PDA

View Full Version : Hileli Taktik İster misiniz?

deatshkull
05.Kasım.2006, 15:54
Slm millet size bu taktik hakkında birsey demek istemiyorum adı üstünde hileli anlatırsam sihri bozulur önce 4-1-2-1-2 bu taktik avrupa taktigidir sampionlar ligi uefa gibi :taktik fm 2006 için linki:http://www.box.net/public/tnutxcixxu

Gelelim ikinci taktigime buda 4-4-2 taktigim tabi buda hileli aynı basarı bundada mevcut bu taktik avrupa lig kupaları için hani türkiye kupası italya kupası ispanya vs. gibi :taktik linki:http://rapidshare.com/files/1119720/FM06___in_En__yi_Taktik.co__Man_Utd__A_u_2005_.tac .html

önemli not lütfen okuyun:
ya arkadaslar hepinizin yaptıgı aynı hata tamama ben cheslea olabilirim ama rakiplerimde rize veya samsun degil lütfen bunuda göz önüne alın hem ben bu taktikleri fiorentina gibi orta derece bi takımlada oynadım ve aynı basarıları aldım vew bu arada mantıgınız cok garip herseyi oyunculara baglamayın ben bu oyunu bakalım hersey oyuncudamı dişe editörden en ünlü kadroyu ayarlayıp öle de oynadım ve basit 442 352 433 4132 gibi taktikleri denedim ama sonuc hüsran tamam farklı maclarda cıktı ama istikrara yoktu ve genelde maclar berabere bitiodu cünkü kadronuzda cok fazla yıldız olursa sonunuz real madrid gibi olur bunu unutmayım daima genc ve tecrübe karması bi kadronuz olsun ama yıldız degil sadece hırslı bi kadronuz olsun basarıya ac ve onu elde etymek için herseyi ya***ak bi kadro anlatabiliomuyum neyse bu arada bir sey daha eklemek istiyorum hepinizin yaptıgı bi hata var arkadaslar hepiniz bir taktik buldunuzmu iyi tamnam işte ben taktigimi buldum bundan sonra hep bunla oynucam diosunuz bi sene ii gidio ertesi sene gene aynı bunun sebebini notuma eklicem daha dikkatli olmanız için evet arkadaslar cogunuzun aklında bi soru bi taktikle bir sezon yürürmü evet bi taktikle on sezonda yüyr ama bi taktikle 10 kulvar kosulmaz cünkü her kulvarın ayrı taktigi vardır ii sen ligde hep aynı taktikle oyna sonra gel kupaya gene onla cık sonra gel lige dön gene olmaz böle yaparsanız taktiginiz hiç bir işe yaramaz simdi ana notuma bir detay geciricem hangi kulavarda hangiş taktiklerle oynamanız gerektigi hakkında göz atarsanız sevinirim ve basarı kacınılmaz bunada garanti veririm ve arkadaslar lütfen maclarda biraz olsun sabır bi gol yiyen bu nasıl taktişk diip degistirmesin taktigi oturtun iice alıstırın takıma ve bi mac kaybeden bana mesaj atıyor evimde söle yenldim die lütfen arkadaslar buna futbol derler sen evinde yenilmessen deplesmanda yenilmessen yep yener nagmaglup sampion olursan nerde onun zevki öle olsaydı herkes en fazla 2 sezon oynar sonra sıkılırdı cünmkü bi amac kalmamıs hersey sabit alınıo her sezon ama lütfen arkadaslar sizden istedigim biraz alcak gönüllülük ve bana hak vermeniz simdi ana notuma göz atarsanız sevinirim kulvar taktiklerini vericem kendi kullandıgım
İŞTE KULVAR VE TAKTİKLERİ:LİG:daima 442 normal oynayın hazır taktiklerden ve sakın macı antrönere vermeyin tatile gitmeyin yani fark yersiniz.KUPA:üstte verdigim 1.taktigi kullanın ama lig kupalarında hani türkey kupası gibi.AVRUPA:yani sampionlar ligi ve uefa burdada alta verdigim 2. taktigi kullanın ama gene sakın macı tatil etmeyin ve lütfen sabır bir gol yiyince taktigi bozmayın .DÜNYA YANİ MİLLİ TAKIM:işte burdada 433 atak taktigini kullanın daima hazır taktiklerde var oda oyunun.
SON ÖNEMLİ NOT:ARKADASLAR HER TAKTİGİN BİR ALTERNATİFİ VARDIR BU YAPTIGIM TAKTİKLERİNDE ÖLE LİG YANİ 442 NORMALİN ALTERNATİFİ KUPA TAKTİGİMDİR ÜSTTE VERDİGİM 1. TAKTİK YANİ LİGDE GERİ DÜSERSENİZ SKOR ACISINDAN BİR MACTA HEMEN KUPA TAKTİGİNE DÖNÜNÜZ.KUPA TAKTİGİNİNDE ALTERNATİFİ AVRUPA TAKTİGİDİR YANİ KUPADA GERİ DÜSERSENİZ AVRUPA 2. ALTTAKİ TAKTİGE DÖNÜNÜZ.AVRUPA TAKTİGİNİN ALTERNATİFİDE 433 ATAK YANİ MİLLİ TAKIM TAKTİGİDİR YENİK DÜSERSENİZ HEMEN 433 E DÖNÜN.MİLLİDEDE ALTERNATİF YOKTUR DAİMÖA 433 ATAK OYNAYIN BASKA SÖZÜM YOK BU DEDİKLERİMİ YAPARSANIZ BASARILI OLURSUNUZ BUNA EMİN OLUN AMA SAKIN BİR TAKTİGİ BASKA KULVARDA KULLANMAYIN YANİ AVRUPA TAKTİGİNİ DUR Bİ LİGDE DENEYİM DEMEYİN HER TAKTİK KENDİ KULVARINDA İŞE YARARARKADASLAR BİRDE BU TAKTİKLERE KORNER LERİ UYGULARSANIZ SEVİNİRİM BASARINIZ DAHADA ARTAR SANIRIM KORNER TAKTİGİNİ HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ AMA BEN GENEDE BİLMEYEN ARKADASLARIMIZ İÇİN YAZIYORUM TAKTİKLERE GELİP TAKIM KOMUTLARI DİOSUNUZ ORDA ALTTA KORNER VAR ONU SAG VE SOL OLARAK İKİSİNİDE ÖNCE PENALTI ALANI DİOSUNUZ SONRA OYUNCU KOMUTLARI DİOSNUZ VE RAST GELE Bİ TAKIM KURUP HER MEVKİYE KORNERDE HÜCUM KOMUTLARINI VERİYOSUNUZ İŞTE O KOMUTLAR DR:GERİDE DUR DL,DC,MR,ML,MC,DMC,AMC LER HERNEYSE HEPSİ :UZAK DİREKTE DUR OLUCAK FC LERİNDE BİRİ UZAK DİREKTE DUR DİGERİDE ALAN DIDI OLSUN KORNERLER SÜPER OLUYO HEMEN HEMEN 3 KORNERDEN BİRİ GOL!!!! ;;)

merdanen
05.Kasım.2006, 18:30
2 ci taktiği uyguladım kendi sağımda 3-1 yenildim :):):) emeğe saygı

deatshkull
05.Kasım.2006, 19:11
ya herseyin bası aygı ben bu taktiklerle fırtına estiriyorum hem türkiyede hem ingilterede ama sen ne yaptın bilemem ve bu taktiklerin takıma oturması için en az 3 4 mac yapmalısın arkadasım

merdanen
05.Kasım.2006, 20:25
kardeşim ben büyük takım yönetmiyorum 3 lig takımlarını yönetirim hep sen chelsea yı yönetiyorsun shevchenko lu lampardlı ve birçok yıldızıolan chelse takımına 7-1-1 taktiğini bile uygulasan farklı galibiyetler alırsın çaktın

lobezno
05.Kasım.2006, 21:55
peki merdanen arkadaşın dediği gibi örneğin bu taktikle rize-chelsea maçı yapsan ( tabi sen rize olacaksın) chelsea yi yenebilirmsin? fark istemiyorum 1-0 da olur :D

Oli
06.Kasım.2006, 01:56
Rize ile 2. sene de chelsea yi yenebilirim ama kendi taktigimle. Chelsea ile fark atman normal zaten bi taktigin iyi oldugunu anlamak için orta sıra takımlarında denenmesi lazım egr bu sıradan takımlar ile basarı saglanıyorsa o zaman taktik iyi bir taktikdir

deatshkull
06.Kasım.2006, 19:45
ya arkadaslar hepinizin yaptıgı aynı hata tamama ben cheslea olabilirim ama rakiplerimde rize veya samsun degil lütfen bunuda göz önüne alın hem ben bu taktikleri fiorentina gibi orta derece bi takımlada oynadım ve aynı basarıları aldım vew bu arada mantıgınız cok garip herseyi oyunculara baglamayın ben bu oyunu bakalım hersey oyuncudamı dişe editörden en ünlü kadroyu ayarlayıp öle de oynadım ve basit 442 352 433 4132 gibi taktikleri denedim ama sonuc hüsran tamam farklı maclarda cıktı ama istikrara yoktu ve genelde maclar berabere bitiodu cünkü kadronuzda cok fazla yıldız olursa sonunuz real madrid gibi olur bunu unutmayım daima genc ve tecrübe karması bi kadronuz olsun ama yıldız degil sadece hırslı bi kadronuz olsun basarıya ac ve onu elde etymek için herseyi ya***ak bi kadro anlatabiliomuyum neyse bu arada bir sey daha eklemek istiyorum hepinizin yaptıgı bi hata var arkadaslar hepiniz bir taktik buldunuzmu iyi tamnam işte ben taktigimi buldum bundan sonra hep bunla oynucam diosunuz bi sene ii gidio ertesi sene gene aynı bunun sebebini notuma eklicem daha dikkatli olmanız için evet arkadaslar cogunuzun aklında bi soru bi taktikle bir sezon yürürmü evet bi taktikle on sezonda yüyr ama bi taktikle 10 kulvar kosulmaz cünkü her kulvarın ayrı taktigi vardır ii sen ligde hep aynı taktikle oyna sonra gel kupaya gene onla cık sonra gel lige dön gene olmaz böle yaparsanız taktiginiz hiç bir işe yaramaz simdi ana notuma bir detay geciricem hangi kulavarda hangiş taktiklerle oynamanız gerektigi hakkında göz atarsanız sevinirim ve basarı kacınılmaz bunada garanti veririm ve arkadaslar lütfen maclarda biraz olsun sabır bi gol yiyen bu nasıl taktişk diip degistirmesin taktigi oturtun iice alıstırın takıma ve bi mac kaybeden bana mesaj atıyor evimde söle yenldim die lütfen arkadaslar buna futbol derler sen evinde yenilmessen deplesmanda yenilmessen yep yener nagmaglup sampion olursan nerde onun zevki öle olsaydı herkes en fazla 2 sezon oynar sonra sıkılırdı cünmkü bi amac kalmamıs hersey sabit alınıo her sezon ama lütfen arkadaslar sizden istedigim biraz alcak gönüllülük ve bana hak vermeniz simdi ana notuma göz atarsanız sevinirim kulvar taktiklerini vericem kendi kullandıgım :(

Oli
07.Kasım.2006, 00:36
WAllaha takımda çok yıldız olucna takım bocalamıyor aksine takım soowww yapıyor her maç ayrı taktik demişsin surekli taktik değiştiren takımalr sence gerçekte basarılı olurlarmı_? özel önlem alman gereken maçlar olabilir ama bir dene her maça ayrı diziliş ayrı komutlar ile çık bakalım ne oluyor _?
Bu arada oyunun en guclu takımı chelsea ve sen onunla oynuyorsun neden en guclu cunku en fazla para onda yanı her oyuncuyu o takıma getirebilirsin sence böyle bir tkaımla basarılı olamama durumun varmı _? Acıkcası chelsea ile oynasaydım 20a takımım da en az 3 tane wonderkid oynatırdım. Chelsea ile basarı yakaladım diye gelmeyin gerçekten saglam bir taktigin varsa gerçekten bu oyunu iyi oynuyorsan oyuna işsiz basla sonra bir takımdan teklif gelecektir ona gec yarım sezon takımı tanı sonraki sezon transfer yap ve o sene sisteminle basarılı ol sonra gene baska bir takıma gec o takımdada basarılı ol eger cidden iyi oynuyorsan taktigin iyi ise her takımla basarılı olursun o zaman sabit oyuncular ile oynama her takımla lampard lar terry ler cech ler 200 milyon euro lar yok surekli takım değiştir gerçek bir kariyer yap taktigini her takım la dene gerçekten hilesiz sekilde basarılı olursan o zaman taktigin iyidir.

Oli
07.Kasım.2006, 00:42
Her taktigin alternatifi var ama her 4-4-2 diziliş birbirinden çok farklıdır o yuzden de asla bir taktige alternatif bir taktik bulamazsın yanı 4-4-2 ile kapalı oynayabilirsin rakibi bogarakta oynayabilirsin. YAda senin alternatif dediğin taktigi 4-4-2 ile dagıtabilirsin sadece bikaç komutu değiştirirsin dizilişi 4-4-2 olan akrsında bambaska bir takım olur saha da

deatshkull
07.Kasım.2006, 11:35
ya arkadaslar saygı saygı da biyere kadar siz resmen benim linkjime taktige göz atmak için degil elestiri yapmak için girionuz olmaz ama böyle ayıp ya madem kariyer istionuz yapın kendiniz ben bu oyunda ve gercekte daima chelsea tutarım ve takımla aldıgım basarıyı sizinle paylasmak istemem sucmu sonra her mac ayrı taktikle cıkta gör diosunuz ben öle bişe demedim her kulvarda ayrı taktik dedim yani altı üstü koca ounda 3 taktikle oynucanız lig ve avrupada bumu her mac degişik taktik oluyo yapmayın ya hem yani burda tek sucum chelsea lemi oynamam bilseydim bu kadar elestiri alıcamı ne taltik koyardım ne foruma katılırdım ya valla arkadaslar kusura bakmayın ama ayıp yani yaptıgınız harbi ordan biri elestirio öbürü onu desteklio ya kardesim ben acmısım bi oyun almısın güclü bi takım oynamısım basarımı sergilemek istemişim sucmu yani illahada tebrik almak için 3.lig takımlarıylamı oynamama lazım yani bu forumda tek chelsea ile yada baska güzlü bi takımla oynayıp taktik koyan ben miyim arkadaslar herkes sütten cıkmıs ak kasıkmı yani herkes en dandik takımlarlamı oynuyo her gün hergün alestiri ayıp ya daha bi tane saol kardes güzel taktikmiş dien olmadı madem siz daha ii sini yapıosunuz bırakın içinizde kalsın bu raya gelipte ben 442 nin ayarlarıyla oynar gene o takımı sampion yaparım falan demeyin içinizde kalsın benim bi iddaam yok zaten ben sadece taktigimi yayınlıyorum ve gayette ii gidiyorum hem ben bu taktigi fiorentina dada denedim odamı büyük takım allah askına italyada fiorentina ne demek ya milan roma juve inter gibi takımların arasından sampionlar ligine gidiorum her sene ve en az ceyrek oynuyorum bu güne kadar ki en kötrü sezonum bayern in ve valencia nın oldugu gruptan 3. cıkıp uefada yarı final oynamamadı liverpool la onuda 90+4 de yedigim penaltı golüyle verdim macı yapmayın ya o kadar elestiri yapacagınıza dedikjlerimi yapsaydınız zaten bi sezon boyunca en azından görürdünüz avrupa ve ligde neler yapacagınızı sonra alternatif meselesine gelelim ben oyunda sunu sunun alternatifi sudur demedimki ben 4 tane taktik verdim ve su taktikle yenilirseniz suna dönün dedim yani arada cok fark var !!!!!!

guney52
12.Kasım.2006, 18:21
benim hileyle büyüyle işim olmas.ama emege saygı gerekir tabiiii. :D

Gökmen26
13.Kasım.2006, 17:23
bütün taktikleri ıyguladım hepsindede kazandım deeplasmanda bilee :D

GLoBaL_DeeJaY
24.Kasım.2006, 13:15
4-1-2-1-2 benim hep kullandığım taktik çok güzel ama ben bunu kullanıyorum

FENERBAHCE ilk 11 4-1-2-1-2 ama orta sahadakiler taç çizgisine yakın

Kaleci:rüştü
DL :deniz
DR :muslu
DC :lugano
DC :ümit özat
DM :Appiah
ML :Tuncay
MR :Erdi :D
AMC :Alex
ST :Luis fabiano
ST :Kezman

akoglumehmet
24.Aralık.2006, 00:58
Kerdeş tşk ederim çok gzl bi taktik olmuş 4-4-2 lyonla denedim şuanda süper gidiyo 5 te 5 yaptım. üstelik elimdeki kadro ağımşağım bi kadro değil yanlız cornerlerde genellikle golu sık buluyorum ama cornerden kaptırdım mı ciddi kalemde gool göre biliyorum ama gayet gzl bi taktik eline sağlık vallaaaa