PDA

View Full Version : Taktik İstekleri

furkanov
28.Ağustos.2006, 20:22
:tur:Arkadaşlar ben GS'yi yönetiyorum:tur:
:tur:Kadrom ise aynen şöyle:tur:
Kaleci:Francesco TOLDO
Dr:Rafinha
Dl:John Arne RIISE
Dc:Tolga SEYHAN-Emre AŞIK
Amr:Hasan ŞAŞ
Aml:Tuncay ŞANLI
Dm:Tobias LINDEROTH
AmcSabri SARIOĞLU
St:Del PİERO-Hakan ŞÜKÜR

NOT:Bu adamlara iyi bir taktik verebilirmisiniz.ACİLLLLLLL!!!!!!!!!!!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar cevab verin

legolas165
30.Ekim.2006, 11:00
arkadaslar kadrom şu şekilde sizin önerilerinizi bekliyorum.
Defans ve kale :
GK : Mondragon
DL : Orhan Ak
DR : Jonathan Zebina
DC : Song
DC : Tolga S.
defansım böyle olmasına rağmen her maçta action zone den bakıyorum rakibin altında bir istatistik görüyorum. Ne yapmalıyım?

Orta Saha
ML : Arda ( Ayhan, Carrusca )
MR : Hasan Şaş (Sabri, Aydın)
MC : İliç
MC : İnamoto (Okan)
Burası fena değil
Forvet

ST: Hakan Şükür
ST: Necati (Ümit)
Burada fena değil

SS koymak isterdim ama şu anda işte oldugum için koyamıyorum. Taktiğim 4-4-2 ofansif. Eğer daha çok yardımcı olmanız için SS gerekirse akşam eve gidince koyarım.

legolas165
30.Ekim.2006, 16:16
arkadaslar bir cvp verin yaa lütfen :(

kebogunduz92
30.Ekim.2006, 18:06
Arkadaş sana forumda bulabileceğin 4-4-2deady taktiğini öneririm o taktikle süper olur..

legolas165
30.Ekim.2006, 20:23
teşekkürler cvp için

Krusty
31.Ekim.2006, 20:00
Bundan sonra taktik isteklerimizi burdan yapalım. Her taktik isteği için boşuna konu açılmasın.

Ilhan
31.Ekim.2006, 20:10
Düşüncen için teşekkürler. Sabitlendi

Sekopej
31.Ekim.2006, 21:50
Konu ile alakasız mesajları sildim, lütfen konu hakkında mesajlar atınız...

Ilhan
31.Ekim.2006, 21:53
Bakın arkadaşlar, lütfen rencide etmek yerine destek olalım, dalga niteliği taşıyan mesajlarınız silindi.

Ilhan
31.Ekim.2006, 21:56
İmzan bir taktik, burada bizden taktik istiyorsun, dalga geçmeyi bırakalım arkadaşlar...

3kk
01.Kasım.2006, 00:57
Başarılı bir 31231 taktiği istiyorum :)

sertacolekli
01.Kasım.2006, 02:03
mac yaparken süre cok cabuk geciyor, hücum yapamadan yani.daha cok hücum yapabilecegim bir taktik istiyorum

brksyhn
01.Kasım.2006, 02:07
bende 4 defans oynayan ve dmc ye oyun kurucu ozelligi olan bi taktik varsa ondan aliim cidden kadrom buna uygun simdiden saolun

GLoBaL_DeeJaY
01.Kasım.2006, 13:50
galatasrayda defans yokki oturtacan

legolas165
01.Kasım.2006, 14:59
galatasrayda defans yokki oturtacan

mutlaka bir yolu vardır yani. defans kötü değilki.

altug_
01.Kasım.2006, 18:58
bnde aynı defans ı kullanıorm bi tek zebina yerine murat özatağı aldım =) bnce zebinadan daha ii oynuo =) cok gsl savunma yapıorm bu arada kalede aykut u oynatıorm mondinin yerine inanılmaz bi performans gösterio 8 maçta 3 gol yedi 6 maç golsüz

tigris
01.Kasım.2006, 20:56
imzamdaki taktikle ben gs ile defansı rate olarak hep 7 ve 7nin üstünde tutup çok az gol yedim...

tigris
01.Kasım.2006, 21:21
ben fenerbahçe yada galatasarayla ile ilk sezonda CL de final oynatma şansı doğuracak 442 zeminide bir taktik istiyorum(ciddiyim)

trezequet
01.Kasım.2006, 21:52
Bende Galatasarayi Calistiriyorum, Bende De Ayni Problem Var Kolay Gol Yiyorum. Bence Cihan Orhan Ak Song Ve Emre Asik Cok Ideal. Zebina Cok Gereksiz Transsfer Bence.

Krusty
01.Kasım.2006, 22:01
GS Defansını bir türlü oturtamadım
Sandalye falan getir, otursunlar. :n: (Biliyorum iğrencim. :))

Şaka bir yana Van Den Borre'yi al. Biraz ilerledikten sonra Hamit Altıntop'u alabilirsin; defansın sağında oynayabilir. Onun yanında Fiorentina'dan Usfaluji var. O da gerçekten iyi oynuyor. Eğer sorun oyuncularda değilse; defans oyuncularının anlayışlarını defansif yap. Normalde ofansif oluyor ve kontradan gol yiyorsun. Belki de bundan defansım iyi değil diyorsun.. ;)

tigris
01.Kasım.2006, 22:08
vay be ne iğrençlik tebrik ederim..

defansın presini azalt biraz boşaltmasınlar defansın göbeğini,presi ortadan hafif sola çek...

defansı bide hard tackling yapabilirsin..

bunlar "gulyabani" taktiğinde mevcut olan özelliklerdir belirteyim :D

uğuray1907
02.Kasım.2006, 10:42
frozengod salı pazarı taktiğini oneririm sana.defansif bi taktik ama bol gol atıyosun vede hic gol yemiyosun.defansın super oluyo acıkcası

Ozzzy
02.Kasım.2006, 10:56
Ben deplasman takımı ıcın bır taktik istiyorum.Deplasmanlarda gol atıyorum ama kolay gol yiyiyorum.oyuncular süper...Kolay kolay gol yemeyen defansif bir taktik istoyorum

uğuray1907
02.Kasım.2006, 11:02
Ben deplasman takımı ıcın bır taktik istiyorum.Deplasmanlarda gol atıyorum ama kolay gol yiyiyorum.oyuncular süper...Kolay kolay gol yemeyen defansif bir taktik istoyorum

dostum sana frozengod salı pazarı taktigini oneririm.bu taktik defansif bir taktik ama bol got atmanada yardımcı oluyor.cok az gol yiyorsun.ancak oyuncuları dogru yerlerde oynatman sart yoksa pek basarılı olamassın bu taktikle

Gttso
02.Kasım.2006, 11:25
avrupada başarı için kesinlikle bunu uygulayın arkadaşlar

GK
dc dc dc
wbr wbl
mc mc
amc
fc

Kesinlikle çok işe yarıyor
Atak oynamayacaksınız.
Strengh'i 15 ten az olmayan bir forvet.
Uzun toplar atan bir orta saha

Bu taktik ile yeni oyunda b.taş işe uefa yarı final yaptım.

uğuray1907
02.Kasım.2006, 11:28
avrupada başarı için kesinlikle bunu uygulayın arkadaşlar

GK
dc dc dc
wbr wbl
mc mc
amc
fc

Kesinlikle çok işe yarıyor
Atak oynamayacaksınız.
Strengh'i 15 ten az olmayan bir forvet.
Uzun toplar atan bir orta saha

Bu taktik ile yeni oyunda b.taş işe uefa yarı final yaptım.

burda 10 oyuncu var o defans 4 lü olucak yanlıs yazmıssın.senin verdigin taktigi yukarda verdim ben frozengod salı pazarı taktigi...

Ilhan
02.Kasım.2006, 12:18
Arkadaşlar yukarıda taktik istekleri kısmı var. Bu konuları oraya yazalım.

legolas165
02.Kasım.2006, 16:56
bnde aynı defans ı kullanıorm bi tek zebina yerine murat özatağı aldım =) bnce zebinadan daha ii oynuo =) cok gsl savunma yapıorm bu arada kalede aykut u oynatıorm mondinin yerine inanılmaz bi performans gösterio 8 maçta 3 gol yedi 6 maç golsüz

evet aykutubir maçta oynattım mondi sakattı süper oynuyo yaa kaplan kesildi o maçta valla :D

legolas165
02.Kasım.2006, 16:57
Sandalye falan getir, otursunlar. :n: (Biliyorum iğrencim. :))

Şaka bir yana Van Den Borre'yi al. Biraz ilerledikten sonra Hamit Altıntop'u alabilirsin; defansın sağında oynayabilir. Onun yanında Fiorentina'dan Usfaluji var. O da gerçekten iyi oynuyor. Eğer sorun oyuncularda değilse; defans oyuncularının anlayışlarını defansif yap. Normalde ofansif oluyor ve kontradan gol yiyorsun. Belki de bundan defansım iyi değil diyorsun.. ;)

olabilir evet teşekkürler dediklerindee bir bakıcam

legolas165
02.Kasım.2006, 16:58

defansın presini azalt biraz boşaltmasınlar defansın göbeğini,presi ortadan hafif sola çek...

sağol önerilerin için

s4ywh4ty0uf33l
02.Kasım.2006, 19:57
defans=
hamit altintop
onder turaci
umit ozat
edu
orta saha=
gokdeniz karadeniz(tuncay)
appiah
alex
serkan(mehmet)
tumer
forwet=
kezman
tevfik kose
devied
semih

sizce hangi taktik avrupada basari saglar bide takim kontrolu olarak neler yapmaliyim

_DEFOE_
02.Kasım.2006, 20:25
arkadaşlar bn 3 tane dc yle oynuorum gs yle. 1 super cup 3 champinleage ve 6 lig maçında 8 gol yiyip 21 gol attım ve malubiyetim yok. bnce 4 lü defans olumlu olmuo. ama mutlaka taktiklerde dmc olması lazım.

aykut59
03.Kasım.2006, 16:19
bende 3 lü defans oynuyorum gayet iyi bir takım oldu ama ilk sezondan avrupada başarı beklemeyin takımlarınızdan bence...tabii barcelona milan gibi kulüplerle oynamıyorsanız...çünkü türkiye takımlarının kadroları bunun için yetersiz...iyice oyunu öğrenip ondan sonra seçtiğiniz taktiğe göre oyuncuları alınız...1 gk 1 dc 1dlc 1 drc( ama 3 ü degöbekte oynıycak ) 1 dmc 2 mc 2 amrlc
2 sc (tavsiyem özgürcanın yanına hızlı ve sol ayaklı bir adam alın seyrine doyum olmuyor )

keyji
03.Kasım.2006, 18:33
biri bana Oyunu Cozen Taktik (Moukoko Taktigi) ni upload edebilirmi link bozulmusta ordaki topicte soledim cwp wermediler bide bu topicte solim dedim

cryshal
03.Kasım.2006, 18:47
Besiktas icin biseyler onerebilirmisiniz

uagsbrk
06.Kasım.2006, 00:05
beyler gsyle bayern maci var iste kadro bu bi yardim edermisiniz

uagsbrk
06.Kasım.2006, 00:09
beyler gsyle bayern maci var iste kadro bu bi yardim edermisiniz
http://img295.imageshack.us/img295/9154/gsyenicm7.png

jacke
06.Kasım.2006, 03:28

kardeş bişey sorcam senin dediğin presi ortadan hafif sola çek derken kastın neydi?çünkü pres closing down olarak bilinio bildiğim kadarıyla sık sık ve nadiren şıkları var bunun nasıl sola çekilcek???

tigris
06.Kasım.2006, 15:50
nadirene doğru çek sola oluyo yani,kolay gelsin

Emurafu
07.Kasım.2006, 23:44
Ben ordusporum onun için guzel bır taktık az gol yıyecek
rakıplerıne hava hakımıyetı sansı vermıyecek kontre yemıyecek ara pası yemıyecek fazla son dakıka da gol hıc olmayacak boyle bır taktık

opamp
08.Kasım.2006, 16:24
arkadaşlar merhaba.
gayet iyi bir takımım var fakat gol atmakta zorlanıyorum. hatta galip gelmekte bile zorlanıyorum. çok gol atacak ve rakibi sürekli baskı altında tutacak çift forvetli bir taktik önerebilirseniz sevinirim.
şimdiden teşekkürler.

emir cavak
09.Kasım.2006, 22:14
porto'ya taktik

Emurafu
09.Kasım.2006, 22:38
kardesim gereksiz konu niye aciyon taktik istekleri yeri var oraya acsana

Emurafu
11.Kasım.2006, 02:24
kontra ataga yatkin
hafif defans olan bir taktik lazim

sametakti
11.Kasım.2006, 12:07
galtasarayla oynamak istiorum normal kadroyla transfersiz bi sekilde.Ama takımı bi turlu oturtamadım herhangi bi taktiği indirmeme ragmen istegim gibi olmuo.mesela macı izlerken karsı takımın oyunları gercege uygun olarak birbirleriyle paslasıo cok guzel sekilde 6 pas 7 pas yapıo neyse.

KAFAMDA SOYLE Bİ TAKTİK ANLAYISI VAR KLASİK 4-4-2.KANATLARA TOP GİDECEK DEFANSİF OYNATTIGIM FUTBOLCU TOP ALIP VERCEK KADEMEYE GİRCEK.DİGER ORTASAHA OYUNCUM CABUK OYNAYIP GEREKTİGİNDE SAVUNMAYADA GELCEK. SAG VE SOL BECKLERİM BİNDİRMELER YAPIP ORTA ACACAK.TAKIMIM TEMPOLU OYNAYACAK VE PAS YUZDESİ COK YUKSEK OYNAYACAK.BOL BOL ORTASAHA FUTBOLCULARI ASİT VE GOL YAPCAKLAR.AMA BU İSTEKLERİM Bİ TURLU OLMUO. KISA PAS YAPARAK TOP BENDE OLCAK VE HIZLI BİSEKİLDE TAKIM SAVUNMASI VE TAKIM HUCUMU YAPMAK İSTİORUM... FM2006 DA DA DENEDİM BUNU AMA YAPAMADIM.. BİR YERDE KESİN Bİ SORUN VAR AMA YAPAMIORUM.YUKARDA YAZDIKLARIMA GORE TAKTİĞİ AYARLIORUM AMA NE TOP BENDE KALIO NEDE POZİSYON URETEBİLİORUM. BU KONU HAKKINDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

BOL FM Lİ GUNLER... SİMDİDEN TESEKKURLER

sametyener
11.Kasım.2006, 17:57
vala yaw........

BilkentliGoGo
13.Kasım.2006, 15:08
arkadaşlar bende size kadınbudu köfteden nefret ediyorum taktiğini öneririm :P biliyorum çoook iğrenç oldu ama diğer taktik isimlerine bakınca emin olun bu kadar iğrenç bile bana bayaaa komik geldi :)

neyse biliyorum ki ve hatta denedim ki 4-2-3-1 özellikle ilk sene Gs'de işe yaramıyo. Yani ben oyunu mümkün olduğunce gerçekçi hale getirmek için ilk senelerde çok yetenekli bi genç veya inanılmaz ucuz bi tranfers olmadıkça (ki serkan'ı fenerden 4 milyon $'a almam bence ucuz bi transfer) transfer yapmadan elimden geldiğince gerçekçi oynamaya çalışıyorum. İlk önce fevzi sattım ne biliyim hasan'ı satıp biraz para toplayıp takıma tekrar baktım ve bi dmr'ye ihtiyacım olduğunu düşünüp serkan'ı aldım işte. snr 4-2-3-1 oynamaya kalktım 2006'da deportivo'da dünyayı yerinden oynatmıştım ama gördüm ki gs'de resmen .ıçtım. snr değişirp babadan kalma 4-4-2'ye döndüm işte ilerde full press'li defans geride biraz kanatlara açmalı falan ve gördüm ki artık 2007'de o takım taktikleri kısmında ki o barları birazcık oynatmak bile DELİ fark yaratıyo. Neyse snr ben 4-4-2'ye döndüm işte 10 maöç snr falan. takım doğal olarak daha sıkıcı oldu yani diğer maçloarımda çok atıp çıok yiyodum. (mesela o 4-2-3-1 ile bjk ile Türkiye süper kupası maçı 1-2'de 4-3 galibiyetimle bitmişti :P) snr buna dönünce önce ergün'ü snr ayhan'ı hiç ileri çıkarmadan ön libero yaptım snr iliç'i yanına amc mantalitesi ile ara pası bol tuttum forvette de ümit-hakan (neco değişmeli) oynatıyorum. burda en önemli iş gerçek hayatta olduğu gibi 4 kanat adamımda yani DR-DL ve MR-ML'lerde. Onların özellikle ML ve MR'lerin hasan şaş gibi (gerçek hayatta psikopat olması gerek :) yani çok fazla koşmaları ve oyunları onları açması gerek sıkıştığınızda. gol atmak için bunları koşularını en sona öne geçip defans içinde hiç koşturmayıp bunu rahatlıkla sağlıyorum. henüz çok az maç yapmış olmama rağmen şu ana kadar gayet işe yaradı ve 6 maç 5 galibiyet aldım. avrupa'da 4-2-3-1 yüzünden (ki onu asla kötülemiyorum ilerde biraz daha kaliteli mc adamım olunca kesinlikle dönücem) elendim ve şimdi uefa'dayım. amacım en kötü gruplardan çıkıp para kazanmak. Neyse herkese iyi fm'ler dilerim umarım bu taktiği ki çok bilinen bi taktik aslında birileri uygulayıp bana yorum yapar :)

bearyn
15.Kasım.2006, 18:02
http://img241.imageshack.us/img241/3460/gsjk8.jpg
bu taktikle cok basarili sonuclar aliyordum taki manchester united macina kadar. sampiyonlar ligi on eleme macinda sansima man utd dustu adamlar iki mactada 6-0 7-0 yeniyolar surekli beni neyapmaliyim. 2006-2007 sampiyonlar liginde de ayni taktigi uyguluyordum ve ceyrek finalde barcelonaya elendim iki beraberlikle. yani sorunum bi tek man utd ile :(

jacke
17.Kasım.2006, 12:21
selam arkadaşlar bişey sorucam lütfen yardımcı olun.şimdiden teşekkürler.ben bu fm2007 yi bir türlü çözemedim hangi taktiği denediysem bir türlü olmuyo.kadro yazmicam çünkü liverppoolla gittim,psv,gittim,leverkusen gittim hiçbirine transfer yapmadım aynı kadrolar.fakat hiç istikrarım yoktu.yani şöle 8 maç üstte kazanamadım.ya bi maç berabere kaldm. sora yendim.3 maç kazandım.3 maç yenildim.benim sizlerden istediğim şu otto rehagelli bilirsiniz.Euro 2004 ü yunanistanı nasıl kazandığını hepimiz iyi biliyoruz.defansiz anlayışla..belki oyun olarak ii bir oyun sergilemediler ama savunmayla gol yemeden counter atak veya adam adama markajla az gol yiyerek tamamladılar.ben nasıl taktik kurayım ki az gol yiyeyim.Birde otto rehagel gibi fm2007de katı savunma yapmak mümkünmü?az gol yemek mümkünmü?mümkün ise lütfen bi arkadaş yardımcı olsun nasıl taktik kurmalıyım gerekirse 10 adam defans yapayım ama gol yemeyeyim..gülüceksiniz ama onuda denedim sonuç yine aynı.... bi kaç terim sormak istiorum..

Taktikler kısmında

*through middle
Genişlik olarak:narrow-widht seçenekleri türkçesi dar ve geniş bunlar saha içinde ne işe yarior
bu 3 terimi bana açıklarsanız sevinirim..yani defansif bir oyun anlayışında bunlar işe yararmı??

nasıl taktik kurayım anlamiyorum.az gol yemem için ne yapmam gerekli.teknik oynamayı seven bir tip değilim.yunanistan veya chelsea gibi defans yapıp az gelip 1 kerede gol atmak istiyorum.ama tek maksadım gol yememek.neyapabilirm.lütfen çözüm söleyin arkadaşlar yoksa kafayı yiyecem

OzkhaN
18.Kasım.2006, 17:37
arkadaşlar arsenal la oynayabileceğim tek forvetli bir taktik varmı? yardımcı olursanız sevinirim..

uagsbrk
19.Kasım.2006, 00:42
arkadaşlar arsenal la oynayabileceğim tek forvetli bir taktik varmı? yardımcı olursanız sevinirim..

sna su taktigi oneririm
http://ultrashare.net/hosting/fl/55ecb6ef64/
amclerden birine baptistayi birine de rosickyyi koy forvete nicolas millan ve henry swye de siki bi dc al ve en az 3 mac dene

OzkhaN
19.Kasım.2006, 18:22
saol kardeş de sayfa açılmıyo sorun var galiba :S

OzkhaN
19.Kasım.2006, 18:23
he tamm oldu deneyim bakalım saol tekrar

delififaci
19.Kasım.2006, 19:07
bence kadron güsel savunma zaman geçtikçe kendine gelir korkma

bearyn
20.Kasım.2006, 04:08
ben amc de oyun kurucu olarak celsinho'yu oynatiyorum. Adam ilk yilinda avrupada turkiyede toplam 20 kusur gol atti ama asist sayisi 0. 2. yilda henuz 6. macim asisti yok hala. hucuma cikarken kanatlardan cikiyorum ondan mi acaba focus passingi mixed yaparsam duzelirmi.

trolcon
20.Kasım.2006, 16:59
http://img155.imageshack.us/img155/5600/dqvw1.jpg (http://imageshack.us)

biraz sakat bol ama ligde ve avrupada gayet basarılı

narakan1969
21.Kasım.2006, 02:17
arkadaşlar antepsporum ilk sezon düştük sonra çıktık şimdide 18. liğe demiri çaktık ve öyle kaldık gelen yeniyor giden yeniyor şöyle anadolu takımlarını coşturacak bir taktik varmı acaba yabancılarım da çok iyi ama bir türlü başarılı olamıyoruz

pasha26
21.Kasım.2006, 02:27
Narakan ben anadolu takımlarıyla oynarken 4-1-3-2 oynuyorum.Gayet basarılı.Hatta herhangi bir takımla sampiyon bile olabilirim süperligde bu taktikle.dmc ve backlerin saglam olsun forvetlerin de hızlı olsun orta 3lüyü de kosan amclerden kur ...

just2003
21.Kasım.2006, 11:20
Selam arkadaşlar, ben şu anda 3.sezonumda Almanya ikinci liginde St.Pauli takımındayım. İlk sezon Alm.3.liginden çıkamadım(oyuncular çok kötüydü ve para da yoktu) fakat ikinci sezon free'den bulduğum adamlarla ikinci lige çıkabildim. Şu an ikinci ligde 17.hafta sonunda 8. durumdayım ama taktiğim bariz şekilde aksıyor. Daha iyi bir taktikle bu sezon 1.lige çıkabilirim diye düşünüyorum, tek yapmam gereken 10 puanlık farkı kapatmak. Bunun için de kadroma uygun bir taktik bulmam lazım. Size oynatmak istediğim oyuncuları yazayım da bana bir tavsiyede bulunun:
Roland Benschneider: DLC İyi bi defans oyuncusu,aslında solbek ama DC de oynuyor.
Semedo: DC En iyi stoperim
Marlon: Wolfsburgdan kiralık Brezilyalı stoper 19 yaşında, çok iyi.
Leo: D/WB/AM R sağın as adamı
Diego Erthal: WB/AM L Bu adam çok iyi Bayern ilgileniyo şu anda, DL çalıştırıyorum, asıl olarak DL de oynayabilir.
Alisson: DMC hem DMC hem MC oynar, yüksek rating çıkarıyor.
Guzman: AMLC Juventustaki Guzman..
Veli Kavlak: AMLC Avusturyalı genç yetenek
Gambino: AMRC Dortmunddaki Gambino.
Sahr Senesie: AMRC/FC Dortmunddaki Senesie. Genellikle ST oynatıyorum ama finishingi çok iyi değil, yine de iyi oynuyor. Forvet eksikliğinden tabi..
Kwabena Agouda: ST Takımın en bomba adamı PSV falan da istiyor, Gana milli takımının forveti 55K'ya aldım şu an 5M $ veriyorlar vermiyorum. Finishing 20 ama heading 13, diğer özellikleri mükemmel.

Evet arkadaşlar en iyi adamlarım bunlar, gördüğünüz gibi AMC ler takımın en iyileri, bu yüzden AMC ağırlıklı bir taktik çok işime yarar. Şu an ikinci ligde Schalke Wolfsburg gibi takımlarla uğraştığımdan dolayı büyük takımlara karşı da işe yaraması gerekiyor. Az önce forumdaki Brezilya taktiği ilgimi çekti, bu ve bunun gibi taktikler olabilir gibime geliyor. Şu anda kulübe gelen parayı sürekli Wage bütçesine aktardığım için Free'den adam alıyorum. Tabi eğer gelirlerse :). Ayrıca Podolski taktiği denedim, bana uymadı.
Neyse çok uzattım, sizlerden öncelikle taktik(hazır upload edilmiş taktiklerden olursa daha iyi olur.) sonra da bana gelebilecek bir iki yetenek bekliyorum.(Mokoena, Cardenas, Millan gibi adamların hepsini denedim hiçbiri gelmiyor.)

boxser
21.Kasım.2006, 23:48
beyler ben de bi taktik var tam sizin istedik lerinize uyyuuyo istiyosoniz girin bi de siz bakan

3-1-2-1-3 defansiniz iyi olsun isterseniz forvete kaleci koyun bakin bide bole nasil oluyo

wnba_airstar
22.Kasım.2006, 14:29
yardım edin beyler fenerbahce ye hangi taktik iyi gider tesekkürler

denizhan5
22.Kasım.2006, 14:41
kardes fenere hangi taktik gider kalede rüstü savunmanın göbekte eduyla lugano sola bi takviye yap ergün teber fln sağda serkan balcı orta sahada appiahla aurelio yu koy amr bölgesine bi takviye yap bence daviedi yolla solda tuncay ortada alex sntrafor da kezman yani 4-2-3-1

wnba_airstar
22.Kasım.2006, 16:51
4-2-3-1 diyosun denerim peki bildigin bi isim warmı amr bölgesine

wnba_airstar
22.Kasım.2006, 16:55
fenerbahce ye en iii taktik hangisi sizce

demaio
22.Kasım.2006, 17:15
Mehmet Topuz, Deniz Baykara... Hem cok ucuz hem de cok iyiler ozellikle Mehemt TOpuz inanilmaz oynuyor,

Ayrica Muslu ve Ugur Yildirim:)

YnS86
22.Kasım.2006, 19:40
Galatasaray la yeniden başlicam ama parada yok oyuncularda satılmıyo takımıda bi oturtup oynayamadım.taktikte,transferde (gs nin bütcesine göre) yardım ederseniz sevinirim.hangi oyuncuları satıp almam konusunda da bi yardım edebilirseniz iyi olur.
teşekkürler şimdiden

fksahin
23.Kasım.2006, 07:10
yasin karaca yı da öneririm

forbiddenenator
23.Kasım.2006, 18:53
evet sağ kanada deniz baykara harika gider

jacke
24.Kasım.2006, 20:45
ya arkadaşlar lütfen bana bi konuda yardımcı olun.şu yunanistanın gibi maç kazanmak istiyorum bi kere atıp üstüne yatmak istiyorum.yok mu öyle gol yemeden öle bi taktik rehhagel taktiğğiii

Redrum
24.Kasım.2006, 20:49
http://rapidshare.com/files/4664338/5x5__Galatasaray__Eyl_2006_.tac.html al bu taktiği dene bi maç dene sadece beyenmessen gel burda ağzına geleni söyle:D

Brooklian
24.Kasım.2006, 21:27
sana önerim arda yı sağda oynatıp solda carrusca yı oynatman.çünkü carrusca çok iyi oynuyor hasan şaş ise çok dengesiz.

sedatb
25.Kasım.2006, 13:29
Bana Lütfen Tek maçlık Taktik verin ilk maçta liverpoola 1-0 yenildim deplasmanda 2. maçta cisse yi durduramıyorum onu durduruyorum diğerleri atyor şu maçı geçebilecek bir taktik lütfen yaw takıntı oldu hayatımda hiç bir maça bu kadar takmamıştım yaw :(

buda kadrom

http://img99.imageshack.us/img99/2677/kadroony6.jpg

Redrum
25.Kasım.2006, 14:45
http://rapidshare.com/files/4664338/...2006_.tac.html al bunu, işine yarar, eminm.

mert961
25.Kasım.2006, 18:47
arkadaşlar ben beşiktaşa avrupa da başarı getirecek bir taktik istiorum. ayrıca az maliyetli kaliteli bir yedek arıyorum

Redrum
25.Kasım.2006, 20:04
http://rapidshare.com/files/4664338/...2006_.tac.html al bunu, işine yarar, eminm.
..........................

Esat ALP
26.Kasım.2006, 21:44
yaw ben man untim ama l'gde bi turlu yenemiyom yardim ederseniz sevinirim
simdiden tesekkurler

sedatb
27.Kasım.2006, 09:49

maalesef işe yaramadı yaklaşık 1 saat uğraştığım bir taktik sonucu 2-0 yendim o taktik üzerinde biraz daha uğraşıp koyacağım siteye ama yinede sağolasın ss almayı unuttum ama senin taktikli maçlarda hep berabere kaldım ama diğer maçlarda çok iyi sonuç veriyor güzel taktik tebrikler

em-o
29.Kasım.2006, 02:16
arkadaslar sekerspordayim 4 3 1 2 oynatiriorm ama artik patlak wermeye basladi iLk sezonumdayim qruplardan champship e kaldim 5mac 3brbrlik 1qalbyt 1malbyet ortasaha ve forvetim qucLu defansim zayif hanqi taktik uyar

pasha26
30.Kasım.2006, 02:56
4-1-3-2 uyar 3 mcyi de amc yap ucarsin benden solemesi ben bu taktikle kazanmadigim sey birakmiyorum ilk sezonumda..Ayrica kucuk takimlara da cok uygun

_SasKIN_
02.Aralık.2006, 14:19
Ewt Ben Su Anda Real Madrid I Yonetiyorum Ve Kadromda Hic Bir Degisiklik Yok Sadece Casilyas Yerine Igor Akinfeev Var Bana Da Bi Taktin Ve Antreman Onere Bilir Misiniz Acaba Cvplar Icin Simdiden Saolun

oguzcan06
02.Aralık.2006, 20:25
arkadaşlar bana bi yardımm edermisinizz acabaa fm 2007 de gs yim şampiyonlar liginde yarı final oynuyorumm bir türlüü yene miyorumm chelsea yi Bİ YARDIMM LÜTFENN_PLESEA

_SasKIN_
04.Aralık.2006, 11:12
arkadaşlar bana bi yardımm edermisinizz acabaa fm 2007 de gs yim şampiyonlar liginde yarı final oynuyorumm bir türlüü yene miyorumm chelsea yi Bİ YARDIMM LÜTFENN_PLESEA

defansi 5 kisi yap orta sahayi 3 orta saha ile forvet arasina birini koy tek forvet yap

yani 5-3-1-1

mondragon

cihan
orhan(ergun)
song
tomas
emre(tolga)

hasan sas
carrusca(ergun)
inamoto

sasa ilic

umit karan(hakan sukur)

kontra atak oynaman lazim ama defans ta en az 3 oyuncu kalmasi lazim hem olmazsa ilic ya forvete alirsin veya orta sahayada cekebilirsin

konstantin
04.Aralık.2006, 21:19
kardes size tavsiye gs de as oyunculari oynatmayin A18 yas altidaki dier oyunculari oynatin daha ii olur hepsi daha ii aslara gore

eleftropoulos
08.Aralık.2006, 16:08
galatasarayın alt yapısı çok sağlam..aslardanda iyiler valla katılıyorum arkadaşıma..

bu arada ;
bana sitedeki 4-4-2 taktikleri arasındaki ern iyi taktiği sölermisiniz ya..hangi taktiği denediysem hiç birinden iyi bir sonuç alamıyorum ....

tigris
10.Aralık.2006, 03:18
bana gol yemeyip çok gol atan bi taktik lütfen

esauton
10.Aralık.2006, 17:57
tigris ole bir taktik bulursan banada soylede bende uygulayam :D

tigris
10.Aralık.2006, 18:07
bana her maç 50 şut çeken bi taktik lütfen

emreakcell
15.Aralık.2006, 20:41
Uzerinde calistigim bir taktik var tigris , tam senin istedigin gibi...

tuncer_gs1905
15.Aralık.2006, 20:55
Ya beyler eskiden bi diablo taktiği wardı.yokumu ona benser bişi

spider3784
16.Aralık.2006, 19:19
beyler turksportal unfficial dbsinde lig açtım kayseriyim modric corluka yı aldım mehmet topuz yk forumdaki taktiklerden hangisi bana uyar (bu saydıklarımın dışında herkes bende)

emreakcell
16.Aralık.2006, 23:47
http://rapidshare.com/files/7744876/Thunder__Chelsea__Feb_2009_.tac.html

Bunu deneyebilecek arkadaslar varmi acaba _
Benim kurguladigim bi taktik degisik kisilerde sonuclarini merak ediyorum

emreakcell
19.Aralık.2006, 15:52
http://rapidshare.com/files/7744876/Thunder__Chelsea__Feb_2009_.tac.html

Bunu deneyebilecek arkadaslar varmi acaba _
Benim kurguladigim bi taktik degisik kisilerde sonuclarini merak ediyorum

Deneyen var mi arkadaslar ?

esmeria
19.Aralık.2006, 15:56
Deneyen var mi arkadaslar ?

ben denedim ama benim takımımda tutmadı bilmiyorum yani gerçi benim sabit kullandığın 2 taktik var ama genelde indirdigim taktikleri 2 veya 3 maç için uyguluyorum ama dediğim gibi bende tutmadı belki daha uzun sureli uygulama yapmak lazım

angoscia
19.Aralık.2006, 18:59
yaaa ben galatasayariyi sectim ve 2 sene ust uste ligde sampiyon oldum ama avrupa maclarina ciktigimda hep yeniliyorum takimi nasil oynatacagimi bilemiyorum

KALECILER __ AYKUT ERCETIN,FEVZI ELMAS

DEFANSLAR __ UGUR UCAR,ORHAN AK,SONG,TOMAS.EMRE ASIK.FERHAT

ORTA SAHA __ AYDIN,HASAN SAS,AYHAN,DANIEL CARVALHO,JOSE SOSA,ARDA TURAN,MADURO,UGUR YILDIRIM

FORVETLER __ EDDIE JOHNSON,UMIT KARAN,NECATI ATES,HASAN KABZE

CEVAPLARINIZI ACILEN BEKLIYORUM SIMDIDEN VERDIGINIZ CEVAPLAR ICIN TESEKURLER

esmeria
19.Aralık.2006, 19:05
sana 2 tane taktik verebilirim bunlara bi bak istersen

http://rapidshare.com/files/7863165/tactics.rar.html

angoscia
19.Aralık.2006, 19:25
Saolasin Hemen Deniyorum

esmeria
19.Aralık.2006, 19:28
önemli değil

Valheru
21.Aralık.2006, 05:04
arkadaşlar psv ile oynicam ligde kötü gidiorum acaba şöle şampionluk mücadelesi verecek tek forvet oynayabilecek bi taktik verebilrmnsz

esmeria
21.Aralık.2006, 14:29
arkadaşlar psv ile oynicam ligde kötü gidiorum acaba şöle şampionluk mücadelesi verecek tek forvet oynayabilecek bi taktik verebilrmnsz

yukarda verdigim linkten indirebilirsin 2 tane taktik var orda hangisini istersen kullan

esauton
21.Aralık.2006, 19:02
Arkadaslar bana benim kadroma uyacak bir taktik soylermisiniz
Kalece:Mondi/Aykut
Defans:Song/Emre/Bekir Irtegun/Orhan
Ortasaha:Hamit Altintop/Ugur Yildirim/Ibrahim Akin/Ferhat Bikmaz
Forvet: Defoe/Umit Karan/Necati

Bana Kadorma uygun taktik soylersniz cok sevinirim simdiden tesekurler

esmeria
21.Aralık.2006, 19:09
yukardaki kadrolarda bir iki değişiklik yap bence senin takımınada uyar veya 4-4-2 taktigi var bir arkadış onu indir

tigris
21.Aralık.2006, 23:09
bana her maç en az 5 gol atan bir taktik lütfen acil..

Emurafu
21.Aralık.2006, 23:13
su orduspor icin iyi bir taktik yokmu lutfen oneri yaparsaniz sallamam taktik olmasin

uagsbrk
21.Aralık.2006, 23:30
Arkadaslar bana benim kadroma uyacak bir taktik soylermisiniz
Kalece:Mondi/Aykut
Defans:Song/Emre/Bekir Irtegun/Orhan
Ortasaha:Hamit Altintop/Ugur Yildirim/Ibrahim Akin/Ferhat Bikmaz
Forvet: Defoe/Umit Karan/Necati

Bana Kadorma uygun taktik soylersniz cok sevinirim simdiden tesekurler

bi sunu dene
http://rapidshare.com/files/8304284/brazil_tactic_attack_v1__Trabzonspor__Aug_2006_.ra r.html
:cool: :confused: :confused: :cool: ;;) ;;)

dogus4621
22.Aralık.2006, 12:43
Gs 4-2-3-1 taktiğiyle bir kaç takviye ile çok kolay şampiyon olabilirsin.Ama forvette ve Amr mevkiinde oynayan oyuncularuın çok olmasından dolayı huzursuzluk yaşayabilirsin.Diziliş:GK:Mondi DR:cihan(M.Topuz)DL:Orhan Ak DC:Song DC:Tolga(Tomas) DM:İnamoto DM:Ayhan AMRC:Sabri(Hasan Şaş)(Arda)(Aydın) AMLC:Carrusca AMC:Sasa İliç(Necati) FC:Ümit Karan(Hakan şükür,Hasan Kabze, Necati) Bu taktiği kullanarak şampiyon olabilirsiniz ama takım rakibe çok pozisyon veriyor aynı zamanda çok ta gol pozisyonu buluyor....

dogus4621
22.Aralık.2006, 12:45
Valheru kardeş,önceki mesajda ki taktik PSV içinde geçerli olabilir.bir dene

kio2135
22.Aralık.2006, 23:00
arkadaşlar benim sorunum sadece ronaldinho:)
hücüm agırllıklı bi taktiğim war ancak form u kötü
oyuncu taktiklerinde ne gibi değişiklik yapmamı önerirsiniz
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Turguthan
23.Aralık.2006, 13:28
ya yardimci olursaniz sevinirim milan icin taktik araniyor kadro ayni bir tek l**uinta ile alvarezi aldim

angoscia
23.Aralık.2006, 13:32
sana 2 tane taktik verebilirim bunlara bi bak istersen

http://rapidshare.com/files/7863165/tactics.rar.html

Bu taktikleri kullandiktan sonra ligin ilk yarisini 15-2-1 seklinde bitirdim maglubiyeti ve bir beraberligi taktigi onermeden almistim 15 mactir yenilmiyorum ve bu maclarin 14 unu kazandim saolasin kardes taktik takima oturdu takim takir takir isliyor

http://img187.imageshack.us/img187/4631/ligdd8.png (http://imageshack.us)
Lig tablosu

esmeria
23.Aralık.2006, 14:09
Bu taktikleri kullandiktan sonra ligin ilk yarisini 15-2-1 seklinde bitirdim maglubiyeti ve bir beraberligi taktigi onermeden almistim 15 mactir yenilmiyorum ve bu maclarin 14 unu kazandim saolasin kardes taktik takima oturdu takim takir takir isliyor

http://img187.imageshack.us/img187/4631/ligdd8.png (http://imageshack.us)
Lig tablosu

sevindim kardeşim ama taktikler baya sağlam

isengur
24.Aralık.2006, 02:15
FM 2006'da başarılı olan 442 wings taktiği vardı. Acaba o taktiği FM 2007'de de kullanabilir miyiz?

dogus4621
25.Aralık.2006, 20:03
fm 2007 bence bambaşka bir olay.Çünkü fm06 da transfer yaparken oyuncular çok kolay geliyordu ve taktiğin takım oyununda etkisi fm07 kadar olamaz.Örneğin 442 wings taktiği ile fm 06 da galatasaray ile ligde şampiyon olabiliriz ama aynı taktik ile fm 07 de ligi ancak 5.-6. bitirebiliriz.Daha çok taktik değilde taktik özellikleri önemli.....

nirofc
26.Aralık.2006, 16:52
tam değinildi mi bilmiyorum fakat ben her maç değişik bir taktik kullanıyorum.Karşılaşacağım takıma göre.Fakat futbolcuların yerlerinden değil, oynamalarını isteğim şekillerdeki değişiklikten bahsediyorum.Genel bir taktiğim var ama karşılaşacagım takıma göre değişiklik esas diyorum.saygılar.

tigris
26.Aralık.2006, 23:56
bana süper bi taktik

hafiz
02.Ocak.2007, 15:35
Bindirmeler dediniz,gulyabani dediniz.Bu taktikler hep silinmiş.Nasıl bulacağız bunları?

omer-faruk-14
02.Ocak.2007, 16:58
sana 4-3-1-2 çok ii gider

tigris
02.Ocak.2007, 19:48
Bİndİrmeler Lİnkİ Yenİlendİ

Oghuse
02.Ocak.2007, 20:06
Yeni taktik isteyenler bakabilirler
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=30845

tigris
02.Ocak.2007, 21:02
bana kornerden gol yemeyip taçtan gol atan bir taktik lütfen acil !!!

bobi2002
03.Ocak.2007, 13:52
ya benim antalyanın durumu çok kötü ligde sonuncu taktikler uymuyor 11 milyon euro para var hiçbirşey yapamıyorum bana yardımcı olun bana taktik bulun:mad:

erisyasar
03.Ocak.2007, 21:34
ben GS için iyi bir taktik istiyorum..
taktiğim:
-------GK-------- defans sabit
dr---dc--dc---dl- ml ve mr full ileri
------dm------- amc full ileri
mr-----------ml-
-----amc------- daha iyi bi taktik mi önerirsiniz yoksa bu iyimi???
----fc----fc-----

oyuncularım:
gk:igor akinfeev(gk)--mondragon---fevzi elmas-aykut
defans: orhan ak(dl)--ergün--cihan(dr)--song(dc)--tolga(dc)--halim--emre aşık
ön libero:inamoto(dmc)
orta saha:hasan şaş(mr)--Carussca(ml)--sabri--arda--okan--mehmet topal
AM:ugur yıldırım(amc)--iliç
Forvet:Claudıo Pizarro(fc)--Alexander Frei(fc)--necati--hakan şükür--hasan k.--ümit karan--eddie johnson

kadrom böyle...
kötümü güzelmi..kötüyse nerelere nasıl takviye yapmam lazım???
bide güzel bi taktik söyler misiniz bu takıma uyacak.tabi benim taktiğim kötüyse..
lütfen yardımcı olur musunuz????

ronaldinho1248
04.Ocak.2007, 18:34
ben bursasporla oynuyorum kanat oyuncularm ve ofansıf orta sahalarım çok ii öneriler için şimdiden saolun

Mehmet_Topuz
05.Ocak.2007, 10:06
arkadaşlar sporting lisbondayım ve takti,k arıyorum kado şöle
gk:ricardo
defans:caneira-edcarlos-waldo ponce-eduardo ratinho
oryta saha:sasha ikovenko-nani-joao moutinho-sherman cardenas
forwet:liedson-djalo
bekliyorum yardımlarınızı

Mehmet_Topuz
05.Ocak.2007, 12:27
cewap?......

World Hollow o1
05.Ocak.2007, 12:31
arkadaşlar sporting lisbondayım ve takti,k arıyorum kado şöle
gk:ricardo
defans:caneira-edcarlos-waldo ponce-eduardo ratinho
oryta saha: sasha ikovenko - nani- joao moutinho- sherman cardenas
forwet:liedson-djalo
bekliyorum yardımlarınızı

Arkadaşım Şimdi Bak
DLC DC DC DR
-------- ---------- -------------- ------------
DMC DMC

----------------- ---------------
ML MR
------- --------
AMC
------------
FC
----
Oyna Arkadaşım Tamam mı Derdine Derman oLur :)

Mehmet_Topuz
05.Ocak.2007, 13:03
oke sağol... deni,cem

STAHL
05.Ocak.2007, 14:21
arkadaslar kafayi yicem 3 sene bitti tik yok ya hic bir basari yok oyundan sogudum vallahi

juricevic
05.Ocak.2007, 17:05
STAHL kimle oynuyosun bi de kadronda kimler war ??

erisyasar
05.Ocak.2007, 18:50
ya arkadaslar benim soruyu unttunuz 8. sayfanin son mesaji...
bi zahmet...

STAHL
05.Ocak.2007, 23:35
besiktas la oynuyorum 2009 dayim
kadroda ADU/RICARDINHO/ZARATE/KERLON/LUZIO/AGUSTO/MEHMET TOPUZ/SERDAR/FAHRI/ALI GUNES/ALI TANDOGAN/BURAK/GOKHAN UNAL/SERKAN AYKUT/TORAMAN/IBRAHIM AKIN/
AMA NE YAPTIYSAM OLMUYOR ACABA OYUNDA BASARI ICIN KURBAN KESME DIYE BIR SECENEK VARMI HANI KURBAN KANINI FUTBOLCULARIN ALINLARINA SURERIZ

STAHL
05.Ocak.2007, 23:38
STAHL kimle oynuyosun bi de kadronda kimler war ??

--------------------------------------------------------------------------------

kadroda ADU/RICARDINHO/ZARATE/KERLON/LUZIO/AGUSTO/MEHMET TOPUZ/SERDAR/FAHRI/ALI GUNES/ALI TANDOGAN/BURAK/GOKHAN UNAL/SERKAN AYKUT/TORAMAN/IBRAHIM AKIN/
AMA NE YAPTIYSAM OLMUYOR ACABA OYUNDA BASARI ICIN KURBAN KESME DIYE BIR SECENEK VARMI HANI KURBAN KANINI FUTBOLCULARIN ALINLARINA SURERIZ

kartalim25
06.Ocak.2007, 12:01
arkadaşlar bu takım komutunda veye oyuncu komutlarında neler yapabilirim tavsiyeleriniz neler?? biraz yeniyimde :)

kartalim25
06.Ocak.2007, 12:08
stahl Sen BeŞİktaŞ Takimini AldiĞin Gİbİ Oynat Yanİ Takimi HİÇ Bozma Zaten O Takim Kafadan Şampİyon Olur
Al Sana Kadro:

Dl-İ.ÜzÜlmez
Dr-m.topuz
Dc-gokhan Zam
Dc-toraman

Ml-İ.akin
Mc-delgado
Mc-ricardinho
Mr-kleberson

Fc-bobo-(gokhan GÜleÇ)
Fc-nobre-(burak)

Ben Bu Takimla(4-4-2) İlk Oyunumda Tsl Şampiyonu Oldum. Hemde Takim Komutu Felan BİlmdĞm Halde:)

sonergul67
06.Ocak.2007, 12:57
Gk
Dc Dc Dc

Dmr Dm Dml

Mc

Amc Amc

Fc

mahmut67
06.Ocak.2007, 14:44
--------------------------------------------------------------------------------

alsana takım ucuz elemanlar gk-aykut dr-muslu nalbantoglu veya serkan balci-dl-wederson-dc tolga seyhan-ugur ucar- mL-sezer öztürk-amfrlc-yasin karaca-mehmet topuz dursun-amfrc-mokoena-sabtrofor nilcolas milan sen kadroyu sifirla basari gelir :) + 4-4-2 atacking ve atak oyuncu kullan taktiklerde arkadasimiz belirtmis ona bak istersen

OranGe06
06.Ocak.2007, 17:38
bana başarılı bir 4 4 2 taktiği hazırlarmısınız

kartalim25
07.Ocak.2007, 11:11
bu antrenman yaptırma işi nasıl oluyo ?

sonergul67
07.Ocak.2007, 13:02
çok saolunnnn

kartalim25
08.Ocak.2007, 13:40
2ligde genc bi takımm var önerebileceğiniz gÜZEL bir taktik varmıı?

jay-jay
08.Ocak.2007, 20:11
ben beşiktaşla oyuna daha yeni başladım 3. lig maçıma çıkıcam ve kadromdaki oyunculara göre bir taktik belirlemek istiyorum ricardinho,delgado,ve ibrahim akın ı kullanmam için en iyi taktik nedir sizce?? acil yardım pls önümdeki maç fenerle çünkü...

erdal12
10.Ocak.2007, 10:19
bence sen kalıtelı 2 tane defas al

PrometheusTR
13.Ocak.2007, 03:18
Livorno ile oynuyorum. Bana taktik verecek olan var mı? Bir türlü tutturamadım,geçen sezon tesadüf eseri 7. oldum ama bu sezon çok kötü gidiyor :(

emordinho38
13.Ocak.2007, 11:11
basit taktik transfer az ama gine de galatasaray böyle yeter....

PrometheusTR
14.Ocak.2007, 05:37
4-4-2 Atacking oynattım takım çok iyi bir form yakaladı öyle ki Milan'ı Milano'da 2-1 yendim :)

topikanist
17.Ocak.2007, 14:48
1. Yıl taktiğim (http://img156.imageshack.us/img156/5286/taktiimmi4.jpg)

kaleciler (http://img291.imageshack.us/img291/1318/kalecilerhf4.jpg)

defanslar (http://img291.imageshack.us/img291/3471/defanslarhr7.jpg)

Orta saha (http://img241.imageshack.us/img241/7963/ortasahalarcc7.jpg)

forvet (http://img291.imageshack.us/img291/8277/forvetlerzo0.jpg)

arkadaşlar yukarda kadromu koydum 2. yılımdayım lyonla ilk şampiyon oldum ama 8-9 yenilgi aldım. bu sene kadromu biraz daha güçlendirdim ama nasıl bir taktik uygulasam bu taktiğe iyi olur.Geçen yıl şamp. liginde gruptan çıktım ama sonra ilerleyemedim.taktik önerilerinizi bekliyorum.Birde çok fazla sakatlık oluyor ve %90 antremanlarda oluyo ve çok uzun süreli oluyor. 2 ay ile 8 ay arasında değişiyo.bunun içinde bi antreman veya öneri bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

skynos1907
17.Ocak.2007, 20:10
inter icin bir bir taktik lutfen

matinis_16
17.Ocak.2007, 20:43
Kardes Bence Tolga Nin Fİzİk GÜcÜ Hava Hakİmİyetİ İyİ Ama Çok YawaŞ Kaliyo Oraya Tomas I Koymalisin

Wesley Sneijder
19.Ocak.2007, 18:53
Küçük takımlara bir taktik hazırlıyorum. Çok güzel gidiyor. Büyük takımlarda da çok gollü oluyor. Bakalım nasıl olacak?

erisyasar
19.Ocak.2007, 20:33
ben GS için iyi bir taktik istiyorum..
taktiğim:
-------GK-------- defans sabit
dr---dc--dc---dl- ml ve mr full ileri
------dm------- amc full ileri
mr-----------ml-
-----amc------- daha iyi bi taktik mi önerirsiniz yoksa bu iyimi???
----fc----fc-----

oyuncularım:
gk:igor akinfeev(gk)--mondragon---fevzi elmas-aykut
defans: orhan ak(dl)--ergün--cihan(dr)--song(dc)--tolga(dc)--halim--emre aşık
ön libero:inamoto(dmc)
orta saha:hasan şaş(mr)--Carussca(ml)--sabri--arda--okan--mehmet topal
AM:ugur yıldırım(amc)--iliç
Forvet:Claudıo Pizarro(fc)--Alexander Frei(fc)--necati--hakan şükür--hasan k.--ümit karan--eddie johnson

kadrom böyle...
kötümü güzelmi..kötüyse nerelere nasıl takviye yapmam lazım???
bide güzel bi taktik söyler misiniz bu takıma uyacak.tabi benim taktiğim kötüyse..
lütfen yardımcı olur musunuz????

arkadaşlar hala soruma cevap bulamadım

Leeneker
20.Ocak.2007, 00:01
BU show onto foot ne oluyor tam olarak left right weaker var bunu hangi mevkide oynayanlara uygulayacaz ve ne işe yarıyor acaba?

Gonziarm
20.Ocak.2007, 01:48
ben beşiktaşla oyuna daha yeni başladım 3. lig maçıma çıkıcam ve kadromdaki oyunculara göre bir taktik belirlemek istiyorum ricardinho,delgado,ve ibrahim akın ı kullanmam için en iyi taktik nedir sizce?? acil yardım pls önümdeki maç fenerle çünkü...
rico delgado ve ıboyu 3lu amc oynat onune de forvetını koy bobo olabilir nobre olabilir.Yani 4 2 3 1 oyna bence en iyisi bu besiktasa

burakao
20.Ocak.2007, 05:37
newcastle untd icin taktik ariorum kadroda d'alessandro da dahil edilmistir yardım gerek. . . .

napster
24.Ocak.2007, 22:50
Arkadaşlar bursaspora bir taktik arıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur..

Redrum
25.Ocak.2007, 15:30
istediğin taktik olsun canım, al işte ]burda! (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=26452) ;)

OFLU__61
25.Ocak.2007, 16:38
bende Trabzonspora

avenged
25.Ocak.2007, 19:05
abi ingiltere guney konferansindayim
takimi ayaga kaldiracak bi taktii olan varsa

sbsn89
25.Ocak.2007, 21:08
abiler real madride gusel bi taktigi olan war mi

Eren_K
25.Ocak.2007, 23:04
arkadslar basarili oldugunuz isrtikrar sagladiginiz taktik varmi ben bir cook taktik denememe ragmen bi turlu istikrari yakalayamadim bi yardimci olurmusunuz

BGR86
26.Ocak.2007, 01:04
Beşiktaş JK için bir taktik lütfen.Çok güzel ve kaliteli oyuncular alsamda bir türlü başarıyı yakalayamıyorum.Ben ne zaman kovulursam adamlar hep farklı yeniyorlar :) Yardım lütfen.

Varonil
26.Ocak.2007, 07:29
arkadaslar feneri avrupa istedigi basariya ulastirmak uzereyim uefada ceyrek finaldeyim rakibim lyon lyonla yapacaim maclar icin bir taktik lutfen..

LegolaS_76
26.Ocak.2007, 15:45
arkadaşlar arsenal için güzel bir taktik arıyorum.yardımcı olabilirmisiniz?

World Hollow o1
26.Ocak.2007, 16:53
arkadaşlar arsenal için güzel bir taktik arıyorum.yardımcı olabilirmisiniz?

Oyuncularını Bir Şöyle Söylesen Kardeş :) Ona göre Bir Taktik Sunalım .kadronu bir SS ile Göster

LegolaS_76
26.Ocak.2007, 17:04
İşte kadro:
http://img147.imageshack.us/img147/5956/arsenalxi6.jpg (http://imageshack.us)

World Hollow o1
26.Ocak.2007, 17:12
Sana 4-2-2-2 Yi Önere Bilirim

Yani Şöyle
FC Fc

AMR AML
Sağ ÇİZGİ AÇIK Sol Çizgi AÇIK
(Orta Sahanın Ortası)
2. Oyuncuda MC

( Sol Bek ) (sol Libero ) ( Sağ Libero ) ( sağ Bek )[/B]

LegolaS_76
26.Ocak.2007, 17:47
kardeş anlamadım fm de yapıp bi fotosunu göndersen olur mu?

World Hollow o1
26.Ocak.2007, 17:51
http://img147.imageshack.us/img147/2306/tatktkhg1.th.jpg (http://img147.imageshack.us/my.php?image=tatktkhg1.jpg) Buyur Arkadaşım :) Bu Taktik Anlattıgımın Değişiğidir 4-2-2-2 :)

TeNaciOUS MidFieLdeR
27.Ocak.2007, 00:51
on liberosuz oynayamiyorum.aksi takdirde cok pozisyon veriyorum.on libero kullaninca da 5 defans gibi oluyo, beni bu zor durumdan kurtaracak taktigi veren arkadasa simdiden tesekkur.

ufukcan37
27.Ocak.2007, 16:39
arkadaslarfenerbahceye bir taktik arıyorum yardımcı olursanız sevinirim İsta kadrom

defans:marcelo,lugano,edu dracena,serkan balci

orta saha:alex,kemal,tuncay,hamit altintop,deniz baykara,aurelio,appiah

forvet:deivid,kezman,eddie johnson,serkan gedik

ogz11
27.Ocak.2007, 19:18
http://img174.imageshack.us/my.php?image=kadrokd4.jpg

kadrom bu bunu uygun bir taktik solermisiniz simdiden tesekkurler ;) ;)

resim olmamis galba ben linkide weriyim
http://img174.imageshack.us/my.php?image=kadrokd4.jpg

nerazzuri
29.Ocak.2007, 10:32
http://img263.imageshack.us/my.php?image=sekocanld7.png

ee bide buna bakin nasil kadro ve taktk

ozgur_cimbom67
30.Ocak.2007, 20:02
fevzi elmas, halim kurtuluş(mehmet topuz) song emre aşık ferhat öztorun, inamoto(oğuz şabankay, mehmet güven) carrusca(aydın yılmaz) mehmet topuz(arda turan), irfan başaran(sosa) ayhan akman, sosa. gs için en güzel kadro yalnız fevzi ye mondragondan ders aldırdıktan sonra forma verin,

engink
31.Ocak.2007, 00:49
tottenham için güzel ve işe yaramış bi taktiği olan varmı??

hakan_36
31.Ocak.2007, 03:41
merhaba 4-4-2 Wings taktigini tekrar bulma şansımız varmı

ocixxe
01.Şubat.2007, 12:08
http://img263.imageshack.us/my.php?image=sekocanld7.png

ee bide buna bakin nasil kadro ve taktk

sana bi öneri orta sahanın ilerisindeki oyuncuları asla geriye yönelik oynatma çünkü son çizgiye yakın yerde orta yapacak oyuncun yok bu taktikte
ama savunmadakilerden birini bi geriye doğru yönlendir libero olarak yani kontraya yakalanma die
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
song-_-emre aşık_-_tolga seyhan_-_orhan ak(ferhat öztorun)

emre belözoğlu_-_okan buruk

arda(sabri) _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_ carrusca(hasan şaş)

necati ateş(gökhan ünal,halim kurtuluş)_-_ümit karan

Sirius Black
01.Şubat.2007, 20:12
Bi taktik verin gari =D
http://img530.imageshack.us/img530/6391/adszsz2.png

burro63
02.Şubat.2007, 18:43
abiler bu konularda pek bilgim yok ama gaziantepe taktik istiyorum
defans:m.çoğum ,serdar taşçı, uğur akdemir,bekir
orta saha:zurita,kirita,gift leremi,erdal güneş
forvet:de nigris,veysel cihan
abiler takımın zirveyi ortak olmasını istiyorum bildiğiniz bi taktik varsa linkini verirmisiniz şimdidden teşkkürler
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim:k:

donathor
03.Şubat.2007, 21:45
bakın bu bole olmaz bı defa futbolda orta saha cok onemlı golu az yemekte onemli ama asla 34 macta 5 gol yıyen 150 gol atan bı kadro ummayın avrupada basarı ıcın az gol yıyen ve macı 1-0 ya da 2-0 kazanmaktır ben bole basladım milanı yarı finalde fenerbahceyle orda 8-1 chelsea yı finalde 5-0 yendim oyuna basladıktan 3 yıl sora yani onemli olan fark atmak diil ligde de oyle 3-0 dan sonrası luks ve ben herkese kendı taktıgını onerırım cunku baskasının taktıgı baskasının kadrosuna goredir siz nasıl bir futbol gormek istiyorsanız ole ayarlayın ama bol orta saha ve pres yapan dinc bır takımı kurarsanız avrupanın deviolursunuz herkese mutlu fm ler

vonstrahd18
05.Şubat.2007, 14:55
dc=nesta gerard pique vincent kompany
dr=dani alves leyrielton
dl=kaladze rodrigo marcelo
mc= riquelme pirlo carrejero gattuso
mr=yohan gourcuff clarence seedorf
ml= marcelo juan mata
fc=gillardino carlos vela ricardo oliveira

5 sozanda 15 kupa almama rağmen şu an bi türlü bir taktik oturtturamıyorum bi taktik önerir misiniz ayrıca iyi bir idaman programına ihtiyacım var

yusufcan41
06.Şubat.2007, 22:52
arkadaslar ben kocaelispora bi taktik ariorm kanatlarim fena deil o yuzden 4-4-2 taktigi istiyorm bol gollu olmasi ii olur

podolski23
07.Şubat.2007, 14:56
Yav GS ile butun taktikleri deniyom olmuo yavvv bu takim mantelitesini nasil olcak bir turlu tutturamadim paso az atacak var delirtti evde beni yaf

ultraslan16
10.Şubat.2007, 20:38
beyler gs ile bol gol atabilecegim bi taktık soylermısınız çoooook zor durumdayım

emre2331
10.Şubat.2007, 21:25
Samsun spora 2.ligden çıkarabilceğim ayrıca kupada biraz ilerliyebilceğim bir taktik arıorm ltfn cwp vern

LaigLeNoiR
10.Şubat.2007, 23:29
Arkadaşlar aranızda FM07'de Olympiakos'la oynayan var mı hiç biraz bilgi taktik verirseniz sevinirim;)

Crysis
11.Şubat.2007, 13:40
Bana Liverpool için contra atak taktiği lazım.Tek forvet oynuyorum.O nedenle kontra atak yaparken adam kaçırmak için bana bi taktik lazım....

Wesley Sneijder
11.Şubat.2007, 13:42
Hızlanma diyorsan değişir. Genç almaya çalış. Tevez olabilir mesela.

Crysis
11.Şubat.2007, 14:05
Hızlanma diyorsan değişir. Genç almaya çalış. Tevez olabilir mesela.

Kadroda yeterince iyi genç topçum war ancak taktik yok..Lütfen belirttiğim niteliklerde bi taktik önerebilir misin?:cool:

oguzhan23
13.Şubat.2007, 15:03
arkadaşlar uzun yıllar sürecek chelsea taktiği gönderir misiniz?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
4-4-2 attaking taktiğini şampiyonlar ligi için dene, 4-3-1-2 seria da dene

Ulgio
15.Şubat.2007, 03:42
arkadaşlar bir taktik arıyorum bulamadım,4-1-2-2-1 düzeninde bi taktik vardı 4 lü defans önünde bir dmc 2 mc aml-amr(okları ileri) ve FC nin olduğu bir taktikti,bulamadım yardımcı olursanız svinirim

Crysis
16.Şubat.2007, 19:43
Off yaff bu FM7de bi taktik en fazla 10 maç işe yarıyor.Sonrası malum.Yeni bi kontra atak taktiği bilen war mı?Bol pres yapan..

ronaldinhocem
17.Şubat.2007, 18:50
şöle bi taktik olsa süper olur

4 defans
1 dmc
2 mc
1amc
2 forvet böle dizilişi olan güzel bir taktik arıyorum (şu bayernin taktiğinin aynısı olmasın o taktiği denedim denediime pişman oldum)

MK14
18.Şubat.2007, 13:17
Oncelikle Iyi Gunler..
Kadromu Soyleyeyim Sizde Bu Kadroya Uygun Bir Taktik Soylersiniz :)

Gk : Rustu
Dr: Onder
Dl :Malih Fathi
Dc: Lugano
Dc: Edu
Mr : Mehmet Topuz
Ml:Tuncay Sanli
Mc : Tümer ( Alex Sakat Onun İçin )
Mc : Appiah
Fc : Kezman
Fc : Deivid

Bu kadroya göre Avrupada başarılı olabileceğim bir taktik varmı ?

salihs83
19.Şubat.2007, 14:14
Arkadaslar 4-1-3-2 TaktİĞİnİ Travsİye Ederİm Sİze Deneyİn?faydasini GÖreceksİnİz?

mustafa35
19.Şubat.2007, 17:16
Chelsea icin en uygun taktik nedir

jaku88
19.Şubat.2007, 17:34
4-4-2 taktiğini öneririm kanatlardan uzat hucuüm oyna pas uzun nitelikte olsun defans derin olsun kontra atak taktiğinde yapma çok işe yarıyooo... daha önceden 4-2-3-1 denedim oda fayda etmedi 4-1-2-1-2 taktiğide fayda etmiyoo..

mustafa35
20.Şubat.2007, 18:16
4-4-2 taktiğini öneririm kanatlardan uzat hucuüm oyna pas uzun nitelikte olsun defans derin olsun kontra atak taktiğinde yapma çok işe yarıyooo... daha önceden 4-2-3-1 denedim oda fayda etmedi 4-1-2-1-2 taktiğide fayda etmiyoo..
tesekkurler zaten deneye deneye buldum bu taktigi. genede sagol ;;)

Circass
21.Şubat.2007, 11:48
http://uploaded.to/?id=ajp6ta

Bu taktik ile;
2 çakılı defans ve ortasahadan geriye dönük oynayan 1 DMC sayesinde, takımın geri kalan 7 oyuncusu ile birlikte rakip sahada baskı kurarsınız..
Peki gelelim, güçlü rakiplere karşı ne yapacağız?

Orta sahada öncelikle 2 tane dm oynatıyoruz. Bunun nededi DMC ler (eğer kaliteliyse, örneğin gago veya Lucas gibi) ofansif futbol da oynarlar, top çalar hücuma çıkarlar.. Büyük ve baskı kurmaya çalışan rakiplere karşı, (Örn: Milan) bu dmc lerden birini defansın hemen önüne çekip (yani asıl dmc bölgesine) diğer 3 orta saha oyuncusunu da yanyana alıyoruz (hepsi mc olacak şekilde). Şimdi taktiğimiz 4-1-3-2 oldu.. 2 Forvetimizi asla geri çekmiyoruz, onlar kontra atak yapacaklar, 3 orta saha oyuncumuzun kanada yakın olanları da kanatlardan top kesecek.. bu taktikle Şampiyonlar Ligi final maçında Milan'a 6 attım.. Daha sonra Chelsea, Liverpool ve Arsenal maçlarında da bu taktiği kullanıp rakibin hızlı forvetlerini engelledim ve bulduğum kontra ataklarla gole gittim. Ayrıca orta saha kısa paslı oynadığı için top kontrolü sürekli ben de oluyor..

Dikkat: Bu taktik teknik kapasitesi yüksek takımlar içindir!!!

BerkexxTorres
21.Şubat.2007, 15:10
arkadaslar ben klasik 4-4-2 ama 4-3-3 de oynuyorum ne varki 4-2-2-2 oynayan takımlara karsi ne yaptiysam basarili olamiyorum karambole bir golle yeniyorum var mi bir caresi kadrom (2oo9-2o1o) kalede : Celil Er defans :Van derre bore Puyol Kompany Zambrotta orta saha : Messi C.Ronaldo Ronaldinho Deco Forvet : Aguero Fernando Torres

lutfen yardim

Circass
21.Şubat.2007, 21:28
arkadaslar ben klasik 4-4-2 ama 4-3-3 de oynuyorum ne varki 4-2-2-2 oynayan takımlara karsi ne yaptiysam basarili olamiyorum karambole bir golle yeniyorum var mi bir caresi kadrom (2oo9-2o1o) kalede : Celil Er defans :Van derre bore Puyol Kompany Zambrotta orta saha : Messi C.Ronaldo Ronaldinho Deco Forvet : Aguero Fernando Torres

lutfen yardim

:o kardeş il 11 i dünyanın en iyi forvetlerinden de kursan, bölgesinin adamı olmayınca işe yaramaz. senin sorun orta sahada. neden mi?

Orta sahan Ronaldinho ve Deco dan oluşuyo. ikisi de ofans oyuncular. yani top onlara geldiğinde ileri çıkarlar.. ama orta sahada toplu çalan biri olmayınca, onlara topu kim atacak? ayrıca kanat oyuncuları zaten ofans, onların yanına bir de orta sahanın göbeğinde ofans kullanmak hiç bir işe yaramaz.

bi tavsiyem olacak sana, Ronaldinho ve Deco yu sat. Yerine Lucas ve Gago yu al. Gago tam bir DM lucas ise hem dm hem de MC yetenekli.. ikisiyle oyna, Lucas biraz ofansif, Gago ile defansif oynasın orta sahada. bak o zaman o elindeki kadro ile harikalar yaratacaksın.. 4-4-2 olarak benim taktiği bu dediğim 2 oyuncu ile kullanırsan başarırsın..

bu arada yenemediğiniz takımlara karşı, kendi ve rakip takim kadrolarını ve taktikleri söylerseniz, size taktik sunabilirim..

mutluemir
21.Şubat.2007, 23:32
ben west ham unitedi sectim ama burda werilen taktikler islemior soyle guzel bir adam akilli werceiniz taktikleri bekliyorm

Circass
22.Şubat.2007, 13:30
ben west ham unitedi sectim ama burda werilen taktikler islemior soyle guzel bir adam akilli werceiniz taktikleri bekliyorm

westham default olarak kontra atak oynuyo. oyun genelinde de kısa paslı.. kadroya takviye yapacaksan taktik değişir ama, şu an ki kadrosuyla beraberliğe oynasan yeter :)

mustafa35
22.Şubat.2007, 16:35
valencia icin antreman ve taktik lazm oynayan warsa yazabilrimi?

Mr.CordiaL
22.Şubat.2007, 17:24
sporting teyim ve daha yeni başladım bana uygun bir taktik söyleyebilirmisiniz
yapılabilecek transferleride söylerseniz ii olur ilginiz için şimdiden teşekkürler

Circass
22.Şubat.2007, 20:44
sporting teyim ve daha yeni başladım bana uygun bir taktik söyleyebilirmisiniz
yapılabilecek transferleride söylerseniz ii olur ilginiz için şimdiden teşekkürler

sporting kadrosu çok iyi gençler var. hepsi gelecek vaad ediyor.. ama takımda yaşlı oyuncular vardı en son gördüğümde. benim en iyi kullandığım taktik, 4-4-2 yukarıda verdiğim taktik yani.. sporting kadrosu iyi hızlı da, sana uyacaktır.. bir de turksportal ın, dosyalar bölümünden antrenman paketi var bir tane yetişkinler için. onu indirmeni tavsiye ederim. genç oyuncularına çok faydası olacaktır. tavsiyem, defansa bir oyuncu ve orta sahaya bir defansif orta saha (fernando Gago mesela) transfer edebilirsin. ayrıca forvet bölgesine hızlı bir forvette olabilir.. eğer antrenman seçimin iyi olursa kadronda en az 5-6 tane süper yetenek var..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

valencia icin antreman ve taktik lazm oynayan warsa yazabilrimi?

kadrosu çok yaşlı. eğer yeni başladıysan ufaktan genç yetenekleri topla derim. yoksa o kadro en fazla 2 sene sonra patlar..

Mr.CordiaL
23.Şubat.2007, 20:18
sporting kadrosu çok iyi gençler var. hepsi gelecek vaad ediyor.. ama takımda yaşlı oyuncular vardı en son gördüğümde. benim en iyi kullandığım taktik, 4-4-2 yukarıda verdiğim taktik yani.. sporting kadrosu iyi hızlı da, sana uyacaktır.. bir de turksportal ın, dosyalar bölümünden antrenman paketi var bir tane yetişkinler için. onu indirmeni tavsiye ederim. genç oyuncularına çok faydası olacaktır. tavsiyem, defansa bir oyuncu ve orta sahaya bir defansif orta saha (fernando Gago mesela) transfer edebilirsin. ayrıca forvet bölgesine hızlı bir forvette olabilir.. eğer antrenman seçimin iyi olursa kadronda en az 5-6 tane süper yetenek var..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kadrosu çok yaşlı. eğer yeni başladıysan ufaktan genç yetenekleri topla derim. yoksa o kadro en fazla 2 sene sonra patlar..

tavsıyelerın çin teşekkürler

turan gultekin
23.Şubat.2007, 20:42
AS Romaya bi taktik oneriniz varmıdır?

Circass
23.Şubat.2007, 23:24
AS Romaya bi taktik oneriniz varmıdır?

4-4-2 ispanya ligine bire bir uyar. barcelona, real madrid gibi ters gelen takımlar olursa 5-3-2 oyna orta 3 lüden 2 si DM olsun, sanırım işre yarayacaktır..

turambar802
26.Şubat.2007, 03:44
ben eski fm ve cm den bi takitgim war sag ve sol back lerime marking man yapiyorum ama adam secmeyin sadece taktikte marking man yapin kanatlardan gelemio karsi takim daha az gol yiyiosunuzportsmouth la oynuyorum 4 uncu oldum primier ligde ve uefa aldim 4 senem

BeeTLeJuiCe
26.Şubat.2007, 23:52
http://img266.imageshack.us/img266/6856/nwczn4.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=nwczn4.jpg)

millet ben oyunlara her zaman aralık 2006 dan baslarım bu seferde ole yaptım kendime avrupa kupalarında devam eden ama ligde kotu durumda olan bi takım seceyim dedim newcastle i sectim ama her zaman takıma oturan taktiklerim bu sefer olmuyo belkide ligin ortasında taktik degisiligi yaptıgım icin bole olmustur

kadrom yukarda gordugunuz gibidir takımın as kadrosuna porritt veli burke ve sezeri kattım orta sahada sakatlarım wardı cunku

taktik onerileri bekliyorum takım basına geldigimden beri 5 galibiyet 3 beraberlik 6 maglubiyet aldım (maglubiyetler ligde durumu ii olan takımlara karsıydı :D)

hadin millet acele yardım ligde 9 mac kaldı 18. sıradayım ligden dusmeyim yardım ediiin duyun sesimi :D:D:D:D:D aslinda guzel ve zor bi kariyer sitede milletin oynaması icin bile konabilir yani :D

ronaldinhocem
01.Mart.2007, 18:33
taktik deilde oyuncular için bölge önerisi yaparım

bi kere kadron güzel owen-dyer kadroya geri döndümü yenemeyeceğin takım sayısı 5 i geçmez

james m.-oliver b. bu oyuncuları oynatmanı tavsiye ederim
n'zogbia'yıda sol kanat-forvet sol(bitiriciliği yüksekse)-ortasahanın ortasındaki 2 yerin solunda oynat
daf sağda oynamaz sol ayaklı
emre'yle scott p. nin yerini deiştir
sağ kanada porwitt veya sezer i koy
luque yi forvet sola koy
defansın sağında solanodan verim alamazsın onu sağ kanat veya orta sahanın ortasındaki 2 yerden birinde oynatırsan daha fazla verim alabilirsin
s.carr ı defansın sağında oynatabilirsin
ramage yi dc de oynatabilirsin(kafa vuruşu-zıplaması ve boyu uzunsa)
ameobiyi forvette dene
yazdıklarımı denersen yararı olabilir

BeeTLeJuiCe
01.Mart.2007, 19:58
dyer 10 ay sakatlanmıstı o yuzden degerleri acayip dustu satmayı dusunuyorum carr a karsı bi gıcıklıgım war oynatmıyorum :D duff da zoraki orda oynuyo ama baska bi sitede buldugum bi taktikle ligde kalmayı basardım azda oynama yaptım guzel oldu :D

taktigin linkide vereym sizde faydalanın ;)
http://rapidshare.com/files/18884196/433_targetman.tac.html

ronaldinhocem
01.Mart.2007, 21:34
eyvallah mista
ama bence dyer'i satma-ona ihtiyacın kesin olur
s.carr'ada gıcıklığın olmasın sen takımı düşün s... et gıcıklığı
bak tigana bile ali tandoğana gıcıklığın bıraktı(daha sezonun ilk maçında kırmızı kart görüp haftalarca oynayamamıştı) oynatıo adamı çünkü ihtiyacı war
yazdığım dier oyuncuları yerlerinde oynatırsan çelsi senin elini öper :)

Ayberk Tuncer
02.Mart.2007, 23:46
arkadaslar en asagi 4-5 defa basladim fenerbahceyle ama bir turlu istedigim verimi alamadim taktiklerden.bana fb ile basariyi yakaladiginiz taktikleri yazarsaniz sevinirim.bu zamana kadar ya 2. oldum ya da 3. ama kurdugum takim rahat rahat sampiyon olurdu.ne olur su taktigi yazin da ben de agzimin tadiyla oynayayim.

stoperlerim cok cok iyi.forvette kezman-vitti ikilisi var.zaten fenerin orta sahasi super devre arasi da marcelo yu getirip bir yabanciyi yolliyacam.bunlari goz onunde tutup yazarsaniz sevinirm

BeeTLeJuiCe
03.Mart.2007, 12:26
toutatis in taktigini dene derim

crazy.killer
03.Mart.2007, 14:17
arkada$Lar ben sirasiyLa

1)van den borre
2)jose sosa
3)sivok' u aLdim...

cok deqisken bi grafik ciziorum...

Takimin koLay aLisac**i ve goL atabiLeceqim bu taktik istiyorum...

appiah_anelka
04.Mart.2007, 16:06
arkadaslar manisada ilk senem 5 te 5 yaptim ama fazla gol atamiyom bide devre arasinda kimi alayim

fevzi
johanna gokhan z umit b haka

nizamettin selcuk i adu sezer

m erding j sosa

tolik_julik
06.Mart.2007, 14:07
Mokoena'yı al. Ucuz ve kalıteli hızlı

izmer96
09.Mart.2007, 09:37
arkadaslar liverpool la oynuyorum daha ligde galibiyetim yok her taktigi denedim kadrom assagida resimde lutfen yardim edin

http://img408.imageshack.us/img408/644/liverpoolsn6.jpg (http://imageshack.us)

PS : craig bellamy ve harry kewell 4 er ay sakatlar

prmt03
09.Mart.2007, 15:06
benm oyun taktigin de kalede rüştü defansta önder mehmet sedef gökhan zan edu orta sahada tümer apiiah aurelio amc de alex ilerde kezman tuncay var ve 15 öaç yaptım lig de 3 gol yedim 27 gol attım

ultrarıza
10.Mart.2007, 15:38
Ben liverpolla ilk sezonda şampiyon oldum ve şampiyonlar ligini aldım taktiğim 4-4-2 klasik . Forvette Crouch u target man yap ve mutlaka oynat ilk sezon yanında belammy iyi baya gol atıyorlar. Sağ bekte carrager çok iyi stoper agger ve hypya sol bek riise, orta göbek sissokko ve xabi sağ kanat gerard( uzun şutu açmayı unutma) sol kanat şilili genç (ismini unuttum). forvettede crouch ve bellamy. Kornerlerde Hpyya'yı challenge Goolkeaper yap, Crouch uda ön direğe yolla en az 15 gol buradan bulursun. kolay gelsin. bU taktikle özellikle çok az gol yiyorsun.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Fowleri listeye koymuşsun bence satma kuyttan kat kat daha iyi yedek kalmayıda problem yapmıyor ne zaman görev versen gol atar ingilterede çok maç oynanıyor kadronu daha geniş tutmalısın.

erhan8
10.Mart.2007, 19:59
arkadaslar banada taktik lazim
gk=mondragon
rb=mehmet topuz
lb=guardado
cb=song
cb=alpay
mr-arda turan
ml-hasan sas (degisiyo)
mc-mehmet topal(okan\ayhan)
mc-ilic sasa
st-necati
st-sukur(karan)
arkadaslar ligde de champions ligde de kotuyum
taktiklerinizi bekliorm cok taktik denedim basarli olmadi

BeeTLeJuiCe
11.Mart.2007, 14:01
http://rapidshare.com/files/20477167/mista_4-4-2_tm2__Newcastle__Jan_2008_.tac.html

benim kullandıgım taktik ise yarayabilir forvetin sol tarafına hakan sukuru koy ve target man ayarla dier tarafada umit karan i koy
ayrıca orta sahanın sol taraftaki mc yi defansif agırlıklı bi oyuncu koy
klasik 4-4-2 dizilisi

gk=mondragon
rb=mehmet topuz
lb=guardado
cb=song
cb=alpay
mr-arda turan
ml-hasan sas
mc-okan
mc-ilic sasa
st-karan
st-sukur

umarım işine yarar ;)

sakp
30.Mart.2007, 03:18
arkadaslar ben karabuksporu calistiriyorum 3. senemde lig b den lig a ya cikardim su an 14 macta 6 beraberlik 8 maglubiyetle sonuncuyum artik ne yapsam yaramiyor cezalar yagdiriyorum takima olmadi macta firca cekiyorum adamlar hep berabere kaliyo veya son dakkada yiyiyor sinirlenip son dakkada tum oyunculari ileri aliyorum bu seferde mac 2 sifirken 7 sifiroluyor ben daha ne yapayim bu takima medya durumum ligde 13 olur gozukuyor bi yarim lutfen

lewo41
30.Mart.2007, 04:46
4-2-3-1 taktigi uygula kontra atagi isaretle her mac ya berabere ya galibiyet

sakp
30.Mart.2007, 17:16
tesekkurler

LaigLeNoiR
30.Mart.2007, 23:35
Arkadaşlar Sparta Prag için bir taktik önerebilecek varmı????

7.0.2 için.

ufukcan37
01.Nisan.2007, 19:34
arkadaslar benim takımım valencia sizden kadrom hakkında goruslerinizi ve taktik onerilerinizi bekliyorum

Defansım
DL:Asier Del Horno
DR:Curro Torres(Miguel)
DC:Ayala
DC:D Van Buyten

Ortasaham:
MR:Jo**uin
ML:Vicente
MC:D Albelda
MC:R Baraja

Ve Takımın En guzel kısmı Forvetim:
FC:Fernando Torres(Cesar Delgado)
FC:David Villa(Nikola Zigic)
Bide bi dahaki sezon gelecek olan Roberto Soldado var.Oda forvet oynuyo.

Bence takımın en guzel kısmı forvet bi de sizin dusuncelerinizi bekliyorum ve sizce bu takıma hangi taktik gider yardımcı olursanız sevinirim...Tsklr...

Jlker
01.Nisan.2007, 20:40
Deplasman maclarinda sorun yasiyorum saldirsamda savunmasam da normal da oynasam fazla bisi fark etmiyor.. Gerci futbul bu her maci almak sacma olurda Real Madrid 29. haftada 21 puan onde.. Son 9. senedir sampiyon oluyorlar ara ve CL ve ispanya kupasina da ambargo koydular :mad:

LaigLeNoiR
01.Nisan.2007, 22:25
arkadaslar benim takımım valencia sizden kadrom hakkında goruslerinizi ve taktik onerilerinizi bekliyorum

Defansım
DL:Asier Del Horno
DR:Curro Torres(Miguel)
DC:Ayala
DC:D Van Buyten

Ortasaham:
MR:Jo****uin
ML:Vicente
MC:D Albelda
MC:R Baraja

Ve Takımın En guzel kısmı Forvetim:
FC:Fernando Torres(Cesar Delgado)
FC:David Villa(Nikola Zigic)
Bide bi dahaki sezon gelecek olan Roberto Soldado var.Oda forvet oynuyo.

Bence takımın en guzel kısmı forvet bi de sizin dusuncelerinizi bekliyorum ve sizce bu takıma hangi taktik gider yardımcı olursanız sevinirim...Tsklr...

Valla kadron fena deil zaten Valencia kadrosu güzel.Bana göre tek eksiğin AMC.Albelde'yı galiba DMC oynatıyorsun o yüzden AMC'ye daha etkili birisi olabilir die düşünüyorum.

ufukcan37
01.Nisan.2007, 22:52
Valla kadron fena deil zaten Valencia kadrosu güzel.Bana göre tek eksiğin AMC.Albelde'yı galiba DMC oynatıyorsun o yüzden AMC'ye daha etkili birisi olabilir die düşünüyorum.

sagol sizce oraya kimi alabilirim ben oraya hızlı birilerini arıyorum mesela Werder Bremen deki Diego yu dusundum ama takım vermedi sizce kimi alabilirim ve hangi taktigi onerirsiniz...

LaigLeNoiR
02.Nisan.2007, 19:15
sagol sizce oraya kimi alabilirim ben oraya hızlı birilerini arıyorum mesela Werder Bremen deki Diego yu dusundum ama takım vermedi sizce kimi alabilirim ve hangi taktigi onerirsiniz...

Valla o mevkiide çok oyuncu var dünya üzerinde.Ama ben san orası için Lincoln'ü öneririm.

Valla taktik olarak klasik 4-1-2-1-2

GK.
DR-DC-DC-DL
DMC
MR-ML
AMC
FC-FC

ufukcan37
02.Nisan.2007, 21:08
Valla o mevkiide çok oyuncu var dünya üzerinde.Ama ben san orası için Lincoln'ü öneririm.

Valla taktik olarak klasik 4-1-2-1-2

GK.
DR-DC-DC-DL
DMC
MR-ML
AMC
FC-FC

sagol bi bakiim nasıl oluyo ilgilendiginiz icin tsklr

LaigLeNoiR
02.Nisan.2007, 23:29
sagol bi bakiim nasıl oluyo ilgilendiginiz icin tsklr

Ne demek her zaman yardımcı oluruz...;;)

Ama hemen 1-2 maçta kötü sonuç alıpda cayma 9-10 maç oyna bakalım takımda bir değişiklik görüyomusun.Eğer göremessen farklı taktik dene...;;)

anl2002
04.Nisan.2007, 01:05
valdes

puyol,kompany,marquez,marcelo,pablo,borre,belletı, zambrotta

ronaldınho,alex de souza,appıah,xavı,deco,van del vaart,messı,ınıesta,

torres,etoo,fred

sızce ne olur

LaigLeNoiR
04.Nisan.2007, 17:33
------------------Valdes----------------
----puyol------marquez-----zambrotta
-----------xavi---------iniesta----------
messi----van der vaart------ronaldinho
----------torres-----------etoo----------

Bence dostum bu olabilir;;)

aliriza1905
06.Nisan.2007, 12:35
selam arkadaşlar 4 4 1 1 taktiğini benimsiyorum oyuncularım da bu taktiğe uygun
burdan da öğrendiğim gibi ortada ki 2 mc nin biri defansif biri ofansif
peki oyuncu ve takım komutlarınu nasıl wermemi önerirsiniz eğer her mevki için öneride bulunursanız çok sevinirim mesela ortadaki iki mc yi iki dc yi ve özellikle de takım komutlarını nasıl yapmalıyım sizce
bu arada ben antrenmana hiç dokunmuyorum öle ilk açıldığı gibi oynuyorum bu kötü mü

dgilmour
11.Nisan.2007, 00:54
ArkadaŞlar Benİm Bİ Sikintim Var Ben Şu Fm Çikti Çikali Bİ TÜrlÜ Adam Gİbİ ŞÖylee Tacklng (top Kapma) Ortalamami YÜkseltemİyorum Hemen Hemen Her Şeyİ Denedİm LÜtfen Bana Yardim Edİn TeŞekkÜr Ederİm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
slm arkadaşlar ya kusura bakmayın bundan öncekini yanlış yazdım bilmeyerek oldu lütfen bana yardım edin şu fm çıktı çıkalı tackling (top kapma) ortalamamımı yükseltemiyorum bunu sağlayabbilecek bi taktik ya da bi vbilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
orada ki msj için özür dilerim yanlışlıkla oldu dalgınlığıma geldi

ohahye
17.Nisan.2007, 14:45
mondragon(v.babacan)
ugur ucar marcus vinicuis(kursat) yasin cakmak(kursat) ferhat
arda t.(aydin)oguz s.(recoba) ibrahim a.(recoba) carrusca(alex)
vinicuis(millan) gokhan unal(cem sultan)-(necati)
digerleri okan koc pancu volkan bekci huseyin cimsir orhan ak cihan hasan kabze jefferson aykut halim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
slm arkadaşlar ya kusura bakmayın bundan öncekini yanlış yazdım bilmeyerek oldu lütfen bana yardım edin şu fm çıktı çıkalı tackling (top kapma) ortalamamımı yükseltemiyorum bunu sağlayabbilecek bi taktik ya da bi vbilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

bak kardesim taktik bolumunden takim taktigine gir ordan tackling(top kapma)secenegini yukselt

selviboylum1905
22.Nisan.2007, 17:08
http://img254.imageshack.us/my.php?image=caprazzuo0.png

http://dosyam.net/?id=0emfde

salih1
26.Nisan.2007, 20:31
kontra atak onamak için 4-4-2 taktiğini kullanıyorum ama goller normal oluyor.

claustrophobia
28.Nisan.2007, 08:29
s.a beyler ben fm ye yeni basladim Liverpool u aldim
Kadrom da sole http://img338.imageshack.us/img338/8200/kadroxz3.jpg simdiden tesekkurler

cahitnuhoglu
29.Nisan.2007, 15:39
arkadaslar bana da iyi bir ofans taktigi onerir misiniz

sniper7
02.Mayıs.2007, 13:17
sana 4-1-2-1-2 taktiğini öneririm. mevkii ayarlarınıda unutma.

rebi
02.Mayıs.2007, 16:01
ya arkadaşlar ben bjk ile oynuyorum defansımın çok iyi olmasına rağmen zor gol atabiliyorum kadromuda yazayım
kaleciler=runje,murat şahin,peter cavit akman
defans=gökhan zan,ibrahim toraman,mustafa doğan,mehmet sedef,serdar kurtuluş,ibrahim üzülmez,serdar taşçı,
orta saha=ricardinho,delgado,ibrahim akın,fahri tatan,ali tandoğan,koray
forvet=bobo,higuain,fatih tekke,gökhan güleç,semih şentürk,tevfik köse,nobre,burak yılmaz
nasıl bir taktik önerirsiniz arkadaşlar???

ultraslan16
05.Mayıs.2007, 21:29
gk:dida-rüştü
dr:bonera-dani
dc:barzagli-nesta-curtis davis
dl:marcelo-kaladze
mr:gattuso
dm:pirlo
amc:matias fernandes-kaka-yıldıray
st:hunteelar-gilardino-h.almeida-olivera
milan ile 2008-09 sezonundayım.. bu oyunculara uygun taktik yazarmsınız?

mert961
06.Mayıs.2007, 22:32
ben totenham la oynuyorum şaşırabilirsiniz ama gol atamıyorum sadece celsinho yu transfer ettim bana bi taktik önerirseniz sevinirim...

hasoobyt
07.Mayıs.2007, 17:54
bana bi defanif taktik verebilir misiniz

puskas
08.Mayıs.2007, 16:32
4,1,3,2 oynayın derim muhtesem taktik

mcy16
08.Mayıs.2007, 18:23
yav barcelona ile bi türlü başarılı olamadım.hangi taktiği kullandıysam yemedi.sağlam bi taktik yok mu?

alperen7357
11.Mayıs.2007, 17:57
peluk www.********.com
www.cmturk.com da FM var

tigris
14.Mayıs.2007, 21:56
yav barcelona ile bi türlü başarılı olamadım.hangi taktiği kullandıysam yemedi.sağlam bi taktik yok mu?

barca için bindirmeleri dene

alperen7357
15.Mayıs.2007, 19:21
Antalyaspor'a acil çok gol atabileceğim az gol yiyeceğim risksiz bir taktik istiyorum yoksa ligden düşeceğim...

uaumuths
16.Mayıs.2007, 14:40
arkadaşlar bana bol gol atan bi taktik önerirmisiniz rica etsem:d
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkdaşlar bana bol gol atan bi taktik söylermisiniz
?

Eren91
21.Mayıs.2007, 19:27
ben ligde fazla gol atıyorum...avrupada ise hiç gol atamıyorum..bana bir taktik verirmisiniz...*tşekkürler

azfp
27.Mayıs.2007, 03:32
arkadaşlar kartalspor için bir taktik lütfen... 3. yılım. oyuncular bunlar
GK-WANG DALEI, MAHMUT TAŞKIRAN
DR-CİHAN HASPOLATLI, BİLAL SEZER
DL-NDUKA, ALPASLAN KARTAL, GÖKHAN ÇALIŞAL
DC-HAKAN ASLANTAŞ, ÖMER TOPRAKTEPE, SERTAÇ EREN, BİRAND YAYTAŞ
MR-MEHMET YOZGATLI, MUSTAFA ÇİÇEK
ML-ŞEHMUS ÖZER, İLKEM ÖZKAYNAK
MC-CAPURRO, CEYHUN ERİS, VECCHİO, KERİM ZENGİN
ST-LEBOHANG MOKOENA (Kİ TAKIMIN EN İYİSİ O), CARLOS ANTONİO FERREİRA DA SİLVA JUNİOR (ŞU ANDA EN GOLCÜ OYUNCUM)+(18 YAŞINDA), İBRAHİM AKIN, ALPER BALABAN, TEMUR ALTUNHAN

BlackEagle19o3
27.Mayıs.2007, 12:19
yeink durumdayken maçı çevirebileceğimiz bi taktik sölermisiniz siziz gol atmanız gerektiği zaman ne yapıoyosunuz

yorukefe
29.Mayıs.2007, 13:38
Tuttugu futbol takimini seven yardim etsin lutfen bana acil 4-4-2 Wings taktigi lazim yanlislikla silindi bendeki, sitede var demeyin hemen denedim indirmeyi ama link olmus. Mod arkadaslar sizlerde belki vardir lutfen bu taktigi yeniden bizimle paylasin simdiden tsk ler.

h10
11.Haziran.2007, 11:34
slm herkese ben palermo ıle oynuorum ılk sezon uefada fınal oynadım ama lıgde 6.lıkta kaldım.bu sezon kadroyu bıras daha guclendırdım ama takım ıı oynamıyor sorun ne acaba.. elımde olan adamlarım sunlar bunlardan en ıı sekılde faydalanmak ıstıorum... bana bır taktık onerır mısınız hangı adamı sız olsaydınız takımın neresınde oynatırdınız.....

defanslar bovo . rıunado. bıava . zaccardo. dıana.pısano .
orta saha : brescıano . guana . brıenza . sımplıccıo . ugur yıldırım . tuncay

bunlar arasında sız olsaydınız kımı nerde oynatırdınız
oyuncuları tanımıyosanızda bı taktık solersenız sewınırım

Ahmet_77
11.Haziran.2007, 15:11
Acil Lazio Taktiği
Kadro
http://img246.imageshack.us/img246/5439/aaaahr5.jpg (http://imageshack.us)

SS Olarak gönderirizseniz sevinirim.

Wesley Sneijder
11.Haziran.2007, 15:53
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31301
Ahmet, bu paketteki kontratak taktiğini dene. Lazio'da denemiştim ben iyi oluyor.

Ahmet_77
11.Haziran.2007, 16:40
çok çok saol bakıcam

Wesley Sneijder
13.Haziran.2007, 21:45
Peki Porto için taktik var mıdır?

14perseus04
19.Haziran.2007, 00:16
arkadaslar kadrom şu şekilde sizin önerilerinizi bekliyorum.
Defans ve kale :
GK : Mondragon
DL : Orhan Ak
DR : Jonathan Zebina
DC : Song
DC : Tolga S.
defansım böyle olmasına rağmen her maçta action zone den bakıyorum rakibin altında bir istatistik görüyorum. Ne yapmalıyım?

Orta Saha
ML : Arda ( Ayhan, Carrusca )
MR : Hasan Şaş (Sabri, Aydın)
MC : İliç
MC : İnamoto (Okan)
Burası fena değil
Forvet

ST: Hakan Şükür
ST: Necati (Ümit)
Burada fena değil

SS koymak isterdim ama şu anda işte oldugum için koyamıyorum. Taktiğim 4-4-2 ofansif. Eğer daha çok yardımcı olmanız için SS gerekirse akşam eve gidince koyarım.

arkadas senin takim harbi kotu fen deil dediin orta saha ve forvet en az 4-5 miyum paunda adam olur tabi bu hedefkerine bagli hakan sukur tolga falan pekde ic acici deil

mengusfm
20.Haziran.2007, 14:24
arkadaslar bnm de taktık problemım war aslında cok ise yarıyo da daha fazlasını istiorum

Kadro soyle

Besiktas
Defans:Deniz Baris,İbrahim Toraman,Emre Asik,Ali Gunes
Orta Saha:Kleberson,Okan Buruk(Ugur Yildirim),İbrahim Uzulmez
Yaratıcı Orta Saha:Tumer Metin
Forvet:Youla,Halil Altintop

anil luque
20.Haziran.2007, 14:36
arkadaşlar kadrom :
gk:volkn babacan
Dr:serdar k.
dl:taye taiwo
Dc:i.toraman ve gokhan zan
Mr:gabriel obertan
ml:delgado
Mc:kleberson
amc:daniel carvalho
fc:vagner love ve mert nobre güzel bir taktik istiyorum şimdiden teşekkürler

Oghuse
25.Haziran.2007, 22:59
Acilen bir kontratak taktiğe ihtiyacım var gerçekten çok hızlı kanat oyuncularına sahibim.

anil luque
26.Haziran.2007, 23:08
arkadaslar önerebileceğiniz bir taktik yok mu??

dadas62
03.Temmuz.2007, 00:56
Arkadaşlar çok iyi kafa vuran forvetim var nerdeyse bütün kafaları o alıyo ama bi türlü kullanamıyorum. Önerebileceğiniz bi taktik varmı acaba??

tigris
12.Temmuz.2007, 02:35
arkadaşlar kısa boylu şişko sakar 2 tane forvetim var biri 31 yaşında hayatında toplam 3 gol atmış biri kendi kalesine olmak üzere diğer forvetimde34 yaşında jumpingi 20 ama headingi 1 bütün hava toplarını alıp rakibe indiriyor,orta sahalarım pek iyi değil,birinin passingi 1 o yüzden kimse ona pas atmak istemiyor o da maçta sahada maçı izliyor,diğer orta sahamda biraz artist ben koşmam şut çekerim diyor kafasına göre takılıyor,kanat oyuncularım öyle kötü orta kesiyorki topları saha dışına atmaktan 3-4 maçta bir maç iptal oluyor top kalmadığından.defanslarım biraz iyi ama onlarda hipermetrop maalesef gözlük takamıyolar maçta ve rakibi göremiyolar.gelen geçen bizim kaleye iniyor.bana bir taktik tavsiyesi lütfen !

Wesley Sneijder
11.Ağustos.2007, 11:53
tigris kendi taktiğin tutmuyor mu?

dadas62, Total Dominasyon'u dene.

Oghuse: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31301

(::)

sametyener
12.Ağustos.2007, 14:14
bana cok saglam 4-1-3-2 taitigi lzm ünkü bana göre o tatiktikle fazla gol yenmez önereceginiz bi taktik varmı..