PDA

View Full Version : Dikkatinizi Çekti mi?ÖNEMLİ

robben.16
11.Kasım.2006, 13:11
Fm 2007'de scoutlar var di'mi?Bu scoutlar oyuncuları keşfetmeye yarıyor ve bunlar 2007'yle gelen bir özellik olarak kendi ülkelerini çok iyi tanıyorlar.Şimdi ben scouting'den knowledge'ye girdim burası takımın scoutları sayesinde ne kadar bölge tanıdığını gösteriyor.Kendi takımıma girdim burada bizim takımın afrika bölgesini iyi tanıyamadığını gördüm büyük takımlardan scout alıyım dedim.Birkaç takıma girdim teklif yaptım öyle giderken Real Madrid'e girdim adamların afrika bölgesindeki scoutu olarak ''Espanyol''yazıyor.Bu nasıl oluyor diye Espanyola girdim afrikayı iyi bilen scout'u var.Bu scout hem Real Madrid için hemde Espanyol için mi futbolcu keşfediyor.Bide bu takımlar aynı ligin iki takımı ve daha da ilginci birisi katalan ayrılıkçısıyken diğeri kraliyet takımı bunlar nerdeyse düşman gibiler bu nasıl oluyor?...(/j)

wirus tr
11.Kasım.2006, 14:57
bilmem çok garip

robben.16
12.Kasım.2006, 02:32
bilmem çok garip

Böyle birkaç takım daha var bu bir hata mı yoksa gerçektede böyle şeyler varmı???:confused:

poeman
12.Kasım.2006, 02:34
belki realin pilot takımıdır:) .ama hakikaten garip

Stamina
12.Kasım.2006, 02:41
enterasan gercekten normal olabilir arkadasin dedigi gibi pilot takim olabilir madridin pilot takimlarini gore biliyorsan bi bak bakalim

poeman
13.Kasım.2006, 02:18
belki realin pilot takımıdır:) .ama hakikaten garip

arkadaslar simdi buldum. bu anlasmalarda pılat klupler uzerinden o takımların scout edılmesı %100 oluyor. bende juventude sayesinde brezilya motherwell sayesınde iskocya HJK sayesinde finlandiya bide bi yunanla cin takımı sayesinde yunanıstan ve cın scoutu %100. ayrıca ornegin juventude sayesınde brezilya scoutlarım &100 olurken guney amerika ulkelerının yuzdelerı de %60 ila %80 cıvarına cıktı.

koray_capello
13.Kasım.2006, 02:27
Espanyol, Barca'nın en büyük rakiplerinden olduğundan(aynı şehrin iki büyük takımı) R.Madrid ile arası her zaman iyidir. demekki ondan dolayı aynı scout kullanıyor olabilirler.

robben.16
13.Kasım.2006, 14:25
Espanyol, Barca'nın en büyük rakiplerinden olduğundan(aynı şehrin iki büyük takımı) R.Madrid ile arası her zaman iyidir. demekki ondan dolayı aynı scout kullanıyor olabilirler.

Sonuçta o da bir katalan takımı...

typhoon
14.Kasım.2006, 00:56
espanyol katalanya bölgesinde kurulmuştur fakar ispanyol takımıdır yani katalan takımı değildir bu yüzden katalanlar tarafından pek sevilmez.1900'da barcelona'daki üniversite öğrencileri kurmuştur.franco rejimi sırasında adı ispanyolca espanol olan ismini franco rejimi sonrasında katalanca espanyol olarak değiştirmiştir buna rağmen takımın başındaki 'real' ismi hala durmaktadır bu da kraliyete yakın olduğunu göstermektedir. Bu konuyla ilgili four fou two'da bir yazı vardı ordan hatırladıklarımı paylaşmak istedim.

S-B-Z
15.Kasım.2006, 10:50
gerçekten ilginç öğrendiğim iyi oldu bunu sağol.gerçekte böyle bir olay varmıdır onu kestiremiyorum ama oyundaolması güzel.

robben.16
17.Kasım.2006, 17:11
Gercekten şasırılacak bişey.Gercekte R.mandrid in ise bu scout.Espanyol klubune gizlice gidip yardım ediyor demek ki:D:D bu robben.16 nın gözünden kaçmamış:D

Bir dedektiflik bürosu açma zamanı geldi:D Daha çok vaaar...Bunun gibi sahtekarlar:D:D