PDA

View Full Version : Ya Bu Ne Beyler!

gezenti
09.Ekim.2005, 17:17
Eski yazdığımız mesajlar silinmiş konular silinmiş.bunun nedeni ne kimse bu konu hakkında bir açıklmama yapmıyor.daha önce hçbir sitede böyle bir oly görmedim!ben şahsım olarak turkspotal ailesine ve moderatörlerine yakıştıramadım.
Not:Bunun çok önemli bir sebebi olduğu zannediyorum.İNŞALLAH ÖYLEDİR..

meddah
09.Ekim.2005, 17:22
Yaklaşık 2-3 hafta kadar önce forumda bir temizlik yapıldı..
Ve yaklaşık 1 hafta önce de forum akl-ı evvelin teki tarafından hacklenmeye çalışıldı.
Ve sanırım sen de bu bir hafta boyunca siteye uğramadığın için, hiçbir şeyin farkında değilsin.

gezenti
09.Ekim.2005, 17:48
ya ben her gün bu siteyi ziyaret ettim ama forum açılmadı.hatta hergün cmylmz'e yani çağrıya hergün sorup site hakkında bilgi almaya çalıştım...

Vieri
09.Ekim.2005, 18:49
arkadaşım bas bas yazdık foruma hack saldırısı oldu o.ç.nun birisi girip sildi mesajları diye. e haliyle yedekte 2 ay geriye düştü. forumu hiç açmayacaktık yenisini hazırlıyoruz. ama ne kadar zaman uzarsa o kadar soğukluk giriyor.. 1 haftalık bir duraklamanın ardından tekrar devrede işte buna şükür diyelim. yine yazarız hiç yoktan sıfırdan forum olmasından bu şekilde olması yine iyidir... yeni orum açılacağı zaman zaten tüm mesajlar ve üyeler oraya kaydırılacak canını sıkma... zaten bu sladırıyı yapanlar hakkında hukuki yollarla hakkımızı aradığımızıda bilmeni isterim.

apaydin2148
09.Ekim.2005, 20:17
evet hakkımızı arayalım bu ş.erefsizlere karşı

VoLkaN BaROs
09.Ekim.2005, 22:35
Eski yazdığımız mesajlar silinmiş konular silinmiş.bunun nedeni ne kimse bu konu hakkında bir açıklmama yapmıyor.daha önce hçbir sitede böyle bir oly görmedim!ben şahsım olarak turkspotal ailesine ve moderatörlerine yakıştıramadım.
Açıklama yapılmıyor diyorsun ama açtığımız konuları okuyormusun bakalım? Yakıştıramadım, başka forumda böyle şeyler görmedim demeden önce Vierinin forumun kapalı kalmasını ve neden mesajların, konuların bazılarının silindiğini açıkladığı duyuruları bi okusaydın keşke...

akinardi
10.Ekim.2005, 15:39
ya valla yazık olmus uzuldum konular cok eski dediginiz gibi o.ç ne guzel takılıyoduk bizim yıldızlarda gitmis puanlar falan

emirduman
10.Ekim.2005, 18:05
Abi puanlar falan bahane, muabbet şahane... ;)çç

PhotoGrapher
10.Ekim.2005, 19:28
Abi puanlar falan bahane, muabbet şahane... ;)ççOlay budur iste (b)

akinardi
10.Ekim.2005, 22:46
iyi bakalım şahane olsun ama sizden ricam bu sefer bursalıların üstüne cok gelmeyin kavgasız gürültüsüz devam edelim güzel güzel takılalım

FeYYaz1989
11.Ekim.2005, 13:26
Benimde mesajlar 70lerden 10lara düşmüş ama olsun önemli olan tekrar bir araya geldikya bana yeter.

Bulut
11.Ekim.2005, 14:45
Abi puanlar falan bahane, muabbet şahane... ;)çç
aynen (b)

batuhan673
11.Ekim.2005, 18:54
Puan nerden nereye düştü yaa (e)

semih5
11.Ekim.2005, 19:44
ama onemli olan puan degilki onemli olan bizim fm hakkinda vb syler hakkinda yasadigimiz seyleri duyurmak ole degil mi :?: :?:

emirduman
11.Ekim.2005, 21:16
Ya abi hakkaten, yani burda puan ve mesaj sayısının fazlalığı için mi yazıyonuz ya...

VoLkaN BaROs
11.Ekim.2005, 22:21
ama onemli olan puan degilki onemli olan bizim fm hakkinda vb syler hakkinda yasadigimiz seyleri duyurmak ole degil mi :?: :?:
heyt beaa... pek felsefi gördüm seni semih :mrgreen:

11
13.Ekim.2005, 02:57
bütün forumlarda bu puan ve mesaj sayısı çok önemseniyor,nedenini bi türlü anlamadım.sanki madalya verilecek.insanlarımız kendi kendini şımartıp kendi kendine havalara giriyor nedense.

PhotoGrapher
13.Ekim.2005, 10:20
bütün forumlarda bu puan ve mesaj sayısı çok önemseniyor,nedenini bi türlü anlamadım.sanki madalya verilecek.insanlarımız kendi kendini şımartıp kendi kendine havalara giriyor nedense.aslinda mesajlara puanlama sistemi geliştirilse herkes havasini ona göre atsa :roll:

gezenti
13.Ekim.2005, 22:00
Açıklama yapılmıyor diyorsun ama açtığımız konuları okuyormusun bakalım? Yakıştıramadım, başka forumda böyle şeyler görmedim demeden önce Vierinin forumun kapalı kalmasını ve neden mesajların, konuların bazılarının silindiğini açıkladığı duyuruları bi okusaydın keşke...
yanlış anlamayın bende çok üzüldüm bu işe biz tanıyormuyuz bu onun bunun çocuğunu.bunlar emek hırsızları.yazık yazık...

izuner
24.Ekim.2005, 17:13
bu siteyi hackleyen ipne benin msni mi hackledi tolga kaprol un msninden bana anlatıyodu biz 2 kişiyiz dedi o.çocuğu anlattı anlatıı ama ilk başta tolga kaprolun msninden kendini tolga die tanıttı yaw dedim noldu siteye bak dedi bi url şeklinde bişi aldım açtım anında şifremi söledi sonra msni geri aldım....tamda herşey yolundaydı yaw kötü oldu sonra zten volkan gürcanın msninden bana söledi bu adamları...