PDA

View Full Version : database-oyuncu sayisi

BHARISH
30.Ekim.2006, 15:22
arkadaslar oyundaki oyuncu sayisi large database de bile cok kisitli gorunuyo.2006 da olan (ve digerlerinde)huge database secimine rastlamadim.oyuncu hatalari da cm zamanindan beri gordugum en hatal oyun olma ozelligine sahip. bi dunya cift pasaportlu oyuncu var(turk-alman).dusunceleriniz neler bu konuda.

barkinto
31.Ekim.2006, 17:52
Adamlar FM 2007 yi yaparken TR ye hiç onem vermememişler nasıl olsa oynanmıyor diye! Hataların olması normal! İngiltere yada Avrupa birligi ülkelerinde neden aynı sorunlar yok hiç düsündüğn mü?

dentaconstantin
31.Ekim.2006, 18:44
ben de anlayamadım kennedy bakırcıoğlunun profiline bakayım dedim bulamadı

konyasporlu
02.Kasım.2006, 17:34
Valla deli oldum oyuncularımın hiçbiri yok bu ne ya database yi yüllerken tüm oyuncuları seç bölümü var oradan istediğin ligi seçiyorsun tüm oyuncuları yüklüyor ama tabi doğal olarak oyun accayiiip yavaşlıyor seçilen liglerde maç oynanmıyor oynansada biz göremiyoruz herhalde o şekilde olacak

fatih öksüz
02.Kasım.2006, 17:39
biz daha iyisi çıkacak diye beklerken çok daha kötüsünü karşımızda buluyoruz anlamak mümkün değil şu sigamesi

bloodstar
02.Kasım.2006, 18:47
kardeşler..orjinal cd satışının bu kadar az olduğu bi ülkede çıkan oyundan bundan daha fazlasını si games ten beklemek bence yanlış..bu bi yaptırım yöntemi gibi..bunu bence daha fazla tartışmanın anlamı yok...çünkü bi çözüm elde edemeyeceğiz...

BHARISH
03.Kasım.2006, 01:47
her oyun acisinizda farkli oyuncular cikiyor.kiminde bakircioglu kiminde gabriel batan kiminde erkan saglik.bazen de database austria daki turklere agirlik veriyor.icine mi doguyo ne bu adamlar ise yarar actigi takimda diye.

Epitaph
08.Kasım.2006, 17:17
kardeşler..orjinal cd satışının bu kadar az olduğu bi ülkede çıkan oyundan bundan daha fazlasını si games ten beklemek bence yanlış..bu bi yaptırım yöntemi gibi..bunu bence daha fazla tartışmanın anlamı yok...çünkü bi çözüm elde edemeyeceğiz...

Hic zannetmiorm orjinal oyun satisiyla alakali oldugunu database diger ulkelerdede dusuk biz orjinal oyun alsak duzelcekmi sanki duzelcekse alalim ama yurt disinda gelir seviyesi yuksek olmasina ragmen oyun fiyatlarinin bizden daha dusuk olmasi koyuyo biraz bana acikcasi...

aykut59
08.Kasım.2006, 18:39
her zaman diyorum bu adamlar türkiye ligine önem versinler türkçeyi koysunlar oyuna sürsünler piyasaya bakalım satılcak mı ondan sonra yargıya varsınlar..

iddia ediyorum dediklerim olsun orjinal oyun satışında avrupada ilk 5 e gireriz...

ayrıca o hata korsan oyun olduğundan değil...kurulumda bir hata omuştur kaldırıp tekrar yüklemeyi dene...

dentaconstantin
08.Kasım.2006, 19:31
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24228&highlight=huge+database
buradan sorununuzu çözebilirsiniz