PDA

View Full Version : İmzamı değiştiren kimdir ?

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 00:52
Bazı kişilerin 6 ay 6 yıl muhabbetli imzaları üzerine;

Bende

2006 - 1999 = 7 Yıl
Şubat - Ekim arası = 9 Ay

6 Ay, 6 Yıl nerede ?

gibi imza yazmıştım. Msn'de meddah ile de konuştum, bilmiyorum, bulunmaz da kim değşitirdiğini söylemezse demişti. Eğer benim imzam silinecekse de o diğer şahsiyetlerinki de silinsin dedikten sonra da, haklısın tabi, eğer bir daha seninki silinir onların ki silinmezse ben yaparım dedi Mehmet abi.

Şu anda nette olmadığı için ona söyleyemedim. Kimin, neden değiştirdiğini/sildiğini söyleyebilir mi ?

VoLkaN BaROs
26.Ekim.2006, 22:44
2006 - 1999 = 7 Yıl
Şubat - Ekim arası = 9 Ay

6 Ay, 6 Yıl nerede ?

Bu şekilde yazmanın ne gibi bir anlamı olduğunu öğrenebilir miyim?

Sitemiz 99 dan bu yana yayın yapıyor ama 2000 yılından bu tarafa Resmi Site olarak yayın yapıyor. 6 yıl yazıları o bakımdan yazılmış olabilir ;)

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 22:54
Peki 6 ay ?

Bu imzanın bir anlamı olmadığını ben de biliyorum; fakat sadece o saçma imzalara cevaben yazdım. Peki hangi yönetici benim imzamı değiştirip bana laf atabilir ?

VoLkaN BaROs
26.Ekim.2006, 22:58
Onu kafiye olsun diye yazmışlardır niye alınıp burada sorun çıkarma gereğinde bulunuyorsun?

Burak Duran
26.Ekim.2006, 23:04
ben editledim burası kendi siten değil orda bizim hakkımızda atıp tutabilirsin ama burda olmaz... kafiye ve sözün gelimi diye bazı şeyler var bunları düşün bence

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 23:30
Tamam kafiye olsun diye yazmışlar, bende kafiye olsun diye yazdım. Peki niye benim imzam değiştiriliyor sadece ?

Burak Duran
26.Ekim.2006, 23:33
sende kafiye yok

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 23:36
sende kafiye yok

Pardon :) Bir dahakine kafiye koyar öyle yaparım :)
Benim kafiye anlayışım böyle :)

Benim amacım burada imzamın kafiyeli olup olmadığını belirtmek değil,imzamın neden değiştirildiğidir. eğer değiştirilecekse de neden sadece benimkinin değiştirildiğidir..

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 23:37
+ olarak imzam değiştirildikten sonra bana niye uyarı anlamında bir daha yapma gibilerinden şey söylenmez ?

Burak Duran
26.Ekim.2006, 23:40
imzanın değişmesi bidaha yapma demektir... senin imzanın değişmesi bizim sitemize laf sokma çabandan dolayıdır

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 23:42
Sizin siteye laf attığım yoktur, imzada da bu açık açık görülmektedir.

Burak Duran
26.Ekim.2006, 23:47
bana göre vardı. bir daha öyle bir imza görmek istemiyorum bu kadar. uzatmanın manası yok

Maymuncuk
26.Ekim.2006, 23:50
Bakış açısı, görüş meselesi.

yorum yapmaya gerek kalmıyor, daha ne diyim ben

Vieri
26.Ekim.2006, 23:51
hurmet lafı söylemiş uzatmaya gerek yok...

Vieri
27.Ekim.2006, 00:04
Ben biraz araştırdım konuyu.. İmzalarınızda kurallarımıza uygun olmayan imzalar hariç tüm imzalar serbest, imzanızın uygun olmadan silindiğini düşünüyorsanız konu açıp ortalığı karıştıracağınıza bir yönetici ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı şekile bir imzanın uygun olmadığını düşünüyorsanız yine yönetici ile irtibata geçebilirsiniz.

Maymuncuk
27.Ekim.2006, 00:52
Geçemediğim için zaten açtım, yoksa uğraşmazdım küçücük bir olay için :)

VoLkaN BaROs
27.Ekim.2006, 00:58
Uğraşma o zaman maymuncuk. Yöneticimiz haklı, bir sorunun varsa bunu gelip bize bildir, bizde cevabını verelim. Kafa tutar gibi konu açmak, imza yazmak ne oluyor?

Lütfen burada kurallarımıza uyun, her yapılanıu da kendinize mal etmeyin. Sizlerle uğraşan yok burada.