PDA

View Full Version : spor servisi diyalogları

dinaMYt
13.Temmuz.2005, 17:02
Abi bu ne ya? Neredeyse lig başlayacak, yaprak kımıldamıyor.
- Haklısın valla Şemsi, transfer falan hak getire.
- Nerede bu yılın bomba transferleri abi, başlarına bir şey gelmiş olmasın sakın.
- Onu bilmem de bugün ne yazıcaz oğlum ya? Neyle dolacak bu sayfa?
- Valla neredeyse Avrupa'nın yarısını ayrı ayrı 'geliyor' diye haber yaptık.
- Figo Galatasaray yolunda yazmış mıydık?
- Yazmaz mıyız abi? Sonra oradan Beşiktaş'a döndürdük. Hatta karşıya geçti. Fenerbahçe'ye imza atması an meselesiydi.
- Sonra nasıl kapadıydık mevzuyu?
- Kayınvalidesinin halası izin vermiyor dedik.
- Yuh!! Amma atmışız ha!! Roberto Carlos Fenerbahçeli diyelim bugün.
- Olmaz, dün Beşiktaş ile prensipte anlaştı dedik. Önce bu durumu bir kapamamız lazım.
- Son anda devreye Juventus girdi, fiyat üçe katladı diyelim.
- Diyelim de sıkışınca hep Juventus devreye giriyor. Bu sefer başka takım girse devreye. Mesela Bursaspor girsin devreye. Roberto Carlos'un eline döner bıçağı da veririz fotoşopta.
- Olum Bursaspor olur mu ya?
- Hani ne bileyim bu sene ikinci ligde çok iddialılar da o bakımdan.
- Saçmalama Şemsi ya. Haa bu arada unutmadan, "Gurbetçi Şener 'Beşiktaş' dedi" haberi yapıyoruz bugün.
- Gurbetçi Şener de kim abi?
- Benim Almanya'daki halaoğlu. Fanatik Galatasaraylı. Bir iki gün Beşiktaş'a transfer pozisyonuna gelsin de sinirden çatlasın. Hahahaha! Sonra bir şekilde kaparız mevzuyu. Bonserviste pürüz çıkar. Transfer kapanır.
- Futbolcu mu peki bu arkadaş?
- Yoo, konfeksiyon atölyesinde çalışıyor. Al bak resmini de getirdim.
- İyi de bu sünnetlik fotoğrafı abi.
- Ne yapayım, elimde bu vardı.
- Fotoğraf siyah beyaz, o ne olacak?
- Olum Beşiktaş'a transfer ediyoruz ya. Konsept olur işte.
- Pardon abi cebim çalıyor. Alo. Ha. Nee? İnanmıyorum. Allaaahhh!!!
- Ne oldu oğlum, Ribery'i masa tenisi raketiyle mi dövmüşler bu sefer de. Yoksa Alex gelmem. Ben Beşiktaşlı'yım artık mı demiş? Ya da buldum. Rui Costa asıl adının Ruhi olduğunu, aslen Niğdeli olduğunu mu açıklamış. Yoksa...
- Abi bir sus ya..
- Ee n'olmuş olum o zaman?
- Galatasaray transfer yapmış abi. Sasa İliç'i almış.
- O kim ya? Aman kimse kim? Sonuçta transfer olmuş ya. Helal be. Biliyordum oğlum. Biri bir transfer yapar, bizi kurtarır diyordum. Laylaylaylaylaylaylaylay laaaayyyyy...
- Cimbombom... Cimbombom...
- Sen Fenerbahçeli değil misin oğlum?
- Sayfaya gerçek bir transfer haberi çıkmış senin dediğin lafa bak abi. Hey yavrum hey.. Ben şimdi buna ne haber yaparım be. Sevdiği yemekler, ilkokul karnesi... Türk müziğini seviyor mu?
- İlk çıktığı kızı da bulup röportaj yapalım. Sasa İliç. İlaç gibi geldin oğlum ilaç....

Fatihin Fedaisi
13.Temmuz.2005, 17:27
Helal olsun sana bunu çok zamanını aldımı?

emirduman
13.Temmuz.2005, 18:29
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sergen yalçın
14.Temmuz.2005, 02:29
hakkaten güzel olmuş

benyaben
14.Temmuz.2005, 14:10
tek kelimeyle mütiş ya gülmekten karnıma ağrılar girdi
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (d) (d) (a) (ı) (ı) (ı)

Fatihin Fedaisi
14.Temmuz.2005, 15:05
Harbi karnına ağrılar girdimi--

sergen yalçın
14.Temmuz.2005, 23:59
abi kaynağı buldum dünkü günaydın gazetesinde hakan ile utkunun köşesinin yazısı

Genghis_Khan
15.Temmuz.2005, 10:32
zaten dinaMYt "ben yazdım" dememiş ki ama bu şekilde alıntı yapılan yazılar kaynak gösterilerek yayınlanırsa iyi olur...
bu arada hakan/utku yu tebrik etmek lazım, ülkemizdeki spor gazeteceliğini çok güzel özetlemişler, acaba eskiden spor servisinde felan mı çalıştılar :mrgreen:

ToFy
15.Temmuz.2005, 16:07
zuahahua manyak ya (d)

e_mali
15.Temmuz.2005, 17:09
(g) Super (ı)

10_Osmanozc
15.Temmuz.2005, 22:00
(g) Super (ı)
Katılıyorum (d)

Bulut
23.Temmuz.2005, 18:22
gerçekten çok güzel olmuş (şş) :mrgreen: (cc)

dinaMYt
03.Ağustos.2005, 11:41
tatilde olduğumdan dolayı bi süredir forumu takip edemiyodum zaten bu yazıyıda tailden 1gün önce yazmıştım yazıyı ben de sizin gibi çok beğendiğim için hemen sizinle paylaşmak istedim ama kaynak konusunda titiz olmama rağmen o gün yazmamışım sergen yalçının dediği gibi yazı hakan&utku köşesinden alınmadır bundan sonra bu konuda biraz daha dikkatli olucam (m)

bu arada Genghis_Khan desteğin için teşekkürler

Cristiano Ronaldo
05.Ağustos.2005, 18:40
acayip komik olmuş DinaMYt, başın ağırmıştır yaza yaza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: çok Matrak olmuş (ı) (ı)

capriceman
06.Ağustos.2005, 01:07
Güzeldi valla :mrgreen: