PDA

View Full Version : target man....hadi bakalım

bloodstar
01.Kasım.2006, 12:53
bu konuda kafama takılan bişey var..mesela oyunda target man olası için 4 tane adam koyduk listeye..veya aynı şey playmaker içinde geçerli olabilir...oyun sırasında targetman için atılan toplar bu oyunculardan herhangi birine mi geliyo veya listedeki sıralarına göre hangisi en üstteyse tercih sırası onunmu oluyo..yani en üstteki sakatlanıp veya değişip çıktığında sıra listede bi alttakinemi geliyo...liste derken target man atadığımız listeden bahsediyorum..şimdi biri çıkıpta hangi liste demesin sakın..:D :D

bloodstar
01.Kasım.2006, 14:28
beyler kimsenin bilgisi yokmu bu konuda...

brksyhn
01.Kasım.2006, 15:08
liste sirasina gore onlar penalty gibi dusun 5 kisi koyuyosun ama penalti oldugunda ilk sirdaki adam atiyo

bloodstar
01.Kasım.2006, 15:43
aslında doğru...hepsi için geçerli olsaydı target man değil target mans yazardı :)

Mirza
01.Kasım.2006, 16:07
sordugun her seyin cevabini sen vermissin zaten :D

altug_
01.Kasım.2006, 18:55
target man değil target men olurdu :D:D hehe nese evt aynı penaltı gibi ark söylemiş snde cvplamışsın kndi sorularını ztn :D

altug_
01.Kasım.2006, 20:28
he bu arada ismi zatn target men miş :D

tigris
01.Kasım.2006, 20:34
listeye attığın ilk futbolcu tek başına target man olur.eğer o oyuncu ilk 11 de değilse listedeki ondan sonraki TEK başına target man olur.

KESİNLİKLE böyledir...Playmaker için de geçerlidir.

LaigLeNoiR
04.Kasım.2006, 21:42
evet tıgrıs acıklamıs herseyı

destinova
06.Kasım.2006, 13:30
target men yaziyo yani hedef adamlar.

buraya cok adam koymamak lazim cunku target men listesinde kim varsa paslar onlarda toplaniyo, ornegin ricardinhi varsa sadece topu aldiklarinda yakindaysa topu hemen ricoya atiyolar ama buraya 4 adam koyarsaniz biraz b.ku cikiyo millet top oynamayi birakip bu adamlara pas atiyo. sonucta buraya 1-2 adam koymak lazim onlarda oyunu yonetebilecek kabiliyetli adamlar olmali

bloodstar
06.Kasım.2006, 15:49
target men yaziyo yani hedef adamlar.

buraya cok adam koymamak lazim cunku target men listesinde kim varsa paslar onlarda toplaniyo, ornegin ricardinhi varsa sadece topu aldiklarinda yakindaysa topu hemen ricoya atiyolar ama buraya 4 adam koyarsaniz biraz b.ku cikiyo millet top oynamayi birakip bu adamlara pas atiyo. sonucta buraya 1-2 adam koymak lazim onlarda oyunu yonetebilecek kabiliyetli adamlar olmali

kardeş senin dediğin diğerleriyle ters düştü şimdi..sen diyosunki o listedeki adamlardan hangisi uygunsa ona atıyolar topu..veya listedekilerin hepsi aynı anda target men oluyo diyosun..bende öyle tahmin ediyodum ama diğer arkadaşların dedikleri ve çoğunluğun dediği bunun tam tersi...

tigris
06.Kasım.2006, 15:52
benim dediğim doğru olanıdır istediğiniz varabildiğiniz yerlere kadar varın sorun sonra gelin haklıymışsın be abi bilemedik deyin :D

şaka tabiki ama kasmayın boşuna dediğim gibi bu olay...

destinova
06.Kasım.2006, 16:48
hocam ben denedim ordan biliyom, ricardinho, kleberson ve delgadoyu target men listesine koydum, topu ayağına alan önce bakıyo bu üç adam yanındamı yanındaysa hemen ona veriyo.

destinova
06.Kasım.2006, 16:50
bu arada playmaker olayı diğer arkadaşların dediği gibi, zaten tekil isim kullanılmış, ama dediğim gibi target men derken çoğul isim kullanmışlar. yani benim anladığım ve oyundan çıkardığım sonuca göre target men birden fazla olabiliyo ama playmaker tek kişi oluyo.

tigris
06.Kasım.2006, 18:38
hocam ben denedim ordan biliyom, ricardinho, kleberson ve delgadoyu target men listesine koydum, topu ayağına alan önce bakıyo bu üç adam yanındamı yanındaysa hemen ona veriyo.

dediğim gibi değilse şapkamı yerim diyeyimmi :D

sigamesin gevurca sitesine sorsun birimiz de olay aydınlansın :D

kartalizma06
06.Kasım.2006, 20:02
hocam öyle işmi olur...tigrise katılıyorum sonuna kadar...İlk sıradaki adam kimse o target man olur,o kadroda yoksa bi alt sıradaki olur...Kesinlikle bu böyle