PDA

View Full Version : 2 haftadir ugrasiorum ama yapamiyorum lutfen yardim edin hata werio

ersssel
02.Kasım.2006, 18:29
Errors occurred during the installation.

null

iste bu mesaji werio oyunu yuklerken lutfen biri yardm etsin:(

bloodstar
02.Kasım.2006, 18:34
dil ayarlarını yaptınmı

ersssel
02.Kasım.2006, 18:36
ewet herseyi yaptim ilk once bi se doluo sonra oyunu yuklerken error dio iste null yazio sora 2 cd aldm hepsnde bole oldu

bloodstar
02.Kasım.2006, 18:42
yaptığın ayarları bence bi daha kontrol et kardeş...

bloodstar
02.Kasım.2006, 18:44
orda sanırım yükleme sırasında hata meydana geldi gibi bi uyarı vermiş kardeşim..sanırım aldığın cd ler bozuk...bana mantıklı gelmedi..sistemle ilgili bi hata yazmıyo...

jamboo77
02.Kasım.2006, 21:15
aynı hatayı bendede verdi.tanıdığım bir çok insanda verdi.hemde ben bu oyunu daha öncede bilgisayarıma kurmuştum(yakın zamanda bi silip yüklemem gerekti)
bende merak ediyorum.bende tüm ayarları aynen yaptım.

OgUzKaGaN
02.Kasım.2006, 21:49
Kardeşler oyunun ya yeni cd sini alın yada format atın.Başka çaresi yok.:(

wizardmon
03.Kasım.2006, 00:08
evet format atın 2006'dada bende hata vermişti formatla düzeldi :(

Aguney
03.Kasım.2006, 00:16
autorondan kurmaya calistigimda önyükleme yapıyo ancak bir süre sonra okumayı kesiyo ve hiç bir tepki vermiyo...
cd nin içine girip setup.jar dosyasını çalıştırark yüklemeye çalıştığımda ise null hatasını veriyor...

java kurdum, dil ayarlarını vs her şeyi yaptım...yarıdm lütfen

sinerji52
03.Kasım.2006, 00:17
ya arkadaslar ben format attim ama sorun hala devam ediyor ama bolge ve dil seceneklerinde gelismis bolumundeki yeri Turkce yaptigim zaman oyunu yukluyor.application datadan gerekli dosyalari silince oyuna giriyor ama kaydedemiyorum bu seferde oynu. ne olur yardim

GLoBaL_DeeJaY
03.Kasım.2006, 11:04
ya bendede hata veriyo 4 tane alt alta yazı geliyo nasıl hallletcem bu işi

jamboo77
03.Kasım.2006, 20:55
autorondan kurmaya calistigimda önyükleme yapıyo ancak bir süre sonra okumayı kesiyo ve hiç bir tepki vermiyo...
cd nin içine girip setup.jar dosyasını çalıştırark yüklemeye çalıştığımda ise null hatasını veriyor...

java kurdum, dil ayarlarını vs her şeyi yaptım...yarıdm lütfen

arkadaşlar işte benim sorunumda tam olarak bu.