PDA

View Full Version : Fm 2007 bölümüne konu acılması

Emurafu
26.Ekim.2006, 14:50
fm 2007 bölümüne yenı üyeler cok gereksız konu acıyorlar hersey ıcın bır konu acıyorlar:mad:
Valla ordakı gorevlı kardeslerımızın ısı zor:(
bence yenı uyelerı konu acma hakkında bılgılendırmemız gerekır:rolleyes:

Del Piero_10
26.Ekim.2006, 14:57
evet biri bu oyun çok kötü diye konu açmış

diğeri ona cevap varmek için çok güzel diye konu açmış

başka biri oyunun günahını almayın diye konu açmış

Emurafu
26.Ekim.2006, 15:00
evet biri bu oyun çok kötü diye konu açmış

diğeri ona cevap varmek için çok güzel diye konu açmış

başka biri oyunun günahını almayın diye konu açmış

aynen öyle kardes zaten bende o konuyu acanlara söyle dedım anket bolmune gıt orda ankete katıllın dedım

Eray Dengiz
26.Ekim.2006, 15:30
Her yeni çıkan FM serilerinde bu tarz mesajlar yazılır. Belli bir süre sonra oyunu herkes kurduktan sonra bu mesajlar azalacıktır. Ben elimden geldiğince temiz tutmaya çalışıyorum. Yeni gelen arkadaşlarımız direk konu açtığı için bu oluyordur ama bunuda saygılıyla karşılamak gerekir.

Emurafu
26.Ekim.2006, 15:34
ıyısallah düzelır
cok sacma konuları gorunce gıcık oluyorum

Sekopej
26.Ekim.2006, 15:44
Ben de daha hem oyunu almadığım için hem de yamaların en erken sürede çıkması için onlarla ilgilendiğimden pek bakamıyorum. Yama işi biter oyunu da oynamaya başladığımda daha aktif olup, oranın da düzenli şekilde çalışmasını sağlarız...

Daha oyun yeni bir hevesle almış herkes ve duygularını anlatmaya çalışıyorlar oyunla ilgili, heveslerini kırmadan düzeni onlara da öğretmek gerekir...:)

Emurafu
26.Ekim.2006, 17:24
Fm 2007 bolumune
gereksiz veya bilgi gibi bolum acilabilir

Scocco
27.Ekim.2006, 01:03
Ben de daha hem oyunu almadığım için hem de yamaların en erken sürede çıkması için onlarla ilgilendiğimden pek bakamıyorum. Yama işi biter oyunu da oynamaya başladığımda daha aktif olup, oranın da düzenli şekilde çalışmasını sağlarız...

Daha oyun yeni bir hevesle almış herkes ve duygularını anlatmaya çalışıyorlar oyunla ilgili, heveslerini kırmadan düzeni onlara da öğretmek gerekir...:)

katılıyorum...