PDA

View Full Version : Kayıtlı Oyunun boyutu 3 katına Çıktı!

SaMaNYoLu
03.Kasım.2006, 20:01
Arkadaşlar 2012 yılında oldugum bir save li oyunum Şampıyonlar lıgını aldım maçtan sonra direk sav ledim. fakat oyunun boyutunun 93 kb den 208 kb oldugunu gördum 1 maç oynadıktan sonra bu kadar boyutun yükselmesi anormal bir durum. Şu an oyun Çooooooooooooook yavaş düşünsene 2 bucuk saat oynadım 3 hafta anca ilerleyebildim. Sitede bulunan yayınladıgın SaveClearda kullandım ama cok kucuk bır kısmını kuculttu oyunu normal boyutuna Indırmemın bir çözumu varmı?

SaMaNYoLu
06.Kasım.2006, 00:27
Bu mesajı Sorunumdan 4 gün SOnra yazıyorum cevap yazılmadıgı için mesajım birleşicek Turksportal daki yardımlaşmaya ilgiye alakaya ne oLduda Kımse yorum yazmamış bilmesede bilmiyorum dememiş veya Konu 11 defa görüntülenmiş 20 e yakın yetkili var hiçmi bu arkadaşlar teknık sorunlar bölümüne bakmaz oLmuş ?

fastbreak38
07.Kasım.2006, 23:54
Fm 2006 Yi Kurdum TÜrk Lİgİnde Fenerİ SeÇİyorum Oyuncularin HİÇ Bİrİnİ Tanimiyorum Yanİ Tuncay Alex Vb. HİÇ Bİrİ Yok Acİl Yardim Gereklİ TeŞekkÜr Ederİm Şİmdİden

SaMaNYoLu
09.Kasım.2006, 18:09
ne diyorsun yahu :) kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer

Oli
09.Kasım.2006, 18:35
Oyunun boyutunu normale indirme sansın oldugunu sanmıyorum Samanyolu o sekilde neden bir artıs oldugunu da bilmiyorum :S
Fastbreak sende oyunu acarken gerçek oyuncuları kullan de o zaman sorunun duzelir

Varda
09.Kasım.2006, 23:46
Neden hiç alakası olmayan bir şeyi bu konu başlığı altında yazıyorsun ki birader ne gereği var?

edinhoGS
22.Temmuz.2007, 19:42
Fastbreak Fm 2006 In TÜrkÇeyse Oyun AÇmadan Önce Lİglerİn GÖrÜndÜĞÜ MeÜde GerÇek Oyuncular Fln.gİbİ BİŞİ Olmasi Lazim Ona Tikla TiklanmiŞsada Bİ Daa Tikla

Mirza
08.Ağustos.2007, 04:48
Arkadaşlar 2012 yılında oldugum bir save li oyunum Şampıyonlar lıgını aldım maçtan sonra direk sav ledim. fakat oyunun boyutunun 93 kb den 208 kb oldugunu gördum 1 maç oynadıktan sonra bu kadar boyutun yükselmesi anormal bir durum. Şu an oyun Çooooooooooooook yavaş düşünsene 2 bucuk saat oynadım 3 hafta anca ilerleyebildim. Sitede bulunan yayınladıgın SaveClearda kullandım ama cok kucuk bır kısmını kuculttu oyunu normal boyutuna Indırmemın bir çözumu varmı?

2012 yılında yani 5 sezon geçirmişsin. Doğal olarak oyunun yavaşlaması normal. Savegame Cleaner FM2008 için pek bir işe yaramıyor diye biliyorum. Oyuncuların geçmişini karman çorman yapıyormuş, tavsiye etmiyorum bu açıdan. Oyunu normal boyuta indirmenin bir çözümü yok; çünkü veritabanın çok büyük 5 sezon kolay değil. (:

Fm 2006 Yi Kurdum TÜrk Lİgİnde Fenerİ SeÇİyorum Oyuncularin HİÇ Bİrİnİ Tanimiyorum Yanİ Tuncay Alex Vb. HİÇ Bİrİ Yok Acİl Yardim Gereklİ TeŞekkÜr Ederİm Şİmdİden

Arkadaşların da dediği gibi gerçek oyuncuları kullan demen lazım. Orası işaretli halde böyle bir hata veriyorsa veritabanında bir problem var demektir.