PDA

View Full Version : topla oynama yüzdeleri

jacke
04.Kasım.2006, 11:32
arkadaşlar ben hangi taktiği kursam 2 tane dmc olsamda ortasaha topa hakim bir türlü olamıyorum.topla oynama yüzdelerine baktğmda hep karşı taraf üstün.bunun için bana bi taktik önerirmisinz ne yapmam gerekir??takımım psv..herhangi bir yeni transfer yok kadrom şöyle

Gomes
kromkamp
salcido
alex
ball
mendez
cocu
affellay
jong de jong
kone
farfan

çok süratli forvetlerim var ama bunlarıda kullanamıyorum ben dinamo kiev gibi bir takım istiorum aniden böyle contra atağa kalkan hızlı forvetlerimi kullanmak istiorum ama yapamıyorum ne önerirsiniz

kartalizma06
04.Kasım.2006, 12:52
4-5-1 oynayaman lazım contra atak istiyorsan,Yani,4 defans(klasik),2dm,1cm,rm ve lm son olarak ise tek forvet kolay...
Dm leri ileri çıkarma,kanatları forward run yap,takımıda kısa pas oynat,sonra ver çoşkuyu baba :)

salto_fb
04.Kasım.2006, 16:14
short pas ta oyna slow olsun time washing often olsun işe yarar bide kanat adamların ileriye dönük olsun

LaigLeNoiR
04.Kasım.2006, 19:01
salto dogru soyluyo oyle yap

vefacaglar
04.Kasım.2006, 22:42
dmc kullanma ozaman savunmaya cekilme sen ne kadar savunmaya cekilirsen okadar üstüne gelirler hüçum oynamaya calıs ozaman topu daha çok ayagında tutarsın

demlicay
04.Kasım.2006, 23:53
rakip topla fazla oynayinca senin takim kazanamiyomu

ersinoztas354
06.Kasım.2006, 17:26
sana bi tavsiye topa hakim olmak demek maçı kazanmak demek olmuyor malesef, örnek chealsea, barcelona. chealsea direkt oynuyor, barcelona kısa pas. barcelona topa iyi hükmediyor göze hoş geliyor ama chealsea kazanıyor. futbol adına malesef ama gerçek bu. ben direkt oynatıyorum genelde karşımdaki topla daha çok oynuyor. ama sonucu ben alıyorum

wakkum
08.Kasım.2006, 16:14
eqer ii qollu ve tek kale oynamak ıstıosan 4-4-2 atak oyna bı tane dm bı tane om kanatlarda 2 tane winqer forwet 2 tane team de atac yaratıcılık much pass karısık pres herzaman yap ben qsyle avrupada takım tanımıom boLe:D:D;d

Ralph
09.Kasım.2006, 18:52
topla oynama yüzdeleri saçma geldi bana .....
5-0 yeniorum maçı :yüzdeler şöle:
benim takım %47 - dier takım %53

yunusserhat
10.Kasım.2006, 17:05
hata var sanırım :P

sirseri20
11.Kasım.2006, 20:07
topla oynama yüzdesi istiyosan zaman geçirme yapcan top sende kalcak
aksi taktirde toplqa oynamanın avantajı pek yok
son vuruşlar sağlamsa tamam