PDA

View Full Version : dusuk formun nedeni......

seezlom
06.Kasım.2006, 02:31
selam arkadaslar ben klasik 4-4-2 taktigiyle oynuyorum maclari yensemde genelde oyuncular 7 ortalamayla oynuyo...oyuncularin mevkilerine gore otomatik ayarlardan secmem dogrumu sizce mesela kanatta oynayan biri icin winger yada defansin ortasinda oynayan biri icin centre back secmem dogrumu.. yardim ederseniz sevinirim

kartalizma06
06.Kasım.2006, 09:38
Oyuncuların ortalamalarına bakmana gerek yok bence,sonuçta maçı kazanıyosan hiç gerek yok...Önemli olan takım oyunu,maçı kazanmak...

caglar_2296
07.Kasım.2006, 11:25
eee arkadas cok haklı onu bulamayanlarda war sukret haline bence

Erdenay
07.Kasım.2006, 11:32
selam arkadaslar ben klasik 4-4-2 taktigiyle oynuyorum maclari yensemde genelde oyuncular 7 ortalamayla oynuyo...oyuncularin mevkilerine gore otomatik ayarlardan secmem dogrumu sizce mesela kanatta oynayan biri icin winger yada defansin ortasinda oynayan biri icin centre back secmem dogrumu.. yardim ederseniz sevinirim

kardeş takım konuşmalarını yapıyomusun????

seezlom
08.Kasım.2006, 11:17
takimda hangi konusmalar ne anlama geliyo ve ne zaman yapilmali bazen futbolcular tepki gosteriyo konusmalarima

aykut59
08.Kasım.2006, 12:38
al eline bir ingilizce sözlük yada pc ne indir...ordan kelimeleri yazarak kendinde çıkartabilirsin...bütün konuşmaları yazarsak şimdi çok zaman alır ayrıca kendin öğrenirsen aklında kalır ikide bir sağa sola bu neydi diye bakmana gerek kalmaz...