PDA

View Full Version : FM Mi COCUK OYUNCAGI

rewezak
10.Kasım.2006, 18:30
konu kapanabilirmi daha guzel bi taktik yaptim zaten

Emurafu
10.Kasım.2006, 18:32
kardes ben sana ne dımmmm bu ne bicim konuya su yazını duzelt bıraz sonra ss koy yanı taktıgının resmını koy alla alla sadece sana guluyorum:):D bu arada ılk mesajın oldugu bellı

rewezak
10.Kasım.2006, 18:44
yaw uğraşmak istemedim be:) yaw baktım siteye herkez taktik diyo dur azcık resim koyim vallada nasıl koyucam birazcık kurcalıyım bulurum herhalde benimde aklımda vardı boşwer dedim uğraşma herhangi biri olsa boşwer derdimde şimdi siteden biri madem o kadar uğrasıyosunuz birazda biz uğraşalım dimi :) kolay gelsin

MaTRaKaN
10.Kasım.2006, 18:47
ss isterizzzz

Emurafu
10.Kasım.2006, 18:48
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=9755 burda anlatimli var gir bak resim nasil konuluyor

Omerdinho
10.Kasım.2006, 18:52
taktigin resmini koysan fena olmazdi usta :D

rewezak
10.Kasım.2006, 18:58
saol anakomnda şimdi gördüm bakıyorum kusura bakmayın geyiğe sardı ama bayada bişiler yazdınız benim yzuunden acemiyim bu konuşarda halledicem birazdan

Emurafu
10.Kasım.2006, 19:00
ok kardes onemlı degıl

rewezak
10.Kasım.2006, 19:24
ya arkadaşlar kusura bakmayın ya 1 saattir cebelleşiyorum çözemedim ben bur esim olayını isterseniz kapayın konuyu veya bilen bi arkadaş eklesin beni ona atim fotoları 1,5yılda 90milyon dolar bakiyem 2 şampiyonluk 2 türkiye kupası vebir uefa birde az önce elendim şampyonlar ligi yarı finalım var innşallah bi dahaki yıl önumuzdeki maçlara bakıcaz:) bu arada ligdede su an 17puan fakla gidiyom 1 beraberliğim var ve sezon bitmek üzere ama işte bunlardan anlamıyorum pek vaktim yok projeler felan anca fm oynamaya ilgilenemedim bu işlerde biraz geri kaldım isteyen ekler [email protected] ordan atarım fotoları hepinize kolay gelsin...

dentaconstantin
10.Kasım.2006, 20:12
klavyede F12 tuşunun yanında print screen tuşuna bas sonra paint'e gel üstte 2. sırada düzen var ona tıkla yapıştır yap sonra http://imageshack.us/ a girip gözattan o resimi seç host it'e tıkla Thumbnail for forumsta yazan adresi buraya kopyala

Omerdinho
10.Kasım.2006, 20:21
taktik güzelmis antepe karsi 3-1 aldim
kanatlar cok iyi ama Alex ten yararlanamiyorum

Emurafu
10.Kasım.2006, 21:04
kardes hala koymadinmi resim sana gosterdiklerimi yp

rewezak
10.Kasım.2006, 21:16
yaw sitedemi makinadami sorun anlamadim gitti yaw kapayin isterseniz konuyu ben cozemedim tam yuklenirken ortada sayfa goruntulenemiyor diyo bende siyiriyorum 10defa yaptim hepsindede ayni si secenekten cozunurlugude yapiyom olmuyo yaw ne bilim beni asti isin garibi az once manchestira 7 attim+alexe gelince arkadasim sen asil aml ve amr koycan mclerine o zaman bak bakalim ka.ar atiyosun 3 az atmisin yaw ben gecen sezon 5/6atiyodum herkeze bu sezon iyi adamlarda gelmeye basladi 7 8den asa[i gitmiyom ama iste anlatamadimki taktigi hileli bile olsa bu taktikten iyisi olamaz benden solemesi

Omerdinho
10.Kasım.2006, 21:18
Napcam yani alexi yedekmi birakiyim :D

rewezak
10.Kasım.2006, 21:35
ortasahanin soluna koy sen bak bakalim 8lemi oynuyo 9lami yaw durun ben sole anlatmaya calisim taktiği indirenler arkadalar için her maçı farklı kazanmak istiyosanı takımız şöle olucak dizilişine bakmayın bu çeşit adamları koyun orda mc yazıyo ama boşwerin ben ayarlarda ileri koşular felan yaptım

--------------------------gk----------------------------

------dml---------dc-------------dc------dmr-----------

------------aml-----------dmc---------amr--------------

-----------fl-----------fc--------------fr----------------

vu tarz adamlar kullanın ordaki mclere aldanmayın ileri koşular yaptığım için açık adamlar daha iyi gidiyo şimdi gelelim taktiğin hassas noktalarına

GK:pası iyi bi kaleciyle direk golluk paslar verebilirsiniz ve aleciniz bi çok maçta asist yaptığına tanık olabilirsiniz

DC:markajı 15 headıngı 15 pasıda 12olması gerekiyo öle aratın yeter

DMLveDMR:sadece hızı 15 ve pasıda 15olsun yeter

AMLveAMR:bunlarda hız 15 pas15 ve orta 15olsun yeter

FORVETLER:hepsininde sadece boyları 190 ve headıngleri 15olsun yeter finishinglerde 15gibi bişşi olursa süper olur

aratırken böle aratın diğer özellikler önemli diğil beşiktaşla herşey cok güzel gidiyo haa bua arada ufak bi tiyo en iyi gençler bence colombia kuluplerinde hemde cok ucuz ve 20yaşında olmıyan elemanlar cardenaz örneğin su an herkez 10larca milyon dolar veriyo satmıyom maliyeti sadece 350dolardı kesin alın bu adamı bu taktikte ortasaha sağda oynuyo ortalaması 8,50civarı hadi kolay gelsin arkadaşlar cok karışık oldu ama napim upload olmuyo olayıda çözdüm ama olmuyo yaw

Emurafu
10.Kasım.2006, 21:36
sorun sende kardes resım daha demın ben koydum

arkadasım konu hep karıstı resım olayı kolay ne var bunda

yavuuzzzz
10.Kasım.2006, 21:55
okumadım da ne dior

Emurafu
10.Kasım.2006, 22:03
bu taktık orduya gelırmı yanlız gol yıyom cok kolay

Redrum
10.Kasım.2006, 22:05
defance line ı geriye al bişeycik olmas ama geriye alman la<ım yoksa çok gol yersin aynı benim gibi:D deep yapma da azcık ilerisi yap:D

Emurafu
10.Kasım.2006, 22:39
takım gorevlerındemı gerıye alım yoksa oyunculara komut vererek mı orduspor yaarmı bu taktık defans cok acık verırmı

Redrum
10.Kasım.2006, 22:41
genel taktikllerde geriye al defans çizgisini

Emurafu
10.Kasım.2006, 22:44
ıyıde taktıgım nasıl olcak kardes sen benım sıtedede yayınladıgım orduspor karıyerımı ındırde bana bvır taktık yap

rewezak
11.Kasım.2006, 00:59
biraz daha büyütebildim:) yaw olmuyo sayfa görüntülenemiyor diyip duruyoda orduda olur maltepede ben su an maltepeylede 1.lige cıkıyom işin en garibide feneri ve cimbomu eleyip türkiye kupasını almam bu taktikle herşey mumkun diyorum işte bi ara fm acıkları vardı bende bunu sölicektimde ne bilim yaw inşallah 2008de 433 le artık herkezi yenemeyiz ne diğim

tigris
11.Kasım.2006, 01:47
bu taktikle;

> büyük bir takımda çıvalladım
>orta bir takımla idare ttim
>küçük bir takımla başarılı maçlar oynadım

geliştirmeye bakalım şu taktiği

Emurafu
11.Kasım.2006, 02:35
kardes bana yardim et ya orduspor a bu taktik lazim kesin tutarmi benim takim cok gol yiyor bu taktigi kullanirsam az golde yermi
buarada benim oyunumu indir kardes ordan bana taktigi yapip versene 7 yilima gectim hala lig a dayim

rewezak
11.Kasım.2006, 05:11
bu taktik cok acip yaw normal taktiklerle toplam 10pozisyon gösterirken bunla sen 10ataktan fazla yapıyon (önemli pozisyonlarda yani) cok gol atıyon ama bazı maçlarda 3 4 tanede yiyon ama 5tane felan attığın için sorun yok yaw+cok acip bi taktik deniyom bakalım hayırlısı yüzyılın taktiği olabilir:)

TAKTİK:5 0 5TAKTİĞİ HERKEZ AYNI ÇİZGİDE OYNUYO 5 EN GERİDE 5 EN İLERİDE BAKALIM HAYIRLISI VE DEFANSLAR HEP EN GERİDE DURUYO ORTADAKİ FORVET HARİÇ TUM ELEMANLAR GERİ GEKİYO DUR BEN SAYFA AÇAM:) DEPLASMANLARDA COK ACİP SONUÇLAR ALDIM MESELA BARÇAYI3. SEZNDA BU TAKTİKLE 4-5YENDİM maç tamamen pozisyon oluyo ama asıl sorun defanslar iyi pas atmalı

Rodrigo Tello
11.Kasım.2006, 10:18
super taktik bu arda bobo costu :D paylsim icin ck tesekkurler

mertsane
11.Kasım.2006, 12:23
sen yapmıştın..?! :@
http://www.fmunderground.net/fmu/index.php?fmu=6_3_246&

tigris
11.Kasım.2006, 13:30
sen yapmıştın..?! :@
http://www.fmunderground.net/fmu/index.php?fmu=6_3_246&

:D:mad: :confused: :cool: :(

3kk
11.Kasım.2006, 14:10
Birde ben deneyim cidden merak ettim, simdi.

fishbate1
11.Kasım.2006, 14:20
Cidden güzel bir taktik. Valencia ile harikalar yaratıyorum ligde ve kupalarda.

rewezak
11.Kasım.2006, 16:03
5 0 0 0 5 geliyooooo besiktas ve maltepesporda ise yaradi bekleyin en acayip taktik geliyooooo

y_layta
11.Kasım.2006, 17:54
Benİm Kadroma Tam Uyuya 442yle Iyi Gİdİtodu Ama Bİ Denİyİm

Emurafu
11.Kasım.2006, 18:01
kardes bana hala yardim, etmedin

3kk
11.Kasım.2006, 21:46
Taktik super ya, kendime yaptigim taktigi sildim. :) Artik bunu kullanicam.

rewezak
11.Kasım.2006, 22:04
yaw bundan iyisi zor tek basima yapamam en azindan arada gelistiren olursa haber versin ben bir taktik yaptim oda su an burda gol yemio takim ama ortalama 2.66gol atiyo bol gol lazim bana tadi kalmadi hep kazanmak istiyenler icin oda

fishbate1
12.Kasım.2006, 14:38
bu taktik senın değil (4-3-3) arkadaşında link verdiği gibi fmundergroundun en çok indirilen taktiği bu..

Emurafu
12.Kasım.2006, 15:41
aynen kardes onun degıl bu taktık bu yuzden fazla resımde koyamıyor dıyorkı sayfa goruntulenemıyormus oysakı ben koyuyom

jacke
12.Kasım.2006, 17:50
kardes ben sana ne dımmmm bu ne bicim konuya su yazını duzelt bıraz sonra ss koy yanı taktıgının resmını koy alla alla sadece sana guluyorum:):D bu arada ılk mesajın oldugu bellı

ya arkadaşım.sana bişey sorcam.bu konu pek ilgilendirmio.laf dalaşına girmeyide sevmem ama.sen neden her yerde dikkat ediorum herkesi eleştiriosun...?sen o hakka sahipmisin..herkes senin düşüncede olacak diye bir kaide yokki imkansız birşey..herkesin farklı görüşleri olabilir..

rewezak
12.Kasım.2006, 23:57
bu taktik senın değil (4-3-3) arkadaşında link verdiği gibi fmundergroundun en çok indirilen taktiği bu simdi bak arkadaşım rewezaksovu bilirmisin? 2006 için senin gibi elemanlar bende iç mimarım vakit bulamıyorum ilgilenemedim o taktiği vermişler cmturk diye bi siteye yetkilelerle konuştum hallettim açarsın taktiği ordanda indirirn ok aradaki zaman farkına bakarsın ben yapotıktan 3,5gun sonra oraya konmuş ve sen bana laf yetiştirmeye çalışıyosun TARİHLERE BAK OK
aynen kardes onun degıl bu taktık bu yuzden fazla resımde koyamıyor dıyorkı sayfa goruntulenemıyormus oysakı ben koyuyom
sana gelincede öle abudik gubidik msjlar yazmana gerek yok işlk msjında öleymiş daha farketmemiştim dedim ya dikkat etmiyorum etsem zaten cevapları yapıştırırırdım yaw resim koyamıyorum dedim seni ekledim yardım et diye sende beni ekledin böle böle dedim formlara bak dedin sildin 320x240dan buyuık koyamıyorum koymıycak olan onuda koymaz ok+unutma ordu yardım diye kıcını yırtıp msnde isteyen sendin işte bu yuzden biz türkler bişey olamıyoruz herkez bi havalarda bişileri indirmeye çalışıyo ve araştırmadan konuşuyo tarihlere bakmamışınız atıp tutuyosunuz sonra gelmiş naval okuyosunuz adamın biri yaptıda ayrıntıya niye giremiyo alınıcaka damların özetlerini bile yazdım orda neden yok bende baktım adamın biri bu benim bak yazmış anlatım bile yok gelmiş aban çamur atıyosun bu adar batıı özentisi olmayın ok bizden biri bişi yapınca sonra öteki ona çalınca hemen bizimki çalmıştır konumuna girmeyin ben formlarda taklmam arkadaşlar atıyolar etrafa misal cm 2007 için yaptığım taktikler ok bunuda araştır tarihlerinide ondan ssonra gel at tut haaa şimdi bu anakonda denen eleman atıp tutup yanar dönen bi eleman ya beni engelletir forrumdan bakkkk kaçtı diye başlama sakın BEN KAÇMAM OK+son bişi onun bunun taktikleriyle oynamaktan benz aten bişi anlamam adamın biri yapıyo indiriyosun ve şampiyon oluyosun bumudur menejerlik siz daha ne oynadığınızı ve amacınızı bilmiyosunuz bn ne dedim gelin geriştirelimki bitekim geliştirilmişide mevcut sitede onuda ordan almış desene hadi nerde var daha 2 3 ggunluk ve ilk defa burda var ama merak etme bunuda oraya ve başka yerlere adını değiştirip eklerler ve senin gibilerde aaaa çalmış bak derler.......

rewezak
13.Kasım.2006, 00:04
jacke ve anokonda bu msj size anlamışsınızddır herhalde

jacke
13.Kasım.2006, 00:26
jacke ve anokonda bu msj size anlamışsınızddır herhalde

anlamadım....???

rewezak
13.Kasım.2006, 01:02
yaw aman fisbate ve anakonda yaw kizdirdilar beni diabloda bitti bakin simdi 1 saat oldu yapali ve ilk anda buraya koyuyorum 1 hafta sonra dunyanin her sitesinde olucak yaw siz nasil bi fmci var karsinizda farkinda digilsiniz turkj ya yapamaz dimi alin diablo sayfasini aciyom bakin varmi baska yerde

3kk
13.Kasım.2006, 01:08
Umarım diablo taktiği, geçmişdeki gibi efsane bir taktik olur...

rewezak
13.Kasım.2006, 01:15
b'tt' b'le s'z'nd'r takt'k

rewezak
13.Kasım.2006, 01:18
'ng'l'zcede kalmis neyse o taktigi indirirken donekligini ve bana neler yazip kardes dedigini hatirla anakonda sende bi turk oldugum icin bana inanmayisini fishbate1 ama arastir 2 dkni alicak ama idare et ok cok yrulmazsin umarim bul taktiklerin duzenleme zamanlarini ole gel konus onlar koymadan 3.5gun once caldin diyosan bu senin mantiksizli[in olur tam olarak aramizda 3gun 10saat 48dk 51sn fark var ben nasil o kadar zaman ,nce bu takti[i yapip .almi; oluyorum s,lesene al diabloda bitti onuda koyarlar 1 haftaya onuda bak sen gecen hafta .almi;tin dersin sana feci guluyorum ya hemde cok feci

3kk
13.Kasım.2006, 11:38
Diablo taktiği nerde, ben bulamadım. Mümkünse onu başka bir başlık altında açarsan sevinirim.

BilkentliGoGo
13.Kasım.2006, 14:42
rewezak kardeş bu ne sinir :)

seni anlıyorum biraz heyecanlı ve gerginsin seni suçladıkları için ama sen kendininn ne yaptığını biliyosan bırak millet ne düşünürse düşünsün allah aşkına.

Neyse gelelim benim taktik ile ilgili yorumlarıma. bence hoş bi taktiğ benziyo ama eğer o mc yani dmc olan adamınını iki çiğer ve üç dalağı yoksa her maç (BENCE) iki 3 tane yemen gerek. Çok gol atacağın kesin ona bi lafım yok ama bence çok da gol yersin. bu arada takımın team tactics kısmını da biraz daha anlatırsan nasıl davranmalır gerektiğini bence daha bi açıklayıcı olur anlayamanlar için ;)

benim bu güne kadar yıllardır uyguladığım taktik hep 4-4-2 idi. ama son fm 2006'da barca modelini uygulayıp bi 4-2-3-1 yapayım dedim ki aboooooow yani bu ne? ben deportivo'nun başında uygulamıştım bunu ve emin ol yok böyle bi taktik. bilenler biliri 2006'da deportivo şu an olduğundan çok dha güçlü ki zaten defansı hala çok güçlü ikki yıl 4-4-2 uyguladım işe yaramadı snr buna döndüm ve BENCE 2006'nın efsanesi Vucinic'i almamla brbr takım resmen ortalığı yıkıp geçti. tabii muhteşem ortasaha vs vs vs

lafı uzatmayım ben bu taktiği bu kadar anlatmandan srn gs ile deniycem hemen. BENCE çok gol yiycem ama sen o kadar güzel anlatmışsın ki denememek ayıp olur yani :)

bu arada msn adresini bi daha yaz da biraz orda dertleşelim belli ki çok dertlisin sen :)

rewezak
13.Kasım.2006, 15:50
Arkada;lar Ben Dun Dİabloyu Yenİ Bİ BaŞlikta Foruma Koydum Ve 100puanla Şampİyon OlduĞum Ve Şampİyonlarlİgİnİde Aldim Onunda Fotosunu Fenerİde T.cupasinda 6-1yendİm Onuda Ama Ne Yazikki Forumdan KaldirmiŞlar Bende Anlamadim SÖledİĞİm Fotolar Ve Dİabloyu Koydum Sabahta Koydum 2sİndede Kaldirdilar Anlamiyorum Neden Kaldiriyosunuz Dİabloyu Bİtİrdİmmmmmm Ve 2 Defa Koydum Yenİ Bİ Sayfada Ama 2sİndede Kaldirdilarrrrr

Emurafu
13.Kasım.2006, 15:54
ben denedim tutmadi

eleftropoulos
13.Kasım.2006, 16:15
Link ölmüş...

rewezak
13.Kasım.2006, 16:19
yaw d'abloyu koymuyolar aciyorum kapiyolar sayfayi ben diablo avcisini koyim bari

rewezak
13.Kasım.2006, 17:22
arkadaşlar taktik kapandı bana burda hırsız dediler taktiği çalmışsın dediler bende cektim taktiklerimi madem öle işte böle ve o adamlara bi soru sordum ben madem çaldım o söledikleri site nasıl benden 3,5gun sonra koyuyo ve ben onlardan caldımda dunyaca unlu bi site ya hemen ben çaldım diyolar nasıl ben onlardan 3,5gunonce koydum taktığı bunu bana anlatmadıkları surece ben yokum artık nasıl caldıysam 3,5 gun pnce taktık bende oluyo ve nasıl ben onlardan caldıysam 3,5gun once taktıgı yapıyorum yuhhh ya bu nasıl bı sacmalık siz beni hırsızlıkla sucladınız ve ağzınızın payını verıyorum ve kanıtladımda ve sız yalancı oldunuz artık sızde kendınızı savunun bakın hırsız o dunyaca unlu sıte cıktı sızde yalancı oladıgınızı kanıtlayın

hasan2389
13.Kasım.2006, 18:54
ağzınızın payını verıyorum ve kanıtladımda ve sız yalancı oldunuz artık sızde kendınızı savunun

Allah Allah. Ya 21 yaşında kocaman adamın dedikleri yakışık alıyormu? Ben bu sitedeki tartışmalar pek katılmasam da uzun süredir takip ederim ve kimsenin durduk yere kimseyi suçlayacağını zannetmiyorum. FM bir oyundur ve oyunun içine edilmemelidir. Hırsız-polis dizisini geçtiniz ama... Kendi adıma kınıyorum:mad:

rewezak
13.Kasım.2006, 19:57
neyi kiniyosun ya sen adamlar bana hirsiz dediler ispatini yaptim sustular be sen kendini kina arkadasim bole abuk sabuk bi konuya girip abuk sabuk bisey yazdigin icin kimse kimseyi hirsizlikla sucliyamaz yok sucladi benim gibi arkasinda durmalidir ben kanitladim o kocaman yabanci sitenin hirsiz oldugunu ve onlara yalanci dedim onlar sustular ama neden sustular insanlar anlasina rtik ayrica ben 24 yasindayim ve hakkimi savunuyorum buda en dogal hakkim amac seviye dusurmekse dususururum ole bak adama neler yazmis yazik demekle olmaz okuycaksan bastan sona okiycaksin ole konusucaksin+ben seni kinamyoruma ciyorum cunku cumlenin ortasinda gelip 2 kelime duyup bisi bilmeden konusan adamlara ben hep acirim+sana hrsiz dendiginde koymuyosa bu senin sorunun hem ben kimse gibi kacmadim tartismaya isim vererek acigim dedim onlarin susmalari onlarin kisiligi+ben birine boe bisi s,liyceksem arastiririm ole hazira alismisin salliyosun bisiler kiniyomusun hemde beni hirsiz diyip kacan yalancilarida digil cidden simdide guluyorum sana hemde acip guluyorum///

hasan2389
13.Kasım.2006, 20:11
Hah işte bahsettiğim buydu. Sana karşı bir garezim olduğundan falan değil. Ben sana hırsız filan diyenleri de eleştiriyorum. Reha Muhtar'ın tartışma programları gibi oldu demek istiyorum. Halbuki resmi FM Türkiye sitesi... Birisi bir taktik ekler, deneyen dener, isterse yorumunu yazar, eksiği varsa söyler, kimse kimseyi suçlamaz. Eminim ki taktik sahibi de olumlu eleştiriye teşekkür eder, düzeltmeye çalışır. Ben sadece seni değil, ortamı bu hale getirenleri eleştiriyorum. Konuyu uzatıp bende geriyorsam herkesten özür diliyorum. Eleştirim şahsi değil. Kim olsa aynı şeyleri söylerdim.:confused:

rewezak
13.Kasım.2006, 20:25
Allah Allah. Ya 21 yaşında kocaman adamın dedikleri yakışık alıyormu? Ben bu sitedeki tartışmalar pek katılmasam da uzun süredir takip ederim ve kimsenin durduk yere kimseyi suçlayacağını zannetmiyorum. FM bir oyundur ve oyunun içine edilmemelidir. Hırsız-polis dizisini geçtiniz ama... Kendi adıma kınıyorum

evet opnlarida ele;t'rm';s'n k'mse bo;u bo;una suclamaz diyosun bu ne demek ya benim turkcem kotu olabilir ama en azindan ne solemek istedigim belli ben bana hirsiz dendi ve bende kanitladim bana koyan o kadar msj atmislar 2 3 sayfadir tek msj yok ne oldu neden gittiler elestirmeyede devam edicem

hasan2389
13.Kasım.2006, 20:40
[QUOTE=BilkentliGoGo;386201]rewezak kardeş bu ne sinir :)

seni anlıyorum biraz heyecanlı ve gerginsin seni suçladıkları için ama sen kendininn ne yaptığını biliyosan bırak millet ne düşünürse düşünsün allah aşkına.
QUOTE]

Benim demek istediğim de "gogo" ile hemen hemen aynı şeyler. Sana bunları söyletenlere de kızıyorum, sana da gaza gelip söylediklerin için kızıyorum. Tabi ki sen aldırış etmek zorunda değilsin. Sana hırsız demişler tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Ufak bir araştırma ile senin dediklerinin doğruluğu bulunur, boşuna celallenme. İyi Fm ler...