PDA

View Full Version : Ses dosyasi sorunu

devriyel
10.Kasım.2006, 10:15
ya arkadaşlar ben bu galatasaray sound ses dosyasını indirdim ama dosya çalışmıyo sanırım dosyayı söylenen yere indirdim events klasörü içinde en alta match_sounds.cfg yazdım ama olmadı kayıtlı oyunda oynuyorum bide maç oynarken önemli anlarda duruyorum yani tam maçı seyretmiyorum. ondan olabilirmi hepinize sayfılar bol fmli günler.....(/2)

devriyel
10.Kasım.2006, 15:10
ya kimse yokmu bana yardım edebilecek arkadaşlar. sorunum çok zor olmasa gerek .

devriyel
13.Kasım.2006, 14:19
ben bu modlardan umudumu kestim 4 gündür bana yardım edecekeler burda bekliyorum. ya arkadaşlar duyun artık sesimiiiiiiiiiiiiiiiiiii(pp) :s_psg:

devriyel
14.Kasım.2006, 09:49
tühhhh size be sizden bişi olmaz kovarsanız kovun beni. basit soruna bile çözüm bulamıyosunuz yazıklar olsun.
:9: uykucular sizi

mgungor
14.Kasım.2006, 16:35
Oldu canım...

Hem yardım istiyorsun sonra da azarlıyorsun milleti...

devriyel
14.Kasım.2006, 16:39
ilk yazımı ne zaman yazmışım bi bakarmısın . ben 5 gündür her seferinde hevesle giriyorum internete. sorunumun çözümünü yazmışlardır die. ama her seferinde hüsran.

perpetua
14.Kasım.2006, 17:08
Ne yazik ki her mod ve admin her konuda bilgili degildir. Bazilarimiz oyun ile beraber gelen resimleri, logolari bile kullanmayiz.. :)

Oyuna bu sekilde bir ekleme yaptiginizda teknik bir sorunla karsilasirsaniz, sorunun nasil cozulecegini sormaniz gereken kisisin o eklentiyi hazirlayan kisi olmasi gerektigini sanirim siz de takdir edersiniz.

Emurafu
14.Kasım.2006, 17:29
tühhhh size be sizden bişi olmaz kovarsanız kovun beni. basit soruna bile çözüm bulamıyosunuz yazıklar olsun.
:9: uykucular sizi
sabret gelir cvp

kardes once mac goruntusunden kaynaklanmiyor bu sorun ben dosyayi kayit ederken yanlis yaptin iyice bir bak yada sil bosver

devriyel
14.Kasım.2006, 17:53
Ne yazik ki her mod ve admin her konuda bilgili degildir. Bazilarimiz oyun ile beraber gelen resimleri, logolari bile kullanmayiz.. :)

Oyuna bu sekilde bir ekleme yaptiginizda teknik bir sorunla karsilasirsaniz, sorunun nasil cozulecegini sormaniz gereken kisisin o eklentiyi hazirlayan kisi olmasi gerektigini sanirim siz de takdir edersiniz.

ilgilendiğin için teşekkürler
tabiki her modun veya adminin her konuyu bilmesini bekleyemem. tamam bilmeyebilir ama yön gösterebilir öneride bulunabilir dimi. ben bunu bekledim.

stane
26.Şubat.2007, 20:12
ya arkadaslar su ses dosyalari nasil kuruluyor bana bi yardim ederseniz sevinirim
simdiden tessekkurler