda iyi adamlar olabiliyor bide sana
bolic
baljic
ve malatyali taneri oneririm ;;)

Fantastic
26.Ekim.2006, 21:09
ben fm 2006 da cem yanik i kocaeline aldim ve adam baya tutlmustu gol krali olmustu

leo messi-tevez
26.Ekim.2006, 21:12
ben fm 2006 da cem yanik i kocaeline aldim ve adam baya tutlmustu gol krali olmustu

2006 ıle arada buyuk fark var

OgUzKaGaN
26.Ekim.2006, 21:16
Anakonda seni tebrik ediyorum...
Halen daha sürdürüyorsun...:)

nekop
26.Ekim.2006, 21:20
abi bence bu seneyide unut altyapindaki tum oyunculara sans ver belki seneye kadar gelisirler sende cikarsin...

Emurafu
26.Ekim.2006, 23:07
beyler ligin bitmesine cok az kaldi valla deliricem bu senede superlige cikamiyom ters giden birseyler var ama anlamadim gittihttp://img122.imageshack.us/img122/2981/ligbitiyorjn5.th.jpg (http://img122.imageshack.us/my.php?image=ligbitiyorjn5.jpg)
takimim cok kolay gol yiyor ya adam gibi bir taktikde oturtamadim iyisallah 3.senemde cıkcam ama once bu sene kume dusmemem lazım para yok klubte ama elımde ıyı oyuncular var....:( dedıgım gıbı sadece taktıgı oturtamadım:(

umutumut67
26.Ekim.2006, 23:27
yönetimden ek bütce iste verirler belki.
galatasarayla oynarken 50bin dolar bütçem kalmıştı istedim 5milyon dolar artırdılar.
galatasarayın falan paf takımlarından oyuncu kirala. 1.ligde takımlarında fazla oynayamayan ve sözleşmesi bitecek olan adamları almaya çalış..

SezaiAbi
26.Ekim.2006, 23:43
parent klub aldın mı hocam hiç...

Oghuse
26.Ekim.2006, 23:53
başarılar kardeş...ben daha oyunu bulamadım bi bulsam kariyer anında gelecek ama

Emurafu
27.Ekim.2006, 00:47
Beyler nihayet taktigimi oturttum takim iyi gitmeye basladi yakinda taktigimi sitedede yayinlicam bakarsiniz ozaman sizde denersiniziste son uc macta aldigim sonuclar
Ordu 4=1 Karsiyaka
Kocaelispor 1=1 ordu dakika 90 da yedim
Ordu 2=0 mardinspor

umutumut67
27.Ekim.2006, 01:45
benim oyunda ordu on maç sonunda 13. sırada en iyi oyuncusu 9maçta 7golle fatih şen

Emurafu
27.Ekim.2006, 03:24
benim oyunda ordu on maç sonunda 13. sırada en iyi oyuncusu 9maçta 7golle fatih şen
kardes ben fatis sen sattim 500 e

Ve sonunda 2.senemde lıg bıttı ve malesef lıgı 14.sırada tamamlayıp yıne superlıge cıkamadım ama artık taktıgımı oturttum:D yenı taktıgım sayesınde 8 macta 5 galıbıyet,2 beraberlık,1 maglubıyet aldım o lıdere karsı bu da neyı gosterıyor takımın bu taktıkle ıyı yolda oldugunu gosterıyor:Dgelcek sene kesın superlıge cıkcam:D aslında oyun yınede sarıyor

Suanda genc bır kac oyuncu alıyom
Berk baran AMR
Babur tın AMLC

Şimdi cok ıyı bır stoper arıyom stoper bulunca ıs tamam hava hakımıyetı ıyı olan bır stoper arastırıyom:( ıyısallah bulurum
Butcem 96 k

BruceBowen
27.Ekim.2006, 13:49
Abi işin zor ama kolay gelsin diyeyim yani. O kadar az paran var. oyuncu getirmende bir hayli zor. Bence takımı şöyle baştan bir yenile derim. Sezon boyunca iyi performans gösteremeyen adamları sat. Yerine daha iyi alternatifler bulabilirsin belki. Antrenman sahanda muhtemelen iyi değildir. Ama antrenman programın ile biraz oyna derim. Antrenman önemli çünkü. Taktiğe gelince orta sahanı kalabalık tut. Adamlarını özellikleri hakkında pek bir bilgim yok. Ama yerden ve yavaş tempo ile oyna derim sana. Gerçi sen ne yapacağını iyi bilirsin.;;)

Emurafu
27.Ekim.2006, 14:17
Abi işin zor ama kolay gelsin diyeyim yani. O kadar az paran var. oyuncu getirmende bir hayli zor. Bence takımı şöyle baştan bir yenile derim. Sezon boyunca iyi performans gösteremeyen adamları sat. Yerine daha iyi alternatifler bulabilirsin belki. Antrenman sahanda muhtemelen iyi değildir. Ama antrenman programın ile biraz oyna derim. Antrenman önemli çünkü. Taktiğe gelince orta sahanı kalabalık tut. Adamlarını özellikleri hakkında pek bir bilgim yok. Ama yerden ve yavaş tempo ile oyna derim sana. Gerçi sen ne yapacağını iyi bilirsin.;;)
kardes yasli oyuncular cogu gitti
kadroya iki tae genc aldim antreman programim super
simdi iyi bir stoper ariyom

Emurafu
27.Ekim.2006, 18:04
evet beyler en sonunda lig basladi bakalim ne olcak

Eray Dengiz
27.Ekim.2006, 18:07
Hadi bakalım başarılar diliyorum. Sen bu azimle Orduyu Süper Ligimize çıkarırsın. Oyunda herşeyi oturtabilmek için sabretmek önde geliyor, bunu çok iyi başarıyorsun. Şimdiden kolay gelsin.

frozengod
27.Ekim.2006, 18:26
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24840 3 mac su taktigi denemeni istiyorum senden ordu spora nasil olur cok merak ediyorum

gecmez1990
27.Ekim.2006, 19:25
orduspor4-3nantes o maci ii almissin tebrik duzelir basarirsin

Emurafu
27.Ekim.2006, 22:08
Hadi bakalım başarılar diliyorum. Sen bu azimle Orduyu Süper Ligimize çıkarırsın. Oyunda herşeyi oturtabilmek için sabretmek önde geliyor, bunu çok iyi başarıyorsun. Şimdiden kolay gelsin.

Cok sagol kardes elimden geleni yapiyorum artik taktigimi oturttum sayilir cunku cok zor gol yiyorum maclar olsun burda yayinlicam:D

Emurafu
28.Ekim.2006, 13:50
Evet Beyler lıgın ılk yarısı bıttı 2.yarıda 22. macı oynadım:D
suanda lıgde 11.yım ıyısallah ılk 6 ya gırcem:D
son ıkı macımda guclu rakıplerımı yendım:D

Karsıyaka 0-1 orduspor
orduspor 2-1 Elazıgspor

Emurafu
28.Ekim.2006, 22:26
Yaw 4.seneme gectım hala super lıge cıkamdım bune yaw
fm 2006 dakı master ozzy nın bol kanatlı taktıgını kullandım ama ılk baslarda ıyı ıdı sonra yıne yenılgı serısı basladı
adam gıbı taktık yok galıba cok kolay gol yıyorum ustelık yedıgım goller kontra ve ara pası ıle kesın stoper alcam ama ıyı stoper yok

yenı transferler
Erman guracarDC
Cemsınan SengulAMRC

themanticors
28.Ekim.2006, 22:36
usta benim başlıkta 4.cü senemde hala çıkamadım süper lige diye yazmışsın.ilk oraya mı buraya mı yazsam diye düşündüm ama en akıllıcası buraya yazmak.taktiğini birde benim başlıktaki ilk taktik olarak denersen ve yorumunu yazarsan sevinirim.ayrıca o taktik için bir tavsiye daha.benim taktiği denersen deplasmanlarda ve evindeki güçlü rakiplere karşı ilk yarı kontratak seçeneğini seç ve devre arasındaki oyunun durumuna göre daha üstün oynuyorsan (skor üstünlüğü değil ama) seçeneği kaldır.

oyuncu tavsiyesi olarak ise sana defansına
Ferudun Türedi - D RLC
Çoşkun Aygür - D L
Latif Gülen - D C / DM
Gürkan Binli - D C
isimlerini öneririm.Sezon sonundayım şu an oluk oluk teklifler geliyor bu oyuncular için bana şu an süper lig takımlarından.Bence çok kaliteliler ve ben aldıklarımda ucuzlardı.Sendeki fiyatlarını bilemem şu an.

Başarılar.Bu sene süper lige çıkman dileğiyle...

Emurafu
28.Ekim.2006, 23:07
sagol kardes valla taktık konusunda cok kararsızım

Emurafu
29.Ekim.2006, 13:36
Evet beyler zorlu sezon basladi bu sene Allah izin verirse superligdeyim iyi stoperler aldim
Murat ceylan
Erman guracar

Suanda ligde 3 macta 7 puan topladim takim iyi gidiyor

GeNç KaRTaL
29.Ekim.2006, 14:41
salı pazarı taktiğini dene istersen kolay gol yemeni engellersi

alonso88
29.Ekim.2006, 15:16
iyi gidiyor gibisin

cengizvarts
29.Ekim.2006, 17:28
anakonda her ne kadar hile karşıtı trabzonspor karşıtı olsan da başarılar ve iyi kariyerler diliyorum geçmişi unuttum sanma

Emurafu
29.Ekim.2006, 20:55
anakonda her ne kadar hile karşıtı trabzonspor karşıtı olsan da başarılar ve iyi kariyerler diliyorum geçmişi unuttum sanma

(/1) ne gecmisi yaw kardes ne dinn sen

(/1) Beyler yeni sezon super gidiyor ligde 7.yım takım super

SezaiAbi
29.Ekim.2006, 22:21
soruma cevap vermedin...parent klup istedin mi yönetimden..

GLoBaL_DeeJaY
30.Ekim.2006, 12:27
kadro güzel zaten dünya karması olsun son dakkada kesin gol yersin oyun böyle ne yazıkki

Emurafu
30.Ekim.2006, 15:01
soruma cevap vermedin...parent klup istedin mi yönetimden..

kardes hepsi var bende

Emurafu
01.Kasım.2006, 13:02
Evet Beyler 5.senem gectim cok mutluyum:D:D:D:
Ama süperl ıge yıne cıkamadım malesef:2: :2: :2:
Takımım hep son dakıkada gol yıyor taktık olayına gelelım ılk basta taktık tutuyor ama sonra yenılınce daha tutmuyor:2: :2: :2:
hava toplarından kontradan cok gol yıyom:2: :2:
işte böylee:2: :2:
Savunmaya CEM beceren aldım

Emurafu
04.Kasım.2006, 12:40
Beyler suan ligde 6.sıradyım ama kıyasıya bır mucadele var ıyısallah 5.senemde superlıge cıkcam
Buyrun beyler 5.yılım kadrom
http://img301.imageshack.us/img301/9761/kadromtt2.th.jpg (http://img301.imageshack.us/my.php?image=kadromtt2.jpg)
beyler buda suankı lıg tablosu
http://img301.imageshack.us/img301/70/ligtablosuqg1.th.jpg (http://img301.imageshack.us/my.php?image=ligtablosuqg1.jpg)
Buda en golcu oyuncum super bır oyuncu adamı gazıantep alt yapısından aldım sımdı yıldız adayı
http://img301.imageshack.us/img301/143/golcuoz3.th.jpg (http://img301.imageshack.us/my.php?image=golcuoz3.jpg)
Evet ıste boyle sımdı soz sızın

wirus tr
04.Kasım.2006, 17:08
walla ne diim bu sene çıkcaksın :) ben fethiyesporum transfer param 0 dı bende oyunda kendimi yaptım :) bende hile karşıtıyım ama ne para nede 1 doğru adam war ben ne yapayım :( her maç yenilmek zevksiz oluodu :( takımını gerçekten iyi oturtmuşsun ligden çıkarsan tekrar düşmezsin ;) orduspor u bilmiyorum ama fethiyespor da bırakın gs nin alt yapısını 2. lig b(fetihyesporun liginde) den bile adam alamıyorum :( tek aldığım boştan adam almak we genç takımdan oyuncular 16 yaşında falanlar onlar defans we ortasaha bende caner-wirus-temur üçlüsünün ne yaptıysa onla ligde gidiyorum walla

wirus tr
04.Kasım.2006, 17:25
sizce buna maç denirmi?

http://img294.imageshack.us/img294/7385/imkansizjw8.png (http://imageshack.us)

bence bi yerden hakemlere para wereliodur yerini sölermisiniz?

Emurafu
04.Kasım.2006, 18:21
kardes sakin hile yapma eger hile yaaprsan burdada kariyerini yayinlama oyunda kendini yapmakta hile dir benim takim iyi suan

wirus tr
04.Kasım.2006, 18:48
kariyerimi yayınlamadım sadece maç çok ilginç onu söledim zaten bu save i ölesine zevk olsun die açtım asıl savim bjk we hilesiz ;)

Emurafu
04.Kasım.2006, 19:25
Belyer 6.sezon baslıyor bakalım ne olcak

uaylmz
04.Kasım.2006, 19:54
çok başarısızsın demekki

MaTRaKaN
04.Kasım.2006, 19:56
savenide koy bekliyom:D

Emurafu
05.Kasım.2006, 12:41
savenide koy bekliyom:D

kardes save dosyami yayinladim sitedede buyur indir
bu arada beyler yeni sezon iyi gidiyor

Emurafu
10.Kasım.2006, 14:09
Beyler 7.sezon basladım cok ıyı bır taktık buldum bu sene superlıge cıkıcam kesın cıft on lıbero ıle oynuyom

Umıt bozkurt
Mustafa Yalcınkaya
aldım

delififaci
10.Kasım.2006, 18:41
ordusporun hayranıyım gerçektede fm 06 şampiyon yaptım süperligde başarılar sana

Emurafu
10.Kasım.2006, 19:02
ordusporun hayranıyım gerçektede fm 06 şampiyon yaptım süperligde başarılar sana

Neden hayranısın merak ettım:D :D
Bu arada kardes superlıgde degılım Lıg A dayım

WinterSun
10.Kasım.2006, 19:19
Beyler 7.sezon basladım cok ıyı bır taktık buldum bu sene superlıge cıkıcam kesın cıft on lıbero ıle oynuyom

Umıt bozkurt
Mustafa Yalcınkaya
aldım

nasıl gidiyor kanka..
işe yaradımı takitik :)

Emurafu
10.Kasım.2006, 21:07
yok kardes tutmadi
senin taktik ile aldigim sonuclar
http://img460.imageshack.us/img460/8678/adszeu7.th.jpg (http://img460.imageshack.us/my.php?image=adszeu7.jpg)

kadroma
Simuliskoski
Mehmet polat

onlarida aldim

yaw yokmu bana adam gibi taktik

anilton
11.Ocak.2007, 18:23
kardeş nasıl bu kadar sabırlısın anlamıyorum.tamam başarı için sabır gerekir ama en fazla 2-3 sene sabredilir.sen 6 sene çıkaramamışsın.demekki başarısızsın.

Varonil
06.Mart.2007, 17:19
insallah toparlar super lige cikarsin bende fenerbahce kariyerimi yazicam yakinda suan yapim asamasinda

theorginalsin
06.Mart.2007, 17:25
insallah.toplarsin.ben.orduluyumda