PDA

View Full Version : maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunun sorunu ne olabilir ?

byunuss1
09.Kasım.2006, 22:58
dedigim gibi maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunu çözecek taktik warmı yani resmen kişisel hatalar yüzünden mac kaybediyom .... :)

Emurafu
09.Kasım.2006, 23:12
valla kardes adamlarina ozel komut ver

eser360
09.Kasım.2006, 23:40
dedigim gibi maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunu çözecek taktik warmı yani resmen kişisel hatalar yüzünden mac kaybediyom .... :)

Defansta ki ve ortasahada defansif oynayan oyuncularinin Creative Freedom ozelligini dusur ve fazla ozel gorev verme taktige bagli kalsin calim at filan deme yani ama ofansif oyuncularinin bu ozelligini dusurme kisisel yeteneklerini kullansin biraz etkili olabilir ama tamamen ortadan kaldirmaz bir bakima oyunun ozelligi bu hata olacak gol olacak :)

byunuss1
10.Kasım.2006, 00:39
Defansta ki ve ortasahada defansif oynayan oyuncularinin Creative Freedom ozelligini dusur ve fazla ozel gorev verme taktige bagli kalsin calim at filan deme yani ama ofansif oyuncularinin bu ozelligini dusurme kisisel yeteneklerini kullansin biraz etkili olabilir ama tamamen ortadan kaldirmaz bir bakima oyunun ozelligi bu hata olacak gol olacak :)

teşekkürler. deniycem ;)

tigris
10.Kasım.2006, 19:19
update 7.1 ile düzelcek bu kişsel hatalar resmi siteden okudum gevurcasından

Alan Smith 17
11.Kasım.2006, 01:36
oyuncularinin concentration yani konsantrasyon özelliğine dikkat et.bu özelliği düşük olan oyuncular daha fazla hata yapacaktır.ama concentration ı yüksek oyuncu bulmakta kolay değil.

onurevren
11.Kasım.2006, 13:15
bende ayni derten muzdariptim ama defanstaki oyuncularin creative freedom ozelligini little yaptim iki mactada gol yemedim soyliyim
sedan-monaco=0-0
monaco-nıce=3-0

rebelboy
11.Kasım.2006, 16:57
Bende de Runje surekli oyunu baslatirken degaji kisa dusuyor yada ayagindan topu kaptiriyor pisi pisine goller yiyorum..

Onun yuzunden Chelsea ye yenildim 2-1..

sametyener
11.Kasım.2006, 17:59
gs da da mondrogon ve bazı oyuncular tam da ceza sahasında yapıorlar ltfen yardım edin simdiden tskrler